رفتن به مطلب

گرافیک حرفه ای ASUS GeForce GTX 690 OC 4G DDR5  512bit

Recommended Posts

سلام وقت بخیر.

یک عدد کارت گرافیک حرفه ای و بسیار عالی  ASUS GeForce GTX 690 OC 4G DDR5  512bit  بدون گارانتی و کارتون برای فروش ارایه میشود.

کم کارکرد و بسیار تمیز و سالم  

تصاویر وصحبت های بیشتر تلگرام 

هزینه ارسال با خریدار محترم

48 ساعت مهلت تست 

قیمت770

photo_2017-09-26_23-12-58.jpg

photo_2017-09-26_23-13-37.jpg

photo_2017-09-26_23-12-27.jpg

photo_2017-09-26_23-12-42.jpg

New Bitmap Image.jpg

ویرایش شده توسط Pessare_ariiayi
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Pessare_ariiayi گفته است :

up...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amircartio گفته است :

سلام دمای حداکثر کارت تو فول لود چقدره؟

تو فول لود 69 الی 72 .تست کردم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Pessare_ariiayi گفته است :

تو فول لود 69 الی 72 .تست کردم

مطمئن هستید؟ من یکی داشتم تو بازی های سنگین دماش بالای 100 هم میرفت واسه همین می ترسیدم زیاد باهاش کار کنم تو بازی امتحانش کردین؟

لینک به دیدگاه

بله دادا مهلت تست داره هر کاری خواستی میتونی باهاش بکنی. ولی فک کنم این چیزارو باید بیایی خصوصی مطرح کنیدا فک کنم البته ببخشیدا

لینک به دیدگاه

دادا من این همه بازی سنگین دارم هیچکدوم بالای 75 نرفته.، تو عکس اخریه بازیهارو نگاه کن

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/07, 07:44:21، amircartio گفته است :

مطمئن هستید؟ من یکی داشتم تو بازی های سنگین دماش بالای 100 هم میرفت واسه همین می ترسیدم زیاد باهاش کار کنم تو بازی امتحانش کردین؟

با اجازه استارتر محترم.

داداش گلم اون باید خمیرش عوض میشده به احتمال 90 % یا اینکه کارت بخاطر مشکلاتی overheat میشده!

دلیل نمیشه که دمای عادی برای 690 تا 85 هم طبیعی هست که بسته به سیستم خنک کنندگی و فضای کیس و اتاق متغییر هست یعنی ایشون میگن تا 75 نرفته کارت سالم و در شرایط ایده آل هست.

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

با اجازه استارتر محترم.

داداش گلم اون باید خمیرش عوض میشده به احتمال 90 % یا اینکه کارت بخاطر مشکلاتی overheat میشده!

دلیل نمیشه که دمای عادی برای 690 تا 80 هم طبیعی هست که بسته به سیستم خنک کنندگی و فضای کیس و اتاق متغییر هست یعنی ایشون میگن تا 75 نرفته کارت سالم و در شرایط ایده آل هست.

ممنون دادا

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

با اجازه استارتر محترم.

دلیل نمیشه که دمای عادی برای 690 تا 80 هم طبیعی هست که بسته به سیستم خنک کنندگی و فضای کیس و اتاق متغییر هست یعنی ایشون میگن تا 75 نرفته کارت سالم و در شرایط ایده آل هست.

والا من خودمم هم تعجب کردم اتفاقا از یکی از کاربرهای معتبر لیون هم خریده بودم ولی مشکل دما داشت واسه همین چشمم ترسیده وگرنه حرف نداره کارت خوبیه از نظر قدرت با GTX 980 برابری میکنه ولی با قیمت مناسب تر من که خودم خیلی این کارت رو دوست دارم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amircartio گفته است :

والا من خودمم هم تعجب کردم اتفاقا از یکی از کاربرهای معتبر لیون هم خریده بودم ولی مشکل دما داشت واسه همین چشمم ترسیده وگرنه حرف نداره کارت خوبیه از نظر قدرت با GTX 980 برابری میکنه ولی با قیمت مناسب تر من که خودم خیلی این کارت رو دوست دارم.

