رفتن به مطلب

مزایده یکی از بهترین مدل های گرافیک EVGA 980Ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.

قصد فروش گرافیک +GTX 980Ti CLASSIFFIED ACX2.0 رو دارم.

کارکرد 10 ماه  و گرافیک در حد آک و بدون کوچکترین ایراد.

بعد از نسخه واتر این کارت بهترین سری 980Ti از برند EVGA است با مدار تغذیه 3+14 فاز و بایوس دوگانه

مستقیم از دبی آکبند خریداری شده.به همراه جعبه.

قیمت پایه : 1.350

گام: 20

فوری : 1.500

پایان مزایده 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

هزینه ارسال با خریدار محترم و ابتدا واریز و سپس ارسال در خدمت شما عزیزان هستم به همراه مهلت تست که دوستان از خریدشون کاملا اطمینان داشته باشند.

فروش در پرشین هم برقرار است.

https://forum.persiantools.com/threads/مزایده-یکی-از-بهترین-مدل-های-گرافیک-evga-980ti.889958/

برخی توضیحات پیرامون کارت:

**برند نام آشنای EVGA یکی از شرکای تجاری موفق انویدیا به شمار می رود که در کشور ما تنها به دلیل عدم حضور نماینده ثابت و فعال، از فروش بالایی برخودار نیست. این در حالیست که کیفیت ساخت بالای محصولات این شرکت، کاربران حرفه ای را به شدت مجذوب خود نموده و این مسئله در کارت گرافیک های GTX 980 Ti نیز صدق می کند. در حال حاضر EVGA چهار نسخه متفاوت بر پایه چیپ گرافیکی GM200 با کد 301-A1 در نظر گرفته که هر کدام از قابلیت های مختلفی بهره می برند. از موارد مشابه بین مدل های مختلف تولید شده توسط EVGA می توان به عملکرد بالا برای اجرای بازی در کیفیت 4K، تعداد 2816 هسته پردازشی CUDA و شش گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 اشاره کرد.

فناوری خنک کننده +EVGA ACX 2.0  نسل جدید فناوری ACX 2.0 است که تاکنون جوایز متعددی را به دلیل کارایی بالا و نویز پایین دریافت کرده و شرکت سازنده در نسخه جدید بهینه سازی های متعددی روی آن انجام داده است.

EVGA-ACX2.jpg

فناوری MMCP که یک خنک کننده اختصاصی برای ماسفت های مدار تعذیه و چیپ ست های حافظه است، قادر به کاهش 13 درصدی دمای مدار تغذیه و کاهش 15 درصدی دمای چیپ ست های حافظه خواهد بود. همچنین فناوری SHP که نشان دهنده تماس مستقیم لوله های انتقال حرارت با پردازنده گرافیکی است، دمای پردازنده را به میزان 5 درجه کاهش می دهد.

EVGA-ACX2-1.jpg

همچنین در سیستم خنک کننده +ACX 2.0  موارد دیگری مانند طراحی جدید پره های فن، دو بلبرینگ و موتور فوق کم مصرف برای چرخش فن تدارک دیده شده است. استفاده از بلبرینگ های جدید سبب افزایش 4 برابری طول عمر سیستم خنک کننده و بهبود کارایی 20 درصدی در خنک سازی کارت گرافیک می شود.

توان مصرفی فن به کار رفته در +ACX 2.0  بیش از 4 برابر کمتر از نمونه های متداول موجود در بازار است، در نتیجه توان مصرفی از 3.83 وات به 0.88 وات در هر ساعت کاهش یافته است. در حال حاضر کارت گرافیک +EVGA GTX 980 Ti Classified ACX 2.0  با فرکانس هسته 1152 مگاهرتز در حالت پیش فرض است که در حالت GPU Boost به 1241 مگاهرتز افزایش می یابد.(توسط آخرین درایور انویدیا فرکانس پایه 1190 و بوست 1379 هست که عملکرد رو افزایش داده)

18b.jpg

فرکانس حافظه گرافیکی نیز بدون تغییر نسبت به نسخه مرجع انویدیا روی 1753 مگاهرتز ثابت مانده است. نکته قابل توجه در خصوص این کارت، مدار تغذیه 3+14 فاز است که قابلیت اورکلاک بی نظیری در اختیار کاربران حرفه ای قرار می دهد.

