رفتن به مطلب

چه كيسي ميشه با 1600000 جمع كرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسي و ممنون دوستان بازم دوستان ديگه اگه سيستمي در نظر دارن بگن خوشحال ميشم :|

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در مورد اون مانيتوري كه معرفي كرديد شنيدم زمان پاسخگوييش 5 ميلي بر ثانيه است و تو بازي ها در لحظات انفجارو اينا حس ميشه اين ضعف نسبت به مانيتورهايي كه 2 ميلي بر ثانيه زمان پاسخگوييشون هست. كسي اين حرفو تاييد ميكنه؟

لینک به دیدگاه

اگر الان نمیتونی مانیتور رو بگیری اشکالی نداره . از سیستمت میتونی استفاده کنی . ولی نمی تونی حداکثر کارایی اون رو ببینی . در اولین فرصت عوضش کن . همون طور که دانیال عزیز گفت ASUS ML229H که مدل 22 اینچیه ویا ASUS ML239H که مدل 23 اینچیه عالی هستن . اولی 350000 و دومی 380000 تومان . یکی از این دو مدل میتونه دنیای تصویرت رو زیو رو کنه . ولی شما که اینقدر میخوای هزینه کنی برای کیس چطور به فکر مانیتور نبودی ؟ :-? ماوس و کیبورد و اسپیکر که داری انشاالله ؟ :| :-?

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد اون مانيتوري كه معرفي كرديد شنيدم زمان پاسخگوييش 5 ميلي بر ثانيه است و تو بازي ها در لحظات انفجارو اينا حس ميشه اين ضعف نسبت به مانيتورهايي كه 2 ميلي بر ثانيه زمان پاسخگوييشون هست. كسي اين حرفو تاييد ميكنه؟

بحثش خیلی زیاده خیلی خیلی کم احساس میشه مثلا اگه شما چشتون بر عکس بنده خیلی خوب ببینه بیشتر احساس میکنه ولی اگه یه کم چشمش ضعیف باشه اصلا احساس نمیشه مانیتور بهتری هم نیست این خیلی عالیه اصلا میخوای شما بگیر اگه خوب نبود من ازت میخرم خوبه!Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

از نظر من نسبت به نقاط قوتش این ضعف چیزی نیست . کنتراست 1 به 50.000.000 و زاویه دیه 178 عمودی و افقی به همراه صفحه نمایش LED و طراحی بسیار زیبا . این مانیتور یکی از بهترینهای بازار هست . شک نکن.

لینک به دیدگاه

بحثش خیلی زیاده خیلی خیلی کم احساس میشه مثلا اگه شما چشتون بر عکس بنده خیلی خوب ببینه بیشتر احساس میکنه ولی اگه یه کم چشمش ضعیف باشه اصلا احساس نمیشه مانیتور بهتری هم نیست این خیلی عالیه اصلا میخوای شما بگیر اگه خوب نبود من ازت میخرم خوبه!Oh%20Go%20On.gif

باشه من 350 ميخرم اگه خوب نبود 400 ميفروشم به شما :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشه من 350 ميخرم اگه خوب نبود 400 ميفروشم به شما :|

باشه منو آقا حامد نفری 200 میدیم 1 هفته دست من یه هفته دست آقا حامد پول پستش هم تا 1 سال گارانتی با شماstraight%20face.gifعجب کاش اینو توی کلاب اسپم زده بودیما عجب فروشی میکرد!straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

بچه ها نظرتون چيه فعلا SSD نخرم يكم پول بزارم روش مانيتور بخرم؟

فكر كنم 150 بتونم جور كنم كه با اون 200 تومن بشه 350 :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره بنظرم خیلی واجب تر باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، به نظر بنده بهتر است مانیتور بخرید تا SSD

مانیتور خوب مهمتر از SSD است و در آینده می توانید با پایین آمدن قیمت SSD ها یکی بخرید. ( تقریبا 3 - 4 ماه دیگر )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

منم موافقم . هاردی که میخوای بگیری سرعت خوبی داره . به پای SSD نمیرسه ولی هیچ مشکلی باهاش پیدا نمیکنی . مانیتور خیلی مهمتر از SSD هست الان برای تو . حتما این کار رو بکن . قطعاتی رو هم که تصمیم گرفتی بخری لیست کن تا چک بشه چیزی اشتباهی بر نداری .

