رفتن به مطلب

مشاوره سریع برای خرید کنترلر PS4 برای بازی PC (بازی های ریسینگ شبیه ساز)

Insane OF Game
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها خوبید، مخلصیم..

kharide-dualshock-arteshi.jpg

بچه ها من قصد خرید سریع یه کنترلر dual shock 4 برای pc دارم ، قصدمم فقط و فقط برای بازی های ریسینگ شبیه ساز مثل Project CARS و Forza Motorsport هستش، میخواستم ببینم من اگه کنترلر دول شاک 4 رو بگیرم، اون پدال هاش منظورم اون دکمه پشت دسته هستش که با lt rt اینا شناختنه میشن، میخواستم ببینم من اگه dual shock 4 رو بگیرم اینها تو بازی مثل نسخه کنسولی کار میکنه؟ 

الان نگا کنین وقتی یه بازی پروجکت کارزو با کیبورد بری ، مثلا وقتی گاز بدی کلا فول گاز ماشین رو میریونی نهایتشم دستتو از رو دکمه گاز ورداری ماشین دیگه حرکت نمیکنه، ولی اون پدال رو دسته یا همون دکمه های LT باعث میشه عین یه پدال واقعی ماشین عمل کنه و هرچقدر که فشارش بدی همون قدر گاز میخوره ماشین، حالا رو این حساب میخوام ببینم این حالت تو pc هم کار میکنه یا نه تهش مثل همون کیبورده و دکمه رو فشار بدی تا تهش فول گاز میره ؟؟

ــــــــــــ

سوال بعدیمم درباره اینکه این پشتیبانیش چطوره، میتونم با کابل usb وصلش کنم وباهاش بازی کنم و در طول باطریشو خراب نمیکنه یا دانگل 10 تومنی براش بگیرم و با بلوتوثی بازیش کنم و بعدش شارژش تموم شد بزنم usb شارژ بشه و بازهمینطور...

بنظرتون کدوم مدلشو بگیرم بودجمم نهایتش 180 تومنه

لینک به دیدگاه

سلام، داداش اخه من در اینده میخوام ps4 بگیرم نمیدونم کی ولی میخوام بگیرم بخاطر همین سراغ dual shock 4 میرم

لینک به دیدگاه

بچه ها خواهش میکنم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به نظر منم اگر واسه  pc میخواید حتما گیمپد اکس باکس بگیرید که کاملا برای ویندوز 10 بهینه است ولی اینکه میگید بعدا قصد خرید کنسول پلی استیشن دارید بحثش فرق میکنه.

من جفت گیمپد رو روی پی سی تست کردم ، گیمپد پی اس4 هم با نصب نرم افزار شبیه ساز بدون مشکل روی پی سی کار میکنه و از این نظر مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همون دوال شاک 4 رو بگیر ( البته پیشنهاد شخصیم اینه که یک عدد بلوتوث نسخه 4 به بالا هم تهییه کنید ) ار بابت او دکمه ها هم خیالتون راحت مثل کنسول عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، nader4870 گفته است :

دوست عزیز همون دوال شاک 4 رو بگیر ( البته پیشنهاد شخصیم اینه که یک عدد بلوتوث نسخه 4 به بالا هم تهییه کنید ) ار بابت او دکمه ها هم خیالتون راحت مثل کنسول عمل میکنه.

مرسی از توضیحات تون خیالمو بابت اون دکمه ها راحت کردین .. فقط میشه بگید دلیل اون تهیه بلوتوث نسخه 4 برای چیه، اگه مثلا نسخه دوش رو که ارزونتره تهیه کنم اون کیفیتو نمیده یعنی؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

به نظر منم اگر واسه  pc میخواید حتما گیمپد اکس باکس بگیرید که کاملا برای ویندوز 10 بهینه است ولی اینکه میگید بعدا قصد خرید کنسول پلی استیشن دارید بحثش فرق میکنه.

من جفت گیمپد رو روی پی سی تست کردم ، گیمپد پی اس4 هم با نصب نرم افزار شبیه ساز بدون مشکل روی پی سی کار میکنه و از این نظر مشکلی نداره

آره ، حتما میخوام ps4 بگیرم الانم ps3 دارم ولی چراغ زرد شده بدبختی خیلیوقته :( پس بابت  اون پشتیبانی ها بازی ها به هیچ مشکلی برخورد نمیکنم درست فهمیدم، چون گفتید تست کردید و با نصب نرم افزار (نمیدونم کدوم نرم افزار رو میگین) قشنگ مثل  دسته وان کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

