رفتن به مطلب

کیس کامل و سالم و تمیز قدرتمند تر از پلی استیشن 4

Recommended Posts

59b12849097f8_Screenshot_-.thumb.png.b6ee41df6bd22babe3bdce25c520a9d5.png59b12291bf116_Screenshot_-.thumb.png.0b375cef0fe164e5e30250440c22fa35.png59b122bd82468_Screenshot_-.thumb.png.f28d1b9616115e3d4b1938279384922b.png59b1238b750ee_Screenshot_-.thumb.png.f9fc72d618bd61105b4ea31613d2fac3.pngقیمت :  کیس کامل و سالم.با قطعات  روز دنیا. خریدار  و اقعی بیاد پای معامله.خریدار اگه بخواد    از طریق واسطه ی لیون هم به فروش میرسه... 
..این کیس بدونه هارد به فروش میرسه  چون فیلم هاو عکسهای شخصی داخل هارد هست هارد رو بر میدارم..  قیمت بدونه هارد آن 1.350.000تومن هست...در صورت خرید به بنده از طریق تلگرام پیام بدهید :
09394414122..محمدشیردل از مازندران- بهشهر
mohamadshirdel@ آیدی تلگرام
هزینه پست 30 هزار تومن هست با بسته بندی ایمن و بیمه کالا
کیس کامل و قدرتمند و بی صدا و کاملا سالم هست..یکساله که جمع آوری شده.و کارت گرافیک تازه خریداری شده و سه سال گارانتی داره.به همراه جعبه ی همه ی قطعات کیس.

همه ی بازیهای روز رو با بالاترین کیفیت روی ال سی دی 47 اینچ بازی کردم

گرافیک :گیگابایت  GTX 1050 Ti  بدونه صدا

گیمینگ 4 گیگ.تا 12 گیگ شیر میکنه.بسیار عالی.

مادربورد : ایسوس H81 PLUS....    عالی.

رم : 8 گیگ .CORSAIR VENGANCE
DDR 3..1600 باس.مخصوص بازی. بسیار عالی
سی پی یو : اینتل Core i3 ...4160   عالی بدونه صدا
پاور : گرین 480 EU  وات سایلنت بدونه صدا.بسیار عالی
دی وی دی رایتر : سامسونگ.متوسط
کیس  جنس معمولی 90 هزار تومان

شرکت سازنده سی پی یو
3 تعداد هسته سی پی یو
ایسوس - Asus شرکت سازنده مادربرد
4.0 GB ظرفیت کارت گرافیک
DDR5 نوع حافظه کارت گرافیک
8 GB ظرفیت رم

نوع حافظه رم

DDR 3

پاور  GRREN 480  EU  مخصوص  گیم  

شخصی - PC مدل کامپیوتر
دارد جعبه
بازی فیفا 17 رو ultra با کیفیت 4k بازی کردم..pes 2017 .اویل 7.جاست کراس 3.ریس آف تام رایدر 2016.واچ داگ 2..جی تی آی وی   رو  تو بالاترین کیفیت بازی کردم..

Screenshot_۲۰۱۷۰۹۰۷-۱۵۰۹۳۰.png

ویرایش شده توسط MOHAMADSHIRDEL
عکس خود کالا با رعایت قوانین و قیمت مناسب
لینک به دیدگاه

خداییش هر کی این سیستم رو با این قیمت سراغ داره   بگه    من میخرم..با این قیمت و اونم سیستمی که به روز هست و جدیدترین core i 7  و قویترین کارت گرافیک و رم 16  گیگ رو ساپورت میکنه..خیلی مفته..هر کی بگیره..مفته..شکار زده

اشتباه عدد رم اصلاح شد
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mohammad750 گفته است :

700 میفروشی بخریم !

