رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد پاور های deep cool

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد خرید پاور رو دارم ک کابل هاش حتما فلت باشن.و فعلا 3 مدل رو پیدا کردم از برند های زیر

deep cool dq 650 st

cooler master gx650

Tt

مدل ترمالیتک و کولر مستر ک ناموجوده کلا و من این مدل دپ کول رو گیر آوردم با قیمت 380 تومن تو مشهد

به نظرتون آیا ارزش خرید داره؟به پاور های این شرکت میشه اعتماد کرد؟با این قیمت مدل بهتری میشه خرید؟

اینم لینک پاور

http://lioncomputer.ir/product/7890/پاور+دیپ+کول+دی+کیو+650+اس+تی/

لینک به دیدگاه

دیپ کول بسیار برند خوبی هست

کولر مستر>دیپ کول>گرین

لینک به دیدگاه

صددرصد کولر مستر بردار

دیپ کول برند خوبی نیست

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، CleverM گفته است :

green سریHP چطوره؟

من این مدل رو دارم توی مشخصاتم ببین راضیم صداشم خیلی کمه

Green GP700A-HP

اگه پول داری کولر مستر بگیر نشد، همین گرین چون پشتیبانی قوی پشتش هست

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

دیپ کول هنوز به درجه ای نرسیده ک بشه اعتماد کرد

پاور قلب سیستمه

پس  کم لطفی نکنید

لینک به دیدگاه

سلام. پاور های معمولی هستن.

گرین هم ولش کن.

Redmax

Fsp

Cooler master

Corsair

Evga

Enermax

اینا برند های خوبی هستن خواستی بگیر.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. پاور های معمولی هستن.

گرین هم ولش کن.

Redmax

Fsp

Cooler master

Corsair

Evga

Enermax

اینا برند های خوبی هستن خواستی بگیر.

با این اوصاف میشه یه پاور تا چهارصد تومن معرفی کنید بین ۶۰۰تا ۷۰۰ وات

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سری های V کولر مستر یا کلا evga

http://lioncomputer.ir/product/12936/پاور+گرین+سری+اورکلاکینگ+اوو+GP650B-OCPT/

این پاور از گرین هم به درد نمیخوره؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میخای با سیستم چه بکنی ؟!!؟!؟

اگه سیستمت در حد 300 تا 350 وات میکشه و برای قشنگی میخای، همون DeepCool خوبه ولی اگه از یه پاور 600 میخای 500 تا بکشی و سیستم در روز کلی روشن باشه حتمن از یه برند خوب مثه Corsair  یا EVGA  یا CoolerMaster یاSilverStone  و نظیر اینا بخر. وگرنه همون گرین هم جواب میده.

مشکل اینجاست که برند های رده دو و سه اگه ازشون بار زیادی بکشی به سر و صدا میافتن و دچار خرابی میشن. در ضمن معمولا روی 12 ولت زیاد stable  و ثابت نیستن و میدان مغناطیسی هم ایجاد میکنن اییییییییین هوا !

اما از نظر قیمت خوب هستن. گرین که ماشالا 4 - 5 سال هم گارانتی میده.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

دوست عزیز میخای با سیستم چه بکنی ؟!!؟!؟

اگه سیستمت در حد 300 تا 350 وات میکشه و برای قشنگی میخای، همون DeepCool خوبه ولی اگه از یه پاور 600 میخای 500 تا بکشی و سیستم در روز کلی روشن باشه حتمن از یه برند خوب مثه Corsair  یا EVGA  یا CoolerMaster یاSilverStone  و نظیر اینا بخر. وگرنه همون گرین هم جواب میده.

مشکل اینجاست که برند های رده دو و سه اگه ازشون بار زیادی بکشی به سر و صدا میافتن و دچار خرابی میشن. در ضمن معمولا روی 12 ولت زیاد stable  و ثابت نیستن و میدان مغناطیسی هم ایجاد میکنن اییییییییین هوا !

اما از نظر قیمت خوب هستن. گرین که ماشالا 4 - 5 سال هم گارانتی میده.