کلا خرید دسته PS4 برای PC اشتباه حالا این وسط یوبی سافت یه لطفی کرده فقط بازی های خودشو با دسته PS4 مچ کرده

الان این همه هزینه دارید برای این دسته میکنید که هیچ فایده ای نداره و پسفردا باید با دنگ و فنگ و نرم افزار های third party بتونید ازش استفاده کنید اون وقت میری تو بازی میبینی دکمه های بازی و منو ها همشون مثل xbox شدن

xbox360 controller for windows

Xbox One controller for windows

یه مدل جدیدتر از دسته اومده که با بلوتوث  هم وصل میشه

لینک به دیدگاه

برادر من الان داشتم اینو سفارش میدم با حرف شما باز مردد شدم :( من چه .. کنم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

برادر من الان داشتم اینو سفارش میدم با حرف شما باز مردد شدم :( من چه .. کنم

هدف بعدی شما هم PS4 هست،خب مگه تو جعبه Ps4دسته نیست؟ X D

من الان تمام دسته ها رو دارم  هم PS4-Xbox360-Xbox One-و دسته جدید شیائومی

برای کامپیوتر فقط و فقط دسته Xbox بخر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

هدف بعدی شما هم PS4 هست،خب مگه تو جعبه Ps4دسته نیست؟ X D

من الان تمام دسته ها رو دارم  هم PS4-Xbox360-Xbox One-و دسته جدید شیائومی

برای کامپیوتر فقط و فقط دسته Xbox بخر

نه خب تو کنسول یه دونست من میخوام بعد کنسول که میخرم توش یهدسته هست اینو باههاش استفاده کنم:)

اخه دسته وان زیادی بزرگ نیست؟ من دیدم خییلل گفتن بزرگه و گندست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Insane OF Game گفته است :

نه خب تو کنسول یه دونست من میخوام بعد کنسول که میخرم توش یهدسته هست اینو باههاش استفاده کنم:)

xD

نه نیست xDدیگه همه هم گفتن تصمیم آخرش با شماست نه کس دیگه!از نظر قیمت هم خیلی با هم تفاوت دارند اگه نمیتونید بیشتر هزینه کنید همون دسته PS4بگیرید

دل نهایت اینکه دقت کنید باید دسته ایکس باکس مخصوص کامپیوتر بگیرید نه دسته ایکس باکس معمولی

https://www.digikala.com/Product/DKP-159949/Xbox-One-Controller-With-Wireles-Adapter-for-Windows

http://behfee.com/shop/گیم-پد-بی-سیم-مایکروسافت-طرح-xbox-360-برای-وین/

لینک به دیدگاه

نه بخدا پولم تهش 200 تومنه نمیتونم اینو بخرمش 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

گیم پد وان فوق العاده خوش دسته و از نظر ظاهری کاملا شیک تر از گیم پدِ پی اسِ (نظر شخصی تقریبا)

برای استفاده از گیم پد پی اس روی پی سی هم میتونین از نرم افزار این سایت استفاده کنین http://ds4windows.com/

تاچ پد دسته ی پی اس هم ازش میتونین به عنوان موس استفاده کنین که خب اینم خودش یه مزیته. خلاصه هر کدوم رو بگیری ضرر نمیکنی و کاملا کارِتون رو راه میندازه ولی من به شخصِ گیم پد اکس باکس رو بیشتر میپسندم.

راستی اگر خواستین گیمپد اکس باکس بگیرین حتما کنترلر وان اس رو بگیرید که بدون دانگل به پی سی کانکت شه ( برای استفاده بی سیم باید بلوتوث ورژن 4 تهیه کنین)

لینک به دیدگاه

بچه ها الان من چیکار کنم دیونه شدم :(  خودم نظرم رو ps4 بعد میبینم میگین دردسر داره و .. 

الان دوشالکو بگیرم دقیقا مثل کنترلر xbox one رو بازیها جواب نمیده ؟درسته؟

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

بچه ها الان من چیکار کنم دیونه شدم :(  خودم نظرم رو ps4 بعد میبینم میگین دردسر داره و .. 

