رفتن به مطلب

فروش gt 1030 gigabyte 2gig oc

YMCMB1824
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کارت از لیون خریداری شده .....چهارشنبه رسیده......45 دقیقه تست شده ...با کانفیگ کلی سیستم مچ نبود ......

فقط فروش .

مدت زمان تست 45 دقیقه بوده ...

طبق معمولم اول واریز هست بعد ارسال 

هزینه ارسال هم به عهده خریدار 

فوری و پایه :360 ت photo_2017-09-08_19-40-21.thumb.jpg.d47c95a330ec46e081b25b0e15179afc.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

ویرایش شده توسط YMCMB1824
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، YMCMB1824 گفته است :

دوستان کارت از لیون خریداری شده .....چهارشنبه رسیده......45 دقیقه تست شده ...با کانفیگ کلی سیستم مچ نبود ......

فقط فروش .

مدت زمان تست 45 دقیقه بوده ...

طبق معمولم اول واریز هست بعد ارسال 

هزینه ارسال هم به عهده خریدار 

فوری و پایه :360 ت photo_2017-09-08_19-40-21.thumb.jpg.d47c95a330ec46e081b25b0e15179afc.jpg

سلام.

من 300 خریدارم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، YMCMB1824 گفته است :

فروش رفت

حالا کی خریدش؟راستی گفت نوش چنده؟

لینک به دیدگاه

خبات عزیز

در 21 دقیقه قبل، dani dan گفته است :

سلام.

من 300 خریدارم.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

کارکرد 45 دقیقه به روایت تصویر

سرتاپای کارت چیزی شبیه به چسبه

شوره هم زده

I2MG_4368.thumb.jpg.00acf14e47fdfc06cf06262d56f69d62.jpg

IM2G_4367.thumb.jpg.6476a8f94c00087e185e3189435db4ee.jpg

IMG_4364.thumb.jpg.301481840d550328879ba4e0a797c36c.jpg

IMG_4365.thumb.jpg.54439beb86fc8614f0faa6bfee2ca6da.jpg

IMG_4366.thumb.jpg.b34ce27e96ee9809a7177bbeba161c3f.jpg

اولا طبق حرف خودتون که اصلا احترام نداره داخلش من هم صراحتا همونجور جواب میدم ...............من کارتی رو که 4 شنبه از لیون رسیده دستم و 5 یا جمعه واسه فروش گذاشتم مریض نیستم چسب بزنم  ....مگر اینکه کارت از سمت لیون کامپیوتر چسب زده به من برسه همچین چیزی امکان نداره بنده تمامی خریدام رو از لیون انجام میدم و همیشه به بهترین نحو و از طریق تیپاکس که اعتماده کامل دارم بهشون میاد...همه هم میدونن هیچ کس مریض نیست به کارتش چسب بزنه ....بنده کارت رو صحیح و سالم حتی موقع همه چیز هارو لحظه به لحظه موقع ارسال بهتون زنگ زدم و سوال کردم.......با نهایت بسته بندی و ارسال شده .......دوست عزیز طبق گفته خودتون مثال قشنگی تو تلگرام زدید گفتین امروز تهران بودم کارت 325 قیمتش هست ...خیلی قضیه بودار شد ...مثل این میمونه امروز 1080 ...2850 هست صبح تو نوسان بشه 2500 ...بعد بری مغازه بگی کارت افول کرده قیمتش و بخوای به هر نحوی کارتو پس بدی (منظور چسبی کردن از طرف شما نیست) وووووو(کارت چسبی بود) فروشنده یه حرف خوبی بهت میزنه که من نمیگم بهتره .......من کارت رو صحیح و سالم طبق بقیه ارسال هام فرستادم ....من دقیقا یه کارت 480 هم فرستادم به یه خریدار همیشه اسرار بنده روی تیپاکس هست خودتون ارسال رو واسه ارزون بودن گفتید پست باشه ...پس  ارسال .و مشکلات ایجاد بر عهده خودتونه .....دوستان داستان کاملا مشخصه اخه کارتی که 4شنبه ازلیو ن رسیده فک کنم 5 شنبه یا جمعه واسه فروش فقط بازی pubgروش تست شده و گزاشتم اخه کدوم ادمه که بخوات چسب بزنه اخه ادم مگه روانیه ..........و در اخر حرفتون وابسته به افول قیمتی که خودتون فرمودید و چسب اخه چسب  خیلی باحالین شما :43_slight_frown: خیلی قوه داستان سراییتون بالاست و سناریو زیاد درست کردید.....بنده فاکتور رو گم کردم(الان بیشتر میگردم ) اگه میخواید یوزر پس اکانت لیون رو بهتون بدم نگاه کنید و فردا هم یه فاکتور از خوده لیون دوباره میگیرم میذارم اینجا.. یا مدیریت سایتو در جریان میذارم واسه فاکتور ....دوسته عزیز من کاری به امتیاز انجمن و ارسال هاتون ندارم که در تلگرام به رخ من میکشید بنده مصرف کننده هستم و هیچ فازه کاسبی و دلالی تو لیون نداشتم و ندارم .....ممنون بابت توجه 