در تصویر زیر می توانید مشخصات کامل مدل های مختلف کارت گرافیک GTX 980 TI را که توسط EVGA تولید می شود، مشاهده کنید.

EVGA-GTX980Ti.jpg

IMG_20171003_231336.thumb.jpg.d2e9c2ef4f968195502342ff3e947b23.jpg

IMG_20171003_232323.thumb.jpg.b46da905110d17cff23baf48667384c4.jpg

IMG_20171003_184905.thumb.jpg.a46ee12a207c293956e4a8e9e2a055de.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. 

نمیشه کمتر از پایه پیشنهاد داد ... 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mahanhemati68 گفته است :

سلام. 

نمیشه کمتر از پایه پیشنهاد داد ... 

سلام و درود.خیر دوست عزیز.لطفا اسپم ندید.

ویرایش شده توسط Kamran kh
لینک به دیدگاه

دادا من مشهدم اگه اشکال نداره پایه.رزو تا شب برای من.شب خبر قطعیشو میدم و حضوری  معامله کنیم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hossein_esmaeeli گفته است :

ارسال با شما پایه

سلام.دوست عزیز شما قوانین رو نمیدونی که زیر پایه نباید پیشنهاد بدی؟ اما بازم ممنون که به تاپیک سر زدی.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

10 ماه کار کرده میفرمایید در حد نو ؟!

دوست گرامی شما خوشتون میاد اسپم بزارید!؟ 

ننوشتم نو که.نوشتم در حد نو.منظور کاملا تمیز و سالم بودن کارت هست.بعدشم از شما درخواست اظهار نظر نکردم.خریدار نیستید به حاشیه نکشونید تاپیک دیگران رو.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام همشهری عزیز ، بنده خریدارم . همچنین تعویض با گرافیک ضعیفتر یا قویتر یا کالای دیگه هم دارم اگر مایل بودی.

لطفا بفرمایید کارت رو خودتون آکبند خریدید و تا الان استفاده شده ؟ گارانتی خارج از ایران تا چه تاریخی داره ؟ وضعیت نویز فن ها به چه صورت هست ؟ وضعیت دمایی پردازنده ,و مموری چطور ؟ متعلقاتش کامل موجوده ؟  B-Stock که نیست ؟

ویرایش شده توسط OmidArash
لینک به دیدگاه

آخه هموطن عزیز، 10 ماه کار کرد یعنی چی در حد نو؟!

کارت گرافیکی که از جعبه در بیاد میشه در حد نو، 1 هفته کار کنه در حد نو، نه نزدیک به 1 سال!!

میگی منظورم اینه تمیز باشه، مگه کارت گرافیک جز تو کیس بودن قراره جای دیگه ای باشه که بلای دیگه ای سرش بیاد؟ نقص هم داشته باشه که کلا کی میخواد بخر حتی نو.

به طرف میگی اول پولو بده بعد براش بفرستم؟!

ملت چطور به شما اعتماد کنن؟! اول شما اینو بگو، بعد تعریفت رو از در حد نو بگو، بعد به من بگو اسپم میفرستی و به حاشیه میبری...

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

کارت گرافیکی که از جعبه در بیاد میشه در حد نو، 1 هفته کار کنه در حد نو، نه نزدیک به 1 سال!!

میگی منظورم اینه تمیز باشه، مگه کارت گرافیک جز تو کیس بودن قراره جای دیگه ای باشه که بلای دیگه ای سرش بیاد؟ نقص هم داشته باشه که کلا کی میخواد بخر حتی نو.

ملت چطور به شما اعتماد کنن؟! اول شما اینو بگو، بعد تعریفت رو از در حد نو بگو، بعد به من بگو اسپم میفرستی و به حاشیه میبری...

