رفتن به مطلب

اطلاع رسانی مهم: SSD CORSAIR آکبند گارانتی تخت جمشید خریدم ولی بعد از تست مشخص شد دست دومه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز

برای من مشکلی پیش اومده که میخواستم به همه دوستان اطلاع رسانی کنم تا در جریان باشن.

من یک عدد SSD از لیون کامپیوترخریداری کردم  ( مدل Corsair LE 120GB  ) با گارانتی 3 ساله تخت جمشید، همون ابتدا  متوجه شدم کارت گارانتی 8 ماه از تاریخش گذشته و الان من 2 سال و 4 ماه گارانتی دارم نه 3 سال

با لیون کامپیوتر تماس گرفتم و موضوع رو گفتم،  گفتن از کارت گارانتی و  SSD  و فاکتور عکس بگیر و برامون بفرست تا کارت گارانتی جدید براتون صادر کنم، منم همین کارو کردم، بعد چند روز فرمودن آماده شده و برید کارت گارانتی

تخت جمشید و کارت رو تحویل بگیرین. من فراموش کردم برم تا اینکه 40 روز گذشت و ssd سوخت! همون روز اول که ssd خریدم ازش تست سرعت گرفتم تا ببینم چطوره، متوجه چیزه عجیبی شدم، داخل قسمت S.M.A.R.T  نوشته بود  1116 دفعه روشن شده! وقتی رفتم گارانتی همین موضوع رو گفتم، گفت اون عدد الکیه O.o خلاصه ایشون گفتن firmware نیاز به آپدیت داره.

گفتم باشه پس بمونه درست کنین، ایشون از داخل کشوی میز یه ssd دست  دوم آورد بیرون و گفت بیا اینو ببر سالمه! گفتم آقا من از کجا بدونم این سالمه؟ اصلا معلوم نیست دسته کی بوده تا الان،  معلوم نیست چند ساله کار کرده،

با لحن خیلی تند و شاکی گفت یعنی به حرف من اعتماد نداری؟!  گفتم نه مرسی همون مال خودمو درست کن بده، درضمن کارت گارانتی هم 8 ماه گذشته قرار بود جدید بهم بدین، اول قبول نکرد اما فروشگاه زنگ زد و این آقا راضی شد 6 ماه اضافه کنه به گارانتی.

بعد یک هفته رفتم ssd رو تحویل گرفتم، تست کردم سالم بود، این گذشت.

یک ماه بعد دوباره سوخت! اصلا سیستم شناسایی نمیکرد، دوباره دادم تعمیر، تحویل که گرفتم متوجه شدم آقا برداشته 1 سال و 8 ماه از گارانتی کم کرده!

S.M.A.R.T گرفتم دیدم اینبار 3700 بار روشن خاموش شده! من روزی 1 بار سیستم رو روشن میکنم، دیگه نهایتا 2 بار، چطور تو دوماه 3700 بار روشن خاموش کرد؟ مگه اینکه دست دوم بوده باشه و جای نو پک کنن بدن تو بازار.

عکس ssd و کارت گارانتی و اسکرین شات هارو ضمیمه کردم  میتونید ببینید و خودتون تصمیم بگیرین.

امید وارم برای هیچ کس دیگه این مشکل پیش نیاد.

1- roze avale kharid.jpg

2- bare dovom bade garanti.JPG

3- bade 2 mah 3740 bar roshan shode.PNG

ویرایش شده توسط Mehran KeyArash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و درود خدمت دوست عزیزم کی آرش عزیز و گرامی :100_pray:
همانطور که حضوری خدمتتون گفتیم از بابت این اتفاق بسیار متاسفیم و در همین راستا تمامی SSD های کورسیر رو تا مشخص شدن این مسئله از سایت ناموجود کردیم و تا اطلاع ثانوی نخواهیم فروخت.

پی نوشت:

اس اس دی دوستمون هم با یک دستگاه اس اس دی نو  از برندی دیگر امروز1396/06/22 تعویض گردید.

لینک به دیدگاه

سلام 

خیلی ممنونم که پیگیر هستین، بابت ssd جدید هم ممنونم، امید وارم هر روز پیشرفت بیشتری داشته باشین :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

واو واو.

مثل اینکه قراره تخت جمشید به تاریخ بپیونده.

تا همین الانشم پول زور زیادی دادیم بهشون.

فک کنم بعد از این نخریدن محصولات با گارانتی تخت جمشید عاقلانه ترین کار ممکن باشه.

هیچ محصولی رو هم نداره که انحصاری باشه. همه محصولاتش با کیفیت خوب تو برند های دیگه هم هست.

یا محصولات کورسیر بی گارانتی تو پاساژ رضا و ایران گیر میان. میشه بی گارانتیشون رو تهیه کرد.

اتفاقا چند وقت دیگه میخاستم کیس و کولر و پاور کورسیر برای یکی از اقوام بخرم خدارو شکر این دو تاپیک ایجاد شد و روشن کرد قضیه رو. مطمعنا از کورسیر نمیخرم هیچ قطعه ای رو.

مرسی از لیون که مثل همیشه پشت ما خریدار ها بود.?

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

شما اگر تشریف ببرید اتحادیه و شکایتی رو علیه تخت جمشید مطرح کنید و دوستان هم همراه شما باشند بدون شک خدمت بزرگی به همه بازار کامپیوتر انجام دادید

لینک به دیدگاه

خاهشا هر کسی به مشکلات عجیب غریب از تخت جمشید برخورده بره شکایت کنه ، کلاه برداری هاشون کم نیست ! از فروش پاور و واتر کولر های دست دو و ریفیر گرفته تا کارت گرافیک های تقلبی ایسونیک ! دیگه عملا مشغول کلاه برداری هستن ! کاش فروشنده ها همکاری میکردن و اجناس تخت جمشیدو موجود نمیکردن . امیدوارم اجناس کورسیر توسط یه شرکت دیگه گارانتی شه.

