رفتن به مطلب

خریدار کیس گیمینگ زیر یک میلیون

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان لیونی

من دنبال یک کیس دست دوم میگردم زیر یک میلیون (تمام قعطات داخل کیس منظورمه)

خودم مشهدم و رفتم تک یک مغازه پرسیدم (گذری رد شده بودم) گفت برای گیم نت APU AMD 6500 با گرافیک 550 Ti و مین GB FM2 A85 و رم 8 گیگ و هارد 500 پاور گرین 430 دراومد 950

بعدشم ادعا می کرد که گرافیک پردازنده به اون گرافیک 550 کمک می کنه به بهتر اجرا شدن بازی ها

حالا بر و بچه های فروم کسی پیشنهاد سیستم داره تا یک تومن که بتونم بخرم یا داشته باشه بخرم

ممنون میشم از جواب منو بدین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، armageddon67 گفته است :

با سلام خدمت دوستان لیونی

من دنبال یک کیس دست دوم میگردم زیر یک میلیون (تمام قعطات داخل کیس منظورمه)

خودم مشهدم و رفتم تک یک مغازه پرسیدم (گذری رد شده بودم) گفت برای گیم نت APU AMD 6500 با گرافیک 550 Ti و مین GB FM2 A85 و رم 8 گیگ و هارد 500 پاور گرین 430 دراومد 950

بعدشم ادعا می کرد که گرافیک پردازنده به اون گرافیک 550 کمک می کنه به بهتر اجرا شدن بازی ها

حالا بر و بچه های فروم کسی پیشنهاد سیستم داره تا یک تومن که بتونم بخرم یا داشته باشه بخرم

ممنون میشم از جواب منو بدین

درود دوست عزیز گرافیک 550 انویدیا هستش و گرافیک مجتمع داخلی سی پی یو شما  ati هستش هیچ ربطی به هم ندارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...