رفتن به مطلب

چه كيسي ميشه با 1600000 جمع كرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها من يه كيس اينتل ميخوام جمع كنم واسه بازي كردن .سيستم هايي كه به نظرتون ميرسه بگين.گرافيك رو انويديا ميخوام.

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بچه ها من يه كيس اينتل ميخوام جمع كنم واسه بازي كردن .سيستم هايي كه به نظرتون ميرسه بگين.گرافيك رو انويديا ميخوام.

فقط کیس باشه دیگه ؟ این پیشنهاد منه :

Main : ASUS P8P67 = 221000

CPU : Intel i7 2600 1155 = 370000

VGA : Gainward GTX570 Phantom = 480000

Ram : G Skill 2x2G 1600 Ripjaws X CL7 = 100000

HDD : SEAGATE 2TB BARRACUDA/SATA = 115000

ODD : PLEXTOR SATA = 42000

Case : Green X3 = 83000

Power : Green Green GP635B-US = 11200

جمع کل : 1.523.000 تومان .

اگر CPU رو Ci5 2500 برداری با قیمت 255000 تومان 115000 تومان کم میشه که با 77000 تومان باقیمونده از قبل میشه 192000 تومان . با کمی اضافه کردن به این پول میتونی یک SSD A-DATA S501 -64GB -V2 SATA 6Gb/s بخری . البته قیمتش از 200 تا 215 تومان تو بازار هست . ولی خیلی رو سرعت سیستمت تاثیر داره . اگر سوالی داشتی در خدمتم .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

ممنون آقا حامد من هارد 500 كافيه واسم و درايور هم نميخوام يه دي وي دي رايتر دارم خودم. و اينكه طبق بنچماركي كه ديدم i7 2600 با i5 2500 زياد تفاوت نداره واسه بازي . فكر كنم i5 2500 كافي باشه.نظر شما چيه ؟

سوال ديگه اينكه اين پاور كافيه؟ بنظرت كم نيست؟

بعد اينكه بهتر نيست اون 200 تومنو بزارم رو گرافيك و يه 580 بگيرم؟

لینک به دیدگاه

هارد رو 500 نگیر که برات کم میاد اساسی . 1 ترا بگیر حداقل . seagate الان حدود 67000 تومانه . ولی اگر بتونی سامسونگ سری J گیر بیاری خیلی عالیه . اون هم اگر گیر بیاد حدود 80000 تومان هست . در مورد CPU درسته . این مقدار اختلاف ارزش 115000 تومان رو نداره . البته تو بازی شاید اختلاف کم باشه . ولی تو برنامه هایی که از ترید پشتیبانی میکنن اختلاف چشمگیری دارن .در مورد پاور اگر نمی خوای 2 کارت گرافیک ببندی کافیه . ولی اگر فکر میکنی شاید چند وقت دیگه SLI ببندی پاور بالاتر بگیری بهتره . مثلا 885 گرین با قیمت 168000 تومان . 580 الان خیلی گرونه . واقعا میگم احتیاجی بهش پیدا نمیکنی . 570 به راحتی تو رزولوشن فول اچ دی با تمام جزئیات بهت فریم کافی میده و عالی کار میکنه . اگر قصد SLI داری بگو . چون مادربوردی که بهت پیشنهاد دادم از SLI پشتیبانی نمیکنه .اگر مادربورد با پشتیبانی SLI خواستی میتونی ASUS P8P67 PRO با قیمت 259000 تومان بگیری . ولی SSD رو به نظر من بگیر . واقعا تاثیر زیادی رو سرعت سیستم داره . کافیه فقط سیستم عامل رو روی اون نصب کنی . میتونی تفاوت رو احساس کنی .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

ميخواستم بگم كه اين مادربورد تو اطلاعاتش SLI و ‍CF نداره اما ديگه يادم رفت آره ميخوام داشته باشه ... اوكي 570 ميگيرم پس با اين حساب پاور هم بايد 885 بگيرم . من اين رم كه معرفي كرديو تو سايت نميبينم .ميشه يه رم ديگه معرفي كني؟

هارد هم 1 ترابايت وسترن مشكي خاويار 64 مگابايت كش فكر كنم خوب باشه.نظرت چيه؟

SSD Kingspce 60 GB هم خوبه...نظرت چيه؟ يكم ارزون تر از ADATA هستش

لینک به دیدگاه

دوست عزیزو

همانطور که آقا حامد تاکید کردند، حتما از ssd استفاده کنید. به این تزتیب کار را تکمیل کنید. سرعت ssd در لود شدن برنامه ها بسیار موثر است. در این مورد تردید نکنید.

