رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اگر نسخه پایرت میخوای بهترین نسخه فول  با تما م اپدیت ها و دی ال سی ها + همین دی ال سیuhd فایل زیر رو سرچ کن:

Fallout 4 High Resolution Texture Pack-HI2U-[NORAR]

این  اپ 1.9 CODEXهم هست تمام ریلیز CODEX رو hI2U جمع کرده توی یک پک- بهترین نسخه پایرت فالوت اینه

آقا رضا یه لینکی دارین واسه پک uhd ؟ هر چی گشتم لینک خوب پیدا نمیشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا یه لینکی دارین واسه پک uhd ؟ هر چی گشتم لینک خوب پیدا نمیشه.

این لینک  خوبه آقا رضا؟ فقط مانیتور من فول اچ دیه و نهایتا فول اچ دی میتونم تنظیم کنم. با این اوصاف بازم پک uhd تاثیر خواهد داشت ؟ 

https://www.downloadha.com/game/fallout-4-hdr-hi2u/

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hesan گفته است :

نه هیج مودی ندارم فقط اپدیت ها و DLC های official خودش

حتما مشکل درایور است  . اگراذیت میکنه و میخواید بازی کنید پیشنهاد میدم با DDU درایور گرافیکو رو پاک کنید کلا رول بک کنید به ورژن قدیمی تر که باهاش سازگاره یا اگر درایور گرافیکتون قدیمی است جدیدترین نسخه رو نصب کنید ببنید مشکل حل نمیشه-

DDU برنامه پاک کردن کامل درایورهای AMD و انویدیا از سیستم عامله - ازریشه درایور گرافیکی و همه کامپوننت ها رو پاک میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

این لینک  خوبه آقا رضا؟ فقط مانیتور من فول اچ دیه و نهایتا فول اچ دی میتونم تنظیم کنم. با این اوصاف بازم پک uhd تاثیر خواهد داشت ؟ 

اره همون دانلودها تنهایی جایی که گذاشته HIu2 رو-  نه دیگه با DSR انویدیا رز بازی رو میبری بالا  -شما میتونی فریم رو قفل کنی روی 30  - بعدDSR رو 4k بزاری.

تاثیر رو انجا میبینی -ببین شما اگر تکسچر 2k به کار ببری باید رزولوشن بازیت همون باشه که بافت ها شکل واقعی شون نمایش داده بشه - اگر تکسچر 4k به کار ببری مثل من باید DSR یا رزلوشن native  بالای 2kباشه/ یک رزلوشن خیلی خوب در کنترل پانل انویدیا است 2880در 1620این یک رزولوشن عظیمه که از 2k هم بزرگتر و خیلی شبیه به 4k است میتونی  از کنترل پانل انویدیا DSR رو روشن کنی بعد تیک های 2k , و همین 1620و 2160 رو بزنی دیگه اضاف میشن به رزولوشن های بازی هات. بعد برای فالوت  رزولوشن های باید qhdیعنی 2k به بالا رو انتخاب کنی، تکسچر ها شروع میکنن به پاپ شدن تفاوت رو میبینی . اگر میخوای 1080 بازی کنی نه بیخیال این بافت ها بشو. این ها خیلی عظیم هستند در 1080 اصلا تار میشه.

1111.JPG

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

والا تکسچر ها که خود بازی فالوت ونیلا با دی السی ها حدود 30 گیگه- یک پک UHD هم بتسزدا به  عنوان Love letter یا نامه عشاق  برای پی سی باز ها ارائه کرد من دانلود کردم حجمش 55 گیگ بود میشد تقریبا بازی 90 گیگ- بعد مادهایی مثل vivid یا فنیئول تکسچر  یا بافت های لباس ها  و سلاح ها و.. الان نزدیک به 140 گیگ شده . عکس زیر حجم فولدر فالوت 4 منه - حتما روی SSD باید نصب باشه با این سایز و این همه فایل و تکسچر. اگر ماد خاصی مد نظرت بود بگو تا برات توضیح بدم.

