رفتن به مطلب

برخورد جالب پشتیبانی سایت

satsuki
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود! الان از یک فروشگاه یه سوال پرسیدم جواب جالبی داد گفتم شماهم استفاده کنید:4_joy::3_grin: 

پس از حالا سفارش می دید بگید بازیهارو حذف کنن:14_relaxed:

fbr_shop.png

دلیل پرسش به خاطر سابقه بد بود, جواب هم می تونست یک کلمه باشه

لینک به دیدگاه

چیزی نخر ازشون که بعدا اگه مشکلی باشه به زور جوابتو میدن .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Unholy Rage گفته است :

چیزی نخر ازشون که بعدا اگه مشکلی باشه به زور جوابتو میدن .

دقیقا همینه

لینک به دیدگاه

عجبا!

ملت چقدر بی اعصاب شدن

چندروز پیش رفتم از یکی از کاربرای انجمن کارت ۴۸۰ رفرنس بگیرم یک جوری زورشون میومد جواب بدن که انگاری ساعت ۶:۳۰ صبح از تختخاب بلندشون کردیم میگیم زود باش بیل بزن!

در مقابل این افراد دوستان گرامی مثل جناب بهاور یا جناب زنبقی یا جناب تک یا جناب معماریان که ازشون خرید داشتم واقعا افراد خوش صحبتی هستند و قبل از خرید هر صحبتی باهاشون داشته باشید یا سوالی راجب قطعه داشته باشید تمام و کمال جواب میدن

بشخصه از افرادی که تو حرف زدن هم زورشون میاد خرید نمیکنم حتی اگر قیمتشون خیلی مناسب باشه چون بعدا به دردسرش نمیرزه اگر مشکلی پیش بیاد

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

عجبا!

ملت چقدر بی اعصاب شدن

چندروز پیش رفتم از یکی از کاربرای انجمن کارت ۴۸۰ رفرنس بگیرم یک جوری زورشون میومد جواب بدن که انگاری ساعت ۶:۳۰ صبح از تختخاب بلندشون کردیم میگیم زود باش بیل بزن!

در مقابل این افراد دوستان گرامی مثل جناب بهاور یا جناب زنبقی یا جناب تک یا جناب معماریان که ازشون خرید داشتم واقعا افراد خوش صحبتی هستند و قبل از خرید هر صحبتی باهاشون داشته باشید یا سوالی راجب قطعه داشته باشید تمام و کمال جواب میدن

بشخصه از افرادی که تو حرف زدن هم زورشون میاد خرید نمیکنم حتی اگر قیمتشون خیلی مناسب باشه چون بعدا به دردسرش نمیرزه اگر مشکلی پیش بیاد

آره از بقیه جاها 40 تومن ارزون تر میداد اما اگه مفت هم بده ارزش نداره

لینک به دیدگاه

درود

کاسبی اعصاب قوی می خواد، و در ایران اعصاب قوی تر.

چون خودم هم کاسب خوبی نیستم، فروشنده رو درک می کنم ولی فقط درک می کنم، تاییدش نمی کنم.:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

با سلام.

ما داریم این سمت قضیه رو میبینیم.

به شخصه ادم های فان رو دوست دارم و دیدم به این قضیه این هست که این دوستمون هم ادم فانی هستن و با این حرفشون میتونستن خنده به لب شما بیارن.

که انگار شما اعصابتون از جای دیگه خورد بوده و بد برداشت کردید!

گذاشتن یه علامت D: در اول جمله بعد از سمت شما میتونست یه صحبت لذت بخش و شاد رو ادامه بده. نمیدونم شما پاسختون چی بوده!

این برداشت من از این موضوع بود.

شاد و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گویا لحن طعنه آمیزی دارند و شما رو به سخره گرفتند .

خودم هم فروشنده ام ، یه مشتری بد قلق که میخوره به تورم ، تا اخر اون روز  بی اعصابم و هر مشتری ای که سوال نا مربوط میپرسه، سکوت میکنم و نمیتونم جوابشو بدم ، چون دهنم باز شه ممکنه از کارم پشیمون شم .نمیشه که دلخوریم از یه نفر دیگه رو سر این بدبخت خالی کنم .