لینک به دیدگاه

ممنون دايناتور كسي ديگه نظري نداره؟

ASUS P8P67 pro 245000

Intel i5 2500k 255000

VGA: ASUS directCU II GTX 570 500000

Ram:Corsair DDR3 4GB 1600 XMS3 72000

HDD: seagate 1Tb 65000

Power:Green p885B 160000

Case:falcon 103000

جمع :1400000

آقا اين سيستم جاييش ايراد داره بگين لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دايناتور كسي ديگه نظري نداره؟

ASUS P8P67 pro 245000

Intel i5 2500k 255000

VGA: ASUS directCU II GTX 570 500000

Ram:Corsair DDR3 4GB 1600 XMS3 72000

HDD: seagate 1Tb 65000

Power:Green p885B 160000

Case:falcon 103000

جمع :1400000

آقا اين سيستم جاييش ايراد داره بگين لطفا

سیستم انتخابی شما مشکلی نداره فقط پیشنهاد می کنم رم با CL پایین تر انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

سیستم انتخابی شما مشکلی نداره فقط پیشنهاد می کنم رم با CL پایین تر انتخاب کنید.

اين رم خوبه؟ RAM ADATA 4GB DDR3 1600 Dual Channel 7-9-7-21 قيمت 105000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ADATA خوبه اما من G.Skill Ripjaws X CL7 رو با قیمت 95 پیشنهاد می کنم.

ADATA 2x2G 1600 X CL7 رو هم در حال حاضر 94 می تونم تقدیم کنم.

لینک به دیدگاه

ADATA خوبه اما من G.Skill Ripjaws X CL7 رو با قیمت 95 پیشنهاد می کنم.

ADATA 2x2G 1600 X CL7 رو هم در حال حاضر 94 می تونم تقدیم کنم.

مرسي جناب خبرتون ميكنم ... با تشكر از همه ي دوستان و نظراتشون. شب همگي خوش

لینک به دیدگاه

اقا شما که سیستم برا بازی میخای چرا میری سراغ intel.خواهشا تعصبی فکر نکن یه سیستم amd ببند پول اضافه هم بزار برا گرافیک یه gtx580 بگیر دنبال برند گرون هم نرو هر کی میگه مثلا asus از همه سرتره اشتباه میکنه مگه شما میخای تو مسابقات overclocker شرکت کنی که گرافیکت direct cu باشه یا lightning.

در مورد مانیتور هم بگم که من هم asus داشتم هم samsung هیچ فرقی به نظر من نداره (asus خوشگلتره) شما به قیمت asus تو ایران نگاه نکن,تو اوروپا و امریکا قیمتش یکیه.در مورد رم هم بگم بین cl7وcl8وcl9وcl n+1 برای گیم تفاوتش بسیار کمه اینو از هر کی بپرسی میگه.پول اضافه نده بعدا پشیمون میشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا شما که سیستم برا بازی میخای چرا میری سراغ intel.خواهشا تعصبی فکر نکن یه سیستم amd ببند پول اضافه هم بزار برا گرافیک یه gtx580 بگیر دنبال برند گرون هم نرو هر کی میگه مثلا asus از همه سرتره اشتباه میکنه مگه شما میخای تو مسابقات overclocker شرکت کنی که گرافیکت direct cu باشه یا lightning.

در مورد مانیتور هم بگم که من هم asus داشتم هم samsung هیچ فرقی به نظر من نداره (asus خوشگلتره) شما به قیمت asus تو ایران نگاه نکن,تو اوروپا و امریکا قیمتش یکیه.در مورد رم هم بگم بین cl7وcl8وcl9وcl n+1 برای گیم تفاوتش بسیار کمه اینو از هر کی بپرسی میگه.پول اضافه نده بعدا پشیمون میشی

ورود جنجالی تون رو تبریک میگم باید بگم به یه همچین پستی نیاز بود!

خوب الان قویترین CPU AMD X6 1100 هست که فکر نکنم به پای سندی بریج برسه در ضمن وقتی دوستمون توان هزینه رو دارند چرا نباید چیز خوب رو بخرند مثل این میمونه شما به بیل گیتس بگی چرا به خیریه کمک میکنی هزینه ی اضافی هست!Direct CU هم که حتما نباید برای رکورد زنی باد برای نویز و صدا و دما و ... خیلی چیزای دیگه به سراغ این مدل میرویم در ضمن رقیب این مدل ASUS مدل PX23720 هست که الان مونتاژ شده مگر نه مانیتور فوقوالعاده ای هست!دوستمون که فقط بازی نمیکنند حتما دوست دارند سرعت کپی ها جوابگویی سریعتر داده ها و خیلی چیزای دیگه افزایش پیدا کنه هر پستی حتی یه پستی مثل اینکه کسی بگه من تجربه داشتم خوب نیست یا اینکه لازم به هزینه زیاد نیست میتونه یه تلنگر توی ذهن ایجاد کنه و ما که به دوستامون مشاوره میدیم باید حواسمون به تک تک کلماتمون باشه اصلا قصد جسارت در کل نوشته هایم رو به شخصی نداشتم اگر هم داشتم به بزرگی خودتون ببخشید!smile.gif

لینک به دیدگاه

ورود جنجالی تون رو تبریک میگم باید بگم به یه همچین پستی نیاز بود!