خب دقیقا من واسه همین دارم پاور بالا میگیرم چون میخوام اصلا به پاور گرین فشار نیاد چون واقعا نمیدونم چقدر میتونم بهش اعتماد کنم

سی پی یوم  ۱۶۰۰ اورکلاک شده قراره باشه و کارت هم ۱۰۶۰ فکر نکنم مصرفم چندان بشه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، CleverM گفته است :

خب دقیقا من واسه همین دارم پاور بالا میگیرم چون میخوام اصلا به پاور گرین فشار نیاد چون واقعا نمیدونم چقدر میتونم بهش اعتماد کنم

سی پی یوم  ۱۶۰۰ اورکلاک شده قراره باشه و کارت هم ۱۰۶۰ فکر نکنم مصرفم چندان بشه

اگه رایزن داری حتمن پاور خوب بخر، شنیدم روی پاور های برند های  پایین بازی در میارن. ممکنه دچار مشکل بشی. گرافیکت زیاد مصرف نداره کل سیستم 300 تا 330 نهایتا بکشه. یه 500 یا 450 سری گلد از یه برند خوب بخری بهتره تا گرین و دیپ کول

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

اگه رایزن داری حتمن پاور خوب بخر، شنیدم روی پاور های برند های  پایین بازی در میارن. ممکنه دچار مشکل بشی. گرافیکت زیاد مصرف نداره کل سیستم 300 تا 330 نهایتا بکشه. یه 500 یا 450 سری گلد از یه برند خوب بخری بهتره تا گرین و دیپ کول

بسیار ممنون :x

لینک به دیدگاه

البته اینم بگم اگه گرین بخری اگه بعد 4 5 سال که گارانتیش تموم شد خراب بشه گرین با هزینه خودت تعمیر میکنه اما مثلا evga اگه خراب شد قطعاتش زیاد گیر نمیاد و میمونه رو دستت.

سری جدید گرین هم نمیدونم چطوریه بهتره از اقای شعبانی سوال کنین

M.shabani

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجله نکن دوست گرامی
گرین یه حرکت هایی زده ، فقط امیدوارم حرکت خوبی باشه
الان گارانتی مدل های OCPT رو زده 130 ماه
ولی قول داده که برای سری TITAN مدت زمان بیشتری گارانتی ارائه بده ، یعنی چقدر ؟ خدا میدونه
حتماً پاور های وحشی هستن سری TITAN  گرین  ، وگرنه ریسک بسیار بزرگی کرده
منتظر خبر های کامل تر هستیم ، بهتره شما هم صبر پیشه کنید ، شاید ایندفعه ضرر نداشته باشه
درنهایت امیدوارم پاور های رده پایین حرفه ایی هم بده مثل سایر برند های بزرگ و فقط محدود به وات های بالا نباشه محصولات خوبش

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

عجله نکن دوست گرامی
گرین یه حرکت هایی زده ، فقط امیدوارم حرکت خوبی باشه
الان گارانتی مدل های OCPT رو زده 130 ماه
ولی قول داده که برای سری TITAN مدت زمان بیشتری گارانتی ارائه بده ، یعنی چقدر ؟ خدا میدونه
حتماً پاور های وحشی هستن سری TITAN  گرین  ، وگرنه ریسک بسیار بزرگی کرده
منتظر خبر های کامل تر هستیم ، بهتره شما هم صبر پیشه کنید ، شاید ایندفعه ضرر نداشته باشه
درنهایت امیدوارم پاور های رده پایین حرفه ایی هم بده مثل سایر برند های بزرگ و فقط محدود به وات های بالا نباشه محصولات خوبش

نکنه میخواد مادام العمر بده مقل این رما xDxD

اره اگه حرفه ای واسه وات های پایین تر بده خیلی بهتر میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

خرید پاور بالای 500 وات توصیه نمیشه  پاور 500 وات در 65 تا 70درصد لود که بهترین راندمان یک پاورهست حدود 350 وات هست  یعنی بهترین گزینه برای سیستم با مصرف300 تا 350 وات پاور 450 تا 500 وات هست پاور دیپ کول یه پاور  در سطح متوسط هست ولی من بشخصه توصیه نمیکنم نظر شخصی من اینه که به کابل توجه نکنید چون خیلی مهم نیست((البته منظور فلت بودن یا نبودن )) فاکتورهای بسیار مهمتری هست که مد نظر داشته باشید

گرین یک برند داخلی هست که پاورها رو برمبنای نیاز بازار ایران از بازار جهانی پاورتهیه میکنه با توجه به در نظر گرفتن همه موارد کیفیت خدمات و قیمت  بنظرم گرین حرف اول رو میزنه  توجه کنید من نمیگم گرین بهترین هست پاورهای بسیار عالی هم هست که جایگاه خودش رو داره تمام برندهائی که جناب بهرامن اشاره کردند عالی هستند در مورد خرابی همتمام پاورها  حتی از بهترین برندها هم احتمال خراب شدن رو داره کلا تو الکترونیک خرابی منطقی هست

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، m.shabani گفته است :