ایشون هم احتمالا مشتری بد قلق خورده به تورشون(شما رو نمیگم ) یا اینکه ممکنه خودشون مشتری بد قلق باشن :14_relaxed:

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

به شخصه ادم های فان رو دوست دارم و دیدم به این قضیه این هست که این دوستمون هم ادم فانی هستن و با این حرفشون میتونستن خنده به لب شما بیارن.

گذاشتن یه علامت D: در اول جمله بعد از سمت شما میتونست یه صحبت لذت بخش و شاد رو ادامه بده. نمیدونم شما پاسختون چی بوده!

شاد و پیروز باشید.

منم همینطور فکر میکنم شاید میخواسته شوخی کنه

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

شاد و پیروز باشید.

نه پیام دیگه ای هم داد دیدم از رو عصبانیت گفت. 

لینک به دیدگاه

سوال من نشانه بدقلقی نبود که، فقط یه کلمه جواب داشت. همین سال پیش یه آیفون خریدم، بعداً فهمیدم که استفاده شده بوده

لینک به دیدگاه

همه ما به نوعی کار می کنیم، اگه قرار باشه باهم اینجور برخورد کنیم که سنگ رو سنگ بند نمیشه که. چیزی که زیاده فروشگاه اینترنتیه.

بعدشم مگه شوخی داشتم باهاش که بخواد اینجوری جواب بده و بعدشم من دی: تحویل بدم ? 

درکل تو این چند سال اولین مورد من بود. شایدم تو لحظه بدی بهش پیام دادم که اعصابش خورد بوده .

من مشتری هستم پس این حق من هست سوال بپرسم

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

شاد و پیروز باشید.

درود 

منظورتون رو گرفتم ولی 

در تهیه محصولات اپل به صورت حضوری و یا غیر حضوری ، چه عذاب ها و مصیبتی به خریدار ها وارد که نشده.

این سوال و اون جواب برای محصولات اپل فان نیست . و این خطر وجود داره که در صورت خرید و بر خوردن به مشکل خاصی ،  جناب فروشنده فان باقی بمانند.

مثلا 

خریدار :

آهای.....این آیپد که تقلبیه!

فروشنده :

:دی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، KVICRE گفته است :

...

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود

ادامه پیام رو هم در صورت امکان قرار بدید  ?

چشم :)) آخه من مقصر شدم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، KVICRE گفته است :

چشم :)) آخه من مقصر شدم ?

مقصر ، به چه خاطر ؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود 

منظورتون رو گرفتم ولی 

در تهیه محصولات اپل به صورت حضوری و یا غیر حضوری ، چه عذاب ها و مصیبتی به خریدار ها وارد که نشده.

این سوال و اون جواب برای محصولات اپل فان نیست . و این خطر وجود داره که در صورت خرید و بر خوردن به مشکل خاصی ،  جناب فروشنده فان باقی بمانند.

مثلا 

خریدار :

آهای.....این آیپد که تقلبیه!

فروشنده :

:دی

حالا الزاما لازم نیست تقلبی باشه

ممکنه ریفر باشه بازم فروشنده به :دی گفتن ادامه میدن دیگه! 

لینک به دیدگاه

بقول استارتر محترم میتونست با یک کلمه خیلی راحت جواب بده و اعصاب خودش و مشتری رو خورد نکنه:12_slight_smile:

پ.ن: چیزی که تعجب برانگیزه امتیاز منفی ایه که استارتر تاپیک گرفته! 4تا رای منفی برای چی؟!:35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Navid_kh گفته است :

بقول استارتر محترم میتونست با یک کلمه خیلی راحت جواب بده و اعصاب خودش و مشتری رو خورد نکنه:12_slight_smile:

پ.ن: چیزی که تعجب برانگیزه امتیاز منفی ایه که استارتر تاپیک گرفته! 4تا رای منفی برای چی؟!:35_thinking:

اره برای من جای سواله -من نمیدونم اینایی که امتیاز منفی میدن فازشون چیه ؟  استارتر چه  هیزم تری به شما فروخته چپ و راست منفی میدین ؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

شاد و پیروز باشید.

