رفتن به مطلب

نظرتون راجب بازی ایرانی زولا چیه و ایا شما این بازی رو بازی کردید تا به حال

رضا جعفری
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیز نظرتون راجب بازی زولا چیه و ایا شما تا به حال این بازی رو بازی کردید یا خیر اگه اجرا کردید معایب و نکته ای مثبت بازی رو بگید با تشکر از شما دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بگید59bfe64c27bba_Zula2017-09-1707-18-03.thumb.jpg.5a24bc0c5506132d48ee922f83e53fe7.jpg59bfe6620f18c_Zula2017-09-1707-18-00.thumb.jpg.5afd051af74729c62efdf6418c9d37c3.jpg59bfe6995d216_Zula2017-09-1711-00-49.thumb.jpg.81244508b9298597765ec517ba391f91.jpg59bfe6ad5ff11_Zula2017-09-1707-17-23.thumb.jpg.5bc3fcc92e80e5a4ca47ed9b2c2752bf.jpg59bfe6c3d64ac_Zula2017-09-1615-01-48.thumb.jpg.6480b618950bf07220b303b884c832fb.jpg59bfe6d93d6e3_Zula2017-09-1615-01-31.thumb.jpg.6dff6b27fb80166e00ba750a09537457.jpg

ویرایش شده توسط رضا جعفری
لینک به دیدگاه

من بازیش کردم یه ویدئو ازش گرفتم 30 هزارتا بازدید خورد بعد مدیر سایت ویدئو رو جهت تبلیغ گذاشت تو سایت اصلی

گیم پلی هم طولانیه اگه دو دل هستید ببینید

http://www.aparat.com/v/6Gq8S

اگه ویدئو بالا نیومد لینکش رو گذاشتم

بازی هم سبک کانتره با این تفاوت که سلاح های قوی و خوب بازی رو  نمیتونید همیشه داشته باشید ! مثل بازی های موبایل حالت Rent داره و تایم مشخصی براش وجود داره و اکثر آیتم ها پولی هست ولی با بازی کردن هم  برخی  آیتم ها بدست میاد،شوتینگ بازی هیچ حالت تاکتیکی نداره و نیاز به هیچ مهارتی نیست فقط هدف بگیرید شلیک کنید و سلاح های بازی مثل کانتر قلق خاصی ندارن در واقعا هیچ قلقی ندارن

بازی ساخت ترکیه است که گرفتن زبانش رو فارسی کردند و صداها هم فارسیه،سرور  ها هم تو ایران با پینگ 9تا20میتونید بازی کنید

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

به نام خدا

خیلی چرته:D

راستش بازی نکردم ولی از همین ویدیو ها هم میشه حدس زد

یک بازی ترکیه ای با گیم پلی و گرافیک مزخرف و یک نواخت

تفنگ های پولی. حالا انگار بسته الحاقی بتلفیلده ُ  آخه کدوم آدم عاقلی واسه این پول میده

شخصیت های از خودش مضخرف تر

مپ های مزخرف تر تر خخخخخ

لینک به دیدگاه

این بازی رو انجام ندادم

ولی بازی های ایرانی یکی از یکی فاجعه تر

مبارزه در خلیج عدن : مزخرف / بازی کردم

قتل در خیابان های طهران ام که گرفتم فقط camera و گرافیک و نوع بازیو که دیدم پاک کردم!

از اونور بازی مثل پروانه یا ی همچین چیزی میگفتن عالیه از ویدئوش معلوم بود مزخرفه

یا این بازی جدید گوشی که خاله قزیه واقعا آبرو بر هست

یک بازی شوتینگ آنلاین بود یادم نیست همینه یا نه اما میگفتن 0 تا 100 اختصاصی از اول نوشته شده و

بازی ایرانی بعد صفحات اسکریپتشم ترجمه نکرده بودن:4_joy:

لینک به دیدگاه

شوتینگ موبایل فقط فقط modern combat 5

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شوتینگش جالب نیست.

لگد اصلحه زیاده. ایتم کاهش لگد هم داره اما پولیه اونم برای یه مدت.

دشمن دیر میمیره از فاصله دور یا حتی نزدیک.

با اسنایپ زمانی که زوم میکنه سرعت موس یا سنسیویتی زیاد تر از حالت بدون زومه.

نمیشه چت کرد ( شاید بشه اما من نتونستم ).

گرافیکش بد نیست اما بهینه نیست.

مثلا فریم 100 150 هست اما وقتی وسط مپ هستی از روبرو که وسط مپو نگاه میکنی فریم میاد رو 30 40 و کندی شدید.

