رفتن به مطلب

کمک! ریختن چسب قطره ای روی مانیتور!!!

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1499325553.thumb.jpg.f31cb578a8bd868a10ef24a9c37c4d13.jpg

سلام.

دوستان از این چسبی که تو تصویر میبینید حدود 6 تا قطره تقریبا کوچیک ریخته رو مانیتور!!!

تو عکس متاسفانه مشخص نشد.

کسی میدونه حلال این چسب ها چیه؟

ایا حلالی داره که به ماینتوری صدمه میزنه؟

ممنون میشم کمک کنید :(

لینک به دیدگاه

تا جایی که من میدونم چسب قطره پاک نمیشه یا اگه بشه روی اجسام سخت ریخته شود که بشه پاکش کرد با خراشیدن و حلال ها که خوده حلال صدمه نزنه به جسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این چسب ها بعد از خشک شدن شبیه رزین های پلی استر شکننده هستند و حالت ترد مانندی دارند

با دقت و با استفاده از ذره بین که تمرکز بهتری بهت میده میتونی چسب رو برداری  

لااقل رو یک موردش کار کنن اگه جواب داد ادامه بده . حلال هم به کارت نمیاد قطعا اسیب میزنه به مانیتور

لینک به دیدگاه

حلال این چسب ها استون هستش ولی اگه درست یادم باشه جنس شیشه ی اکثر مانیتور ها پلاستیکه(یا  اکریلیک) استون پلاستیک خود مانیتور رو هم حل می کنه و جاش مات می شه. راهی به دهنم نمی رسه که بدون آسیب به مانیتور چسب رو بشه پاک کرد.اگه جنس چسبش چندان خوب نباشه شاید بشه بعد از یه مدت کندش ولی بعیده.

لینک به دیدگاه

اشکال نداره باز هم یه عکس بفرستین تا ببینیم.با تلخونی چیزی نمیتونی کمکم بکنیش؟

لینک به دیدگاه

این چسب جز جنس خوبای بازاره ، خودم فقط از این چسب استفاده میکنم (تبلیغ نیستا).
تنها راه کم کردن قدرت این چسبا بدون مواد شیمیایی فقط اب سرده ، ک متاسفانه واسه مورد شما نمیشه همچین کاری کرد. میتونید با ریختن مقداری از چسب روی جسم دیگه ای مشابه با پنل مانیتور و انجام ازمایش های مختلف راهکار رو پیدا کنید ، اگه اینکار رو کردید اول با روغن مایع یا الکل صنعتی تست کنید

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عزیز راحت با تینر فوری پاکش کن. هیچ ضرری هم نداره. 2 ثانیه کارداره فقط

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

عزیز راحت با تینر فوری پاکش کن. هیچ ضرری هم نداره. 2 ثانیه کارداره فقط

طبق گفته همشهری عزیز بله با تینر حل میشه به مانیتور هم صدمه نمیزنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nezami گفته است :

1499325553.thumb.jpg.f31cb578a8bd868a10ef24a9c37c4d13.jpg

سلام.

دوستان از این چسبی که تو تصویر میبینید حدود 6 تا قطره تقریبا کوچیک ریخته رو مانیتور!!!

تو عکس متاسفانه مشخص نشد.

کسی میدونه حلال این چسب ها چیه؟

ایا حلالی داره که به ماینتوری صدمه میزنه؟

ممنون میشم کمک کنید :(

سلام با دستمال اسیتونی احتمال زیاد پاک بشه البته باید چند بار بکشی من با دستمال اسیتونی چسب دوقلو را پاک کردم از روی شیشه .

لینک به دیدگاه

حداقل یه مزیتی که مانیتور های قدیمی داشتن این بود که  اگه اینجور چیزا روی مانیتور میریخت میشد با کاردک افتاد به جون مانیتور پاکش کرد

تو این مورد من خودم خواستم لکه ای و که روی مانیتور افتاده بود پاک کنم نزدیک بود کل مانیتور و به دیار باقی بفرستم.

خیلی ظریف روش کار کنین

لینک به دیدگاه

سلام.آقای nezami. ميتونم تلفنی با شما صحبت کنم.  

لینک به دیدگاه

از تینر برای تمیزکردن چسب ارز روی مانیتور استفاده نکن چون ممکنه مانیتور خراب بشه .از همون دستمال اسیتونی استفاده کن.

