رفتن به مطلب

قیمت های سری ٨ پردازنده های اینتل

behnamalizade69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

مگه آخر الزمان شده که AMD رقیب Intel بشه ؟

AMD با خودش هم نمیتونه رقابت کنه

امتیاز هم به شما دادم  تافکرنکنید با شما مشکل دارم واقعیت اینه سهم فروش amd  به شدت با لا میرود(اروپا.....حتی ایرانبدور از تعصب حتی بنده 7700k هم خریداری کرده ام) ما یه عمر نتوانستم مدیران از ژاپن وکشور پیشرفته بیایم )اما احتمال متاسفانه اینتل احتمال از سرمایه مملکت ما یعنی سایپا وایران خودرو مدیر جذب کرده اند که  هرچندروز سوکت عوض مکنند ومیفروشد بدون حتی تفکر کننداین سوکت ارزش تعویض دارد یا با ید پول کاربران سر کیسه کنیم (شاید در آینده نزدیک به خاطر نخریدن اینتل متمهم به ضد انقلابی بودن هم بشویم).بجز i7-7700k که amd فعلا بااین کلاک رقیبی برای اینتل ندارد.مابقی پردازنده چه از لحاظ  قیمت وچه قدرت برای اینتل شاخ شده اند در zen2 بازی عوض میشود امیداوریم.

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

امتیاز هم به شما دادم  تافکرنکنید با شما مشکل دارم واقعیت اینه سهم فروش amd  به شدت با لا میرود(اروپا.....حتی ایرانبدور از تعصب حتی بنده 7700k هم خریداری کرده ام) ما یه عمر نتوانستم مدیران از ژاپن وکشور پیشرفته بیایم )اما احتمال متاسفانه اینتل احتمال از سرمایه مملکت ما یعنی سایپا وایران خودرو مدیر جذب کرده اند که  هرچندروز سوکت عوض مکنند ومیفروشد بدون حتی تفکر کننداین سوکت ارزش تعویض دارد یا با ید پول کاربران سر کیسه کنیم (شاید در آینده نزدیک به خاطر نخریدن اینتل متمهم به ضد انقلابی بودن هم بشویم).بجز i7-7700k که amd فعلا بااین کلاک رقیبی برای اینتل ندارد.مابقی پردازنده چه از لحاظ  قیمت وچه قدرت برای اینتل شاخ شده اند در zen2 بازی عوض میشود امیداوریم.

شما عزیزی

منفی هم واسه دادنه

من مشکلی ندارم باهاش

من از سن ۹ سالگی به اینور همیشه یدونه کامپیوتر تو خونمون بوده

از اون زمان یادم نمیاد بغیر از ۱-۲ بار نهایت AMD تونسته باشه جلو Intel قد علم کنه

اینکه Intel دائم سوکت عوض میکنه و یوزرها رو سرکیسه میکنه ببخشید از بیشعوری و بی عرضگی شخص AMD هست نه طمع Intel

Intel وقتی میبینه بازار بدون رقیب هر کاری که دلش بخواد میکنه

من الان یدونه سیستم میخوام ببندم اتفاقا با رایزن شروع کردم ولی هر چی جلوتر رفتم دیدم نچ نمیتونم

رایزن هم نمیتونه AMD رو نجات بده

کلا AMD باید خودش رو تحویل Samsung بده و مدیراش بازنشسته بشن چون عرضه رقابت با Intel و nVidia رو ندارن

زور که نیست نمیتونن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

مگه آخر الزمان شده که AMD رقیب Intel بشه ؟

AMD با خودش هم نمیتونه رقابت کنه

اگه نمیشد اینتل این همه خودشو گم نمیکردی

نام گذاری سی پیوهای جدید سرور مثل ای ام دی شده

کش گذاری ها مثل ای ام دی شده و ...

به خاطر ای ام دی توی یه سال دوبار سی پیو داده

حتما شده که ... به خودش

شما هم زیاد جدی نگیر

لینک به دیدگاه

داداشم شما همون Xbox رو بگیر
چیکار داری به PC آخه ؟
یکی از بی شخصیت ترین و عقده ای ترین کاربرای لیون هستی. به تو چه که من نظرم چیه و چیکار میکنم عقده ای
عقده هات رو جای دیگه خالی کن

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

یکی از بی شخصیت ترین و عقده ای ترین کاربرای لیون هستی. به تو چه که من نظرم چیه و چیکار میکنم عقده ای
عقده هات رو جای دیگه خالی کن

Sent from my LG-K130 using Tapatalk

اومدی تو یه فروم حرفه ای تو یه تاپیک حرفه ای وسط یه بحث حرفه ای از اسباب بازیت تعریف میکنی

اونوقت من میشم عقده ای ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...