رفتن به مطلب

فروش یک عدد کارت گرافیک Sapphire Radeon HD 5850

Mahdi99
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش یک عدد کارت گرافیک Sapphire Radeon HD 5850

قیمت: 200,000 تومان

post-8726-074077100 1311166817_thumb.jpg

post-8726-065434100 1311166841_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi99
لینک به دیدگاه

قصد اسپم دادن ندارم ولی عزیز سخت بتونی با این قیمت بفروشی . تو تاپیک دیگه مدل اور شده رو 200 بیشتر نخریدن . این هم لینکش :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/7887-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-msi-5850-oc-edition/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اون لینک هایی که گذاشتی درسته . ولی تاریخ یکی مال فروردین ماهه . دومی هم کارت تقریبا آکبند بوده . من خودم خریدار نیستم . فقط خواستم راهنمایی کنم که اگر واقعا میخوای بفروشی قیمت رو متعادل تر کنی . شما گارانتی و مدت کار کرد کارت رو هم مشخص کن . اینجا هستن کسانی که به این مدل علاقه داشته باشن . قیمت رو راه بیای خریدار داره . امیدوارم به بهترین قیمتی که میتونی بفروشی . موفق باشی 8-}

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته hamed عزیز توضیح دادند ولی اون یکی که فرمودند فروردین برای سال 89 بوده یعنی 16 ماه پیش و هم تقریبا آکبند بوده و هم در اون زمان 17 ماه گارانتی داشته و مورد دیگر هم که 4 ماه کارکرده بوده و 14 ماه گارانتی داشته ولی کارت استارتر محترم فاقد گارانتی میباشد و حدود 2 سال کارکرده که قطعا با این شرایط اصلا قابل قیاس با دو مورد اول نیست .(حالا از اختلاف قیمت 15 ماه پیش تا الان بگذریم )

اگر central_core عزیز نخواستند من 170 خریدارم (به شرط 48 ساعت تست )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا هر کسی ناراحته میتونه نخره

اسپم ندید

دوست عزیز کسی ناراحت نیست و قصد اسپم نداره .

مهم پذیرفتن واقعیت هست .

امیدوارم که حتی بالاتر از قیمت پایه هم بفروشید و کمترین ضرر را پذیرا بشید .

لینک به دیدگاه

خريدارم

گارانتي داره؟

اور شده؟

چقدر استفاده شده؟

شکارم رو برات پخ مي کنم اگر تونستي تماس بگير لطفا

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عریر /اگه کارت اور نشده باشه و گارانتی داشته باشه خریدارم/اگر این شرایط را داره واسه معامله بصورت پیام خصوصی اطلاع بدهو شماره تماس بزار/ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...