رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

آقا رضا خوبی ؟

برای nioh 2 میخوام با برنامه نکسوس ماد بزنم متاسفانه اسمش رو اینجا نمیاره در حالیکه نصب دارمش این گیم رو. چیکار کنم. یا مشکل از منه پیر شدیم یادمون رفته یا...

در کل یه بهانه ای هم هست خبرهای جدید و برنامه های جدید از مادها و... برامون بگین

Untitled.png

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۶/۱۰ در 21:09، RAMIN VAMP گفته است:

درود

آقا رضا خوبی ؟

برای nioh 2 میخوام با برنامه نکسوس ماد بزنم متاسفانه اسمش رو اینجا نمیاره در حالیکه نصب دارمش این گیم رو. چیکار کنم. یا مشکل از منه پیر شدیم یادمون رفته یا...

در کل یه بهانه ای هم هست خبرهای جدید و برنامه های جدید از مادها و... برامون بگین

Untitled.png

سلام شرمنده که نتونستم پاسخ بدم  خوب ما هم دیگه گرفتاری زندگی و ... داریم و من  دیگه بازیباز کنسول شدمه  . روی فایو و سربز و سوییچ هستم . دیگه وقت پی سی رو ندارم همون یک ساعتی که ازاد دارم یک بازی سریع انجام میدم .  خیلی ساله از لیون که جدا شدم از سیستم ها هم جدا شدم . ولی همچنان میام سرم میزنم تو انجمن . برا همه دوستان ارزوی موفقیت دارم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...