رفتن به مطلب

کمک برای ساختن اکانت استیم

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من دموی بازی pes 2018 رو نصب کردم و برای اجراش احتیاج به اکانت استیم هست.

برای ساختن اکانت نام کاربری و پس ورد رو وارد کردم بعد هم آدرس ایمیل دادم ولی هیچ پیامی از استیم به آدرس یاهو نمیاد که بتونم فعالش کنم.

نمیدونم جایی رو اشتباه میرم یا اینکه احتیاج به شیلتر شکن هست؟

کلا برا ساخت اکانت استیم احتیاج هست کار خاصی انجام بشه؟

کسی اکانت اضافه نداره من باهاش وصل بشم؟

لینک به دیدگاه

سلام!

پوشه اسپم تون رو چک کنید و یا از ایمیل دیگری مثل جی میل یا اوت لاک استفاده کنید... در حال حاضر استیم کاملا باز هست و ترجیحا زمان ساختن اکانت از شبکه شخصی انتقال داده استفاده نکنید!

موفق باشید :-)

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

برای امنیت بهتر توصیه میکنم که استیم گارد رو با موبایل حتما فعال کنید تا ریسک هک شدن اکانت رو کاهش بدید... بعد داخل استیم بازی های رایگان زیاد هستند میتوانید استفاده کنید و از این پلاتفرم لذت ببرید :-)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

سلام!

پوشه اسپم تون رو چک کنید و یا از ایمیل دیگری مثل جی میل یا اوت لاک استفاده کنید... در حال حاضر استیم کاملا باز هست و ترجیحا زمان ساختن اکانت از شبکه شخصی انتقال داده استفاده نکنید!

موفق باشید :-)

تو اسپمم هم نبود واز اینترنت مخابرات استفاده میکنم.من احساس میکنم  مشکلم اونجایی هست که اصلا ثبت نام کامل انجام نمیشه  بخاطر همین به  ایمیلم پیامی فرستاده نمیشه

لینک به دیدگاه

وقتی یک بازی بصورت دمو در استور اصلی استیم در دسترس هست دیگه دیتا رو از سایت های ایرانی دانلود نکن چون  کار بیهوده ای هست

http://store.steampowered.com/app/592580/PRO_EVOLUTION_SOCCER_2018/

شما مراحل نصب رو دوباره انجام بده با یک ایمیل دیگه،یا از فندوق شکن استفاده کن کل مراحل رو انجام بده و بازی رو از خود استیم مستقیما دانلود کن البته میتونی همون دیتا رو هم کپی کنی که باید بشناسونیش

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

وقتی یک بازی بصورت دمو در استور اصلی استیم در دسترس هست دیگه دیتا رو از سایت های ایرانی دانلود نکن چون  کار بیهوده ای هست

http://store.steampowered.com/app/592580/PRO_EVOLUTION_SOCCER_2018/

شما مراحل نصب رو دوباره انجام بده با یک ایمیل دیگه،یا از فندوق شکن استفاده کن کل مراحل رو انجام بده و بازی رو از خود استیم مستقیما دانلود کن البته میتونی همون دیتا رو هم کپی کنی که باید بشناسونیش

سلام

دوباره نصب کردم و آدرس جیمیل جدید دادم  خلاصه اوکی شد.

احتیاج به  شیلتر شکن هم نداشت.

فقط الان تو سایت دانلود ها گفته 3) پوشه PRO EVOLUTION SOCCER 2018 DEMO را به فولدر common استیم خود منتقل کنید. آدرس دیفالت استیم محل C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common می باشد. یعنی باید پوشه PRO EVOLUTION SOCCER 2018 DEMO را در داخل پوشه common کپی کنید.

ولی مشکل اینجاست که پوشه ی commom اصلا برا من وجود دنداره تا بتونم دیتا رو توش بریزم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

سلام

دوباره نصب کردم و آدرس جیمیل جدید دادم  خلاصه اوکی شد.

احتیاج به  شیلتر شکن هم نداشت.

