رفتن به مطلب

بهترین زمان برای خرید سیستم گیم

hosin
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از رفقا قسط داره سیستم گیم ببنده با بودجه 3.5

مشخصات هم رایزن 1600 - 16 گیگ رم  و یه کارت 1060

اما خوب متاسفانه الان اصلا 1060 تو بازار قیمت خوبی نداره !

کارتی که تا همین 4 - 5 ماه پیش به 1100 هم رسیده بود الان بالای 1600  قیمت گذاری شده

سئوالم اینکه احتمال داره تا قبل از عید مثلا بهمن    ارزون بشه ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود بر تو 

ماینر ها   گند زدن به همه چیز .. دلارم که رفته بالا .. تو آمازون و نیوواگم توجه کنی کلا کشیده بالا .. از اونور همه چیز مهمتر دلال های وطنی خدا خیر نداده از همه بدتر .. 

اصلا اوضاع درستی نیست ... داداش آدم داری  خارج از کشور بده باست بیارن 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید.

دوست من بهترین زمان برای خرید یه سیستم گیمینگ خوب زمانیه که شما بهش احتیاج پیدا میکنی.
کلا این قضیه در مورد همه چیز صدق میکنه.

اگر به جنسی نیاز داشتی همون لحظه بخر و اگر نیاز نداشتی به هیچ وجه نخر.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

تا قبل اومدن سری ولتا بعید میدونم قیمتش به اون صورت بیاد پایین .

نمیدونید به صورت تقریبی ولتا چ زمانی عرضه میشه؟؟وچقدر قراره پیشرفت داشته باشه؟؟بعضی جاها میگن یه 2060 راحت میتونه 1080TIرو پشت سر بزاره بعضی جاها میگن قدرتش در حد همون 1060 هستش فقط به روز شده...از قیمتاش خبر ندارید؟؟جایی خوندم نوشته بود ک نسبت به پاسکال ارزون تره

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم سیستم بدون گرافیک ببندید گرافیک دست دوم بخرید

لینک به دیدگاه

به نظر من هم اولا تو بازار ایران نمیشه اصلا رو هیچی حساب کرد. همه حساب کتاب هات رومیکنی و منتظر میشی اما می بینی یه نفر اومد یه جمله ای گفت همه چیز تو ایران ریخت بهم و قیمت همه چیز رفت بالا. کلا هم از وقتی من قدم تو بازار گذاشتم قیمت ها همیشه بالا رفتن که پایین نیومدن. شاید مقطعی پایین اومده باشه اما یه جوریه که اولش ۲۰۰ درصد بالا میره و بعدش ۲۰ درصد پایین میاد.
در ثانی میتونی همین کاری که دوست unhappy عزیزمون گفتن انجام بدی تو همین تاپیک هم میتونی کارت های دست دومی بخری که هم در حد نو هستن و هم از گارانتی شون مونده و هم هزینه کمتری صرف می کنی.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی بنده تجربه ای بلند مدت تو بازار کامپیوتر دارم و کاملا با حرف دوستمون که گفت تو این بازار هیچ چیز قابل پیش بینی نیست موافقم ، قیمت ها حساب و کتاب خاصی نداره واقعا ، بنده چند پیشنهاد برای شما دارم ، اگر برای گیم سیستم میخواین جمع کنین پردازنده های اینتل پرفورمنس بهتری دارند (البته بنده طرفدار ای ام دی هستم) و شما بهتره منتظر سری 8 باشید ، اگر کارت 1060 میخواین بگیرین نیازی به پردازنده ای بیشتر از i5 به هیچ عنوان ندارید و البته با i3 های سری 8 هم قطعا هیچ گلوگاهی نخواهید داشت، شما میتونین از همین فروم قطعات کم کار و با گارانتی با قیمت مناسبی پیدا کنین پس خرید قطعات آکبند از بازار به ضرر شما خواهد بود.

لینک به دیدگاه

تنها چیزی که مشخصه الان بدترین زمان برای خرید سیستم گیمینگ هست

احتمال عرضه سری ولتای انویدیا در 4-5 ماه اینده خیلی بالا هست

با توجه به عرضه نسل 8 اینتل و عملکرد عالی I5 8400 چه برای گیمینگ میان رده چه رده بالا بهتر هست چند ماه دیگه هم صبر کرد
حالا یا تا اون موقع ماینینگ یکم تبش میخوابه و گرافیکها منطقی تر میشه قیمتشون یا احتمال بالاتر نسل جدید انویدیا رو خواهیم داشت.

ویرایش شده توسط War-Machine
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین زمان برای خرید سیستم گیم وقتیه که پولشو داشته باشی

وقتی پولش باشه باید همون لحظه خرید و استفاده کرد 

اگه پولشم نیست باید نشست و مشاوره گرفت که دلجویی کنی خودتو 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...