رفتن به مطلب

فروش رم Geil Evo x x RGB 2400 8gb آک با گارانتی مادام العمر ایستا.

Alirezaw_
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به کاربران خوب لیون کامپیوتر .

میخوام رم Geil Evo x 2400 RGB 8gb رو برای فروش قرار بدم ...

قیمت رو ز رم : 400

قیمت فروش بنده :349

آی دی تلگرام : @lovilli

رم آز آریا خریداری شده و همین امروز ساعت 3 به دستم رسیده و کاملا آک هست . 

فقط قبلش یه چیزی رو توضیح بدم تا علت فروشم روشن باشه و تصور اشتباه پیش نیاد .

داستان اینه من هفته قبل برای دوستم یه سیستم بستم اما بعد از اتمام اسمبل متوجه شدیم که رم کار نمی کنه و سیستم بوت نمیشه اولش فکر کردیم شاید رم خراب باشه بعد از طرح موضوع با فروشنده ایشون گفت بفرستید گارانتی تست بشه ...تست همه جانبه توسط گارانتی انجام شد و گفتن که رم سالمه ... 

من چون خودم 16 گیگ 3200 از همین رم دارم و مین بوردم کراسهیر هست رم روی مین خودم عالی کار می کنه منهتا رم دوستم نه رو مین بورد من کار میکرد ونه رو مین بورد خودش ( msi b350 gaming plsu) 

واسم خیلی جای تعجب بود که چطور ممکنه رمی از جنس مال خودم کار نکنه در حالی که 16 گیگ خودم عالی داره کار می کنه ....

در هرصورت باز به فروشنده گفتم ایشون گفت من رم رو از ایستا میگیرم و یکی دیگه نو بهتون میدم که ایشون چهارشنبه فرستادن برای من به دلیل تعلل پست امروز به دستم رسید ....

من 8 گیگ از رم خودم رو به دوستم دادم تا فعلا کارش راه بیونفته و میخوام این رم آک رو بزارم برای فروش ...

دوستان بازم میگم این اون رم قبلیه نیست و توسط آریا عوض شده هرچند قبلی هم مشکلی نداشته احتمال این هست که با رایزن مچ نباشه که به نظرم ممکن نیست چون رم خودمم همینه و داره عالی کار می کنه ...

اگر هم باور ندارید که رم آک هست می تونم اسم و فامیلیم رو تو پی وی بهتون بگم از خودش بپیرسید که داستان چی بود ...

IMG_20170917_182647.jpg

IMG_20170917_182651.jpg

IMG_20170917_182656.jpg

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 1396/06/26, 18:37:23، VansForeveeeee گفته است :

سلام به کاربران خوب لیون کامپیوتر .

میخوام رم Geil Evo x 2400 RGB 8gb رو برای فروش قرار بدم ...

قیمت رو ز رم : 350  

قیمت فروش بنده : 299 با ارسال رایگان . 

آی دی تلگرام : @lovilli

رم آز آریا خریداری شده و همین امروز ساعت 3 به دستم رسیده و کاملا آک هست . 

فقط قبلش یه چیزی رو توضیح بدم تا علت فروشم روشن باشه و تصور اشتباه پیش نیاد .

داستان اینه من هفته قبل برای دوستم یه سیستم بستم اما بعد از اتمام اسمبل متوجه شدیم که رم کار نمی کنه و سیستم بوت نمیشه اولش فکر کردیم شاید رم خراب باشه بعد از طرح موضوع با فروشنده ایشون گفت بفرستید گارانتی تست بشه ...تست همه جانبه توسط گارانتی انجام شد و گفتن که رم سالمه ... 

من چون خودم 16 گیگ 3200 از همین رم دارم و مین بوردم کراسهیر هست رم روی مین خودم عالی کار می کنه منهتا رم دوستم نه رو مین بورد من کار میکرد ونه رو مین بورد خودش ( msi b350 gaming plsu) 

واسم خیلی جای تعجب بود که چطور ممکنه رمی از جنس مال خودم کار نکنه در حالی که 16 گیگ خودم عالی داره کار می کنه ....

در هرصورت باز به فروشنده گفتم ایشون گفت من رم رو از ایستا میگیرم و یکی دیگه نو بهتون میدم که ایشون چهارشنبه فرستادن برای من به دلیل تعلل پست امروز به دستم رسید ....

من 8 گیگ از رم خودم رو به دوستم دادم تا فعلا کارش راه بیونفته و میخوام این رم آک رو بزارم برای فروش ...

دوستان بازم میگم این اون رم قبلیه نیست و توسط آریا عوض شده هرچند قبلی هم مشکلی نداشته احتمال این هست که با رایزن مچ نباشه که به نظرم ممکن نیست چون رم خودمم همینه و داره عالی کار می کنه ...

اگر هم باور ندارید که رم آک هست می تونم اسم و فامیلیم رو تو پی وی بهتون بگم از خودش بپیرسید که داستان چی بود ...

IMG_20170917_182647.jpg

IMG_20170917_182651.jpg

چند تومن میفروشی؟

IMG_20170917_182656.jpg

لینک به دیدگاه

دوست گرامی با این قیمت خریداری تو اینجا فکر نکنم پیدا کنی

اگر قصد فروش داری قیمت رو کم کن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

دوست گرامی با این قیمت خریداری تو اینجا فکر نکنم پیدا کنی

اگر قصد فروش داری قیمت رو کم کن

دوست من قیمتش الان 350 هست با توجه به اوضاع بد تولید کنندگان رم پیش بینی شده قیمت تا اخر 2017 نزدیک به 40 درصد افزایش پیدا می کنه ...

من قیمت خوبی گذاشتم واسه یه رم آک ضمنا ارسال هم رایگان هست . 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

کدوم شهر هستید؟

تو پی وی گفتم .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، iman67 گفته است :

دوست عزیز کجا هستید؟

شهریار بغل شهر شما . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...