لینک به دیدگاه

kingspec هم SSD بسیار خوبیست. فقط باید با آقای حسینی تماس بگیرید و ببینید که موجود دارند یا نه. در غیر اینصورت patriot inferno 60 GB را به شما توصیه میکنم.

لینک به دیدگاه

اين SSD patriot 60GB inferno قيمتشو 0 زده تو سايت شما نميدونين قيمتش چنده الان؟

لینک به دیدگاه

من این ssd را در حدود 180000 قیمت داشتم (2 ماه قبل). البته خودتان بهتر می دانید که قیمتها شدیدا متغیر است . این مورد را هم ار آقای حسینی سوال کنید. قیمت دقیق را خدمت شما اعلام می کنند.

لینک به دیدگاه

ميخواستم بگم كه اين مادربورد تو اطلاعاتش SLI و ‍CF نداره اما ديگه يادم رفت آره ميخوام داشته باشه ... اوكي 570 ميگيرم پس با اين حساب پاور هم بايد 885 بگيرم . من اين رم كه معرفي كرديو تو سايت نميبينم .ميشه يه رم ديگه معرفي كني؟

هارد هم 1 ترابايت وسترن مشكي خاويار 64 مگابايت كش فكر كنم خوب باشه.نظرت چيه؟

SSD Kingspce 60 GB هم خوبه...نظرت چيه؟ يكم ارزون تر از ADATA هستش

پاور 885 خوبه . بعدا هم که خواستی یک 570 دیگه بزاری جواب میده . هارد وسترن بلک که گفتی خیلی خوبه و خیلی گرون . اگر خواستی بگیر . اون SSD که من بهت گفتم ساتا 6 گیگ هست . البته فکر میکنم فقط از پورت ساتا 6 گیگ استفاده میکنه و سرعتش مثل ساتا 3 گیگه . ولی اطلاعاتش رو میتونی تو سایتها در بیای . دوستان دیگه در مورد SSD اطلاعات بیشتری دارن . من چون کار نکردم زیاد نمیدونم .

لینک به دیدگاه

اگه واسه بازی میخوای سی پی یو 2500K بگیر.

تفاوتی با 2600 نداره و حتی گاها بهتر عمل کرده تو بازی ها!

در عوض مین p8p67 pro بگیر که از سه تا گرافیک پشتیبانی میکنه. و قابلیت های بیشتری داره.

همچنین به جای خرید رمی با تایمینگ کمتر ولی فرکانس پایین، رم با فرکانس بالا و تایمینگ بیشتر رو انتخاب کن که هم قیمت هستن و اینتل بیشتر میتونه از این مدل رم کار بکشه.

یه 30 تومن هم بذار کنار واسه دسته های 3بعدی asus که ویژه بازی هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MB : Asus P8P67 Pro 243

CPU : Intel 2500K 255

RAM : G.Skill 2x2G 1600 Ripjaws X CL7 97 or ADATA 2x2G 2000 Gaming 98

SSD : OCZ Agility 3 60G 203

HDD : Seagate 500G 49 or Seagate 1TB 67

VGA : Sapphire 6970 2G 482 or Asus GTX 570 DCII 1280M 500 or Galaxy GTX 580 1536M Galaxy Version 595

PSU : Green 885B EPS 162 or Super Flower 800 Golden Green 190

Case : Green Falcon 103

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

اگه واسه بازی میخوای سی پی یو 2500K بگیر.

تفاوتی با 2600 نداره و حتی گاها بهتر عمل کرده تو بازی ها!

در عوض مین p8p67 pro بگیر که از سه تا گرافیک پشتیبانی میکنه. و قابلیت های بیشتری داره.

همچنین به جای خرید رمی با تایمینگ کمتر ولی فرکانس پایین، رم با فرکانس بالا و تایمینگ بیشتر رو انتخاب کن که هم قیمت هستن و اینتل بیشتر میتونه از این مدل رم کار بکشه.