خوب الان قویترین CPU AMD X6 1100 هست که فکر نکنم به پای سندی بریج برسه در ضمن وقتی دوستمون توان هزینه رو دارند چرا نباید چیز خوب رو بخرند مثل این میمونه شما به بیل گیتس بگی چرا به خیریه کمک میکنی هزینه ی اضافی هست!Direct CU هم که حتما نباید برای رکورد زنی باد برای نویز و صدا و دما و ... خیلی چیزای دیگه به سراغ این مدل میرویم در ضمن رقیب این مدل ASUS مدل PX23720 هست که الان مونتاژ شده مگر نه مانیتور فوقوالعاده ای هست!دوستمون که فقط بازی نمیکنند حتما دوست دارند سرعت کپی ها جوابگویی سریعتر داده ها و خیلی چیزای دیگه افزایش پیدا کنه هر پستی حتی یه پستی مثل اینکه کسی بگه من تجربه داشتم خوب نیست یا اینکه لازم به هزینه زیاد نیست میتونه یه تلنگر توی ذهن ایجاد کنه و ما که به دوستامون مشاوره میدیم باید حواسمون به تک تک کلماتمون باشه اصلا قصد جسارت در کل نوشته هایم رو به شخصی نداشتم اگر هم داشتم به بزرگی خودتون ببخشید!smile.gif

:-? هه هه سلام اگه سوتفاهمی شده و کسی دلخورشده ببخشید,شما اگه پست ایشونو بخونین گفتن که کیس برا بازی میخان منم پیشنهادم برا بازی بود نه چیزه دیگه,بعدش یعنی بین amdوintel چقدر اختلاف زمانی هست که پول اضافه بدن درمورد گرافیک هم اگه میشد هم Asus نصب کنه رو سیستمش هم مثلا evga دوروز بازی کنه اگه کوچکترین تفاوتی بیننشون حس کرد حرف شما صحیح.ایشون بودجشون معلوم کردن یعنی تا این سقف برای گییم میخان هزینه کنن چرا وقتی همونکارو با amd میتونه انجام بده هزینشو رو گرافیک نزاره,چرا وقتی رم cl9 همونکارو براش انجام میده هزینه اضافیشو براییssdومانیتور نگه نداره.این حرف بیل گیتس شما هم فکر نکنم ارتباطی داشته باشه مثلا اگه بگین بیل گیتس میخاد ماشین 300هزار دلازی بگیره بجا 20هزار دلاری میگی قیمتش براش مهم نیست,خوبه.منم نگفتم asus مانیتور بدیه میگم قیمتش اینجا کذایی هست,در حالیکه همون کیفیت samsung داره منتها ارزونتر.اگه پولش براش مهم نیست که پیشنهادای شما هیچ بحثی توش نیست.

من کوچیک همه.

خوش باشی:|

لینک به دیدگاه

:-? هه هه سلام اگه سوتفاهمی شده و کسی دلخورشده ببخشید,شما اگه پست ایشونو بخونین گفتن که کیس برا بازی میخان منم پیشنهادم برا بازی بود نه چیزه دیگه,بعدش یعنی بین amdوintel چقدر اختلاف زمانی هست که پول اضافه بدن درمورد گرافیک هم اگه میشد هم Asus نصب کنه رو سیستمش هم مثلا evga دوروز بازی کنه اگه کوچکترین تفاوتی بیننشون حس کرد حرف شما صحیح.ایشون بودجشون معلوم کردن یعنی تا این سقف برای گییم میخان هزینه کنن چرا وقتی همونکارو با amd میتونه انجام بده هزینشو رو گرافیک نزاره,چرا وقتی رم cl9 همونکارو براش انجام میده هزینه اضافیشو براییssdومانیتور نگه نداره.این حرف بیل گیتس شما هم فکر نکنم ارتباطی داشته باشه مثلا اگه بگین بیل گیتس میخاد ماشین 300هزار دلازی بگیره بجا 20هزار دلاری میگی قیمتش براش مهم نیست,خوبه.منم نگفتم asus مانیتور بدیه میگم قیمتش اینجا کذایی هست,در حالیکه همون کیفیت samsung داره منتها ارزونتر.اگه پولش براش مهم نیست که پیشنهادای شما هیچ بحثی توش نیست.

من کوچیک همه.