الان عکسهای فالوت که گذاشتین خیلی خوبه به قول خودتون شبیه فالوت  5 شده

1-چنتا ماد اصلی که گذاشتین برای فالوت رو میشه بگین

2-میشه مادهایه فالوت 4 روروی بازی کرکی ( نه اصلی ) ریخت؟

همون پک نامه عشاق رو میشه رو بازی کرکیش ریخت یا حتما باید نسخه اصلیشو گرفت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

الان عکسهای فالوت که گذاشتین خیلی خوبه به قول خودتون شبیه فالوت  5 شده

1-چنتا ماد اصلی که گذاشتین برای فالوت رو میشه بگین

2-میشه مادهایه فالوت 4 روروی بازی کرکی ( نه اصلی ) ریخت؟

همون پک نامه عشاق رو میشه رو بازی کرکیش ریخت یا حتما باید نسخه اصلیشو گرفت؟

اره نسخه کرکی رو لینکش رو بالا گذاشتم باید نسخه 90 گیگی رو دانلود کنید . نسخه فول فالوت 4 کرکی با اپ 1.9 codex و  دی ال سی ها+ دی ال سی UHD  53 گیگی. این رو بگیرید  بعد ماد  ها رو نصب کنید.

بله ماد رو ی کرکی هم نصب میشه  کاری نداره - صفحه یک نکسوس برید  بالا  Files رو انتخاب  کنید بعد بخش مادها بعد گوشه تصور تنظیم داره بگذارید روی حالت Most endorsed  بعد  لیست فایل ها تغییر میکنه برترین مادهای فالوت 4  به ترتیب نمای ش داده میشوند. از همون صفحه یک ماد یک باید نصب کنی حداقال تا پیچ 10- بهترین مادهای فالوت خییلشون وابسته هستند بهم مثلا دومین ماد فالوت 4  با اولین ماد و بقیه لباس ها  و تجهیزات به هم وابسته هستند.  بدن شخصیت  لیدی بازی من CBBE است معروف ترین ماد پی سی  در اسکایرم و فالوت - شما وقتی CBBE شد تن یارت خصیصه ها و ویژگی های این ماد به تمام آرومور ها و ایتم های بازی وصله بعد ماد دوم باز ی Armorsmith Extended  این میاد ایتم های بازی ور مرتب میکنه براساس حروف الفبا تا با هم در تداخل نباشند و درکل مادینگ رو باید  هیمشه مادهای خوب رو نصب کرد چون ماد زیاد میزنن برای مثال  میلیون ماد ساختن برای اسکایرم ولی من  با اطمینان میگم 200 تاش بیشتر کاربرد نداره و مهمه و تغییر ات چشمگیر میده بقیشه خیلی هاشون بیخوده خیلی ها  شخصیه خیلی ها  به بازی آسیب میزنه/ در کل  سلیقه ای است. مثلا شما از یک لباس خوشت میاد من نه یا شما ممکنه اصلا یار آقا بسازی که اصلا فرق داره چون خیلی از مادهای نکسوس برای شخصیت خانمه./ ممکنه یکی  نتونه این تکسچر ها رو سیستمش هندل کنه ./یکی استفاده  کنه. مادینگ خیلی بحث سلیقه داخلش  دخیله .ولی معمولا 10 صفحه اول مادها هرکدوم  30 ماد میشه 300 ماد اینهایی که خیلی دانلود و ریویو گرفتن اینها همون برجسته ها هستند حالا ممکنه بعد هی اضافه بشه ولی معلولا اینها مهمترین ها هستند.

این زیری از سرور عالی دانلودها با سرعت بسیا ر بالا  بهترین نسخه  فالوت 4 است اگر میخوای بگیری زود بگیر ممکنه دستور پاک کردن بخوره بعد باید 90 گیک تورنت لیچ کنی کلی دردسر تا لینک مستقیم هست بگیریدو نسخه Hi2u رو بگیرید نه Codex یا فیت گرل و بلک باکس و ... فقط Hi2h است که دی ال سی های فوقالعاده حجیم بازی  داره. در واقع  فالوت 4 از لحاظ حجمی بزرگ ترین بازی پی سی است چون گاست وایلد لند و GTA و .. نهایتش 70 بودن. البته گیرز 4 من 122 گیگه -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رزولیشن رو وقتی میذارم روی 2880 در 1620 تو گیم همه چی قاطی میشه. من رزولیشن گیم رو از prefs تنظیم میکنم. این dsr رو هم که فرمودین نتونستم پیدا کنم. خودم از قسمت customize این رزولیشن هارو رو پنل انویدیا وارد کردم. فکر میکردم یکم از کامپیوتر سرم میشه ولی الان میبینم که هیچی نمیدونم. ممنون از وقتی که برام میذارین.