لینک به دیدگاه

قصد دخالت ندارم ولی استارتر میتونه با هماهنگی آقای کریمی از طریق خود لیون این امر رو پیگیری کنه

البته اگه ریگی به کفششون نباشه که امیدوارم نباشه و این امر اشتباهی از طرف آواژنگ بوده باشه چون لیون از این کارا نمیکنه همه کاربران انجمن هم میدونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ali_8114 گفته است :

قصد دخالت ندارم ولی استارتر میتونه با هماهنگی آقای کریمی از طریق خود لیون این امر رو پیگیری کنه

البته اگه ریگی به کفششون نباشه که امیدوارم نباشه و این امر اشتباهی از طرف آواژنگ بوده باشه چون لیون از این کارا نمیکنه همه کاربران انجمن هم میدونن

دوست من یه کارت 300 تومنی ارزش هیچ کدوم از این کارا رو نداره

نه ارزش اینو داره که مثل استارتر زرنگ بازی دربیاری

نه ارزش اینو داره مزاحم کسی بشی

استارتر میمونه و این سابقه درخشان براش....

این کارت جدیده و تازه اومده بازار من منکر کم کارکرد بودنش نمیشم

اما یه بلایی سرش اومده، دستکاری چیزی...

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست من

کفشی که بنده پام میکنم کم کم 3 برابر کارت شما قیمت داره...

نیازی به ادامه بحث نیست اما فکر نکنید زرنگ هستید، آدمای زرنگ جاهای دیگه خودشون رو نشون میدن و از زرنگ بودن خودشون تو جای درست استفاده میکنن، نه تو فروش یه کارت 300 تومنی...

من خودم رو خیلی بالاتر از این میدونم که به خاطر 20 تومن قیمت بالا یا پایین تر بخوام دبه کنم اما برام ثابت شد شما اینطور نیستید.

مشکلی نیست این دفعه رو فکر کنید که زرنگی کردین، امیدوارم جاهای دیگه هم زرنگ باشید....

کار ندارم کی خریدی چرا فروختی اما کارت سراسر چسبه که یقیناً کار من نیست.

دوست گرامی جواب جمله اول رو نمیدم چون خیلی مضحک و بچه گانه هست و اصلا انتظار نمیره ...خودتون فکر کنید به حرفی که زدید خندتون میگیره .....جای تاسف ...

زرنگ چیه اخه ازین معامله چیزی نسیب بنده نمیشه که بخوام زرنگ بازی در بیارم ...خیلی جالبه کارتی  که قبل از ارسال کامل چک شده و فرستاده شده جزییات هم به خودتون تلفنی گفته شده  اخه من نمیدونم دیگه جایه حرفی باقیمیمونه ......دوستان هم میبینن که سناریوتون وابسته به افول قیمت کارت طبییعیه ........

زنگ هم میزدید دو روز بعد ارسال میگفتید من انصراف دادم من قبول میکردم ولی این کارا (سناریو زدن) زشته ...

بحثی نمونده که بخوام ادامه بدم با شما

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

بله دوست عزیز اخه کارتی که سالم از لیون طبق معمول گرفته میشه و بعد 1 روز بعد فروش میره و بعد خریدار طبق حرف خودشون امروز تهران بودن و افول قیمت داشته کارت ....قضیه کاملا واضح ونمایانه ......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی جواب جمله اول رو نمیدم چون خیلی مضحک و بچه گانه هست و اصلا انتظار نمیره ...خودتون فکر کنید به حرفی که زدید خندتون میگیره .....جای تاسف ...

