رفتن به مطلب

مشاوره سریع برای خرید کنترلر PS4 برای بازی PC (بازی های ریسینگ شبیه ساز)

Insane OF Game
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

بچه ها سفارشش دادم همونو :D مرسی از راهنمایی هاتون :|:x

درود

سری S فقط با بلوتوث وصل میشه و بقیه قابلیت بلوتوث ندارن و فقط با کابل میتونی بازی کنی مگه اینکه دانگل مخصوص بگیری که بالای صد تومنه! اگه میخواید بی سیم بازی کنید بهتر بود سری s رو میخریدید! حالا نمیدونم کدومو خریدید! در کل مبارکه! :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

اینجاست که باید از تجربه شما استفاده کنم و تعصبو میزارم کنار . فوش میوقع خرید کنسول یه باندل یمیگیرم که دو دستگیره داشته :| 

فقط داداش میگم اون دستگیره titanfall چشمو گرفته نمیشه اونو بخرمش ؟ رنگ بندیش خیلی عالیه این s سفیده ، بد نیستا اون بیشتر چشمو گرفته حالا بگیرمش با usb کار میکنه چون بچه ها خریدن گفتن کار میکنه حالا گفتم ازتون بپرسم ببینم کار میکنه

راستی دانگل یو اس بی 20 تومنی بگیرم جو.اب میده واسه وایرلس ؟

والا من خودم نسخه استانداردشو گرفتم بدون طرح و این چیزا D: رنگ مشکی هم داره .

بله کابل 5 تومنی هم حتی بهش وصل میشه D:

مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

والا من خودم نسخه استانداردشو گرفتم بدون طرح و این چیزا D: رنگ مشکی هم داره .

بله کابل 5 تومنی هم حتی بهش وصل میشه D:

مبارکتون باشه

مخلصیم، دست تون درد نکنه بچه ها بابت راهنمایی ها و وقتی که گذاشتین، یدونه باشین :x 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

مخلصیم مدل 

https://www.digikala.com/Product/DKP-159397/

خوب این فابلیت بلوتوث نداره و فقط با کابل میتونید بازی کنید! اگه میخواید بیسیم بازی کنید بهتر میبود مدل زیرو میخریدید! 

https://www.digikala.com/Product/DKP-190609/#!/tab-techspecs/

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alien87 گفته است :

خوب این فابلیت بلوتوث نداره و فقط با کابل میتونید بازی کنید! اگه میخواید بیسیم بازی کنید بهتر میبود مدل زیرو میخریدید! 

https://www.digikala.com/Product/DKP-190609/#!/tab-techspecs/

هیچ راهی نداره بشه با دانگل ارزون بی سیم بازیش کرد؟ :(

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

هیچ راهی نداره بشه با دانگل ارزون بی سیم بازیش کرد؟ :(

قیمت دانگلش فکر کنم 20 دلاره دیگه خودتون حساب کنید چقدر در میاد اینجا! اگه اصرار داری بیسیم بازی کنی میتونی صبح به واحد پشتیبانی دیجیکالا زنگ بزنی و تعویض کنی !  با سیم مشکلی نداره ولی خوب بیسیم بازی کردن مطمئنن راحتتره! 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alien87 گفته است :

قیمت دانگلش فکر کنم 20 دلاره دیگه خودتون حساب کنید چقدر در میاد اینجا! اگه اصرار داری بیسیم بازی کنی میتونی صبح به واحد پشتیبانی دیجیکالا زنگ بزنی و تعویض کنی !  با سیم مشکلی نداره ولی خوب بیسیم بازی کردن مطمئنن راحتتره! 

دانگل 360 میخوره بهش دست دو بگیرم؟ :35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

دانگل 360 میخوره بهش دست دو بگیرم؟ :35_thinking:

نه نمیخوره متاسفانه !

لینک به دیدگاه

این شبیه ساز و برنامه های Third Party ساخته نشده براش بشه ازش استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

منظورتون برای دانگله؟ فکر نمیکنم، ندیدم جایی چنین چیزی باشه! در کل اگه با سیم بازی کردن مشکلی ندارید دسته خوب و زیبایی رو انتخاب کردید ولی اگه میخواید بیسیم بازی کنید بهتره زنگ بزنید و تعویض کنید! 

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

عزیز بیشتر توجه کن منکه بهتون  گفتم فقط این دو  مدلی که معرفی  کردم رو بخرید و نوشتم دسته معمولی ایکس باکس  نخرید باید نسخه  مخصوص برای کامپیوتر رو بگیرید

دانگلش با مکافات گیر میاد و حدود 80به بالا باید باشه

لینک به دیدگاه

ممنونم، نه با سیمی بازی کردن مشکلی ندارم ولی فکر میکردم میشد بی سیم هم بازیش کرد، چی فکر میکردم چی شد.. ولی خب عیب نداره، همینم از سرمم زیادیه!  .. بازم ممنون بابت توضیحات دوست خوبم:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

عزیز بیشتر توجه کن منکه بهتون  گفتم فقط این دو  مدلی که معرفی  کردم رو بخرید و نوشتم دسته معمولی ایکس باکس  نخرید باید نسخه  مخصوص برای کامپیوتر رو بگیرید

دانگلش با مکافات گیر میاد و حدود 80به بالا باید باشه

من برداشتم از حرفت بابت مدل معمولی یه چی دیگه بود :| چی بگم :( ولی عب نداره، دانگلش کجا گیر میاد تو گوگل سرچ زدم همشون یاد نبود یا زده بودن بزودی :| 