1.thumb.png.cec7e949821488b80b1a0e21d7fb28d3.png

2.thumb.png.899e16c6612f241ee740029ce2c61768.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده تمام مراحل نصب ریشید رو برای فالوت مو به مو انجام دادم. ولی داخل بازی اجرا نشد. مادهای از قبل نصب شده رم پاک کردم بازم اجرا نشد

1.thumb.png.61be79d96f554f5e4b45698107e7ec25.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

رزولیشن رو وقتی میذارم روی 2880 در 1620 تو گیم همه چی قاطی میشه. من رزولیشن گیم رو از prefs تنظیم میکنم. این dsr رو هم که فرمودین نتونستم پیدا کنم. خودم از قسمت customize این رزولیشن هارو رو پنل انویدیا وارد کردم. فکر میکردم یکم از کامپیوتر سرم میشه ولی الان میبینم که هیچی نمیدونم. ممنون از وقتی که برام میذارین.

1.thumb.png.cec7e949821488b80b1a0e21d7fb28d3.png

2.thumb.png.899e16c6612f241ee740029ce2c61768.png

اول عکس زیر رو ببین برو به  بخش هایی که علامت زدم جلوی DSR factor تیک های زیر رو بزن:

1.78 که همون 2k است =2560 در 1440

2.25 که 2880 در 1620 است این خیلی رز خوبیه خیلی عظیمه ولی اندازه 4k سنگین نیست.

4.00 هم که سطلانه یعنی 4 تا 1080که میشه 3840در 2160 یا 4k

فقط همین تیک ها رو بزن  که این رزلوشن ها اضافه بشه به لیست رزولوشن های  سیستم از طریق کنترل پانل انویدیا

بعد برای بازی انتخاب کن

ضمنا از خود لانچر بازی بزن  بعد تنظمیات رو انجام بده    ذخیره کن بعد  اگر میخوای سی فریم بازی کنی  یک سری کارها هستن که انجام بد ی  من 30 فریم 4ک هستم/ چون بعید میدونم با این مادها و تسکچر ها   60 بگیری و البته هست جاهایی که 60 بشه ولی اکثرا فلاکچویشن  فریم داری یعنی نوسان فریم مخصوصا تو مناطق شهری.

سیستمت چیه ؟cpu?

Capture.JPG

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

بنده تمام مراحل نصب ریشید رو برای فالوت مو به مو انجام دادم. ولی داخل بازی اجرا نشد. مادهای از قبل نصب شده رم پاک کردم بازم اجرا نشد

1.thumb.png.61be79d96f554f5e4b45698107e7ec25.png

dx10+ انتخاب کردی موقعی که پرسید برای دانلود افکت ها؟

اصلا بالا وقتی بازی اجرا میشه نوشتار reshade و شمردن افکت میاد؟>shift+f2??

اگر بالا  موقع لانچ بازی  نشون میده نوشته ریشید رو باید دفعه اول خودت دستی shift+f2 برنی افکت رو لود کنی

لینک به دیدگاه

سلام اقا ما هر کاری کردیم نتونستم این افکتها رو بازی ها اعمال کنم!ریشیدو اجرا میکنم فایل exe بازی رو انتخاب میکنم dx بازی رو انتخاب میکنم شروع میکنه به دانلود افکتها بعد داخل بازی اون بالا افکتها رو هم لود میکنه وشماره میندازهدر نهایت با زدن shift+f2  نرم افزار ریشید هم اجرا میشه ولی اصلا افکتی نداره من بخوام لودش کنم کجاست این افکتها!!کجای کار ایراد داره به نظرتون

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، WAR گفته است :

سلام اقا ما هر کاری کردیم نتونستم این افکتها رو بازی ها اعمال کنم!ریشیدو اجرا میکنم فایل exe بازی رو انتخاب میکنم dx بازی رو انتخاب میکنم شروع میکنه به دانلود افکتها بعد داخل بازی اون بالا افکتها رو هم لود میکنه وشماره میندازهدر نهایت با زدن shift+f2  نرم افزار ریشید هم اجرا میشه ولی اصلا افکتی نداره من بخوام لودش کنم کجاست این افکتها!!کجای کار ایراد داره به نظرتون

