رفتن به مطلب

یک ریگ 12 کارته . عاقلانه ؟

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان ، 

بنده قصد 20.000.000 تومان سرمایه گذاری در ماینینگ رو دارم . 

با این بودجه 12 تا کارت rx580 با مادربورد و ... فک کنم میشه تهیه کرد . آیا امکان ران کردن 12 کارت گرافیک از یک برند و مدل بر روی یک مادربورد امکان پذیر است ؟ ( ویندوز یا لینوکس فرق نمیکنه فقط برای ماینینگ میخوام استفاده کنم . یا بهتره یک ریگ 8 کارته ببندم و اون 5.000.000 تومن رو ذخیره کنم و به 10.000.000 افزایش بدم یک ریگ 6 کارته کنارش ببندم ؟ 

لینک به دیدگاه

داداش شما اگه تجربه ندارین با 2 تا کارت شروع کنید هی ببینید کی ب کی بعد یه هو 20 تومن سرمایه رو خالی کنی که چی بشه؟  شما به ابعاد کارتون فکر کنید چون گذشته از مسعله ماین کردن به بعدش اصلا فکر کردین؟ بیت کوین رو چه جور نقد کنید؟و .....

لینک به دیدگاه

به نظرم شما که تا الان کاری نکردید منتظر سری vega باشید وقتی اون سری اومد تو بازار خرید کنید

کارتهای سری vega مخصوصا vega 64 برای این کار مناسب ترن یک کارت vega 64 میتونه 100 مگاهش برای ماینینگ اتریوم تولید کنه

الان با قدرت فعلی اگه اینقدر هزینه کنید ضرر میکنید

لینک به دیدگاه

اگه توماینینگ تجربه نداری با یک یا دو کارت شروع کن 

ولی اگه من جای شما بودم پولمو میزاشتم تو بانک سود میگرفتم

ویرایش شده توسط Nova Black
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...