یه 30 تومن هم بذار کنار واسه دسته های 3بعدی asus که ویژه بازی هستن.

اين دسته هاي 3 بعدي كه گفتي تو اين سايت ميفروشن؟ لينكشو بده لطفا

لینک به دیدگاه

MB : Asus P8P67 Pro 243

CPU : Intel 2500K 255

RAM : G.Skill 2x2G 1600 Ripjaws X CL7 97 or ADATA 2x2G 2000 Gaming 98

SSD : OCZ Agility 3 60G 203

HDD : Seagate 500G 49 or Seagate 1TB 67

VGA : Sapphire 6970 2G 482 or Asus GTX 570 DCII 1280M 500 or Galaxy GTX 580 1536M Galaxy Version 595

PSU : Green 885B EPS 162 or Super Flower 800 Golden Green 190

Case : Green Falcon 103

مرسي جناب از پيشنهاد خوبتون شما نظرتون در مورد گرافيك 570 فانتوم گينوارد چيه؟ايسوسي كه معرفي كرديد بهتره؟

بعد يه سوال ديگه مادربورد سري Z68 بهتره بگيرم يا همين P8P67 pro خوبه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسي جناب از پيشنهاد خوبتون شما نظرتون در مورد گرافيك 570 فانتوم گينوارد چيه؟ايسوسي كه معرفي كرديد بهتره؟

بعد يه سوال ديگه مادربورد سري Z68 بهتره بگيرم يا همين P8P67 pro خوبه؟

Gainward 570 Phantom هم بسیار خوبه اما در حال حاضر قیمتی حدود 490 داره و به نظر من اسوس بهتر از گینوارد هست.

مادربورد هم اگر Integratd Video , ISR , Quick Synch براتون کارایی داره Asus Z68-V Pro رو پیشنهاد میکنم که 272 میتونم تقدیمتون کنم.

لینک به دیدگاه

z68 به نظر من به کارت نمیاد . همین Asus P8P67 Pro برات کافیه . z68 قابلیت اورکلاک بهتر و قابلیت استفاده از گرافیک آنبورد رو داره . در مورد CPU هم اگر اهل اورکلاک هستی از سری K بگیر . وگرنه هیچ تفاوت دیگه ای به جز گرافیک آنبورد و قابلیت اورکلاک بهتر با سری عادی نداره. اگر حتما انویدیا میخوای اون مدل ایسوس که آقای فیروزی گفتن خیلی خوبه . اون رو بگیر . ولی 6970 هم کارت فوق العاده ایه . اون SSD که آقای فیروزی معرفی کردن خوبه . ولی این سری SSD مشکلاتی داشتن که تو فروم راجع بهش صحبت شده . برای همین من اون رو پیشنهاد نکردم . وگرنه از اون مدلی که من گفتم خیلی بهتره .اگر سوالی داشتی در خدمتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم Z68 رو پیشنهاد میکنم شما مانیتورتون مدلش چیه ممکنه این همه کار بیفایده باشه!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

والا مدل مانيتور من L1510S LG هستش اولين سري مانيتور LCD كه اومد تو بازار

يعني اين مانيتور كار نميده؟ :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا مدل مانيتور من L1510S LG هستش اولين سري مانيتور LCD كه اومد تو بازار

يعني اين مانيتور كار نميده؟ :|

کاش از اول گفته بودید الان باید بودجه بزارید برای مانیتور برای این مانیتور یه GTS450 هم کافیه!پیشنهاد من و آقا حامد به شما مدل ASUS ML 229 H است که 350 قیمتش است ولی دارای کنتراست و زاویه دید فوقوالعاده است!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

يعني نميشه فعلا با همين مانيتور سر كنم تا آخر تابستون بعد مانيتور بگيرم؟ آيا اگه با اين مانيتور كار كنم ضربه ميخوره به كيس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

يعني نميشه فعلا با همين مانيتور سر كنم تا آخر تابستون بعد مانيتور بگيرم؟ آيا اگه با اين مانيتور كار كنم ضربه ميخوره به كيس؟

نه دوست گلم ربطی نداره ولی خوب کل گیم تابستونه ولی خوب اگه عجله ای نداری بهترین کاره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر از همین مانیتور استفاده کنید مشکلی برای قطعات پیش نمیاد اما از تمام قدرت کارت گرافیکتون نمی تونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...