رفتن به مطلب

خورده شده مغزم

رضا سعیدی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ساعت 8 صبح صدای ساختمان سازی و  بریدن سنگ و مته کاری و کارگرهایی که به جای استفاده از بیسیم یا واکی تاکی ساده ، شروع به صداکرن همدیگه (هی گزم فر سیمان بده بالا هی مش حسین آجربیاد بالا )  با صدایی ناهنجار و زمخت میکنن صبح من و خانواده ام شروعی  افتضاح آور میپذیرد که با اعصاب خورد از خانه خارج و بدنبال شغل بی درآمدمان میرویم . وقتی هم سرکاریم همان صدای ساختمان سازی بیخ گوشم بیشتر از پیش خوردم میکند خود و وجودم را . الان هم که یک هفته ایست وقتی هم از سرکار برمیگردم عزاداری حسینیه تا 2 شب اجدادم را از قبر بیرون میکشد . بخدا خورده شده مغزم و مانند مرده ای متحرک امروز از منزل بیرون آمدم و خواستم دردلی با شما دوستان مجازی کنم .

لینک به دیدگاه

دقیقاً و البته صدای طبل های 100 اینچی هیأت که یه زلزله هفت ریشتری ایجاد می کنه. هر بار یکی از این هیئت ها از جلو خونه عبور میکنه شیشه ها و هر چه اجسام ثابت در خانه هست به جنبش در میان! 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

دقیقاً و البته صدای طبل های 100 اینچی هیأت که یه زلزله هفت ریشتری ایجاد می کنه. هر بار یکی از این هیئت ها از جلو خونه عبور میکنه شیشه ها و هر چه اجسام ثابت در خانه هست به جنبش در میان! 

رفتم حسینیه تا یه ساعت ناشنوایی موقت داشتم :43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

باهاشون صحبت کن. برو حسینیه صحبت کن که نباید صداتون از حسینیه بره بیرون  وگر نه یه جور حق الناسه. با کارگران هم صحبت کن. چاره ای نداری

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

باهاشون صحبت کن. برو حسینیه صحبت کن که نباید صداتون از حسینیه بره بیرون  وگر نه یه جور حق الناسه. با کارگران هم صحبت کن. چاره ای نداری

میخای به جرم نامسلمون بودن بگیرن بکشنش

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

میخای به جرم نامسلمون بودن بگیرن بکشنش

لینک به دیدگاه

بنده شخصا تحقیقات گسترده انجام دادم و تمام مقاتل معتبر و نامعتبر رو خوندم

به این نتیجه رسیدم که خاندان طبل ها چه پوستی های قدیمی و چه پلاستیکی های جدید، هیچ نقش مثبت یا منفی در واقعه کربلا نداشتن

پس از عزیزان خواهشمندیم آرومتر بکوبید اون لامصبو |:

البته شما این مشکلو با طبل دارید ما با بلندگو ... رفتیم هیئت سینه بزنیم سکته زدیم

لینک به دیدگاه

اینم یکی از هزاران مزایای زندگی در ایران هست. فرهنگ 2500  ساله :4_joy:

لینک به دیدگاه

متاسفانه یه سری چیزها رو مثل سم مهلک آوردن تو عزاداری ها قاطی کردن شده این ! (بعلاوه رپ خونی و سرو صدا و نوحه های بی محتوا! و طبلهای میلیونی وارداتی) مسئولین هم مثل همیشه تو خواب کبری به سر میبرند!

نتیجه میشه این خداییش ببینید: مردم هر چی بیشتر زده بشن!

به جای اینکه تو مجالس توضیح بدن دقیق هدف قیام چی بوده و چرا سید الشهدا از جونش گذشت و چه رابطه ای با وضعیت الان ما داره و تکلیف معنیش چیه؟  سعی میکنن بیشتر "صدا" در بیارن بعضی هیئتها از خودش و شلوغ کنن!!! هیئت ها با هم کل میندازن بعضی جاها دیده شده!   :41_pensive:

----------------------

حالا شما اینا رو قاطی کنید با قمه زنی که جدیدا مد شده با سلاح جنگی بعضی جاها خودشونو میزنن .میخوام بدونم سید الشهدا خداییش راضی به خودزنی هم هست؟

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

دوست عزیز آرامش خیلی مهمه اما همه چیز رو به خودتون زهر نکنید.

حسینیه نهایتا تا سه شب دیگه تمومه و به علاوه یک اربعین ، تمام ، رفت تا سال بعد.

اما ساختمون سازی دیگه گفتن نداره باید ساخت دیگه!!! و خوشبختانه این هم تموم میشه ، همین رو خدمتتون بگم که خوش به حالتون که از ساعت ۸ شروع میشه و از ساعت ۵ و ۶ صبح سرو صدا شروع نمیشه ... دیگه نمی‌گم به چه نحو... .