داداش این کارت از970 هم ضعیف تره گفتم دیگه اشتیاه نکیدxD

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

باشه بهش میگم تو خوبی بنچمارک ها چرت و پرتن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amircartio گفته است :

باشه بهش میگم تو خوبی بنچمارک ها چرت و پرتن

داداش لطف میکنی کدوم بنچمارکو میگی؟

همه بنچمارکا از برتری 970 میگن اینم نمونه

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-970-vs-GeForce-GTX-690

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

داداش لطف میکنی کدوم بنچمارکو میگی؟

همه بنچمارکا از برتری 970 میگن اینم نمونه

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-970-vs-GeForce-GTX-690

برو آخرین بنچمارک ها رو ببین فریم ریتی که تو بازی داده مهمه برادر من این ۹۷۰ رو می خوره 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amircartio گفته است :

برو آخرین بنچمارک ها رو ببین فریم ریتی که تو بازی داده مهمه برادر من این ۹۷۰ رو می خوره 

خب داداش میگم شما لطف کن خورده شدن 970 لینک بده بینیم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

خب داداش میگم شما لطف کن خورده شدن 970 لینک بده بینیم

تو همین لینکی که گذاشتی برو دو تا بازی کرایسیس و بتلفید رو فکر کنم گذاشته برو فریم ریت رو ببین سایت game-debate رو برو تو مقایسه ی این دو تا کارت رو ببین این کارت تو بعضی موارد با ۹۸۰ هم برابری میکنه البته نه همیشه

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر محترم:

لینک مقایسه  گیمینگ با کارت 970 ایسوز oc 4 gig

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3155&gid2=1394&compare=Nvidia GeForce GTX 970 Asus Turbo OC 4GB Edition-vs-Nvidia GeForce GTX 690 Asus 4GB Edition

---------------

عزیز بنچمارک رو نمیدونم ولی قدرت گیمینگش زیاد تفاوتی با 980 نداره!

گیمینگش میشه گفت از 970 سر هست یک کمی .

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

این کارت درحالت 2 هسته فعال براحتی با 980 برابری  میکنه هم تو گیم و بخصوص رندر

لینک به دیدگاه

دادا های گلم من تاپیک رو ایجاد کردم تا جنسم فروش بره نه این که باهم کل کل بکنید.اهل فن میدونن این چه کارتیه پس لطفا بحث نکنید.گفتم لطفا!!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amircartio گفته است :

تو همین لینکی که گذاشتی برو دو تا بازی کرایسیس و بتلفید رو فکر کنم گذاشته برو فریم ریت رو ببین سایت game-debate رو برو تو مقایسه ی این دو تا کارت رو ببین این کارت تو بعضی موارد با ۹۸۰ هم برابری میکنه البته نه همیشه

داداش شمام بنچمارکای اخر صفحرو ببیت 970 تا 3 برابر هم رفته. فقط بتلفیلد 4 بهتر بوده کرایسیس مساوی بازی دیگه نزاشته متاسفانه شما بنچمارکارو ببین متوجه میشی.

اینم سایتی که گفتین با980 دیگه با خودتون

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2590&gid2=1394&compare=Nvidia GeForce GTX 980 Asus ROG Matrix Platinum 4GB Edition-vs-Nvidia GeForce GTX 690 Asus 4GB Edition

مدل بهتری از 690 نبود اینو برداشتم.

حالا بحث مصرف و درایور و.... به کنار

شما خودت فکر کن انویدیا دیوونس بیاد بهترین کارت سری 900(قبل 980ti) رو قدرتشو با بهترین سری 600 مساوی بزاره؟؟؟

دیگه به نظرم بهتره بحث رو ادامه ندیم

ببخشید استارتر که اسپم دادیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...