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AminC گفته است :

معلوم نیست صندلی‌های گیمینگی که وارد کرده چطور هستن! شنیده شده این شرکت در شبکه‌های ماهواره‌ای جهت فروش صند‌لی ها تبلیغ میکنه.:S

دوستان  لطفا" از اظهار نظر غیر مرتبط با تاپیک پرهیز بفرمایید.

لینک به دیدگاه

اینجور که من فهمیدم این شرکت جنسهایی که خراب میشه رو پس میگیره و دوباره به عنوان نو 

میده به یه بنده خدا دیگه به امید اینکه معجزه بشه و خود به خود درست بشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MjMotamedi گفته است :

همانطور که حضوری خدمتتون گفتیم از بابت این اتفاق بسیار متاسفیم و در همین راستا تمامی SSD های کورسیر رو تا مشخص شدن این مسئله از سایت ناموجود کردیم و تا اطلاع ثانوی نخواهیم فروخت.

پی نوشت:

اس اس دی دوستمون هم با یک دستگاه اس اس دی نو  از برندی دیگر امروز1396/06/22 تعویض گردید.

دم فروشگاه لیون و پشتیبانی خوبشون گرم 

لینک به دیدگاه

حیف برند معظم کورسیر که افتاده دست این شرکت بی سرو ته ...

از پاور گرفته تا کولر و کیس و ssd ...

میترسم تخت جمشید مافیای شرکت های بزرگ مثل آواژنگ و گرین شده باشه

اگه کورسیر همونی که بود میموند و کولرها و پاور ها و کیس هاش با قیمت منصفانه فروخته میشدن دیگه تو بازار ایران جایی برای گرین وکولرمستر باقی نمیموند!

ترسم از اینه که دست سومی هم تو کار باشه ...

باز خدا سر لیون و آقای حسینی و آقای معتمدی رو از سر بازار کامپیوتر ایران کم نکنه که اگه پیگیری هاشون نبود الان باید از تو بازار سیاه سیستم جمع میکردیم ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

واو واو.

مثل اینکه قراره تخت جمشید به تاریخ بپیونده.

تا همین الانشم پول زور زیادی دادیم بهشون.

فک کنم بعد از این نخریدن محصولات با گارانتی تخت جمشید عاقلانه ترین کار ممکن باشه.

هیچ محصولی رو هم نداره که انحصاری باشه. همه محصولاتش با کیفیت خوب تو برند های دیگه هم هست.

یا محصولات کورسیر بی گارانتی تو پاساژ رضا و ایران گیر میان. میشه بی گارانتیشون رو تهیه کرد.

اتفاقا چند وقت دیگه میخاستم کیس و کولر و پاور کورسیر برای یکی از اقوام بخرم خدارو شکر این دو تاپیک ایجاد شد و روشن کرد قضیه رو. مطمعنا از کورسیر نمیخرم هیچ قطعه ای رو.

مرسی از لیون که مثل همیشه پشت ما خریدار ها بود.?

پاور و کولر بدون گارانتی خریدن بازی با پوله

دست منو شما نیست

اگه ریفر و ریپک شده باشن اون موقع دیگه هیچ شرکتی هم وجود نداره که بشه از طریقش پیگیری کرد!

اگه قضیه تخت جمشید حل نشه یکی از اصلی ترین و باکیفیت ترین مهره های سخت افزار ایران یعنی کورسیر مثل NZXT به خاطره ها می پیونده

و این یعنی میدون باز برای گرین تا هرکاری که دوست داره بکنه ...

بین کولرمستر و گرین هم نمیدونم چرا با وجود برتری کولرمستر همه (عوام مردم) گرین رو انتخاب میکنن |:

لینک به دیدگاه

راستش اصلا خبر های خوبی از این شرکت به گوشم نمیرسه :46_confounded:

از گرون فروشی گرفته تا کالای ریفیر...

واقعا حیفه این کورسیر...حیف....

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1396/06/22, 14:15:38، Mehran KeyArash گفته است :

3- bade 2 mah 3740 bar roshan shode.PNG

سلام به دوستان
لینک دانلود این نرم افزار و آموزشش  را کسی داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط HesamEdin
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/22, 15:17:54، MjMotamedi گفته است :

پی نوشت:

سلام

ممنون از پیگیری و مشتری مداریتون

اگه امکانش هست برای فروشگاه لیون زحمت واردات محصولات Corsair رو خودتون بکشید یا با واردکننده معتبر وارد مذاکره بشید برای رسوندن قطعه با اطمینان و گارانتی معتبر به دست مشتری

گارانتی لیون صد ها برابر برای ما بیشتر از امثال تخت جمشید ارزش داره

سپاس از زحماتتون

لینک به دیدگاه

بنده هم با گارانتی تخت جمشید مشکل داشته ام. یک عدد SSD Corsair Force LS از لیون کامپیوتر خریدم این بعد 1 هفته سوخت و دیگه کامپیوتر شناساییش نکرد زنگ زدم اینو دادم گارانتی بعد 2 ماه دواندن بنده و آوردن بهانه الکی به من یک SSD Corsair Force LE تحویل دادن که مدل پایین تر هست و دلیلشون هم این بود که LS موجود ندارن. اضافه پولم هم پس ندادن.

به همه توصیه می کنم از تخت جمشید هیچ چیزی نخرید.

این پست را دیدم امروز میرم تست می کنم ببینم دست دومه یا نو. نهایتا 20 بار لپ تاپ را از اون موقع که اینو دادن خاموش روشن کردم. احتمالا اونی که اول هم داده بودن اینطوری بوده...

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...