این دانگل های وایرلس تو فروشگاهها میفروشن اونا هم نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Insane OF Game گفته است :

من برداشتم از حرفت بابت مدل معمولی یه چی دیگه بود :| چی بگم :( ولی عب نداره، دانگلش کجا گیر میاد تو گوگل سرچ زدم همشون یاد نبود یا زده بودن بزودی :| 

این دانگل های وایرلس تو فروشگاهها میفروشن اونا هم نمیشه ؟

چی بود دقیقا؟ xD

من کامل توضیح دادم که  این اشتباه رو نکنی .هم اسمشو  خارجی  نوشتم هم بهت لینک دادم

https://www.digikala.com/Product/DKP-159949/

فقط دانگل  مخصوص خودش بهش  وصل میشه از هیچ برند و مدل دیگه حتی دانگل xbox360 هم بهش نمیخوره! پیدا کردنش تو ایران همونطور  که گفتم مکافاته

زنگ بزنید سفارشتون کنسل کنید(اگه انجام بدن)یا تغییر بدید،یا همین رو استفاده کنید

لینک به دیدگاه

یعنی ری_د_ه شده به اعصابم :43_slight_frown: ولش کن داداش دیگه با همین یو اس بی سر میکنم تا ببینیم دانگلش میاد این خراب شده..

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

یعنی ری_د_ه شده به اعصابم :43_slight_frown: ولش کن داداش دیگه با همین یو اس بی سر میکنم تا ببینیم دانگلش میاد این خراب شده..

سلام

اتفاقا گیمرا همه چی رو سیمی ترجیح میدن!

چون دستور رو سریع تر وارد میکنه تا بلوتوثی

بعدشم حوصله داری هی شارژ کنی دسترو؟

یه فیش ازین فیش های شارژ اندرویدی برو بخر بگو 1تا 1.5 متر باشه بزن پست کیس و سرشو بذار آزاد باشه هر وقت خواستی دستتو بهش بزنی

ولی فقط یادت نره حتما کاور برای دستتون تهیه کنید تا روش خط و خش بوجود نیاد فکر کنم 6-7تومن باشه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام

اتفاقا گیمرا همه چی رو سیمی ترجیح میدن!

چون دستور رو سریع تر وارد میکنه تا بلوتوثی

بعدشم حوصله داری هی شارژ کنی دسترو؟

یه فیش ازین فیش های شارژ اندرویدی برو بخر بگو 1تا 1.5 متر باشه بزن پست کیس و سرشو بذار آزاد باشه هر وقت خواستی دستتو بهش بزنی

ولی فقط یادت نره حتما کاور برای دستتون تهیه کنید تا روش خط و خش بوجود نیاد فکر کنم 6-7تومن باشه

نه دیگه کاور واسش نگرفتم ، تمیز نگهش میدارم :D 

دستورو باهات موافقم، نه من فکر کردم اینو بخرم یه موقع ، تو آینده، خواستم، وصلش کنم با دانگش بیسیمی بازی کنم ولی خب دیدم نشد یکم ناراحت خوردم (شدم:d) ولی به قول خودت مهم نیس.. همون حوصله شارژ کردن باطریو واقعا ندارم:D من چون هروز بازیمکنم خب دور از جون دهنمون اسفالت میشود اگه بخوام هی باطری قلمی شارژی بگیرم و شارژش کنم :30_no_mouth::D

میگم لیون جان یه دستی سروری شلکلهات بکش اینا چیه اخه :| 

لینک به دیدگاه

سلام 

منم مثل خودت عاشق RACE هستم  فرمون logitech G27 هم دارم 

چند وقتیه  dualShock 4 برای بازی tekken خریدم روی PC بزنم با رفیقم 

دسته از هیچ نظر مشکلی نداره برای کار کردن روی ویندوز یه نرم افزار کوچیک نصب میکنی  بعدش دسته و با کابل به سیستم وصل میکنی یا به صورت بلوتوث هر جور دوست داری بی عیب و نقض می تونی از pad به راحتی استفاده کنی 

(( از نظر ارگونومی دسته Xbox بهتر کار کرده خیلیم قبولش دارم ولی چون می خوای PS4 بخری در آینده این pad هم فوق العادس ))

------------------------------------------------------------

اگه ID استیم داری بده اددت کنم :12_slight_smile:

ویرایش شده توسط IURxMAHDI
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، IURxMAHDI گفته است :

سلام 

منم مثل خودت عاشق RACE هستم  فرمون logitech G27 هم دارم 

چند وقتیه  dualShock 4 برای بازی tekken خریدم روی PC بزنم با رفیقم 

دسته از هیچ نظر مشکلی نداره برای کار کردن روی ویندوز یه نرم افزار کوچیک نصب میکنی  بعدش دسته و با کابل به سیستم وصل میکنی یا به صورت بلوتوث هر جور دوست داری بی عیب و نقض می تونی از pad به راحتی استفاده کنی 

(( از نظر ارگونومی دسته Xbox بهتر کار کرده خیلیم قبولش دارم ولی چون می خوای PS4 بخری در آینده این pad هم فوق العادس ))

اگه ID استیم داری بده اددت کنم :12_slight_smile:

سلام، نه دیگه کنترلر ایکس باکسو گرفتم تموم شد رفت:D

منم طالب این شبیه سازم ولی خیلی گرونه :

https://www.digikala.com/Product/DKP-302469/باندل-فرمان-بازي-لاجيتک-مدل-G29-Driving-Force-و-دسته-دنده-لاجيتک-مدل-G-Driving-Force#!/page-1/sort-date/tab-qas/

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...