الان دوشالکو بگیرم دقیقا مثل کنترلر xbox one رو بازیها جواب نمیده ؟درسته؟

بله

رو دسته پلی استیشن مربع دایرس رو دسته ایکس باکس َa -x-b-y کلا تو بازی ها رو پی سی دسته وان حرف اولو میزنه

بسته به سلیقتون داره اگه زیاد نیمخواید با پی سی کار کنید همون دسته پلی بگیرید که بعدا پی اس میگیرید راحت باشید

لینک به دیدگاه

به لحاظ خوش دست بودن کدوم بهتره ، دروغ چرا تا حالا دول شاک 4 دستم نگرفتم و نه کنترلر ایکس باکس وان رو این حساب کدومشو بگیرم (انقدر اصار دارمبه دول شاک بخاطر تعصبم به سونیه ولی کنترلر دول شاک 3 داشتم)

بنظرتون کدومشو بخرم

https://www.digikala.com/Product/DKP-159397/نسخه-محدود-دسته-بازي-Xbox-One-طرح-Titanfall

https://www.digikala.com/Product/DKP-112582/دسته-بازي-دوال-شاک-4-طرح-ارتشي

این مدل ایکس باکسه من تو پست دیجی کالا دیدم گفتن با کابل شارژر usb وصل میشه راحت واقعا همینطوره؟ یعنی با کابل usb میتونم همیشه از ش استفاده کنم؟

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

برا شبیه ساز فرمونای لاجیتک خوبهB| که از یه تومنم بیش‌تر میزنه:46_confounded:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

به لحاظ خوش دست بودن کدوم بهتره ، دروغ چرا تا حالا دول شاک 4 دستم نگرفتم و نه کنترلر ایکس باکس وان رو این حساب کدومشو بگیرم (انقدر اصار دارمبه دول شاک بخاطر تعصبم به سونیه ولی کنترلر دول شاک 3 داشتم)

بنظرتون کدومشو بخرم

https://www.digikala.com/Product/DKP-159397/نسخه-محدود-دسته-بازي-Xbox-One-طرح-Titanfall

https://www.digikala.com/Product/DKP-112582/دسته-بازي-دوال-شاک-4-طرح-ارتشي

این مدل ایکس باکسه من تو پست دیجی کالا دیدم گفتن با کابل شارژر usb وصل میشه راحت واقعا همینطوره؟ یعنی با کابل usb میتونم همیشه از ش استفاده کنم؟

کنترلر اکس باکس ارگونومی خیلی بهتری داره نسبت به دوال شاک و قابلیت impulse trigger فوق العادس برای بازیهای ریسینگ، بالاتر مزایا جفتشونو هم بنده هم دوستان گفتن حالا میل خودتونه کدوم رو بگیرین ولی به نظر من فن بودن رو کنار بذارین و یه گیمپد اکس باکس بگیرین D:

https://www.digikala.com/Product/DKP-190609/#!/color-2/seller-77/size-0/warranty-272/

این رو بگیرید. با کابل هم وصل میشه و بدون هیچ مشکلی قابل استفادس

لینک به دیدگاه

داداشم اونو که میدونم:D من والله بودجم اونطوریام نیست الان من اینو بگم که بهتر متوجه بشی من بازی شبیه ساز shift 2 رو با کیبورد 100 درصدش کردم (دقیق 99%) چون یه مرحلش تو پیست Nurburgring اصلا نشد که برمش ، نیاز به اون پدال کنترلر داره که کیبورد نداشتش دیگه کلا زده به سرم میخوام یه کنترلر جور کنم براش

بنظر شما من چی بخرم همون دوشاک 4 یا 

Xbox One Titanfall Limited Edition Wireless Controller

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

کنترلر اکس باکس ارگونومی خیلی بهتری داره نسبت به دوال شاک و قابلیت impulse trigger فوق العادس برای بازیهای ریسینگ، بالاتر مزایا جفتشونو هم بنده هم دوستان گفتن حالا میل خودتونه کدوم رو بگیرین ولی به نظر من فن بودن رو کنار بذارین و یه گیمپد اکس باکس بگیرین D:

https://www.digikala.com/Product/DKP-190609/#!/color-2/seller-77/size-0/warranty-272/

این رو بگیرید. با کابل هم وصل میشه و بدون هیچ مشکلی قابل استفادس

اینجاست که باید از تجربه شما استفاده کنم و تعصبو میزارم کنار . فوش میوقع خرید کنسول یه باندل یمیگیرم که دو دستگیره داشته :| 

فقط داداش میگم اون دستگیره titanfall چشمو گرفته نمیشه اونو بخرمش ؟ رنگ بندیش خیلی عالیه این s سفیده ، بد نیستا اون بیشتر چشمو گرفته حالا بگیرمش با usb کار میکنه چون بچه ها خریدن گفتن کار میکنه حالا گفتم ازتون بپرسم ببینم کار میکنه

راستی دانگل یو اس بی 20 تومنی بگیرم جو.اب میده واسه وایرلس ؟

لینک به دیدگاه

بچه ها سفارشش دادم همونو :D مرسی از راهنمایی هاتون :|:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...