رفتن به مطلب

برخورد جالب پشتیبانی سایت

satsuki
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

با سلام.

ما داریم این سمت قضیه رو میبینیم.

به شخصه ادم های فان رو دوست دارم و دیدم به این قضیه این هست که این دوستمون هم ادم فانی هستن و با این حرفشون میتونستن خنده به لب شما بیارن.

که انگار شما اعصابتون از جای دیگه خورد بوده و بد برداشت کردید!

گذاشتن یه علامت D: در اول جمله بعد از سمت شما میتونست یه صحبت لذت بخش و شاد رو ادامه بده. نمیدونم شما پاسختون چی بوده!

این برداشت من از این موضوع بود.

شاد و پیروز باشید.

پشتیبانی سایت داره  استارتر عزیز رو مسخره میکنه . و اصلا جنبه فان و شوخی نداره 

وقتی ادم هزینه میکنه به اون سایت اعتماد میکنه انتظار داره که برخورد خوب باهاش انجام بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، CleverM گفته است :

مگه ویژه ها میتونن ببینن

بله میتونن ببینن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

انقد اجناس اپل تقلبی و ریفر تو بازار زیاد شده که بری بگی داداش آیپدا ک میفرستین سالمه یا ریفره؟ هم سوال کاملا بجاییه! 

البته این بار اولی نیست که همچین فروشنده های اینترنتیی رو بنده میبینم

یکی از فروشگاه های انترنتی ک احتمالا بعضیاتون بشناسین "پالکس"  که ادمینش یک فرد بسیار شخیص و خود دانشمند پندار بود و همواره مشغول مسخره کرد افراد گروپ بود و خودش رو یه تیم حساب میکرد! 

این دوست گرامیمون به دلیل اینکه اوایل جزو معدود  کسایی بود که سی دی کی میفروخت خیلی باورش شده بود که آدمه! ولی بعد از یه مدت به شدت مورد بی محلی قرار گرفت و  هرکسی از یه جای دیگه خرید میکرد و تو گوروپ میفرستاد به کوری چشم این دوستمون، انقدر فرستادن که کلا طرف یه مدت رفت سایتم تعطیل کرد و بعد از یه مدت مجدد سایتو تشکیل داد و بازهم بعید میدونم که کسی استقبال کنه ازش! 

خلاصه در نهایت ما خریداریم و اگر خوب باهامون برخورد نشه کاملا آزادیم از جای دیگه خرید کنیم اجبار نیست که ففز همین قطعه رو باید حتما از همینجا بخریم! 

ببین من حرفمو با دلیل کامل گفتم ولی داری حرف های میزنی که قابل اطمینان نیست ببخشید مثل حرف های تو تاکسیه مثلا این جمله :

انقد اجناس اپل تقلبی و ریفر تو بازار زیاد شده که بری بگی داداش آیپدا ک میفرستین سالمه یا ریفره؟ هم سوال کاملا بجاییه! 

بی خیال به نظرم  اون آقا جواب کامل درستی  داد و من هم عصبانیتی توی مسیج نمیبینم بیشتر به نظر میاد طرف  رو به مسخره گرفته باشه  XDDDDDD

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
فکر کردم استارتر نقل کرده
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ببین من حرفمو با دلیل کامل گفتم ولی داری حرف های میزنی که قابل اطمینان نیست ببخشید مثل حرف های تو تاکسیه مثلا این جمله :

بی خیال به نظرم  اون آقا جواب کامل درستی  داد و من هم عصبانیتی توی مسیج نمیبینم بیشتر به نظر میاد طرف  رو به مسخره گرفته باشه  XDDDDDD

غل*ط کرده مسخره کنه یک. دوما شما مثل اینکه اصلا چیزی نمیخری! من یک اپل یه سونی و دوتا شیائومی خریدم با یه تبلت. همه اینا باز شده بودن و قبلا استفاده شده بودن. من باید بدونم ریفر هست؟ من باید بدونم که وسیله آکبنده ؟  یا فقط پول بدم چون همه چی درسته و من باید اعتماد کنم؟ 

پس کی هوای خریدار رو داره؟ چرا اون هر قیمتی که گفت من کامل و یجا باید بدم اما نوبت من که میشه به سخره گرفته میشم و جواب سربالا میگیرم؟

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، KVICRE گفته است :

غلط کرده مسخره کنه یک. دوما شما مثل اینکه اصلا چیزی نمیخری! من یک اپل یه سونی و دوتا شیائومی خریدم با یه تبلت. همه اینا باز شده بودن و قبلا استفاده شده بودن. من باید بدونم ریفر هست؟ من باید بدونم که وسیله آکبنده ؟  یا فقط پول بدم چون همه چی درسته و من باید اعتماد کنم؟ 

پس کی هوای خریدار رو داره؟ چرا اون هر قیمتی که گفت من کامل و یجا باید بدم اما نوبت من که میشه به سخره گرفته میشم و جواب سربالا میگیرم؟

به نظرم هر مشکلی داری با خود  اون آقا حلش کن چون متاسفانه وقتی برای ادامه این تاپیک بیهوده ندارم  XDDD

xDXDD گذاشتم نگه الان منم عصبانیم بره یه چندتا عکس هم  تو سایتی دیگه بزاره xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به نظرم هر مشکلی داری با خود  اون آقا حلش کن چون متاسفانه وقتی برای ادامه این تاپیک بیهوده ندارم  XDDD

xDXDD گذاشتم نگه الان منم عصبانیم بره یه چندتا عکس هم  تو سایتی دیگه بزاره xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

باید ببخشی که وقتت رو گرفتم، در کل قبول میکنم که اشتباه از من بود و همه اینا تقصیر من بود.

ختم تاپیک :»

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...