Capture.JPG

اقا فکر کنم فهمیدم اون فایلهای ini رو اصلا در \وشه بازی قرار نداده بودم 

اگه براتون ممکنه فایلهای بازیهای زیر رو هم قرار بدین یا اگه بگین کجا میشه اینها رو یافت ممنون میشم

Project CARS 2

fifa وpes 18

Marvel VS Capcom Infinite

GetEven

Killer Instinct

RiME

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اگر بالا  موقع لانچ بازی  نشون میده نوشته ریشید رو باید دفعه اول خودت دستی shift+f2 برنی افکت رو لود کنی

cpu 6700 و رم 16 و گرافیکم 1070 و ssd هم دارم.

بله +dx10 رو انتخاب کردم. بعداز انتخاب هم سریع اونارو دانلود کردو اخرشم نوشت suced . یعنی خوب نصب شد. تموم اون فابلهایی که با ستاره مشخص کردید هم نصب شدن. نه در موقع لانچ بازی چیزی بالا نمیاره.

موبه مو با دقت تمام مراحل رو انجام دادم. تموم مقاله رو بادقت خوندم ولی اجرا نمیشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

آقا رضا مشکل حل شد. ممنون ازشما. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، WAR گفته است :

اقا فکر کنم فهمیدم اون فایلهای ini رو اصلا در \وشه بازی قرار نداده بودم 

اگه براتون ممکنه فایلهای بازیهای زیر رو هم قرار بدین یا اگه بگین کجا میشه اینها رو یافت ممنون میشم

Project CARS 2

fifa وpes 18

Marvel VS Capcom Infinite

GetEven

Killer Instinct

RiME

اپلود شد البته دقت کنید دوستان چون reshade 3 به صورت همزمان و سریع میتونه سوییچ کنه و احتیاجی به خروج و کپی  و این داستان ها نیست میتونید خیلی راحت  تمام مادها رو که میگذاریم دانلود کنید درپوشه هر بازی که  دارید بازی میکنید بریزید و همه رو تست کنید فقط محدود به نسخه خود بازی نشید و من در مقاله گفتم کانفیگ بعضی  از بازیها بعضی دیگه رو خیلی قشنگ میکنه.برای مثال کانفیگ گاست ریکون ویاد لند بازی assassins سندیکیت روفیلم میکنه- آزمایش کنید -یکی گذاشتم  مال رایز اف توم ریدر همه بازی ها رو رنگ هاشون رو vivid میکنه حسابی زیبا میشن مخصوصا فانتزی ها و پس دست  به تست بزنید.

FIFA 18_ RE@LIST!K R_C FINAL PRESET.ini

FIFA 18_↑↑ NEW ↑↑ ►►► FIFA 18 Real Life v1.0 ◄◄◄.ini

FIFA 18_Bogo's Preset.ini

killer Instinct™_KI__ReShade_3.0.8_[by koma.addict].ini

Pro Evolution Soccer 2018_✪ Spotlight Relighting ✪ PES 2018.ini

Pro Evolution Soccer 2018_Bogo's Preset.ini

Project cars 2_MTECHPARK - HDR MOD V1.ini

RiME_Luminae.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا مشکل حل شد. ممنون ازشما. 

اینم یکی هست  واقع گرایانه فالوت 4

Fallout 4__× Ultra Realistic ×.ini

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا ازین حالت ( فکر کنم TOTURIAL هست)  چجوری خارج شم. تموم دکمه هارو زدم روی FINISH نمیره ماوس. ازبالا هم روی تب ها نمیره به SETTING و... 

یه سوال دیگه اینکه کانفیگهای گیمهای دیگه که گذاشتین اگر تنظیماتشون رو دستکاری کنم با نسخه کانفیگ فال اوت در تنظیمات یکسان تفاوت داره؟

Fallout4_2017_10_06_03_21_17_467.thumb.jpg.9d67276ca71066c2e8dd16f022fa3305.jpg

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش رضا تو مودهای شما سلاح و تجهیزات جدیدی به فالوت اضافه میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا ازین حالت ( فکر کنم TOTURIAL هست)  چجوری خارج شم. تموم دکمه هارو زدم روی FINISH نمیره ماوس. ازبالا هم روی تب ها نمیره به SETTING و... 

