رفتن به مطلب

فروش gt 1030 gigabyte 2gig oc

YMCMB1824
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بیاید اصلا موضوع پول و بذاریم کنار چون همون طور که گفته شد 300 تومن تو این دوره زمونه اصلا پولی نیست موضوع اطلاعات غلطی هست که احتمالا داده شده

من خودم سر فروش لوازم خونگی متوجه یک شکستگی نشدم و جنس و به عنوان سالم فروختم ولی بعد که خریدار بهم گفت جنس شکستگی داره (شکستگی معلوم بود که قدیمی هست) سریع قبول کردم و بعد کلی عذر خواهی کالا رو با پول خودم برگردوندم

پول سرجاش و اطلاعات غلط سرجاش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، YMCMB1824 گفته است :

اخه کارتی که من 4شنبه تحویل گرفتم و کلا 45 دقیقه و تست بازی PUBG انجام شده چه تصویری بذارم ...

شما ک میگی کلی عکس گرفتی موقع ارسال

لطفاً 4 تاشو بزار ما سکوت کنیم...

دوست من تاکید میکنم بحثم کارت نیست شما 2 میلیون تومن هم بخوای کارت رو بهت پست نمیدم

اما مضحکه که داری تهمت میزنی خودت چسب زدی بهش و شوره انداختی!!!! که من پس بگیرم چون 20 تومن ارزون تر شده :4_joy:

من دیگه جواب نمیدم که الکی وقت کسی رو نگیرم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

کجا پاک کردم؟

اتفاقاً مثال کاملاً بجایی بود (کفش)...

شما میگی چون قیمتش 20 تومن پایین تر اومده به خاطر همین دبه کردی- این از نظر شما استناد محترمانه ای هستش اما اینکه من بگم کفشم قیمت 3 تا کارت 1030 هست میشه نامحترمانه.

شما موقع ارسال نظارت کردی؟؟؟؟ حرفتون خنده داره. یعنی یکی دیگع رو فرستادی پست کنه بعد خودتم به عنوان ناظر رفتی بالاسرش ایستادی :4_joy:

دوسته عزیزبنده کلا تک به تک جزییات ارسال رو به خودتون گزارش دادم .....داستان سرایی هم حدی داره ...اخه خیلی مضحکه تو تلگرام هم فرستادین 325 شده تهران ...کارتون هم طبیعیه  و بازم میگم اگه سه روز بعد هم میگفتی انصراف دادی من قبول میکردم ولی این داستانا و سناریو ساختنا کاره درستی نیست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست من تاکید میکنم بحثم کارت نیست شما 2 میلیون تومن هم بخوای کارت رو بهت پست نمیدم

اما مضحکه که داری تهمت میزنی خودت چسب زدی بهش و شوره انداختی!!!! که من پس بگیرم چون 20 تومن ارزون تر شده :4_joy:

منم سرم درد نمیکنه ...بحثی ندارم با شما انجام بدم 

لینک به دیدگاه

آقای کریمی 

الان کارت بااون وضعیت سالمه؟

یا مشکل درعملکرد داره

اگه سالمه خودتون تمیزش کنید وختم کنید ماجرارو...

این دوستمون هم شاید آسیب ظاهری به کار زدن که خودشون متوجه نشدن(چیزی روش ریخته)

یا شخص فرستنده ناخواسته وندانسته کاری کرده

یا موقع ارسال کنار بسته های دیگه یه چیزیش شده ویا....

من خودم یه برد 1150وی تو داشتم رو سیستمم 

موقع فروش باز کردم وبسته بندی کردم فرستادم.رسید اونطرف گفت زیف خاراش کجه!!اول که فک کردم بیا احتیاطی خریداربوده ولی پس گرفتم.

چندهفته بعد یادم اومد موقع ارسال خودم یه حرکتی زدم که این بلا سرش اومد.

