رفتن به مطلب

فروش گرافیک rx 480 strix 8 gig

Ahmadfear
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

،با سلام نیاز به توضیح نیست 

قیمت 1500    

نو نو تا سال ۲۰۲۰ گارانتی داره 

دوستان بنده پنجشنبه و جمعه میام تهران اگه خریدار پیدا شد همین جا بهم پیام بده تا فردا همراه خودم بیارم تهران  این کارت اصلا استفاده نشده وقیمت منصفانه و زیر قیمت بازار گذاشتم پس لطفا تقاضای تخفیف نکنید ممنون

IMG_20170916_183643_HDR.jpg

IMG_20170916_183449_HDR.jpg

IMG_20170916_183328_HDR.jpg

ویرایش شده توسط Ahmadfear
افت قیمت
لینک به دیدگاه

در صورت نبودت مشتری من 1.300.000خریدارم.

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، moein252 گفته است :

قیمت چند؟

اشتباه نمیبینم؟

قیمت ۱/۷۰۰

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SamanSina گفته است :

در صورت نبودت مشتری من 1.300.000خریدارم.

شما با این پول میتونید rx 470 چهار گیگ بخرید 

لینک به دیدگاه

قیمتتون منطقی نیست. با این قیمت میشه بهتر از این خریداری کرد. به هر حال موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

خریدارم

ویرایش شده توسط nimajafarpour
لینک به دیدگاه

واقعا برای خودم متاسفم که امروز با این مردم باید هم وطن باشم حدود دو یک ماه پیش به پول نیاز داشتم برای خرید حواله هایما s5 کارت رو نو نو و اکبند با سه سال گارانتی می خواستم بدم 1500 متن پیام ها هم هست که میگفتن ارزش خرید نداره و بالا!!!! و تو پیام خصوصی همه میگفتن با این قیمت نمیره و فلان و گرون و مسخره میکردن!!!! حالا  چطور شد تو پیام خصوصی همه خریدار شدن اونم 2 میلیون!!! این همه پیام در زمان دو ساعت واقعا عجیب! نه به اون موقع که کسی نمیخرید و مسخره میکرد و میگفت قیمتش بالا نه به الان! حالا نفروختم و پولم جور شد برای خرید حواله هایما که همه انتظار قیمت 74 میلیونی این ماشین داشتیم که در کمال تعجب قیمت نقدیش 89 میلیون اعلام شد!!! رفتم انصراف دادم به حال خودمو و مردمم دلم میسوزه یک ذره مسِولین رو مقصر نمیدونم  از ماست که بر ماست وقتی حمله میکنیم یک جنسی رو که داره گرون میشه سریع میخریم باید هم انتظار این روزها رو بکشیم خاک بر سر کسانی که اعتراض میکنن به وضع موجود و مسیولین رو مقصر میدونن کجای دنیا یک جنسی که قیمتش تخیلی بالا میره رو اینجوری حمله میکنن برای خریدش!!!! همین گرافیک رو میبندم رو سیستمم همون گیم بازی کنیم فکر کنم ارزشش بیشتر از این باشه که پول مفت بدیم دست خودرو سازی و و تو خیابونهای ایران رانندگی کنیم! یا  حق

لینک به دیدگاه

بنده هم متاسفم ولی برای کسایی که وقتی گفتم خریدارم اومدن و دارن تاپیک رو ادامه میدن 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ahmadfear گفته است :

واقعا برای خودم متاسفم که امروز با این مردم باید هم وطن باشم حدود دو یک ماه پیش به پول نیاز داشتم برای خرید حواله هایما s5 کارت رو نو نو و اکبند با سه سال گارانتی می خواستم بدم 1500 متن پیام ها هم هست که میگفتن ارزش خرید نداره و بالا!!!! و تو پیام خصوصی همه میگفتن با این قیمت نمیره و فلان و گرون و مسخره میکردن!!!! حالا  چطور شد تو پیام خصوصی همه خریدار شدن اونم 2 میلیون!!! این همه پیام در زمان دو ساعت واقعا عجیب! نه به اون موقع که کسی نمیخرید و مسخره میکرد و میگفت قیمتش بالا نه به الان! حالا نفروختم و پولم جور شد برای خرید حواله هایما که همه انتظار قیمت 74 میلیونی این ماشین داشتیم که در کمال تعجب قیمت نقدیش 89 میلیون اعلام شد!!! رفتم انصراف دادم به حال خودمو و مردمم دلم میسوزه یک ذره مسِولین رو مقصر نمیدونم  از ماست که بر ماست وقتی حمله میکنیم یک جنسی رو که داره گرون میشه سریع میخریم باید هم انتظار این روزها رو بکشیم خاک بر سر کسانی که اعتراض میکنن به وضع موجود و مسیولین رو مقصر میدونن کجای دنیا یک جنسی که قیمتش تخیلی بالا میره رو اینجوری حمله میکنن برای خریدش!!!! همین گرافیک رو میبندم رو سیستمم همون گیم بازی کنیم فکر کنم ارزشش بیشتر از این باشه که پول مفت بدیم دست خودرو سازی و و تو خیابونهای ایران رانندگی کنیم! یا  حق

خوب عزیز من اون موقع قیمت اکبند کارت همین حدود 1.5 بود. الان شرایط فرق میکنه. الان 580 شده  3   3.5 .

الان همین کارت ماهی 500 600 تومن درامد داره. اون موقع چیزی باهاش در نمیومد.

این کارتم با این وضع اتریوم ممکنه تا 4 ملیونم پیش بره. 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

عاشق ایناییم که تو این وضعیت بازار اومدن این کارتو 1.5 بخرن :)

در 50 دقیقه قبل، Ahmadfear گفته است :

در مورد ماشین باهات موافقم  اما قضیه کارت فرق میکنه

این کارتها کمیاب شده چون اتریوم گرون شده و یجورایی این کارتها ماشین پول چاپ کن شدند از طرفی تولید کارت و خصوصا مموری کارتها محدوده و بازار جهانی با کمبود شدید مواجه هست

کارتت رو کمتر از 2400 نفروش

ویرایش شده توسط eset nod
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

خوب عزیز من اون موقع قیمت اکبند کارت همین حدود 1.5 بود. الان شرایط فرق میکنه. الان 580 شده  3   3.5 .

الان همین کارت ماهی 500 600 تومن درامد داره. اون موقع چیزی باهاش در نمیومد.

این کارتم با این وضع اتریوم ممکنه تا 4 ملیونم پیش بره. 

من علیرغم اینکه ۱۰۸۰ti گرفتم چون دیدم داره قیمتا همینجور میره بالاتر؛ این کارت رو هم به عنوان عتیقه نگه داشتم که گرون شد بفروشم

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

من علیرغم اینکه ۱۰۸۰ti گرفتم چون دیدم داره قیمتا همینجور میره بالاتر؛ این کارت رو هم به عنوان عتیقه نگه داشتم که گرون شد بفروشم ?

آفرین که صادقانه نیت قلبیتو گفتی:|

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

آفرین که صادقانه نیت قلبیتو گفتی:|

ولا!

نشد بفروشمشم قاب میگیرم میزنم دیوار به یاد ایام جوونی!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...