لینک به دیدگاه

اگه لکه بزرگ نیست تاثیرزیاد نداری دست بهش نزن

با هیچی پاک نمیشه

من قبلا تست کردم 

جنس تلق رپی مانیتور حوریه که وسب داخل منفذهای ریزش نفوذ میکنه نه میشه کندش نه پاکش کرد  .نه بتزین نه استون نه سرکه .مکر وسبش اشغال باشه شانست بزنه !!

لینک به دیدگاه

درود ,دوست خوبم 

فرصت آزمون و خطاست بر روی صفحه مانیتور نیست.

بهتر هست ابتدا روی سطحی براق و پلاستیکی با استون یا الکل (تینر رو پیشنهاد نمی کنم ) سرعت و میزان آسیب کمتر رو بر اثر پاک شدن چسب رو بسنجید، سپس اقدام کنید

انشاالله که بی دردسر حل میشه ...

لینک به دیدگاه

سرچ تو یوتیوب هم خوبه... نمدونم...  how to clean super glue form monitor surface... یه چی تو این مایه ها سرچ کنید میاد. حالا مانیتور هم سرچ نکنین یه چیز مشابه.. جوابتون پیدا میشه احتمالا

لینک به دیدگاه

پودر سعد هندی رو با بذر البنج مخلوط کن بعد تو سرکه انگور بجوشون. بعد بمال رو محل چسب به اسانی حل میشه و هیچ ضرری هم برای مانیتور نداره

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، zoroaster گفته است :

پودر سعد هندی رو با بذر البنج مخلوط کن بعد تو سرکه انگور بجوشون. بعد بمال رو محل چسب به اسانی حل میشه و هیچ ضرری هم برای مانیتور نداره

درود

یاد پنجاه تا مگس مرده افتادم. ?

این چیزها کجا گیر می آن؟

لینک به دیدگاه

داداش   همینطور استفاده کن حالش رو ببر هر وقت هم خاستی بفروشی بگو یه اپشن هست برا مانیتور 

من روی پیرهنم ریخته بود با کلی تحقیق فهمیدم سیب زمینی چاره سازه فک کنم به خاطر نشاسته توی سیبزمینی بود 

و واقعا جواب  گرفتم

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

من همین اتفاق در ابعاد خیلی بیشتر برام افتاد اول از هم بگم که بلافاصله با دستمال پاکش کردم که چسب پخش صفحه شد و بدتر شد ولی از زیاد شدن ضخامت چسب خیلی کم کردم اول گفتم شاید با چربی بره پس با وازلین کشیدم تاثیری نداشت،بعد سرچ کردم و همه گفتن سرکه اما هیچ تاثیری باز هم نداشت پس با تینر فوری شروع به تمیزکاری کردم که جز این که چربی های وازلین رو از بین ببره و صفحه رو تمیز کنه کار دیگه ای نکرد ،در آخر دل رو زدم به دریا و از خمیر دندون و مسواک استفاده کردم حسابی با مسواک خمیردندون رو ماساژ دادم و در آخر قبل از خشک شدن خمیر دندون با دستمال حوله ای محکم تمیزش کردم انگاری معجزه شد خیلی راحت پاک شدن اما اونجاهایی که چسبش ضخیم بود سه چهار بار کار مسواک و خمیر دندون  و دستمال رو تکرارکردم تا کامل پاک شد

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، محمدحسین ایمانی گفته است:

من همین اتفاق در ابعاد خیلی بیشتر برام افتاد اول از هم بگم که بلافاصله با دستمال پاکش کردم که چسب پخش صفحه شد و بدتر شد ولی از زیاد شدن ضخامت چسب خیلی کم کردم اول گفتم شاید با چربی بره پس با وازلین کشیدم تاثیری نداشت،بعد سرچ کردم و همه گفتن سرکه اما هیچ تاثیری باز هم نداشت پس با تینر فوری شروع به تمیزکاری کردم که جز این که چربی های وازلین رو از بین ببره و صفحه رو تمیز کنه کار دیگه ای نکرد ،در آخر دل رو زدم به دریا و از خمیر دندون و مسواک استفاده کردم حسابی با مسواک خمیردندون رو ماساژ دادم و در آخر قبل از خشک شدن خمیر دندون با دستمال حوله ای محکم تمیزش کردم انگاری معجزه شد خیلی راحت پاک شدن اما اونجاهایی که چسبش ضخیم بود سه چهار بار کار مسواک و خمیر دندون  و دستمال رو تکرارکردم تا کامل پاک شد

1pltpc.jpg.99be0b666c7f4338a9d65570485550b0.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...