مخلص کلام صبر پیشه کنید و مشکل شما قسمت اعظمش با گذر زمان حل میشه.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

تنها تکنولوژی که از ژاپن به ما رسیده طبل یاماها بوده

البته مسئولیای مسجد نزدیک خونه ما شباهتی به انسان ندارند یادمه موقعه مناظر انتخاباتی از ساعت 2 تا 5برنامه داشتن بلنگو رو بزارن جلو ضبط  که هی بخونه با اینکه مراجع گفتن همچین کاری نکنید حتی فتواش تو اینترنت هم هست

ولی من رفتم گفتم الان موقعه اینکاراست آخه وسط مناظره این رو پخش میکنید ، مسجد مگه اینجوری می خواد کار فرهنگی کنه؟بعد صداشو  کم کردن

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تنها تکنولوژی که از ژاپن به ما رسیده طبل یاماها بوده

بازم خدا رو شکر

لینک به دیدگاه

درود 

توی شهر ما که ازین مشکلات دیده نمیشه البته شور حسینی اینجا خیلی زیاده نسبت به اندازه شهر  اما خدارو شکر حسینه ها باهم هماهنگ کردن یک ساعت خاصی شروع و تموم کنن مجلسو نمیدونم اگر tv ببینین حتما از اسم شهر من هم به چشمتون خورده (بم) 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

توی شهر ما که ازین مشکلات دیده نمیشه البته شور حسینی اینجا خیلی زیاده نسبت به اندازه شهر  اما خدارو شکر حسینه ها باهم هماهنگ کردن یک ساعت خاصی شروع و تموم کنن مجلسو نمیدونم اگر tv ببینین حتما از اسم شهر من هم به چشمتون خورده (بم) 

شهر شما که عشقه خدایی! :x

همیشه آرزو داشتم نصف هماهنگی  و یکدستی عزاداری شما رو ما تو شهرمون میداشتیم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Navid_kh گفته است :

شهر شما که عشقه خدایی! :x

همیشه آرزو داشتم نصف هماهنگی  و یکدستی عزاداری شما رو ما تو شهرمون میداشتیم.

من قربونت برم عزیزم نظر لطفت هست

لینک به دیدگاه

پنجره دوجداره و استفاده از هدفون های تو گوشی.

این دو راه حل کمک زیادی به بهبود وضعیت زندگی شما میکنن در مواقع بحرانی.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

مرحبا داداش به مسئولین هیئتهاتون انشا الله پرچشم ابا عبد الله رو همیشه  آدمهای آگاه بالا نگه دارن و دست نا اهلش نیفته

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

در کنارشون  خوشبوکننده های مجاز هم پیشنهاد می شه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

در کنارشون  خوشبوکننده های مجاز هم پیشنهاد می شه.

:DxD

داداش گلم مگه غیر مجازش هم هست تو بازار؟ :35_thinking:

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

:DxD

داداش گلم مگه غیر مجازش هم هست تو بازار؟ :35_thinking:

(-:

هست، ولی چون پدرم ملاست نمی تونم پیشنهاد کنم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

(-:

والا بنده که درست متوجه نشدم ولی اون اولی رو خوب اومدی!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

والا این روزه ها پنجره ام میشکنن:4_joy:

ما دوتا هیئت داریم با زبان های مختلف.

این دوتا باهم کل میزارن این داد میکنه اون تبل هزار متری میزنه:4_joy:

اتفاقا یدونه از تبلاشونم خراب شده بود ازبس زدن:4_joy:

این وسط یه هیئت ریزم میاد رد میشه خیلی شیک و مجلسی.:x

البته تاحالا تو هیچکدوم شرکت نکردم:x:ph34r:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

(-:

سلام داش سعید به پدرتون سلام برسونید و بگید از اون حلال های مجزازش برامون تجویز کنه . :4_joy:

ولی خدایی استارتر بنده خدا هم حق داره آخه مگه اعصاب و روان  ادم از چیه حتی از سنگم باشه خورد میشه .

لینک به دیدگاه

آقا این موضوع خیلی جدیه و واقعا رو عصاب هیچ کس هیچ مشکلی با دین نداره و هیچ مشکلی این هم تو اصل مراسم نیست اتفاقا همه برن  شرکت کنن

ولی این طبل زدن ها و دسته های بی برنامه از صبح تا شب پدر آدم رو  در میاره باید یک جوری باشه مثلا طی یک ساعت خاص شروع و تموم بشه پس امام جماعت و  نیروی و پلیس و  غیر  برای چی  هستند؟

خیلی از همین آقایون  مسجدی که ادعاشون میشه برند پی حرف های مراجع رو بگیرند که   میگن  به غیر  اذان چیز دیگه ای پخش  نکنید ولی  واقعا اینطوریه؟

الان هر کی تو محل ما  میمیره  خانواده ما هم  عزادار میشه  چون مسجد شده رسانه محلی و دهن ما رو سرویس کرده  ! چند ساعت پخش قرآن و مداحی و  ملودی از بانگ مسجد ! حالا این روزا دسته ها بماند 

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...