یه سوال دیگه اینکه کانفیگهای گیمهای دیگه که گذاشتین اگر تنظیماتشون رو دستکاری کنم با نسخه کانفیگ فال اوت در تنظیمات یکسان تفاوت داره؟

Fallout4_2017_10_06_03_21_17_467.thumb.jpg.9d67276ca71066c2e8dd16f022fa3305.jpg

یکبار که بازی رو اجرا کردی توی منوی فالوت نه تو بازی  شیفت و اف دو بزن در بهش ستینگ اخر مقاله یک نکته مهم گفتم  خوندی؟تنظیمات  اینپوت برای کنترل موس و کیبورد و .... بزارش روی گزینه دومی پایین فینیش رو بزن یا با خود موس کارمیده توی منوی اصلی  کانفیگت زو انتخاب کن بعد  ببند ریشید رو بعد بازب رو لود کن.

هیچ نمیخواد دستکاری کنی مال همه بازی ها روی بقیه  قابل اجرا است هرکدوم  رو پسندیدی میتونی استفاده کنی محدودیت نیست وقتی یک. افکت رو سوییچ کردی دیگه جایی از برنامه نرو فقط ببند ریشید رو.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

داداش رضا تو مودهای شما سلاح و تجهیزات جدیدی به فالوت اضافه میشه؟

بله من بیش از صد سلاح در بازی  اضافه  کردم.اضافه کردن مادهای سلاح یکم دردسر داره چون سلاحها رو مودر ها تو لولینگ میزارن یعنی شما به یک لول خاصی رسیدی اسن سلاح شروع کنه به لود شدن توی ایتم های محیطی دست ادم ها و فروشنده ها چون سلاح های قوی میتونن راحت بازی رو خراب کنن . چند تا از بهترین ها رو معرفی میکنم در یک فرصت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز قول دادین enb رو برامون برای فالوت آپلود کنین:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا شب اپلود میشه.منتهی enb قاتل فریمه فقط روی سیستم قوی استفاده کنید .چند تا قوی میزارم بهترین enb های فالوت رو -من خودم فالوت و gta v تنها بازی هایی  هستن که باا ENB بازی میکنم/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای افزایش کارایی دربازی فالوت 4 یکسری نکات میگذارم به کارتون میاد موتور فالوت 4 که اخرش بهینه نشد مشکل مموری لیک داره و شما میبینید با 4790k   داره 20% توان CPU رو استفاده میکنه اونم  در موتور کریشین که بینهایت CPU محوره/

فایل fallou4.ini رو در documents/mygames/fallout 4  بجورید و زیر تب general این رو اضافه کنید:

sStartingConsoleCommand=bat godrays

بعد فایل زیر رو پایین  در بارگذاری شده  ها رو کپی کنید در محل exe بازی.سطح پوشه فالوت 4. این فایل و اون کانفیگ  یک سری ویرایش انجام میده در godray های بازی همان اشعه های نور. بینهایت بارپردازشی ایجاد  میکنن روی  Gpu/cpu توی محیط های بزرگ. این ماد خیلی کمک میکنه و  godray الترا لود میشه بدون پیکسلت  با کارایی در حد گادری روی Low . اینها همه تست شده و تاثیر کارایی دقیقا بررسی شده.

Godrays.txt

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک enb اپلود شد اینها در اپلود سنتر ها اپلود شدن پس اگر میخواید  زود بگیریدشون:

http://s8.picofile.com/file/8308362768/ENB_رضا_اصلی.rar.html

این enb کاستوم اماده است ریشید هر چی زددید تیو چوشه فالوت باید پاک بشه بعد این رو محتوی رو کپی کنید در سطح پوشه فالوت 4 .

دفعه اول که بازی اجرا میشه با ENb صقحه ممکنه برای لحظاتی سیاه بمونه فکر کنید هنگ کرده  دست نزنید رد میشه.

یکی دیگه enb  المپوس از نکسوس

http://s9.picofile.com/file/8308365850/Olympes_final_with_re.rar.html

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...