خلاصه هرکسی ممکنه اشتباه کنه

لینک به دیدگاه

دوست من
کفشی که بنده پام میکنم کم کم 3 برابر کارت شما قیمتشه...
نیازی به ادامه بحث نیست اما فکر نکنید زرنگ هستید، آدمای زرنگ جاهای دیگه خودشون رو نشون میدن و از زرنگ بودن خودشون تو جای درست استفاده میکنن، نه تو فروش یه کارت 300 تومنی...
من خودم رو خیلی بالاتر از این میدونم که به خاطر 20 تومن قیمت بالا یا پایین تر بخوام دبه کنم اما برام ثابت شد شما اینطور نیستید.
مشکلی نیست این دفعه رو فکر کنید که زرنگی کردین، امیدوارم جاهای دیگه هم زرنگ باشید....
کار ندارم کی خریدی چرا فروختی اما کارت سراسر چسبه که یقیناً کار من نیست. البته دقیق مشخص نیست که چسب باشه ممکنه تعمیری چیزی باشه
ضمن اینکه ناممکنه یه کارت تو 45 دقیقه پشتش شوره بزنه...
IMG_4366.thumb.jpg.11872d29c40411042042c2786415b476.jpg

چه بلایی سر این کارت آوردین منم دقیق نمیدونم
نمیدونم فازت چیه.
کفشت ۳برابر کارت می ارزه. الان اومدی برا کارت دعوا یا کفشتو رخ بکشی.
اونام شوره نیستن. کثیف کاری شرکت سازنده برد هست که روغنی که از لحیم داده رو سفارشی براتون تمیز نکردن!
گرافیک داغون gts450 خودم که نو خریدم و چند ساله دستمه به همین صورت بود.
رو بعضی مادربردها پشتشو دقت کنی همین شکلیه. البته من مثل شما وضعم توپ نیس مادربرد های اند پشتشو نگاه کنم. همین مادربرد برا بچه فقیرا اینجوریه.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، hamed_crazy گفته است :

نمیدونم فازت چیه.
اونام شوره نیستن. کثیف کاری شرکت سازنده برد هست که روغنی که از لحیم داده رو سفارشی براتون تمیز نکردن!
رو بعضی مادربردها پشتشو دقت کنی همین شکلیه. البته من مثل شما وضعم توپ نیس مادربرد های اند پشتشو نگاه کنم. همین مادربرد برا بچه فقیرا اینجوریه.

دوست عزیز چرا فقط یک طرفه قضاوت می کنید

ایشون تهمت میزنه به من که به خاطر 20 تومن دارم دبه میکنم و برداشتم خودم چسب زدم، کار ایشون محترمانه است و مشکلی نداره اما بنده بگم که خیر از این خبرا نیست میشه نامحترمانه

دیگه انقد قطعات دیدیم که فرق شوره و روغن رو تشخیص بدیم، اینطوریام نیست...

شما متوجه هستین ایشون میگه کارت دست من بود اینطوری نبود خودت این بلا رو سرش آوردی؟ میگه به خاطر 20 تومن زدی این بلارو سرش آوردی و الی اینطور نبود.

الان متوجه شدین؟

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست عزیز  من هم از اول به شما هیچ تهمتی نزدم خودتون هم در تلگرام هم در تاپیک شروع کردید به بحث .....وقتی شما قالب احترامو رعایت نمیکنین 100/100 طرف مقابل هم همین برخوردو داره ....کارت همونجور که میدونیدماله یکی از دوستان بنده بود خودم از تیپاکس تحویل گرفتم تمام کارهاشو (تست ) رو هم من خودم به شخصه انجام دادم ....طبق عادت فروم خیلیا کالا مال دوستانشون هست و فروختن ...و بنده چک کردم از تمامی اصول  و بعد ارسال ...

لینک به دیدگاه

خب الان جناب کریمی که خودشون یکی از مدعی های بررسی کارت هستن توی سایت های دیگه و از جمله اینجا اگه اشتباه نکنم

یه تست کامل ازش بگیرید با حضور خود فروشنده بعد همه چی مشخص میشه دیگه

ولی خداوکیلی اصلا کاری ندارم که این وسط مقصر کیه و آیا اصلا کلاهبرداری بوده یا نه به من هم مربوط نیست

ولی حق ولانصاف این چه حرفیه که کفش من 3 برابر این کارت می ارزه الا هدف شما از این حرف چیه؟ مثلا شما میلیاردری ما ها یه مشت جوون بیکار که با کیسامون تو جوبیم؟

این چه حرفیه از کاربر با سابقه شما این حرف بسیار بعیده و اصلا وقتی این جمله رو دیدم شاید 2-3بار اسمتون رو چک کردم ببینم درسته یا نه .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

خب الان جناب کریمی که خودشون یکی از مدعی های بررسی کارت هستن توی سایت های دیگه و از جمله اینجا اگه اشتباه نکنم

ولی خداوکیلی اصلا کاری ندارم که این وسط مقصر کیه و آیا اصلا کلاهبرداری بوده یا نه به من هم مربوط نیست

ولی حق ولانصاف این چه حرفیه که کفش من 3 برابر این کارت می ارزه الا هدف شما از این حرف چیه؟ مثلا شما میلیاردری ما ها یه مشت جوون بیکار که با کیسامون تو جوبیم؟

این چه حرفیه از کاربر با سابقه شما این حرف بسیار بعیده و اصلا وقتی این جمله رو دیدم شاید 2-3بار اسمتون رو چک کردم ببینم درسته یا نه .....

