رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد انتخاب پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام با این مشخصات سیستم میخواستم بدونم چه پاوری باید انتخاب کنم .یکی میگفت 700w به نظر خودم زیاده در ضمن میخوام یه پاوری پیشنهاید بدید که بعدا اگه خواستم cpu یا کارت گرافیک قدرتمند تر بگیرم نیازی به تعویض پاور نباشه .باتشکر

i5 4460 3.2GH

gtx 1060 

12gram ddr3 

asrock h97

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mahdiff گفته است :

با سلام با این مشخصات سیستم میخواستم بدونم چه پاوری باید انتخاب کنم .یکی میگفت 700w به نظر خودم زیاده در ضمن میخوام یه پاوری پیشنهاید بدید که بعدا اگه خواستم cpu یا کارت گرافیک قدرتمند تر بگیرم نیازی به تعویض پاور نباشه .باتشکر

i5 4460 3.2GH

gtx 1060 

12gram ddr3 

asrock h97

سلام علیک

http://green.ir/حسابگر.aspx

580 گرین خوبه حدود 205 تومن

لینک به دیدگاه

با توجه به سیستم شما مصرف در حدود 270-320 وات خواهد بود. ( http://www.coolermaster.com/power-supply-calculator/)

پیشنهاد بنده:

thumb_1387191384_VS450%20-%2001.jpg
پاور کورسیر 450 وات VS450
وضعیت گارانتی : با گارانتی تخت جمشید     رنگ :

قیمت : ۱۹۶,۰۰۰ تومان    

این پاور کاملا جوابگوی نیاز های فعلی سیستم شما است و از کیفیت ساخت بسیار بالای محصولات Corsair بهره مند هست.

پیشنهاد دوم برای سیستم شما:

thumb_1494742334_13_3255c882a5aa1bb9e355f238250b644f_1483603318.jpg
پاور کولر مستر Master MasterWatt Lite 500W
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ     رنگ :

قیمت : ۲۱۹,۰۰۰ تومان    

این هم پاور بسیار خوبی هست من خودم در چند سیستم ازش استفاده کرده ام.

با خرید این پاور ها در آینده هم مشکل خاصی برای ارتقای پردازنده یا کارت گرافیک نخواهید داشت.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

سلام 450 حد اقل لازم داری اما پیشنهاد من 500 هست

سری  VS کورسیر هم معمولی ترین سری هست و خیلی خوب نیس بدم نیس

http://lioncomputer.ir/product/9986/پاور+ردمکس++Wise+Series+80Plus+Active+PFC+550W/

http://lioncomputer.ir/product/10350/پاور+گرین+GP530A-EU-PLUS/

اینا هم خوبن

لینک به دیدگاه

سلام اگه وسایل اضافی نبندید مصرف فعلیتون تقریبا 450 هست با توجه به اینکه پاور برای این که تحت فشار زیاد نباشه وبه قطعات آسیب نزنه بهتره 20 الی 30 درصد قویتر باشه باید 650 یا 600 برداری ولی با توجه به اینکه میفرمائید جا برای ارتقا باشه به نظرم یه گرین 700 بگیر خیال خودتو راحت کن چون تقریبا 100 تومن بودجه اضافی می خواد ولی ارزششو داره ولی زیاد قویترشو نگیری که هنگام کارکرد پایین فشار زیادی به پاورت میاد

ببخشید یکم زیاد شد:(:(

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mohammad.asm گفته است :

سلام اگه وسایل اضافی نبندید مصرف فعلیتون تقریبا 450 هست با توجه به اینکه پاور برای این که تحت فشار زیاد نباشه وبه قطعات آسیب نزنه بهتره 20 الی 30 درصد قویتر باشه باید 650 یا 600 برداری ولی با توجه به اینکه میفرمائید جا برای ارتقا باشه به نظرم یه گرین 700 بگیر خیال خودتو راحت کن چون تقریبا 100 تومن بودجه اضافی می خواد ولی ارزششو داره ولی زیاد قویترشو نگیری که هنگام کارکرد پایین فشار زیادی به پاورت میاد

ببخشید یکم زیاد شد:(:(

سلام. مصرف سیستمشون نهایت همون 300 تا 330 هست.