مهم ترین بدیش شوتینگ ضعیف و پولی بودن ایتم هاست.

همه ی اینارو تو یه ربع بازی کردن متوجه شدم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، رضا جعفری گفته است :

درود دوستان عزیز نظرتون راجب بازی زولا چیه و ایا شما تا به حال این بازی رو بازی کردید یا خیر اگه اجرا کردید معایب و نکته ای مثبت بازی رو بگید با تشکر از شما دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بگید59bfe64c27bba_Zula2017-09-1707-18-03.thumb.jpg.5a24bc0c5506132d48ee922f83e53fe7.jpg59bfe6620f18c_Zula2017-09-1707-18-00.thumb.jpg.5afd051af74729c62efdf6418c9d37c3.jpg59bfe6995d216_Zula2017-09-1711-00-49.thumb.jpg.81244508b9298597765ec517ba391f91.jpg59bfe6ad5ff11_Zula2017-09-1707-17-23.thumb.jpg.5bc3fcc92e80e5a4ca47ed9b2c2752bf.jpg59bfe6c3d64ac_Zula2017-09-1615-01-48.thumb.jpg.6480b618950bf07220b303b884c832fb.jpg59bfe6d93d6e3_Zula2017-09-1615-01-31.thumb.jpg.6dff6b27fb80166e00ba750a09537457.jpg

مزرفخترین بازی بود که تو عمرم بازی کردم.2 گیگ گذاشتم دانلود کردم 1 دقیق هبعدش حذفش کردم.کلا بیشتر کپی کاری از کانتر قدیمی بود و اینا.به نظر من بری کانتر 1.6 بازی کنی ای کانتر سورس بهتر از اینه که اینو بازی رو تجربه کنی.

لینک به دیدگاه

بازی که باید واسه باز کردن ایتماس هی بری پول بدی به چه دردی میخورن.کتسافنه بیشتر بازی های ایرانی همین طوری اند.میخوای بری مثلا اسنایپ بخری میخواد اینقد پول بدی .باید طوری میبود که  اولش اسلجه ها برات باز باشه.به نظر من بازی نکنی بهتره دوست من

لینک به دیدگاه

بازی ایرانی؟ این بازی یه کپی کامل از ورزن ترکیه ای بازی zula هستش که 2 سال پیش عرضه شده و فقط فارسیش کردن!!

http://www.zulaoyun.com/

لینک به دیدگاه

بازی ساز های ایرانی اصلا به فکر سود بلند مدت نیستن

فقط میخوان از بازی که میسازن یه هفته ای پول دربیارن

چون خیلی کار با fps رو هنرمندانه میدونن

هروقت عین اکتیویژن یا الکترونیک آرتز ماه ها و شایدم سالها در آنریل انجین یا کرای انجین و امثالهم جون کندن میتونن انتظار اون سود رو داشته باشن

در همه بازیای شوتینگ معاصر بخش آفلاین و داستانی بازی کاملا رایگانه و فقط بخش های اضافی و مولتی و اینا پولی هستن

این بازی سازان ایرانی سیستمشون طوریه که برای حمایت ازشون نباید بازی بخری

و باید تا دوست داری کرک کنی و کپی آپلود کنی و حتی کپی با قیمت کمتر بفروشی

این بهترین سیاست برای خشک کردن ریشه این نسل ناب از بازی سازیه

این قضیه برای بازی زولا هم صادقه

ولی انصافا حیف نیست به جای بتلفیلد اینو بازی کنید؟ |»:

لینک به دیدگاه

افتضاح... اصلا دلیلی هست کسی اینو بازی کنه با وجود CS;GO؟

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

درود به تمامی دوستان عزیزی که نظر دادن درسته این بازی خیلی افتضاحه ولی خوب همین هم خوبه که تونستن سرور های ایران رو راه بندازن و بازیکن های ایرانی  رو جذب کنن اولا باید سلاح قابلیت خرید داعمی رو هم داشته باشن تا حداقل یک بازی کن ایتم و اسلحه مورد علاقش  رو داعمی بخره نه سی روزه یا 24 ساعته به نظر من تنها نقطه ضعفش اینه که قابلیت خرید اسلحه داعمی رو نداره و کاری کنن که بشه کسایی که اسلحه با طلا نمیتونن بخرن بتونن با امتیاز زولا هم بخرن منظورم اینه که بشه با امتیاز زولا اسلحه هایی که با طلا هستن رو خرید شما فرض کنید یک بچه 10 ساله میاد این بازی رو بازی میکنه اما نمیتونه طلا بخره و یکی پولش میزنه بالا میاد انقدر خرج بازی می کنه که دیگه هیچ از تمام حریف و رقبا جلو میزنه و این عادلانه نیست این بازی طوری هست که هر چقدر پول بدی آش میخوری

