رفتن به مطلب

کمک

Game World
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عرض می کنم خدمت دوستان این میز کامپیوتر من هستش از جنس MDF ... از رنگش دیگه حالم بهم میخوره حالا یه سوال داشتم من میتونم اینو رنگ بزنم کلا ( سفید ) ؟؟؟؟

IMAG1301.thumb.jpg.d12be628baadeef98fe93044507ce3fe.jpg

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این چه تاپیکی هست آخه همچین زدید کمک آدم فکر میکنه خدایی نکرده سیستم آتیش گرفته ....

واقعا باید فکری به حال این لیون بشه ...(منظورم با شما نیست)

تشریف ببرید ابتدا خیابان فردوسی دور و بر سفارت آلمان مغازه هایی هست که روکس چسبی دارن  فقط از بس بعضیاشون پرت قیمت میدن از اکثرشون  قیمت بپرسید

سایز میز رو متر کنیدو بنا بر نیاز تهیه بفرمایید حتما عرض روکش رو هم بپرسید 60 سانتی هست یا 120 یا 150

انواع و اقسام طرح هارو میتونید اونجا پیدا کنید مرکز این روکش ها تهران و خیابان فردوسی هست

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام دوست عزیز این چه تاپیکی هست آخه همچین زدید کمک آدم فکر میکنه خدایی نکرده سیستم آتیش گرفته ....

تشریف ببرید ابتدا خیابان فردوسی دور و بر سفارت آلمان مغازه هایی هست که روکس چسبی دارن  فقط از بس بعضیاشون پرت قیمت میدن از اکثرشون  قیمت بپرسید

سایز میز رو متر کنیدو بنا بر نیاز تهیه بفرمایید حتما عرض روکش رو هم بپرسید 60 سانتی هست یا 120 یا 150

انواع و اقسام طرح هارو میتونید اونجا پیدا کنید مرکز این روکش ها تهران و خیابان فردوسی هست

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

قبلا چند بار گفتم ولی حرکتی زده نشد.

در 2 ساعت قبل، Game World گفته است :

سلام عرض می کنم خدمت دوستان این میز کامپیوتر من هستش از جنس MDF ... از رنگش دیگه حالم بهم میخوره حالا یه سوال داشتم من میتونم اینو رنگ بزنم کلا ( سفید ) ؟؟؟؟

IMAG1301.thumb.jpg.d12be628baadeef98fe93044507ce3fe.jpg

اگه خودت بتونی یکی دو تا اسپری رنگ بگیری بزنی خوبه. اخر سر هم که خشک شد یه اسپری براق بزن بهش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اگه خودت بتونی یکی دو تا اسپری رنگ بگیری بزنی خوبه. اخر سر هم که خشک شد یه اسپری براق بزن بهش

خودمم نظرم اینه ... ممنون

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بله دیگه سیاست جدیده لیون شده مثکه

ترجیح میدن فقط کاربر جذب کنن به انجمن که ازون ور تعداد بازدید فروشگاهشون بره بالا و این وسط هیچ مسئولیتی رو نمیپذیرن

تاپیک ریزش سر مو داریم در لیون کامپیوتر :|

جدیدا هم که 2600 یه بنده خدارو کاربر ویژه بالا کشیده اگه من جای لیون باشم این به منزله از بین رفتن آبرومه که چطور کاربر ویژه میتونه کلاهبرداری کنه

خب دلیلم داره فقط برا ویژه شدن باید پول بدی لیون هیچ مسئولیتی بازم نداره که طرف رو چک کنه فقط پول بده ویژه شو برو سر ملتو کلاه بذار کی به کیه .....

لینک به دیدگاه

درود.

اول اینکه عنوان رو تغییر بدید و یک عنوان درست انتخاب کنید. (یک سری قوانین داره فروم)

به نظرمن  از تم های رنگی مختلفی میتونین استفاده کنین ولی چیزی که معموله بین گیمر ها مشکی و قرمز هست.اما در نهایت چیزی که مهمه سلیقه و خلاقیت و حوصله خودتون هست.

شما میتونین با فیبر کربن میز رو مود کنید که خیلی هم زیبا میشه.

قبلا چند تا عکس دقیقا واسه همین موضوع دیده بودم. نمیدونم واسه کجا بود ولی خیلی خوب کار کرده بودن میفرستم تا بتونین ایده بگیرین.

003.jpg

6 copy.jpg

045.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...