پاور هم خیلیاشون بهترین حالتش رو 65 درصد لود هست.

یعنی یه 450 که بگیری  حدود 300 تا 350 بهترین خروجیشه. لذا 450 حد اقل لازمه اما 530 هم کافیه حتی برای بعدا که بخوان 1070 بخرن همون هم کافیه. به نظرم خرج بیشتر نکنن. اون پاور گرین هم اگه اشتباه نکنم تا 5 سال گارانتی داره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. مصرف سیستمشون نهایت همون 300 تا 330 هست.

پاور هم خیلیاشون بهترین حالتش رو 65 درصد لود هست.

یعنی یه 450 که بگیری  حدود 300 تا 350 بهترین خروجیشه. لذا 450 حد اقل لازمه اما 530 هم کافیه حتی برای بعدا که بخوان 1070 بخرن همون هم کافیه. به نظرم خرج بیشتر نکنن. اون پاور گرین هم اگه اشتباه نکنم تا 5 سال گارانتی داره

سلام دوست عزیز نه من محاسبه کردم 430 تا شد میتونید ملاحظه بفرمایید این در حالیست که وسایل اضافه نباشه 

1111111122222.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mohammad.asm گفته است :

سلام دوست عزیز نه من محاسبه کردم 430 تا شد میتونید ملاحظه بفرمایید این در حالیست که وسایل اضافه نباشه 

1111111122222.png

سلام. محاسبه گر گرین اشتباه میزنه و یه جوکه.

تو این سایت معتبر چک کنین

http://www.coolermaster.com/power-supply-calculator/

خودتم حساب کنی

گراف 120

مین 80

رم 15

هارد 10

فن ها 20

موسو کیبورد 5 تا 10

Cpu 60 تا 80

با این حساب پیشنهاد من 530 هست که اگه خواستن بعدا 1070 بگیرن جواب بده ( حدود 30 وات مصرف بیشتری داره )

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. محاسبه گر گرین اشتباه میزنه و یه جوکه.

تو این سایت معتبر چک کنین

http://www.coolermaster.com/power-supply-calculator/

خودتم حساب کنی

گراف 120

مین 80

رم 15

هارد 10

فن ها 20

موسو کیبورد 5 تا 10

Cpu 60 تا 80

با این حساب پیشنهاد من 530 هست که اگه خواستن بعدا 1070 بگیرن جواب بده ( حدود 30 وات مصرف بیشتری داره )

این همه اختلاف مگه داریم مگه میشه :8_laughing::8_laughing::8_laughing: با این محاسبه کردم شد 340 تا 

واقعا چرا؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad.asm گفته است :

این همه اختلاف مگه داریم مگه میشه :8_laughing::8_laughing::8_laughing: با این محاسبه کردم شد 340 تا 

واقعا چرا؟

چونکه گرین میخواد پاور های گرون ترش رو بفروشه تقلب می کنه.

لینک به دیدگاه

درود

محاسبه گر گرین دست رو بالا می گیره، .outervision power supply calculator معتبر و دقیقه.

لینک به دیدگاه

تو سایت outervision.برا من با کارت گرافیک 1060پاور 650گفته(مصرف رو430w)

لینک به دیدگاه

داداش به نظر من شما یه پاور بین 700 تا 750 از برند معتبر با گارانتی معتبر بگیر چون یه مقدار زیاد باشه بهترتا اینه که با  یه ارتقا جزئی بخوای دوباره هزینه ی اضافی بکنی

لینک به دیدگاه

ممنون بابت مشاوره فقط یه سوالشتم حالا پاور رو خریدم 600wهمینجوری وصل کنم بره نیازی به تنظیمات بایوس مرتبط با ولتاژنیست؟خودش حالت پیش فرض انتخاب میشه؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، mahdiff گفته است :

ممنون بابت مشاوره فقط یه سوالشتم حالا پاور رو خریدم 600wهمینجوری وصل کنم بره نیازی به تنظیمات بایوس مرتبط با ولتاژنیست؟خودش حالت پیش فرض انتخاب میشه؟

پاور هیچ تنظیمات خاصی نداره فقط باید همه ی سیم ها را به پورت مربوط با دقت وصل کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...