دوست گرامی

۱: منظور از در حد نو قبلا هم عرض کردم ریزش میکنم باز برات.سر جمع این گراف ۲۰۰ ساعت هم کار نکرده.که این میشه  در حد نو.بنده گفتم خریدم نگفتم ۲۴ ساعت پاش بودم.

۲: شما به جز پیام های بیهوده و حرف بی ربط تا بحال پیام دادی که خریداری تا صحبت بشه و به توافق برسیم سر اینکه چطور ارسال صورت بگیره که راضی نشدی و این حرف هارو میزنی؟ 

پس در نتیجه :

به شما اصلا مربوط نیست که من تو تاپیکم چی مینویسم و چیکار میکنم و دوستان محترم لیون خودشون نظارت در حد توان دارن.

یک مرتبه به شما اخطار دادم ایندفعه هم چشم پوشی میکنم اما دفعه آینده حتما گزارش میکنم.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، djcsaeed گفته است :

عزیز شما داری قوانین فروم رو نقض میکنی.اولا شرایط فروش به خوده فروشنده مربوط میشه.خریدار اگه خواست با این شرایط میخره اگرم شرایط رو قبول نداشت نمیخره.ثانیا اینکه فروشنده بگه در حد نو لزوما منظورش اکبند نیست.احتمال داره یه جنس اونقدر کم کارکرد باشه که فروشنده این جمله رو به کار ببره.به طور مثال یک هارد اس اس دی که هم مقدار کارکردش مشخصه وهم سلامتش اگر 10 ساعت کار کردش باشه قطعا در حد نو هستش.با عرض پوزش از استارتر عزیز بخاطر اسپم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

شما اصلا قصد خرید داری؟

اگ داشته باشی چطور به شما اعتماد کنن و اول بفرستن؟

گرافیک هست که بالای 10 ساله داره کارمیکنه پس 10 ماه چیزی بحساب نمیاد و شماهم نگران احوال کارت های مردم نباشین و اسپم ندید

شما ظاهرا کارت تعمیری و دستکاری و ماین و لب پریده ندیدی تو عمرت

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام. با اجازه استارتر 10 ماه کارکرد بالایی به حساب نمیاد و اگه تمیز باشه میشه گفت در حد نو

قیمتشونم با توجه به قیمت های 1070 و برند خوش نام evgaعالیه . الان 980 رو گذاشتن 1200

پیشنهاد میکنم این مطالب رو پ خ کنید تا اینجا.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

دوست عزیز آقا کامران الان وضعیت نهایی مزایده رو می فرمایید که چجوریه؟ من اینجا پاک قاطی کردم انقدر بحثهای غیره شد. اگر ممکنه آخرین وضعیتی که شما از این مزایده نتیجه گرفتین رو همین جا اعلام کنین تا بقیه کاربرها هم بدونن و مزایده ادامه پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دوست عزیز آقا کامران الان وضعیت نهایی مزایده رو می فرمایید که چجوریه؟ من اینجا پاک قاطی کردم انقدر بحثهای غیره شد. اگر ممکنه آخرین وضعیتی که شما از این مزایده نتیجه گرفتین رو همین جا اعلام کنین تا بقیه کاربرها هم بدونن و مزایده ادامه پیدا کنه.

با سلام.چشم دوست عزیز.در حال حاضر ۱.۳۹۰ پیشنهاد دادند.هرکس یه گام دیگه هم بده فوری در نظر میگیرم و تقدیم میکنم.

لینک به دیدگاه

بنده هم ۱.۴۱۰ پیشنهاد میدم تا آقا کامران هم فوری در نظر بگیرن و حلش کنن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ببخشید با ASUS GTX 1060 Strix 6GB OC Edition تعویض دارید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

آقا کامران منتظر شماییم 

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

?آقا کامران منتظر شماییم 

سلام دوست گرامی.در خدمتم.شماره پ .خ شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...