بعید به نظر میاد چنین منظوری داشتن و بیشتر این رو میرسونه که دارن مسخره میکنن

ولی خب اینطوری فرض کنیم راحت تریم:4_joy:

لینک به دیدگاه

البته سوال هم باید سوال باشه..این چی بود که شما پرسیدی آخه ؟!مثل این میمونه بری یه لیوان قرمز بخری داری میبینی قرمزه بعد بگی آقا این لیوان رنگش قرمز؟اونم میگه  نه آبیه یا بنفشه

کسی جنس دست دوم بزار واسه فروش میگه  دست دومه بخواد هم دست دوم بهت بندازه  بهت مستقیما نمیگه دست دوم

ندیدم تا حالا کسی جنس دست دوم تو فروشگاه بزار معمولا میره تو انجمن های فروش به نظرم سوالتون خیلی مسخره بود و کسی که بی عصاب بوده شما بودی که عکس گرفتی یعنی قشنگ مشخصه xD

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

البته سوال هم باید سوال باشه..این چی بود که شما پرسیدی آخه ؟!مثل این میمونه بری یه لیوان قرمز بخری داری میبینی قرمزه بعد بگی آقا این لیوان رنگش قرمز؟اونم میگه  نه آبیه یا بنفشه

کسی جنس دست دوم بزار واسه فروش میگه  دست دومه بخواد هم دست دوم بهت بندازه  بهت مستقیما نمیگه دست دوم

ندیدم تا حالا کسی جنس دست دوم تو فروشگاه بزار معمولا میره تو انجمن های فروش به نظرم سوالتون خیلی مسخره بود و کسی که به عصاب بوده شما بودی که عکس گرفتی یعنی قشنگ مشخصه xD

انقد اجناس اپل تقلبی و ریفر تو بازار زیاد شده که بری بگی داداش آیپدا ک میفرستین سالمه یا ریفره؟ هم سوال کاملا بجاییه! 

البته این بار اولی نیست که همچین فروشنده های اینترنتیی رو بنده میبینم

یکی از فروشگاه های انترنتی ک احتمالا بعضیاتون بشناسین "پالکس"  که ادمینش یک فرد بسیار شخیص و خود دانشمند پندار بود و همواره مشغول مسخره کرد افراد گروپ بود و خودش رو یه تیم حساب میکرد! 

این دوست گرامیمون به دلیل اینکه اوایل جزو معدود  کسایی بود که سی دی کی میفروخت خیلی باورش شده بود که آدمه! ولی بعد از یه مدت به شدت مورد بی محلی قرار گرفت و  هرکسی از یه جای دیگه خرید میکرد و تو گوروپ میفرستاد به کوری چشم این دوستمون، انقدر فرستادن که کلا طرف یه مدت رفت سایتم تعطیل کرد و بعد از یه مدت مجدد سایتو تشکیل داد و بازهم بعید میدونم که کسی استقبال کنه ازش! 

خلاصه در نهایت ما خریداریم و اگر خوب باهامون برخورد نشه کاملا آزادیم از جای دیگه خرید کنیم اجبار نیست که ففز همین قطعه رو باید حتما از همینجا بخریم! 

لینک به دیدگاه

اوه اوه چی بی اعصابه این بابا. خ خ خ.

بیخیال صلوات بفرست جای دیگه بخر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، nasabam گفته است :

اره برای من جای سواله -من نمیدونم اینایی که امتیاز منفی میدن فازشون چیه ؟  استارتر چه  هیزم تری به شما فروخته چپ و راست منفی میدین ؟

دارم وسوسه میشم اشتراک ویژه بگیرم ببینم کیان که منفی الکی به برخی پست ها میدن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

دارم وسوسه میشم اشتراک ویژه بگیرم ببینم کیان که منفی الکی به برخی پست ها میدن

مگه ویژه ها میتونن ببینن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...