رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GALAX GTX 980 HOF TL edition(فروخته شد)

mamaji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک لیمیتد و تولید محدود GALAX GTX 980 HOF 4GB GDDR5 سری (Teclab edition(Black edition برای فروش موجود است.این کارت گرافیک کاملا سالم و کم کارکرد است.به همراه کارت، تمامی متعلقات درون جعبه و خود جعبه تقدیم خواهد شد.همچنین این کارت تحت گارانتی شرکت الماس ایران بوده و تا تاریخ 12/27/2018 تحت گارانتی می باشد.

قیمت کارت 1150000 تومان
*هزینه ارسال بر عهده خریدار محترم می باشد*

*فروش فقط به صورت اول واریز بعد ارسال، صورت می گیرد*

با تشکر

IMG_20170928_011929_HDR.jpg

IMG_20170928_144511_HDR.jpg

ویرایش شده توسط mamaji
لینک به دیدگاه

سلام داداش من پسر عموم همین کارت رو 4 ماه پیش گرفت 1100 نو 

انشالله موفقق باشید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

انشالله موفقق باشید

چه جالب
پسر عموی منم دقیقا 4 ماه پیش نوی همین کارتو 1650 خرید
مففق باشی :|

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Game World گفته است :

انشالله موفقق باشید

داری قیمت 4 ماه پیش رو با الان مقایسه میکنی؟4 ماه پیش کارت 480 یک میلیون و 20 تومن بود الان شده یک و 800 و کارت 1060 1 و 350 بود الان شده یک و 700. . بماند بقیه مدل کارتها .

از اسپمی که دادم از استارتر عزیز معذرت میخوام.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mamaji گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک لیمیتد و تولید محدود GALAX GTX 980 HOF 4GB GDDR5 سری (Teclab edition(Black edition برای فروش موجود است.این کارت گرافیک کاملا سالم و کم کارکرد است.به همراه کارت، تمامی متعلقات درون جعبه و خود جعبه تقدیم خواهد شد.همچنین این کارت تحت گارانتی شرکت الماس ایران بوده و تا تاریخ 12/27/2018 تحت گارانتی می باشد.

قیمت کارت 1200000 تومان
*هزینه ارسال بر عهده خریدار محترم می باشد*

*فروش فقط به صورت اول واریز بعد ارسال، صورت می گیرد*

با تشکر

IMG_20170928_011929_HDR.jpg

IMG_20170928_144511_HDR.jpg

دادا با گراف پایین تر تعویض داری؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با مادربورد msi z270 gaming m7نو و اکبند قصد تعویض ندارید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ModernCombat گفته است :

چه جالب
پسر عموی منم دقیقا 4 ماه پیش نوی همین کارتو 1650 خرید
مففق باشی :|

البته اون موقع لیون تخفیف زده بودش

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Game World گفته است :

انشالله موفقق باشید

سلام دوست عزیز.ای کاش نظر خودتون رو در پیغام خصوصی ارسال می کردید تا نظم تاپیک به هم نخورد.با اینکه با نظر شما در مورد قیمت پیشنهادی ای که بنده در مورد کارت گرافیکم دادم مخالفم، اما از نظری که دادید ممنونم.موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SamanSina گفته است :

داری قیمت 4 ماه پیش رو با الان مقایسه میکنی؟4 ماه پیش کارت 480 یک میلیون و 20 تومن بود الان شده یک و 800 و کارت 1060 1 و 350 بود الان شده یک و 700. . بماند بقیه مدل کارتها .

از اسپمی که دادم از استارتر عزیز معذرت میخوام.

خواهش میکنم عزیز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pessare_ariiayi گفته است :

دادا با گراف پایین تر تعویض داری؟

خیر دوست عزیز.فقط فروش.ممنون از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SamanSina گفته است :

دوست عزیز با مادربورد msi z270 gaming m7نو و اکبند قصد تعویض ندارید؟

لینک به دیدگاه

با سلام  با اجازه ی استارتر محترم بنده همین کارت رو نزدیک 1 ماه پیش تو همین فروم فروختم  کارت خوبی هست مبارک صاحبش.

ویرایش شده توسط ArmaeeL
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Game World گفته است :

معذرت میخوام دوست عزیز از شما

خواهش میکنم عزیز

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Armin2apr گفته است :

:) ?ba 980 G1 Gaming taviz nadarid 

لینک به دیدگاه

قیمت افزایش پیدا کرد!!!داره به قیمت 980ti نزدیک میشه برادر

لینک به دیدگاه

سلام با کارت گرافیک زوتک gtx760 oc 2g GDDR5 256bitمعاوضه می کنی؟بقیشو نقد میدم

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز، تا اونجایی که من میدونم این کارت TL Edition نیست.
 black edition  و   TL Edition با هم فرق دارن.

;کارت شما black edition هست و هیچ ربطی به TL نداره

اینو گفتم که دوستان گمراه نشن .

لطفا اصلاح کنید

ویرایش شده توسط god of shadow
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر فروم رو چک کنید کمتر از یک ماه پیش خود بنده کارت 980 TL Edition فروختم، سری TL هم روی جعبه و هم روی خود کارت بر روی برچسب بارکد تو پرانتز (tl edition) قید شده، کارت شما سری بلک ادیشن هست که فقط در رنگ کارت با کارت 980 hof معمولی تفاوت داره، سری TL فرکانس هسته و رم بالاتری نسبت به کارت شما داره...

