رفتن به مطلب

مشکل عجیب در نصب نشدن درایور EX-GTX1050TI-4G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان شب خوش 

مشکل بنده از این قراره که یکی از دوستان که کارتشون که مدلش http://lioncomputer.ir/product/10673/کارت+گرافیک+ایسوس+Expedition+GTX+1050+Ti+OC+4GB/

میباشد دادن به بنده برا فروش کارتو دقیقا 2 ماه 12 یا 13 روز پیش خودم براش نصب کردم گارانتی تابا داره تا 2020/04/01 رو ویندوز 7 و درایوراش اوکی نصب شدن حتی براش بازی far cry 4  و چندتا بازی دیگه نصب کردم از قرار  ایشون هفته قبل به بنده اطلاع دادن که پدر بزرگوار فرمودن که مدرسه و درسات شروع میشن باید کارتو بفروشی منم اینجا به دوستان اطلاع دادم حتی چند تا دوست عزیز گفتن کارتو براشون رزرو کنم ایشون امروز کارتو تحویل بنده دادن کارت صحیح و سالم بود از لحاظ ظاهری بدون کوچکترین خط و خش یا آسب فیزیکی که بذارمش برا فروش منم چون میخواستم مطمئن بشم که کارت سالمه از لحاظ کارکرد که خدایی نکرده بعدا شرمنده دوستان نشم تصمیم گرفت کارتو با gpu z  وفول لود تست کنم خودم چون سیستممم پایینه ddr2  اسقاطی سیستم برادرمو گرفتم که تست کنم کارتو رو سیستم برادرم مشخصات سیستم برادرم b150 ma_6100_ram 8gb _green 550 _asus gtx 970  خلاصه کارت برادرمو با دقت و ظرافت از مادربورد آوردم پایین و کارت دوستمو نصبیدم روش و به ترتیب مراحل زیرو انجام دادم 

1- با برنامه Display Driver Uninstaller  درایو قبلی پاک کردم 

2-درایور nVIDIA GeForce Driver 385.69 WHQL درایور کارت گرافیک انویدیا مخصوص سری 10 و 9 نسخه ویندوز 10 64 بیت دان کردم 

3- موقع نصب این ارور نصیبم شد nvidia installer cannot continue this graphics driver is not compatible with this version of windows

4- وقتی دیدم نمیشه نصبیدش دست به کارتن برم تا با سی دی خودش بنصبم که باز همین ارور nvidia installer cannot continue this graphics driver is not compatible with this version of windows حالمو گرفت 

5- خواستم از سایت اصلی ایسوس دان کنم هسته شکنو روشن کردم رفتم که آخرین نسخه  درایورشو دان کنم  که متوجه شدم آخرین نسخه اش با نسخه سی دی یکی هست یعنی نسخه 375.63

6-فک کردم شاید بنده خراب پاکش کردم برا همین دوباره کارت داداشمو gtx970 رو بورد سوار کردم روشن کردم درایوری که تو مرحله 2 دان کرده بود راحت نصب شد بدون هیچ دردسری 

7- باز کارت برادرمو آوردم پایین و کارت دوستمو سوار بورد کردم بدون پاک کردن ذرایور قبلب مراحل 3تا4 انجام ادم باز درایور نصب نشد 

دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟

از بابت سوار کردن درست کارت و جا زدنش مطمئن هستم سیستم بدون هیچ هشداری یا اروری روشن میشه و کابل hdmi به کارت وصله تصویرم میده خوب و سالم بدون پرش یا چیز دیگه ای فقط درایور نصب نمیشه این ارور میده nvidia installer cannot continue this graphics driver is not compatible with this version of windows

اینم عکس ارور 

میتونه از ویندوز باشه ؟ اگه هست چرا؟

سخت افزاری نیست میدونم چون اگه سخت افزاری بود موقع تصویر دادن اذییت میکرد ولی تصویر میده بدون کوچکترین مشکلی این تاپیک با همین سیستمی که کارت بدون درایور نصبه ایجاد کردم خیلی سر درگم شدم محاله کارت 1050ti از ویندوز 10 پشتیبانی نکنه  دوستان هم اکنون نیازمند یاری گرمتان هستم 

1.jpg

لینک به دیدگاه

اخرین نسخه درایور Nvidia 375.63 نیست!

آخرین نسخه 385.69 هست که میتونی اط این لینک دانلود کنی:

http://dl2.soft98.ir/driver/nVIDIA.GeForce.Driver.385.69.win.10.x64.rar

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rfadayi گفته است :

اخرین نسخه درایور Nvidia 375.63 نیست!

آخرین نسخه 385.69 هست که میتونی اط این لینک دانلود کنی:

http://dl2.soft98.ir/driver/nVIDIA.GeForce.Driver.385.69.win.10.x64.rar

ممنون دوست عزیز بالا ذکر کردم اگه توجه کرده باشین اول همینو زدم ارور nvidia installer cannot continue this graphics driver is not compatible with this version of windows داد

لینک به دیدگاه

مث اینکه حدسم درست بود ویندوز 10 داداشم برای سری اوله تو فروم های خارجی کاربرای زیادی همین مشکلو داشتن که با آپدیت ویندوز حل شده  منم فردا به امید خدا نسخه بروز ویندوز 10 میگیرم تست میکنم خبرشو همینجا اعلام میکنم 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با نصب آخرین نسخه ویندوز اوکی شد

لطفا تاپیک قفل شود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...