1.350.000 مشتری داره  داداشششششششش

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

750 هم نمیفروشی؟

دوستان قیمت ایشون خیلی هم خوبه 

مشکلشون شیوع اعتماد سازی هست 

هیچ اعتباری ندارند و نه واسطه ای برای معامله معرفی میکنن و نه اول ارسال رو قبول میکنن 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MOHAMADSHIRDEL گفته است :
59afc7bc079af__.thumb.jpg.bd6f80dd624999d3a40bbee17add1b25.jpgVENG_K_side.thumb.png.cd940f50e745843ea908410f7843adce.png59afc99ae2e3f__.thumb.jpg.09076e7ba66c5151196463f5b4ccd5fc.jpgقیمت : 1.400.000  کیس کامل و سالم.قطعات  روز دنیا
..این کیس بدونه هارد هم به فروش میرسه  قیمت بدونه هارد آن 1.350.000تومن هست.اگر خواستید بدونه هارد هم بفروش میرسد..در صورت خرید به بنده از طریق تلگرام پیام بدهید :
09394414122..محمدشیردل از مازندران- بهشهر
mohamadshirdel@ آیدی تلگرام
هزینه پست ۲۰هزار تومن
کیس کامل و قدرتمند و بی صدا و کاملا سالم هست..یکساله که جمع آوری شده.و کارت گرافیک تازه خریداری شده و سه سال گارانتی داره.به همراه جعبه ی همه ی قطعات کیس.

همه ی بازیهای روز رو با بالاترین کیفیت روی ال سی دی 47 اینچ بازی کردم

گرافیک :گیگابایت  GTX 1050 Ti 

گیمینگ 4 گیگ.تا 12 گیگ شیر میکنه.بسیار عالی.

مادربورد : ایسوس H81 PLUS....    عالی.

رم : 8 گیگ .CORSAIR VENGANCE
DDR 3..1600 باس.مخصوص بازی. بسیار عالی
سی پی یو : اینتل Core i3 ...4160   عالی
پاور : گرین 480 وات سایلنت بدونه صدا.بسیار عالی
هارد : 320 گیگ وسترن دیجیتال.خوب
دی وی دی رایتر : سامسونگ.متوسط

شرکت سازنده سی پی یو
3 تعداد هسته سی پی یو
ایسوس - Asus شرکت سازنده مادربرد
4.0 GB ظرفیت کارت گرافیک
DDR5 نوع حافظه کارت گرافیک
8 GB ظرفیت رم
وسترن دیجیتال - Western Digital شرکت سازنده هارد دیسک
320 ظرفیت هارد دیسک (گیگابایت)
DDR3 نوع حافظه رم
شخصی - PC مدل کامپیوتر
دارد جعبه
بازی فیفا 17 رو ultra با کیفیت 4k بازی کردم..pes 2017 .اویل 7.جاست کراس 3.ریس آف تام رایدر 2016.واچ داگ 2..جی تی آی وی رو  تو بالاترین کیفیت بازی کردم..

خریدارم
تلگرام بیاید جهت هماهنگی

09198529529

لینک به دیدگاه

خبری هم از عکس با نام کاربری و رعایت قوانین نیست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

هیچ اعتباری ندارند و نه واسطه ای برای معامله معرفی میکنن و نه اول ارسال رو قبول میکنن 

خب  من کسی رو تو لیون نمیشناسم  چطور واسطه معرفی کنم؟ فقط یه کارت گرافیک فروختم تو تاپیک لیون ۵۸۰  هزار تومن به آقای ایلگردانی از اردبیل  و ایشون هم از صداقت بنده و قیمت منصفانه و کالا راضی بودن..عکسهای فروش و تشکر و نظرات مثبت  مشتری های خودم   رو توی ایسام  گذاشتم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHAMADSHIRDEL گفته است :

خب  من کسی رو تو لیون نمیشناسم  چطور واسطه معرفی کنم؟ فقط یه کارت گرافیک فروختم تو تاپیک لیون ۵۸۰  هزار تومن به آقای ایلگردانی از اردبیل  و ایشون هم از صداقت بنده و قیمت منصفانه و کالا راضی بودن..عکسهای فروش و تشکر و نظرات مثبت  مشتری های خودم   رو توی ایسام  گذاشتم.

درود

از سیستم واسطه لیون استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، j.mohammadi گفته است :

درود

از سیستم واسطه لیون استفاده کنید

در 12 ساعت قبل، amirs گفته است :

تلگرام پیام دادم

در 6 ساعت قبل، The.13east گفته است :

من پول لازم دارم  نمیخوام ۴.۵ روز معطل بشم...اعتبار بنده هم  در عکسهایی که گذاشتم از مشتریان و نظراتشون  مشخص هستش..هم قیمتم  خیلی منصفانه و زیر قیمت هست.با این قیمت فقط میشه  یک کیس با قطعات معمولی خرید..۴.۵ تا مشتری داره  هر کسی دست دست کنه باخته و ضرر کرده..من صبر میکنم  و با قیمت بهتر و بالاتر میفروشم  حالا که همه  فک میکنن زرنگ هستن ولی  برعکس   هست قضیه شون و جز از دست دادن فرصت و شکار  هیچی نیستن.. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MOHAMADSHIRDEL گفته است :