سلام دوست عزیز . توی لینک زیر میتونی تفاوت Ci5 2500K که ایشون میخوان بخرن و AMD Phenom II X6 1100T BE که بالاترین مدل AMD هست و قیمتش هم از 2500 حدود 40000 تومان بیشتره رو میتونی ببینی . تو تستهایی که انجام شده دقت کن . مواردی هست که عدد بالاتر بهتره و مواردی هست که عدد پایینتر نتیجه بهتریه :

http://www.anandtech.com/bench/Product/203?vs=288

در مورد کارت گرافیک ایسوس که شما میگید به خاطر خنک تر بوردن و صدای کمتر ارزش نداره پول بیشتری داد . شما خودت دوست نداری طول عمر قطعات سیستمت بیشتر باشه؟ حرارت یکی از مواردیه که طول عمر قطعات رو کم میکنه . حرارت تولید شده توسط کارت گرافیک اگر خوب تهویه نشه باعث بالا رفتن استهلاک همه قطعات داخل کیس و کم شدن طول عمرشون میشه .صدا هم که دیگه معلومه . هر کسی دوست داره کم صداترین کیس رو داشته باشه .

CL رم خیلی بیشتر از فرکانس روی کارایی اون تاثیر داره . سرعت انتقال داده از روی رم تو خیلی از جاها مهمه . مخصوصا تو بازی . پس سرعت بالاتر تاثیر داره .

قیمت ایسوس تو بازارهای جهانی در حدود 250 دلاره . اینجا 350000 تومان . این برای یک جنس وارداتی که گمرک زیادی هم بهش میخوره و تو بازار کمه منطقیه تا حدودی . سامسوگ PX2370 تو بازار های خارج در حدود 240 دلاره . اینجا مونتاژ ایران حدود 320000 تومان . در حالی که گمرکی اون برای قطعات از هم باز شده خیلی کمتره . پس ما اینجا برای همه چیز داریم قیمت کاذب میبینیم .

لینک به دیدگاه

پسر ما يه شب نبوديم چه خبر بوده ديشب.

آقا AMD صاحب اولو آخرش خودتي چه از نظر بالا رفتن دما و از چه از نظر قدرت پردازش نصف اينتل هم نيست.

اما در مورد SSD فعلا بهتر نخري چون خيلي گرونه فعلا يكم ديگه جا ميوفته تو ايران قيمتش مياد پايين

در مورد مانيتورهم بگم مانيتور واقعا عالي هستش كنتراس بالا و زاويه ديدش نسبت به سري قبل واقعا تقويت شده ولي زمان پاسخگوييش يكم بالا رفته كه اين هم ميشه گفت يه جور سياسته تا يه برگ برنده ي ديگه واسه سري بعد اين مانيتورها رو كنن.

درمورد سيستمي كه خودت گفتي سيستم خيلي قوي و خوبي هست فقط ضعف توي رم داري كه دوستان اشاره كردن.

گرافيك هم فقط بين دو مدل ASUS DirecCU II DTX 570 و Gainward GTX 570 phantom بگير چون تنها اين 2 گرافيك هستن كه برد هاشون تقويت شده است و كولينگ قويتري دارن (قابل توجه دوستان عزيز سوختگي كارت هاي گرافيك GTX 570 خيلي زياده بخاطر بردهاي رفرنسي كه دارن و سيستم خنك كنندگي معموليشون واسه همين ما هميشه اين 2 گرافيك تقويت شده رو پيشنهاد ميديم كه درصد سوختگيشون تقريبا نزديك صفر هست )

مادربورد همون ASUS P8P67 Pro كافيه واست.اضافه پولي كه ميخواي Z68 بخري بزار رو پول رمت يه رم با تايمينگ پايين تر بگير.

باتشكر از دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتورهای اسوس سری ML2x9 دارای پنل حرفه ای IPS هستند و هنوز مانیتورهای با پنل IPS سامسونگ وارد بازار ایران نشده اند بنابراین خرید سامسونگ PX23720 با این قیمت به نظر من اشتباهه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد گرافیک هم اگه میشد هم Asus نصب کنه رو سیستمش هم مثلا evga دوروز بازی کنه اگه کوچکترین تفاوتی بیننشون حس کرد حرف شما صحیح.

دوست عزیز مگه حتما باید تفاوتی حس بشه تا از برند خاصی خریداری بشه چیز هایی مثل خنک موندن و ... که تو پست قبلیم گفتم هم خیلی مهمه فکر کنم با دقت نخوندید!Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز .

در مورد رم زیاد پول خرج نکن چون در بازی فرقی نداره برای مقایسه میتونی به این بنچمارکا رجوع کنید

http://www.guru3d.com/article/mushkin-blackline-ridgeback-2000-mhz-ddr3-8gb-review/10

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز .

در مورد رم زیاد پول خرج نکن چون در بازی فرقی نداره برای مقایسه میتونی به این بنچمارکا رجوع کنید

http://www.guru3d.co...3-8gb-review/10

ای اقا جه حرفی میزنین گفتن تا میتونی خرج کن چون بین cl9وcl8و...وcorei7وcorei5وx6وx4 زمین تا اسمون برا گیم فرق میکنه

ویرایش شده توسط arashmoli8
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...