فقط الان تو سایت دانلود ها گفته 3) پوشه PRO EVOLUTION SOCCER 2018 DEMO را به فولدر common استیم خود منتقل کنید. آدرس دیفالت استیم محل C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common می باشد. یعنی باید پوشه PRO EVOLUTION SOCCER 2018 DEMO را در داخل پوشه common کپی کنید.

ولی مشکل اینجاست که پوشه ی commom اصلا برا من وجود دنداره تا بتونم دیتا رو توش بریزم

سلام خب جایی که استیم رو نصب کردید یه پوشه به اسم Steam Apps هست اونو باز کنید داخلش پوشهcommon باید باشه اگه نبود خودتون دستی بسازیدش و بعد هم طبق مراحل گفته شده عمل کنید

البته خیلی درصدش کمه استیم دیتا رو بشناسه کلا استیم تو این قضیه گیر میده بر عکس یوپلی و اریجین

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام خب جایی که استیم رو نصب کردید یه پوشه به اسم Steam Apps هست اونو باز کنید داخلش پوشهcommon باید باشه اگه نبود خودتون دستی بسازیدش و بعد هم طبق مراحل گفته شده عمل کنید

البته خیلی درصدش کمه استیم دیتا رو بشناسه کلا استیم تو این قضیه گیر میده بر عکس یوپلی و اریجین

سلام ممنون

همین کارو که گفتین  کردم  و همین جور که گفتین هم شد و  دیتا شناسایی نمیشه.

الان بهترین کار اینه که از خود استیم بازی رو دوباره دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، peto گفته است :

سلام ممنون

همین کارو که گفتین  کردم  و همین جور که گفتین هم شد و  دیتا شناسایی نمیشه.

الان بهترین کار اینه که از خود استیم بازی رو دوباره دانلود کنم؟

بله

اگه میخواید دیتا هارو از یه سیستم به سیستم دیگه انتقال بدید در استیم باید از بازیتون داخل خود برنامه بک آپ بگیرید و وقتی بکاپ انجام بشه فایلها بصورت فشرده در میاد با یه فرمت خاص که فقط استیم میشناسه

برای اینکار هم کافیه در Library از بازی مورد نظر خودتون Properties بگیرید و بعد از تب Local Files روی گزینه Backup Game FIles کلیک کنید و منتظر بمونید تا پروسه کامل بشه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بله

اگه میخواید دیتا هارو از یه سیستم به سیستم دیگه انتقال بدید در استیم باید از بازیتون داخل خود برنامه بک آپ بگیرید و وقتی بکاپ انجام بشه فایلها بصورت فشرده در میاد با یه فرمت خاص که فقط استیم میشناسه

برای اینکار هم کافیه در Library از بازی مورد نظر خودتون Properties بگیرید و بعد از تب Local Files روی گزینه Backup Game FIles کلیک کنید و منتظر بمونید تا پروسه کامل بشه

خیلی پیچیده بود نفهمیدم:52_fearful:

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، peto گفته است :

خیلی پیچیده بود نفهمیدم:52_fearful:

xD

شاید بخاطر این هست که تا بحالبا استیم کار نکردید عیبی هم نداره

ایشالله بازیتون دانلود شد خودتون دستتون میاد که کار با برنامه چطوریه نگران نباشید

لینک به دیدگاه

همون طور که دوست خوبمون هم گفتند کم کم کار با استیم رو یاد میگیرید...!!

برای شناساندن بازی به استیم برنامه اش رو باز کنید بعد در قسمت library بازی رو پیدا کنید، روی اسم ش کلیک راست کنید و properties رو انتخاب و در پنجره باز شده روی تب local files کلیک کنید، اینجا چند تا دکمه هست که شما verify... رو بزنید و صبر کنید تا تمام بشه و پنجره رو ببندید... بعد اگر فایل ی لازم باشه خود استیم شروع به دانلود میکنه وگرنه بازی آماده اجراست!

سوالی هم داشتید میتونید بپرسید :-)

لینک به دیدگاه

دیتا اگه به صورت 3 فولدر ( دیسک 1 و 2 و 3 هست )

restore backup و بزنید دیتا راحت شناسایی میشه!