لینک به دیدگاه

به نظر من ایران خیلی در صنعت بازی سازی ضعیفه و فقط به فکر سود هستش به این کانال تلگرامی مراجعه کنید و تفاوت نسخه زولا اروپایی با ایرانی رو ببینید @iszula

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

افتضاح... اصلا دلیلی هست کسی اینو بازی کنه با وجود CS;GO؟

تنها نقطه قوتش به cs اینه که میتونین سلاح ارتقاع بدید و برای هر سلاح صدا خفه کن بزارید و در زمین بازی به یک غول تبدیل بشید

لینک به دیدگاه

من دانلود کردم اما متاسفانه نتونستم بازیش کنم . اجرا نمی شد .

اما تا اونجایی که می دونم زولا همون شرکت معروف روسی هست که تونست اولین بار بازی bf3  رو هم هک کنه !!!

لینک به دیدگاه

بهتره که شرکت سورنا گیمز در این بازی یک تغییراتی انجام بده تا بازیکن راضی باشه

لینک به دیدگاه

منتظر نظرات بقیه دوستان  عزیز هستم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

بازی ساز های ایرانی اصلا به فکر سود بلند مدت نیستن

فقط میخوان از بازی که میسازن یه هفته ای پول دربیارن

چون خیلی کار با fps رو هنرمندانه میدونن

هروقت عین اکتیویژن یا الکترونیک آرتز ماه ها و شایدم سالها در آنریل انجین یا کرای انجین و امثالهم جون کندن میتونن انتظار اون سود رو داشته باشن

در همه بازیای شوتینگ معاصر بخش آفلاین و داستانی بازی کاملا رایگانه و فقط بخش های اضافی و مولتی و اینا پولی هستن

این بازی سازان ایرانی سیستمشون طوریه که برای حمایت ازشون نباید بازی بخری

و باید تا دوست داری کرک کنی و کپی آپلود کنی و حتی کپی با قیمت کمتر بفروشی

این بهترین سیاست برای خشک کردن ریشه این نسل ناب از بازی سازیه

این قضیه برای بازی زولا هم صادقه

ولی انصافا حیف نیست به جای بتلفیلد اینو بازی کنید؟ |»:

آخه کدوم شرکتی حاضره برای چیزی که انقدر ریسکش بالاست سرمایه گذاری بلند مدت کنه؟

یه ایرانی حاضر مثل بازی های خارجی 200 هزار تومن پول بازی های ایرانی و بده؟

وقتی یه شرکتی ببینه احتمال اینکه پولش برگرده انقدر کمه خب قطعا سرمایه گذاری نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

آخه کدوم شرکتی حاضره برای چیزی که انقدر ریسکش بالاست سرمایه گذاری بلند مدت کنه؟

یه ایرانی حاضر مثل بازی های خارجی 200 هزار تومن پول بازی های ایرانی و بده؟

وقتی یه شرکتی ببینه احتمال اینکه پولش برگرده انقدر کمه خب قطعا سرمایه گذاری نمیکنه

علت برنگشتنش اینه که زحمت پاش نکشیدن

اگه واقعا کار بکنن میشه احتمال برگشتنی باقی گذاشت

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

سلام
با توجه به ویدئویی که دیدم میشه گفت یک کپی بی کیفیت از CS GO هست ... با یک سری دستکاری های پایین دستی که به واسطه اینها بتونن بگن متفاوت شده

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Z4car گفته است :

بازی ایرانی؟ این بازی یه کپی کامل از ورزن ترکیه ای بازی zula هستش که 2 سال پیش عرضه شده و فقط فارسیش کردن!!

http://www.zulaoyun.com/

عجیب هست که کسی به صحبت این دوستمون عکس العملی نشون نداده
من چک کردم به نظر میاد حرف ایشون درست هست.. 

لینک به دیدگاه

درسته تاکتیک های بازی از cs برداشته شده ولی بازیش جذابه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، meepo گفته است :

عجیب هست که کسی به صحبت این دوستمون عکس العملی نشون نداده
من چک کردم به نظر میاد حرف ایشون درست هست.. 

بله بازی رو خریدن زدن به اسم خودشون گفتن ایرانی در صورتی که MADBAYT GAMES بازی رو ساخته و سورنا گیمز تنها ناشر این بازی در ایران بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...