من پول لازم دارم  نمیخوام ۴.۵ روز معطل بشم...اعتبار بنده هم  در عکسهایی که گذاشتم از مشتریان و نظراتشون  مشخص هستش..هم قیمتم  خیلی منصفانه و زیر قیمت هست.با این قیمت فقط میشه  یک کیس با قطعات معمولی خرید..۴.۵ تا مشتری داره  هر کسی دست دست کنه باخته و ضرر کرده..من صبر میکنم  و با قیمت بهتر و بالاتر میفروشم  حالا که همه  فک میکنن زرنگ هستن ولی  برعکس   هست قضیه شون و جز از دست دادن فرصت و شکار  هیچی نیستن.. 

خداییش خیلی ببخش . ولی قوانی رعایت نیس. اینجور عکسا هم هیچ اعتباری نداره. در ضمن فرش عکس مادربرد با گرافیک فرق داره . عکس رم رندر .  یک کلام کلا مشکوکی. بچه ها اینچا زرنگن. تی یه تاپیکم بود کلاهبردارا معرفی میشد .خودتم خیلی  اعتباری تو انجمن نداری .من عذز میخوام ولی باید میگفتم تا بچه ها متوجه بشن:12_slight_smile::12_slight_smile:

ویرایش شده توسط mohammad1070
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

خداییش خیلی ببخش . ولی قوانی رعایت نیس. اینجور عکسا هم هیچ اعتباری نداره. در ضمن فرش عکس مادربرد با گرافیک فرق داره . عکس رم رندر .  یک کلام کلا مشکوکی. بچه ها اینچا زرنگن. تی یه تاپیکم بود کلاهبردارا معرفی میشد .خودتم خیلی  اعتباری تو انجمن نداری .من عذز میخوام ولی باید میگفتم تا بچه ها متوجه بشن:12_slight_smile::12_slight_smile:

چون عجله داشتم عکسهایی که از قبل هم داشتم رو گذاشتم تو  تاپیک که با هم فرق داره و چون کیس توی مغازم هست فرصت نکردم که برم و عکس زنده بگیرم.. و الان با این جووی که شما ایجاد کردید و منو کلاهبردار معرفی کردید  من مجبور میشم که عکس کیس  رو با تاریخ امروز و قوانین سایت واستون بزارم..من با قوانین لیون آشنا نیستم.چون تو ایسام بیشتر فروشامو انجام میدم. بهت ثابت میکنم که کلاهبردار نیستم و با لقمه ی حلال بزرگ شدم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammad1070 گفته است :

عشقی تو که خودتم امتیاز نداری حرف از امتیاز و اعتبار  نزن

لینک به دیدگاه

نه عکس با نام کاربری گذاشتید نه اعتبار و امتیاز فروشگاه دارید

حاضر به استفاده از سیستم واسطه لیون و معطلیش هم نیستید

کاربرای با سابقه انجمن اول ارسال بعد واریز دارن برای شما

کاربرای کم سابقه هم یا از سیستم واسطه استفاده میکنن یا معامله حضوری انجام میدن

یکی از این راه ها رو انتخاب کنید وگرنه نمیتونید راحت و بدون دردسر بفروشید سیستمتون رو

امیدوارم موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

نه عکس با نام کاربری گذاشتید نه اعتبار و امتیاز فروشگاه دارید

حاضر به استفاده از سیستم واسطه لیون و معطلیش هم نیستید

کاربرای با سابقه انجمن اول ارسال بعد واریز دارن برای شما

کاربرای کم سابقه هم یا از سیستم واسطه استفاده میکنن یا معامله حضوری انجام میدن

یکی از این راه ها رو انتخاب کنید وگرنه نمیتونید راحت و بدون دردسر بفروشید سیستمتون رو

امیدوارم موفق باشید

عکس با قوانین لیون گذاشتم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hamid5566 گفته است :

750 هم نمیفروشی؟

در 23 ساعت قبل، mohammad750 گفته است :

700 میفروشی بخریم !