سلام دوست من

خرید پاور بالای 500 وات توصیه نمیشه  پاور 500 وات در 65 تا 70درصد لود که بهترین راندمان یک پاورهست حدود 350 وات هست  یعنی بهترین گزینه برای سیستم با مصرف300 تا 350 وات پاور 450 تا 500 وات هست پاور دیپ کول یه پاور  در سطح متوسط هست ولی من بشخصه توصیه نمیکنم نظر شخصی من اینه که به کابل توجه نکنید چون خیلی مهم نیست فاکتورهای بسیار مهمتری هست که مد نظر داشته باشید

گرین یک برند داخلی هست که پاورها رو برمبنای نیاز بازار ایران از بازار جهانی پاورتهیه میکنه با توجه به در نظر گرفتن همه موارد کیفیت خدمات و قیمت  بنظرم گرین حرف اول رو میزنه  توجه کنید من نمیگم گرین بهترین هست پاورهای بسیار عالی هم هست که جایگاه خودش رو داره تمام برندهائی که جناب بهرامن اشاره کردند عالی هستند در مورد خرابی همتمام پاورها  حتی از بهترین برندها هم احتمال خراب شدن رو داره کلا تو الکترونیک خرابی منطقی هست

خیلی ممنون از راهنمایی هایتون بزرگوار 

من دیروز پاور 650b oc رو گذاشتم تو  لیستم

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/16, 11:53:35، m.shabani گفته است :

سلام دوست من

خرید پاور بالای 500 وات توصیه نمیشه  پاور 500 وات در 65 تا 70درصد لود که بهترین راندمان یک پاورهست حدود 350 وات هست  یعنی بهترین گزینه برای سیستم با مصرف300 تا 350 وات پاور 450 تا 500 وات هست پاور دیپ کول یه پاور  در سطح متوسط هست ولی من بشخصه توصیه نمیکنم نظر شخصی من اینه که به کابل توجه نکنید چون خیلی مهم نیست فاکتورهای بسیار مهمتری هست که مد نظر داشته باشید

ممنون اقای شعبانی.منو قانع کردین.فقط یه سوال!آیا این پاورهای جدید OCPT مدل 650 کابل هاش فلت هستش ؟یا اینکه رنگ کابل هاش مشکی هست ؟ کاش یه عکس از کابل هاش تو معرفی کالا میذاشتین.ممنون

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/15, 15:28:18، ali.king گفته است :

سلام دوستان من قصد خرید پاور رو دارم ک کابل هاش حتما فلت باشن.و فعلا 3 مدل رو پیدا کردم از برند های زیر

deep cool dq 650 st

cooler master gx650

Tt

مدل ترمالیتک و کولر مستر ک ناموجوده کلا و من این مدل دپ کول رو گیر آوردم با قیمت 380 تومن تو مشهد

به نظرتون آیا ارزش خرید داره؟به پاور های این شرکت میشه اعتماد کرد؟با این قیمت مدل بهتری میشه خرید؟

اینم لینک پاور

http://lioncomputer.ir/product/7890/پاور+دیپ+کول+دی+کیو+650+اس+تی/

100 درصد پاور کولرمستر رو بخر.شک نکن.کیفیتشون بهتز از دیپ کول هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

ممنون اقای شعبانی.منو قانع کردین.فقط یه سوال!آیا این پاورهای جدید OCPT مدل 650 کابل هاش فلت هستش ؟یا اینکه رنگ کابل هاش مشکی هست ؟ کاش یه عکس از کابل هاش تو معرفی کالا میذاشتین.ممنون

بله 

بله

کانکتور های فوق العاده ای هم داره و خود کابل کیفیت مطلوبی داره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HeX گفته است :

بله 

بله

کانکتور های فوق العاده ای هم داره و خود کابل کیفیت مطلوبی داره.

خداروشکر آخه من از اول هم دلم با گرین بود پس با خیال راحت خرید بزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ali.king گفته است :

خداروشکر آخه من از اول هم دلم با گرین بود پس با خیال راحت خرید بزنم

من 750 وات سری جدید رو دارم، پاور کامل و خوبی به نظر میاد. 

فنش هم رو حالت روشن بی صداس و کولینگ پاور رو به بهترین نحو انجام میده.

قیمت گذاری منصفانه تری هم داره نسبت به سری قبلی.

ظاهرش کاملا یک کالای با کیفیت رو نشون میده. 

چون تخصص لازم در زمینه تست پاور ندارم از میزان گارانیش میگم که کیفیت داخلش هم باید مثل ظاهرش خوب باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...