زرنگ چیه اخه ازین معامله چیزی نسیب بنده نمیشه که بخوام زرنگ بازی در بیارم ...خیلی جالبه کارتی  که قبل از ارسال کامل چک شده و فرستاده شده جزییات هم به خودتون تلفنی گفته شده  اخه من نمیدونم دیگه جایه حرفی باقیمیمونه ......دوستان هم میبینن که سناریوتون وابسته به افول قیمت کارت طبییعیه ........

زنگ هم میزدید دو روز بعد ارسال میگفتید من انصراف دادم من قبول میکردم ولی این کارا (سناریو زدن) زشته ...

بحثی نمونده که بخوام ادامه بدم با شما

دوست من
من نمیخوام با این تاپیک وقت بقیه رو بگیرم اما واقعا آدم نمیتونه با کلمات محترمانه رفتار شمارو تشریح کنه

شما گفتی کارت رو دادم یکی ارسال کنه و بابت تاخیر اون یکی که من نمیدونم کیه حتی از بنده معذرت خواهی کردین (مکتوب موجوده) بعد میگی من خودم فرستادم و کامل مطمئنم مشکلی نداشت...

خلاصه سر بقیه رو هم درد نیاریم...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست من یه کارت 300 تومنی ارزش هیچ کدوم از این کارا رو نداره

نه ارزش اینو داره که مثل استارتر زرنگ بازی دربیاری

نه ارزش اینو داره مزاحم کسی بشی

استارتر میمونه و این سابقه درخشان براش....

این کارت جدیده و تازه اومده بازار من منکر کم کارکرد بودنش نمیشم

اما یه بلایی سرش اومده، دستکاری چیزی...

بازم میگم طبق حرفتون سابقه ای که به خاطر شما میخواد خدشه دار شه میخوام نباشه اصلن ......بنده کارمو به نحوه احسن انجام دادم و اون بالایی هم میدونه همین بسه نظر شما و امثال شما مهم نیست .......

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز اخه کارتی که سالم از لیون طبق معمول گرفته میشه و بعد 1 روز بعد فروش میره و بعد خریدار طبق حرف خودشون امروز تهران بودن و افول قیمت داشته کارت ....قضیه کاملا واضح ونمایانه ......

منشا این قضیه چند چیز میتونه باشه:

آواژنگ، لیون، شما، پست

آقای کریمی سابقه چند ساله در خرید و فروش در لیون دارن و خریدار کاردرستی هستن

لیون از این کارها نمیکنه به حتم

باقی میمونه دو چیز: آواژنگ و تحویل دهنده کارت

اگه شما بسته بندی درست کرده باشید تحویل دهنده کاری نمیتونه بکنه مخصوصا شوره که عجیبه

باقی میمونه آواژنگ که به راحتی با کمک لیون و آقای حسینی قابل پیگیریه

اینهمه اذیت نداره |:

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست من

کفشی که بنده پام میکنم کم کم 3 برابر کارت شما قیمتشه...

نیازی به ادامه بحث نیست اما فکر نکنید زرنگ هستید، آدمای زرنگ جاهای دیگه خودشون رو نشون میدن و از زرنگ بودن خودشون تو جای درست استفاده میکنن، نه تو فروش یه کارت 300 تومنی...

من خودم رو خیلی بالاتر از این میدونم که به خاطر 20 تومن قیمت بالا یا پایین تر بخوام دبه کنم اما برام ثابت شد شما اینطور نیستید.

مشکلی نیست این دفعه رو فکر کنید که زرنگی کردین، امیدوارم جاهای دیگه هم زرنگ باشید....

کار ندارم کی خریدی چرا فروختی اما کارت سراسر چسبه که یقیناً کار من نیست. البته دقیق مشخص نیست که چسب باشه ممکنه تعمیری چیزی باشه

ضمن اینکه ناممکنه یه کارت تو 45 دقیقه پشتش شوره بزنه...

IMG_4366.thumb.jpg.11872d29c40411042042c2786415b476.jpg

چه بلایی سر این کارت آوردین منم دقیق نمیدونم

مضحک بودنم حدی داره اون جمله مثال کفشتون که هی پاک میکنید کسی نبینه ...اخه شفاف باشید یکم ......بنده دیگه بحث رو ادامه نمیدم ....و اگر موردی هست گپ رو خصوصی کنید با اقای معتمدی  یا مدیریت سایت و بنده رو هم دعوت کنید ....