من موندم چطوری این قیمتو دادین! واقعا خودتون این سیستمو داشتین حاضر بودین این قیمت که گفتین بفروشین. 

کسی که امتیاز نداره به معنای این نیست که بزنیم تو سر مالش یا قابل اعتماد نیست. خودمن و شما هم یه روزی بدون امتیاز بودیم در بدو ورود. 

خداروشکر سیستم واسطه لیون هست برای اینجور موارد

قیمت درست بدین فروشنده نا امید نشه از افراد اینجا! 

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nasabam گفته است :

عشقی تو که خودتم امتیاز نداری حرف از امتیاز و اعتبار  نزن

:4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mohammad750 گفته است :

جنس دست دوم همینه :16_relieved:

قیمت منم یکم پایین بودتا 850 شاید ...xD ولی سیستم قدیمی هست

نگاه به امتیاز نمیکنم نگاه به اجناس میکنم !:S

کارت گرافیکم  رو کم کمش  میتونم عینه آب خوردن  700 تومن بفروشم همین العان..سی پی یو هم 300.000 تومن میتونم جدا بفروشم..مادبورد هم 150.000..پاور هم 90.000.رم 8 گیگ با هیتسینک خنک کننده 110.000..کیس و دی وی دی رام هم 100.000  تومن...که جمعا میشه  1.450.000    تومن...فهمیدی؟  این قیمتهایی هست که اگه بخوام جدا جدا هم بفروشم  از توی هوا میزنن  قطعات رو....شما  برو  با ۸۰۰  تومنت سیستم با سی پی یو e 5700...با گرافیک Gt 8600    بخر  بزار   در کوزه  ابشو بخور

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohammad750 گفته است :

با سلام خدمت شما

قیمت قطعات ( آک ) این سیستم 2 میلیون 100 تومن میشه نه بیشتر با ( ضمانت )!

این کیس چند سال پیش شاید خوب بوده ولی الان نه چون مادربردش رم  DDR3  با فرکانس 1600  بیشتر ساپورت نمیکنه!

حساب کردم این سیستم 1 میلیون 150 ارزش داره ،بدون توجه به اینکه مادربرد و رم پایینه اگه همه چیو در نظر بگیری فقط کارت گرافیکش خوبه خخخ 

حدود همون قیمت خودم میشه گفت منصفانه هست !

کارت گرافیکم  رو کم کمش  میتونم عینه آب خوردن  700 تومن بفروشم همین العان..سی پی یو هم 300.000 تومن میتونم جدا بفروشم..مادبورد هم 150.000..پاور هم 90.000.رم 8 گیگ با هیتسینک خنک کننده 110.000..کیس و دی وی دی رام هم 100.000  تومن...که جمعا میشه  1.450.000    تومن...فهمیدی؟

لینک به دیدگاه

این  کیس  بصورت حضوری  به خریدار از مازندران   ساری به فروش رسید   با قیمت  1.350.000   تومن..امیدوارم  هر دو طرف  خیرشو ببینیم..تشکر میکنم از اونایی که کمکم کردن تو این سایت  واسه فروش سریع تر   کیس...

ویرایش املایی
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohammad750 گفته است :

:S

xD گرافیکت چقد کار کرده ؟ کسی بخواد گرافیک دست دو بخره اونم 4 اونم 700 تومن 200 بذاره روش یه اگهی هست تو سایت 1080 میده 900 xD 

راستی من سیستم نمیخواستم بخرم خیلی تعریف کرده بودی گفتم یه کامنتی بذارم فک نکنی ملت از پشت کوه امدن xD سی پیوتم نمیدونم چیه مدلشو بگی حله ولی فکنم سی پی یو که میگی نوش 350 باشه خخخ عزیزم یکم دقت کن ان شالله که میفروشی البته خیلی کامنت گذاشتن میخریم نمیدونم چرا تاحالا نفروختی! در هر صورت موفق

فروخته شد...این کیس رو من با  2 میلیون بستم....امیدوارم این قیمتی که گفتی  و مصخرم کردی  یکی دیگه بیاد و حالت رو بگیره...من تا امروز نمیدونستم ادم مزخرفی مثله تو   هم   وجود دارن  ولی الان  فهمیدم    معنی خریدار واقعی رو...

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mohammad750 گفته است :

:4_joy:الهیB|((((((((مسخره)))))) نکردم

ختم جلسه xD

زر پِشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...