رفتن به مطلب

تغییر ایپی ادرس به کلگری

arman.kh.t
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من میخواستم برای این که از سایت لیندا به صورت رایگان استفاده کنم باید یه حساب در سایت کتابخونه سایت کلگری کانادا ایجاد کنم ولی متاسفانه با چیز شکن هم نمیتونم مکان خودم رو به کلگری کانادا تغییر بدم!متاسفانه سایت اجازه نمیده ایپی ادرسی به جز ایپی ادرس خود کلگری در سایت ثبت نام کنم!

اگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم راهنماییم کنه!واقعا نیاز دارم!

فقط میخوام ایپی خودم رو به شهر کلگری کاناد تغییر بدم فقط همین!

لینک به دیدگاه

من با این سایتی ک میگید کار نکردم ، ولی واسه باز کردن استور ویندوز۸ که با چیزشکن هم باز نمیشد ی نرم افزاری بود ک باهاش ای پی رو تغییر دادم رو ی کشور دیگه بعد چیز شکن رو باز میکردم و استفاده میکردم ، اسم نرم افزاره یادم نمیاد فقط مطمئنم از سافت۹۸ دانلودش کردم.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آی پی که با چیزشکن به دست میارید |آی پی سرور چیزشکنس ـه

ی سریچیزشکن دهنده های رایگان هستند که کشور های مختلف دارند ولی توی نسخه ی پریمیوم

سایت های چیزشکن هم شاید سرور کانادا داشته باشندولی حتما توی اون شهر ندارند

شاید اصلا اون شهر دیتاسنتر نداشته باشه

ویرایش شده توسط aryajv
لینک به دیدگاه

درود عزیزم 

ببین چیز شکن بدردت نمیخوره چون ایپی هاش پیشفرضن

نرمافزار hide ip  دانلود کن یا مشابهشو تو گوگل سرچ کنی اثرش زیاده حتی میتونی ایپی دستی وارد کنی 

بعد یدونه ایپی از جایی که میخواییی رو توی گوگل سرچ کن یکم باید بگردی!! 

ایپی رو که پیدا کردی دستی وارد برنامه کن و کانکت شو اینطوری دیگه مشکلی نداری.اگر یه زمانم دیدی برنامه کانکت نمیشه یا برنامه اکسپایر شده یا ایپیت غلطه یا مراحل وارد کردن ایپیرو اشتباه رفتی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، arman.kh.t گفته است :

با سلام من میخواستم برای این که از سایت لیندا به صورت رایگان استفاده کنم باید یه حساب در سایت کتابخونه سایت کلگری کانادا ایجاد کنم ولی متاسفانه با چیز شکن هم نمیتونم مکان خودم رو به کلگری کانادا تغییر بدم!متاسفانه سایت اجازه نمیده ایپی ادرسی به جز ایپی ادرس خود کلگری در سایت ثبت نام کنم!

اگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم راهنماییم کنه!واقعا نیاز دارم!

فقط میخوام ایپی خودم رو به شهر کلگری کاناد تغییر بدم فقط همین!

جناب اگه سایت کتابخونه دانشگاه کلگری منظورتون هست که بعید میدونم مشکل شما آی پی باشه.. اگه به همین راحتی  باشه که هرکی تو کانادای بتونه یوزر کتابخونه کلگری بسازه و بره از طریقش به کلی دیتابیس پرمیوم دستریسی داشته باشه که خیلی بعیده.. چون دانشگا برا تک تک محتواها داره هزینه پرداخت میکنه

بازم خودتون بیشتر اطلاع دارید منتهی بنده همچین چیزی نه شنیدم و نه دیدم. مگه اینکه اکانت هکی از دانشجوهای کلگری پیدا کنید و با یوزر اونا لاگین کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...