رفتن به مطلب

مشاوره خرید کیبورد 100 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

در بازه قیمتی 100 تومان چه کیبورد خوبی رو سراغ دارین. همین امروز فردا میخوام تهیه کنم و چون شهرستان هستم دسترسی ندارم که برم و تست کنم و مدل های خوبی هم اینجا گیر نمیاد.

کیبورد برای برنامه نویسی و تایپ هست. و روزانه بیشتر از 8 ساعت تمام وقت باهاش کار کرده میشه.

قابلیت برنامه ریزی دکمه باشه خوبه.

نور پس زمینه مهم هست داشته باشه حالا رنگش زیاد مهم نیست.

یک چیز خوب در این قیمت اگر سراغ دارین بفرمایین.

خودم بعد از کلی گشتن به این رسیدم حالا اگر بهتر سراغ دارین بفرماین

http://lioncomputer.ir/product/4581/کیبورد+گیمینگ+A4Tech+Bloody+B120/

لینک به دیدگاه

سلام.

خیلی وقت پیش ها مدل x7 رو داشتم از a4tech . به عنوان یه کیبورد گیمینگ نسبت به قیمتش کارایی بسیار خوبی داشت و عمر مناسبی هم داشت.درمورد کیفیت مدلهای جدیدترش خبر ندارم اما توی این رنج قیمتی بنظر گزینه ی خوبی هست هرچند برای تایپ کیبورد های مکانیکی مناسب ترن که البته قیمتشون به مراتب بالاتره.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

تشکر.بله درست میگین. زیاد گشتم ولی داخل قیمت پایین با امکاناتی که میخوام بهتر از این گیرم نیومد.

اولش قصد خرید کیبورد مکانیکی داشتم اونم این مدل http://lioncomputer.ir/product/10984/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B830/

اما طبق تحقیق هایی که کردم کیبورد مکانیکی اول که سر و صدای زیادی میکنه و بیشتر اوقات هم که شب های باهاش کار میکنم خیلی رو مخ میره مثل اینکه و در دراز مدت خیلی آزار دهنده میشه.

همینطور یک مشکل دیگه که از کیبورد های مکانیکی گرفته شده اینه که چون نیاز به فشار بیشتری دارن باز هم در طولانی مدت دست رو خسته تر میکنن.

و به نتیجه ای که رسیدم کلا کیبورد های مکانیکی برای تایپ یک سری ها هستن میپسندن یک سری ها هم اصلا نمیپسندن و چون خودمم دسترسی ندارم از نزدیک انواع مختلفش رو تست کنم دیگه قیدش رو زدم.

حالا باز دوستانی که استفاده کردن از این نظر هم میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست من.

در حال حاضر B120 بلادی زیر دستمه و براتون تایپ میکنم.

کیبرد بی نهایت خوبی هست. قابلیت برنامه ریزی و 5 حالت نور پس زمینه و انتی گوستینگ همه و همه با این قیمت واقعا معرکه هستن.

تنها مشکلی که من بعد از 3 سال کار کردن با این کیبرد میتونم بش اشاره کنم ثابت بودن رنگ بک لایته که بعد از مدتی خستتون میکنه وجود حتی یه رنگ بیشتر میتونه خیلی لذت بخش تر بکنه استفاده از این کیبرد رو.

در مورد کیبردهای مکانیکال هم که گفتی میزان زور بیشتری که کیبرد مکانیکال میخاد در حدود یک اپسیلون نیوتون هست اصلا به چشم نمیاد!

درباره صداش بله حق با شماست صدای بلندتری داره یه صدایی مثل صدای اسپیس کیبرد های معمولی ولی صدای تو مخ نیست و برعکس صدای دلچسبی هست.

ولی مهمترین پارامتر اینه که خیلی گرونتر از این کیبرد های معمولی هستن.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

تشکر.بله درست میگین. زیاد گشتم ولی داخل قیمت پایین با امکاناتی که میخوام بهتر از این گیرم نیومد.

اولش قصد خرید کیبورد مکانیکی داشتم اونم این مدل http://lioncomputer.ir/product/10984/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B830/

اما طبق تحقیق هایی که کردم کیبورد مکانیکی اول که سر و صدای زیادی میکنه و بیشتر اوقات هم که شب های باهاش کار میکنم خیلی رو مخ میره مثل اینکه و در دراز مدت خیلی آزار دهنده میشه.

همینطور یک مشکل دیگه که از کیبورد های مکانیکی گرفته شده اینه که چون نیاز به فشار بیشتری دارن باز هم در طولانی مدت دست رو خسته تر میکنن.

و به نتیجه ای که رسیدم کلا کیبورد های مکانیکی برای تایپ یک سری ها هستن میپسندن یک سری ها هم اصلا نمیپسندن و چون خودمم دسترسی ندارم از نزدیک انواع مختلفش رو تست کنم دیگه قیدش رو زدم.

حالا باز دوستانی که استفاده کردن از این نظر هم میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم.

کیبوردهای مکانیکی انواع متفاوتی دارن با actuation force های متفاوت به عنوان مثال cherry red نسبت به cherry blue به فشار کمتری نیاز داره. از لحاظ نویز هم مدل های متفاوتی هست به عنوان مثال cherry mx blue بیشترین نویز رو داره و نمونه های کم صداتر هم هست.blue,black,brown,red, و موارد دیگه هرکدوم ضعف ها و برتری های خودشون رو دارن.

توی این رنج قیمتی همین a4tech گزینه های مناسبی داره  و بنظرم برای بودجه ی زیر 500 تومن کیبوردهای membrane گزینه های منطقی تری هستن.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

ببخشید که اینجا میپرسم ولی این کیبورد 

http://lioncomputer.ir/product/7321/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B328/

هم مناسبه از نظر شما؟ یا همین مدلی که این دوستون میخوان تهیه کنن تهیه کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، CleverM گفته است :

ببخشید که اینجا میپرسم ولی این کیبورد 

http://lioncomputer.ir/product/7321/کیبورد+گیمینگ+A4tech+Bloody+B328/

هم مناسبه از نظر شما؟ یا همین مدلی که این دوستون میخوان تهیه کنن تهیه کنم

اگر گیمینگ میخواین بله بهتر میتونه باشه. نمیدونم همین مدل بود یا مدل دیگه چند تا از کلید های اصلیشم مکانیکی بود ولی قیمتش همین چیزا بود.

---

مرسی از دوستان که نظرشون رو در اختیارم گذاشتن. همین مدل رو تهیه میکنم و کیبورد مکانیکی بماند واسه آینده D:

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

اگر گیمینگ میخواین بله بهتر میتونه باشه. نمیدونم همین مدل بود یا مدل دیگه چند تا از کلید های اصلیشم مکانیکی بود ولی قیمتش همین چیزا بود.

---

مرسی از دوستان که نظرشون رو در اختیارم گذاشتن. همین مدل رو تهیه میکنم و کیبورد مکانیکی بماند واسه آینده D:

همینو میگیرم بره والا شیش ماهه دارم رو خرید کیس تحقیق میکنم کیبورد رو همین میگیرم سر فرست هم احتنالا bloody v3m به عنوان موس میگیرم اون هدست صد تومنیشم بعدش میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...