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

منشا این قضیه چند چیز میتونه باشه:

آواژنگ، لیون، شما، پست

آقای کریمی سابقه چند ساله در خرید و فروش در لیون دارن و خریدار کاردرستی هستن

لیون از این کارها نمیکنه به حتم

باقی میمونه دو چیز: آواژنگ و تحویل دهنده کارت

اگه شما بسته بندی درست کرده باشید تحویل دهنده کاری نمیتونه بکنه مخصوصا شوره که عجیبه

باقی میمونه آواژنگ که به راحتی با کمک لیون و آقای حسینی قابل پیگیریه

اینهمه اذیت نداره |:

دوست عزیز چون اقای کریمی سابقه چندین ساله داره نمیتونه این چیز بر بیاد یا شاید شما از دوستان نزدیک ایشون باشید و بنده به هیچ عنوان حرفتون رو تایید نمیکنم .....خواهشا دیگه اسپم ندید عواقبش با خودتون.....دو سال پیش هم یکی از کاربرای مثلا خوب سایت همسایه با ارسال  و سوابق  زیاد اخراج شد ......پس نمیتونیم نتیجه بگیریم کسی که اعتبار و ارسال داره ادم مطمِنیه ....خواهشن واسه نظری که میدید فکر کنید ...

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست من
من نمیخوام با این تاپیک وقت بقیه رو بگیرم اما واقعا آدم نمیتونه با کلمات محترمانه رفتار شمارو تشریح کنه

شما گفتی کارت رو دادم یکی ارسال کنه و بابت تاخیر اون یکی که من نمیدونم کیه حتی از بنده معذرت خواهی کردین (مکتوب موجوده) بعد میگی من خودم فرستادم و کامل مطمئنم مشکلی نداشت...

خلاصه سر بقیه رو هم درد نیاریم...

بنده بسته بندی رو نظارت داشتم جالبه ها دقیقا موقع ارسال با ایشون تماس گرفتم از وضیعت بسته بندی مطلع کردم به من گفتید تا ساعت 11 ارسال ...بنده بابت تاخیر محترمانه معذرت خواهی کردم ...(اگر شما چیزی از احترام نمیدونین دیگه مشکل خودتونه ) در کل منم علاقه ای به ادامه دادن بحث ندارم و سو استفاده شما از (ارسال هاتون) خیلی مضحکه....شما بحثی رو که خودتونم جوابش رو میدونید ادامه میدید و وقت بنده و دوستان رو میگیرید....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مضحک بودنم حدی داره اون جمله مثال کفشتون که هی پاک میکنید کسی نبینه ...اخه شفاف باشید یکم ......بنده دیگه بحث رو ادامه نمیدم ....و اگر موردی هست گپ رو خصوصی کنید با اقای معتمدی  یا مدیریت سایت و بنده رو هم دعوت کنید ....

کجا پاک کردم؟

اتفاقاً مثال کاملاً بجایی بود (کفش)...

شما میگی چون قیمتش 20 تومن پایین تر اومده به خاطر همین برداشتی خودت این بلارو سرش آوردی که من پس بگیرم- این از نظر شما استناد محترمانه ای هستش اما اینکه من بگم کفشم قیمت 3 تا کارت 1030 هست میشه نامحترمانه.

شما موقع ارسال نظارت کردی؟؟؟؟ حرفتون خنده داره. یعنی یکی دیگع رو فرستادی پست کنه بعد خودتم به عنوان ناظر رفتی بالاسرش ایستادی :4_joy:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، خبات کریمی گفته است :

کارکرد 45 دقیقه به روایت تصویر

سرتاپای کارت چیزی شبیه به چسبه

شوره هم زده

I2MG_4368.thumb.jpg.00acf14e47fdfc06cf06262d56f69d62.jpg

IM2G_4367.thumb.jpg.6476a8f94c00087e185e3189435db4ee.jpg

IMG_4364.thumb.jpg.301481840d550328879ba4e0a797c36c.jpg

IMG_4365.thumb.jpg.54439beb86fc8614f0faa6bfee2ca6da.jpg

IMG_4366.thumb.jpg.b34ce27e96ee9809a7177bbeba161c3f.jpg

چرا اینطوریه؟عجب

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AminC گفته است :

چرا توی تاپیک پست اول از خود کارت تصویر قرار داده نشده؟

اخه کارتی که من 4شنبه تحویل گرفتم و کلا 45 دقیقه و تست بازی PUBG انجام شده چه تصویری بذارم ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...