رفتن به مطلب

رم تک کانال 8 گیگ رو رایزن کار نمی کنه ؟ مگه میشه ؟

Lovilli.Alireza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

من رو سیستم خودم یه پک 16 گیگ رم geil evo x rgb 3200 دارم بعد چند روز پیش واسه دوستم سیستم گرفتم منتها رمش geil evo x rgb 2400 8gb تک کانال هست و نه رو مین خودم ( کراسهیر) و نه رو مین دوستم ( ام اس ای گیمینگ پلاس ) کار نکرد !!! 

فرستادم گارانتی گفتن سالمه ! منتها چون از آریا گرفته بودم اونا قبول کردن یکی دیگه بفرستن !!!! 

من جایی چیزی نخوندم که گفته باشه رم تک کانال رو رایزن کار نکنه تک کانال رو پرفرومنس خیلی تاثیر داره ولی اینکه کار نکنه خیلی عجیبه ! 

خواستم این موضوع رو با شما دوستان در میان بزارم ببینم اگر رم جدیدی که اریا فرستاده ( شنبه به دستم میرسه ) قرار هست کار نکنه بازش نکنم و همین جا بفروشمش و یه دوال بخرم ! 

بدبختی اینه مال دوستمه و کافی نت داره الان8 گیگ از رم خودمم دادم بهش  تو بازی ها و یه سری برنامه ها لگ پیدا کردم اومدم کار خیر کنم کباب شدم . 

لینک به دیدگاه

همچین چیزی عجیبه یه کم

رم رو در کدوم اسلات زدید؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

همچین چیزی عجیبه یه کم

رم رو در کدوم اسلات زدید؟

تو همه اسلات ها تست کردم رو مین خودم و هم رو مین دوستم کار نکرد اما گارانتی ایستا گفت سالمه ! 

منتها رم خودم 16 گیگه الان یه 8 رو سیستمم هست چون یکیش رو سیستم دوستمه راحت داره کار می کنه منم میگم غیر ممکنه تک کانال سیستم بالا نیاد . 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

نه دوست عزیز کار میکنه خیالت راحت

این رمای گیل خیلی خرابی داره من خودم سه ماه پیش که سیستم بستم 16 گیگ 3200 شو گرفتم همون همون ثانیه اول خراب بود نه ار جی بی هاش درست کار میکرد و نه سویچرهای روش بردم گارانتی عوض کرد منتها این یکی مال دوستمو گفت سالمه ! 

در هر صورت یکی دیگه مشکی 2400 گرفتم ببینم چی میشه . 

ویرایش شده توسط Lovilli.Alireza
لینک به دیدگاه

درسته غیر ممکنه بدون اشکال از رم بالا نیاد

حتما رم یه اشکالی داشته و مادربورد هم اشکالی نداشته چون مادربورد با رم های دیگه مشکلی نداره

رم جدید رو با خیال راحت استفاده کنید و لذت ببرید ازش :)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درسته غیر ممکنه بدون اشکال از رم بالا نیاد

حتما رم یه اشکالی داشته و مادربورد هم اشکالی نداشته چون مادربورد با رم های دیگه مشکلی نداره

رم جدید رو با خیال راحت استفاده کنید و لذت ببرید ازش :)

نکته مبهم اینجاست چرا گارانتی گفته سالمه ؟ ایستا گارانتی بدی نیست مال خودمو یه بار کامل عوض کرده منتها سواله برام چطوری رو سیستم تست اونا کارکرده ! جالبیش اینجا بود طرف میگفت برو تو سایت ایسوس ببین مین بوردت از 3200 پشتیبانی می کنه ! شما فک کن کراسهیر پشتیبانی نکنه پس چی میخواد پشتیبانی کنه . 

من فک کنم زده باشن زیرش چون رم رو با پست فرستادم ولی رم خودمو 3 ماه پیش حضوری رفتم ! 

لینک به دیدگاه

حالا که آریا داره تعویض میکنه بزارید تعویض بکنه

اگه تعویضی هم خراب بود که ایشالا نیست خودتون حضوری برید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali_8114 گفته است :

حالا که آریا داره تعویض میکنه بزارید تعویض بکنه

اگه تعویضی هم خراب بود که ایشالا نیست خودتون حضوری برید

فرستاده شنبه به دستم میرسه . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...