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، hunter گفته است :

? قیمت افزایش پیدا کرد!!!داره به قیمت 980ti نزدیک میشه برادر

سلام دوست عزیز.ای کاش نظرتون رو در پیغام خصوصی مطرح میکردید تا مجددا نظم تاپیک بهم نخورد.اما گذشت.مورد اول اینکه بنده قیمت اول رو اشتباه وارد کرده بودم.قیمت اول با احتساب 30درصد کاهش قیمت درج شده بود که قیمت رو اصلاح کردم و با احتساب 20 درصد کاهش درج کردم.مورد دوم اینکه شما و سایر دوستان(البته اکثر دوستان ابتدا اجازه گرفتن و یا در آخر عذرخواهی کردن و ازشون به خاطر اخلاقمداری و رفتار خوبشون سپاسگزارم) چندین قوانین از قوانین فروم رو نقض کردید.یکم اینکه اسپم ارسال کردید.دوم اینکه نظم تاپیک رو بهم زدید.سومین و چهارمین مورد هم میتونین در زیر مشاهده کنین(عینا از بندهای موجود در قوانین خرید و فروش فروم):

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .
12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

با تشکر.موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، moein051 گفته است :

سلام با کارت گرافیک زوتک gtx760 oc 2g GDDR5 256bitمعاوضه می کنی؟بقیشو نقد میدم

سلام دوست عزیز.خیر.فقط فروش.ممنون از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، god of shadow گفته است :

درود

استارتر عزیز، تا اونجایی که من میدونم این کارت TL Edition نیست.
 black edition  و   TL Edition با هم فرق دارن.

;کارت شما black edition هست و هیچ ربطی به TL نداره

اینو گفتم که دوستان گمراه نشن .

لطفا اصلاح کنید

سلام دوست عزیز.مورد اول اینکه بنده قصد گمراه کردن و یا فریب دوستان رو نداشتم،ندارم و نخواهم داشت.اینکه شما میگین که حرفتون رو به این علت زدین که دوستان گمراه نشن، یعنی بنده قصد گمراه کردن و یا فریب دادن دوستان رو دارم که واقعا حرفی که زدید، توهین به بندس و به دور از اخلاقه.مورد دوم هم اینکه بنده حرفی که در ابتدای تاپیک درمورد سری کارت زدم ابتدا در موردش تحقیق کردم و سپس تاپیک رو شروع کردم. به علت اینکه نتونستم اطلاعات دقیق و رسمی در اینترنت پیدا کنم، از دوستان عزیز در فروشگاه حضوری لیون کامپیوتر سوال کردم و به من گفتن که سری black edition و Teclab edition با هم تفاوتی ندارن و یکی هستن و حرفشون برای من سندیت داره.موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزیز اگر فروم رو چک کنید کمتر از یک ماه پیش خود بنده کارت 980 TL Edition فروختم، سری TL هم روی جعبه و هم روی خود کارت بر روی برچسب بارکد تو پرانتز (tl edition) قید شده، کارت شما سری بلک ادیشن هست که فقط در رنگ کارت با کارت 980 hof معمولی تفاوت داره، سری TL فرکانس هسته و رم بالاتری نسبت به کارت شما داره...

سلام دوست عزیز.همانطور که به دوست عزیز قبلی هم گفتم، بنده قبل از شروع تاپیک، در مورد حرفی که در ابتدای تاپیک در مورد سری کارت زدم، تحقیق کردم.به علت اینکه نتونستم اطلاعات دقیق و رسمی در اینترنت پیدا کنم، از دوستان عزیز در فروشگاه حضوری لیون کامپیوتر سوال کردم و به من گفتن که سری black edition و Teclab edition با هم تفاوتی ندارن و یکی هستن و حرفشون برای من سندیت داره.موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mamaji گفته است :

سلام دوست عزیز.ای کاش نظرتون رو در پیغام خصوصی مطرح میکردید تا مجددا نظم تاپیک بهم نخورد.اما گذشت.مورد اول اینکه بنده قیمت اول رو اشتباه وارد کرده بودم.قیمت اول با احتساب 30درصد کاهش قیمت درج شده بود که قیمت رو اصلاح کردم و با احتساب 20 درصد کاهش درج کردم.مورد دوم اینکه شما و سایر دوستان(البته اکثر دوستان ابتدا اجازه گرفتن و یا در آخر عذرخواهی کردن و ازشون به خاطر اخلاقمداری و رفتار خوبشون سپاسگزارم) چندین قوانین از قوانین فروم رو نقض کردید.یکم اینکه اسپم ارسال کردید.دوم اینکه نظم تاپیک رو بهم زدید.سومین و چهارمین مورد هم میتونین در زیر مشاهده کنین(عینا از بندهای موجود در قوانین خرید و فروش فروم):

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .
12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

با تشکر.موفق باشید

قیمت کارت ابتدا با احتساب 30درصد کاهش نسبت به قیمت 4ماه پیش درج شده بود که پس از اصلاح، قیمت کارت با احتساب 20 درصد کاهش نسبت به قیمت 4ماه پیش درج شد.

*مجبور به ریپلای پیام خودم بودم. چون ممکن بود با ویرایش پیام، برای دوستمون سوءتفاهم پیش بیاد*

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...