دوست من بله کاملا حرف نا بجایی است اما چرا زدم؟

ایشون میگه چون شما خواستی پس بدی برداشتی این بلارو سرش آوردی اونم به خاطر اینکه قیمتش 20 تومن پایین اومده (یعنی به خاطر 20 تومن این کارو کردم)

این تهمته. این توهینه و در جوابش بله گفتم کفشم پول 3 تا کارت 1030 هست و انقد بیچاره نیستم که به خاطر 20 تومن خودم کارت رو چسب کاری کنم تا شما پس بگیری.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب حرفی هم که طرف مقابل زده خدایی بد بود یعنی تو به خاطر 20 تومن میخوای کلاه برداری کنی آدم جوش میاره دیگه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

ایشون میگه چون شما خواستی پس بدی برداشتی این بلارو سرش آوردی اونم به خاطر اینکه قیمتش 20 تومن پایین اومده (یعنی به خاطر 20 تومن این کارو کردم)

این تهمته. این توهینه و در جوابش بله گفتم کفشم پول 3 تا کارت 1030 هست و انقد بیچاره نیستم که به خاطر 20 تومن خودم کارت رو چسب کاری کنم تا شما پس بگیری.

ممنون از پاسخگوییتون شاید منظور رو من اشتباه برداشت کردم در کل آرزوی موفقیت براتون دارم و امیدوارم این موضوع چیزی جز یه سوء تفاهم نباشه و حل بشه

باز هم ممنون از پاسخگوییتون ;)

(استارتر هم یه عذر خواهی بهشون بدهکار شدم بابت اسپم)

لینک به دیدگاه

با سلام.

آقای کریمی کسی نیستن که بخاطر 20 تومن یا 300ت که پول کارته این کارو بکنن.آقای کریمی آدم با سابقه و معتمدی هستن.

منتها چیزی که برام عجیبه اینه که اگه کارت از اول سالم بوده چرا عکس هاش تو پست اول استارتر نیس ؟

و اینکه این آثار شبیه اثر بجای مونده از برچسب بوده / انگار چیزی روش چسبونده شده و بعد کنده شده .. 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

نمیدونم فازت چیه.

دوسته عزیز شما فکر کنید یک نفر کالایی رو روز 4 شنبه میاره به خاطر فریم ندادن تو بازیه PUBG روز بعد میذاره برا فروش ...اخه مگه شخص مریضه چسب بزنه.....وابسته به حرف هاشون تو تلگرام من واسه بار 4 بازم میگم من به ایشون تهمت نزدم از پاسخ اولشون و بحث را انداختنشون خودشونن که به خودشون شک دارن و بقیه رو به شک وادارمیکنن......این قضیه خیلی راحت حل میشد ...بنا به گفتشون تو تماس تلفنی من روش ه خودمو میرم ....روش ایشون سواستفاده از ارسال امتیازشون ..بنا به گفتشون خدشه دار کردن سابقه بنده ....تو پست قبلی گفتم اگه حرف ایشون سابقه منو خدشه دار میکنه بذار اصن سابقه ای نمونه کلا ....بنده در کل چند تا خرید و فروش داشتم تو هیچ کدوم ازین چیزا پیش نیومده و خدا رو شکر همیشه همه راضی بودن ...ایشون هم وابسته ب داستانشون من به ایشون تهمت نزدم خودشونن که به خودشون تهمت میزنن....کاری هم به جمله تاریخی کفش ندارم .....یک حرف بچه گانه که البته ایشون بچه نیست ولی دیگه حرفیه که گفتن خشبختانه متوجه حرفشون شدن ....

در 10 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

ممنون از پاسخگوییتون شاید منظور رو من اشتباه برداشت کردم در کل آرزوی موفقیت براتون دارم و امیدوارم این موضوع چیزی جز یه سوء تفاهم نباشه و حل بشه

باز هم ممنون از پاسخگوییتون ;)

(استارتر هم یه عذر خواهی بهشون بدهکار شدم بابت اسپم)

در 13 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

لینک به دیدگاه

تاپیک قفل میشه . دوستان اگر مشکلی دارن به صورت خصوصی حل کنن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...