خودم هم دیتا دوتا2 رو از کسی گرفتم و از استیم دانلود نکردم

ولی اگه دارید این کار و کنید و از دفعات بعدی از خودش دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

همون طور که دوست خوبمون هم گفتند کم کم کار با استیم رو یاد میگیرید...!!

برای شناساندن بازی به استیم برنامه اش رو باز کنید بعد در قسمت library بازی رو پیدا کنید، روی اسم ش کلیک راست کنید و properties رو انتخاب و در پنجره باز شده روی تب local files کلیک کنید، اینجا چند تا دکمه هست که شما verify... رو بزنید و صبر کنید تا تمام بشه و پنجره رو ببندید... بعد اگر فایل ی لازم باشه خود استیم شروع به دانلود میکنه وگرنه بازی آماده اجراست!

سوالی هم داشتید میتونید بپرسید :-)

ممنون

من تو قسمت library که میرم بازی رو پیدا میکنم ولی کلیک راست که میزنم هیچ اتقاقی نمیفته و چیزی بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، aryajv گفته است :

دیتا اگه به صورت 3 فولدر ( دیسک 1 و 2 و 3 هست )

restore backup و بزنید دیتا راحت شناسایی میشه!

خودم هم دیتا دوتا2 رو از کسی گرفتم و از استیم دانلود نکردم

ولی اگه دارید این کار و کنید و از دفعات بعدی از خودش دانلود کنید.

دیتا به صورت دو پارت زیپ شده بود که از زیپ خارجش کردم و یه پوشه شبیه فایل نصب شده ی بازی pes2017  توش هست.اون پوشه هم داخل steamapps/common  ریختم 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، peto گفته است :

دیتا به صورت دو پارت زیپ شده بود که از زیپ خارجش کردم و یه پوشه شبیه فایل نصب شده ی بازی pes2017  توش هست.اون پوشه هم داخل steamapps/common  ریختم 

یه عکس از فایلها میدی؟ یا لینکی که ازش دانلود کردید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

یه عکس از فایلها میدی؟ یا لینکی که ازش دانلود کردید؟

داداش شرمنده تلگرام دارین شما؟

تو تلگرام سریع تر میشه ارتباط داشت و هر عکسی هم بخواد میشه سریع فرستاد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، peto گفته است :

داداش شرمنده تلگرام دارین شما؟

تو تلگرام سریع تر میشه ارتباط داشت و هر عکسی هم بخواد میشه سریع فرستاد

بله بفرما

@Venom 1984

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بله بفرما

@Venom 1984

پبام  دادم بهتون

لینک به دیدگاه

داداش بازیو بریز در فولدر common با اسم فولدری که اگر از استیم بریزی یکی باشد. بعدش از توی استیم install رو بزن خودش بازی رو پیدا می کنه.

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه:

2 تا فایل زیپ رو اکسترکت کنید داخل یک فولدر ( در میسیر اصلی یعنی بعد از کلیک فایل ها نمایش داده بشن )

بعد از تب استیم سمت بالا اولین گزینهنوشته استیم میزنید

بعد از زیر منو  backup and restore games رو انتخاب میکنید

یک پنجره باز میشه گزینه دوم رو انتخاب میکنید next رو میزنید از browse فولدر رو انتخاب میکنید

بعد نصب میکنید

این به شرطی هست که این دیتا بکآپ استیم باشه در غیر این صورت اگه ارور داد

این بکآپ استیم نیست و از خود استیم دانلود کنید اگر مجانی هست اگه هم پولی هست استیم والت میخرید و بعد لینک دیتا رو میده

هیچوقت نیازی به دانلود جدا نیست اما اگه هم خواستید که هیچ وقت نیاز نمیشه از سایت دانلود کنید ، بکآپ استیم دانلود کنید نه دیتا بازی ( یعنی با فرمت استیم )0

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان با کمک دوست خوبم MSF_SE7EN مشکلم حل شد و بازی هم اجرا شد.مرسی از همه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...