رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر Cpu تون 4 هسته ای + هایپر تردینگ است یعنی i7 های 4790/6700/ 7700/و حتی قدیمی تر ها از این لاین کد استفاده کنید در همون کانفیگ fallou4.ini/:
iNumHWThreads=8

هر چقدر بتسزدا بگه موتور رو جدید نوشته بازم دروغه چون موتور فالوت4 خیای قدیمیه و  درسته از لجاظ مادینگ چیزی کم نزاشتن و گرافیکش رو فیلم کردن ولی هنوز اپتیمایز نیست. این کانفیگ بالا   از سعی میکنه از تمام لود cpu استفاده کنه. بنابراین بجای 20 درصد ایندفعه شاید از 40 درصد هم بزنه از CPU که خیلی بدرد فالوت 4 میخوره و کارایی بازی رو بالا میبره. ولی تنظیم بالا رندوم است ممکنه روی یک سیستم بگیره روی یکی نه بدلیل کانفیگ های بینهایت زیاد سیستم  ها و موتور  اپتمایز نشده فالوت پس  بعضی چیزها بگیر نگیر داره قطعی نیست. این شعار بگیر نگیر در کامیونیتی نکسوس معروفه//

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اگر Cpu تون 4 هسته ای + هایپر تردینگ است یعنی i7 های 4790/6700/ 7700/و حتی قدیمی تر ها از این لاین کد استفاده کنید در همون کانفیگ fallou4.ini/:
iNumHWThreads=8

هر چقدر بتسزدا بگه موتور رو جدید نوشته بازم دروغه چون موتور فالوت4 خیای قدیمیه و  درسته از لجاظ مادینگ چیزی کم نزاشتن و گرافیکش رو فیلم کردن ولی هنوز اپتیمایز نیست. این کانفیگ بالا   از سعی میکنه از تمام لود cpu استفاده کنه. بنابراین بجای 20 درصد ایندفعه شاید از 40 درصد هم بزنه از CPU که خیلی بدرد فالوت 4 میخوره و کارایی بازی رو بالا میبره. ولی تنظیم بالا رندوم است ممکنه روی یک سیستم بگیره روی یکی نه بدلیل کانفیگ های بینهایت زیاد سیستم  ها و موتور  اپتمایز نشده فالوت پس  بعضی چیزها بگیر نگیر داره قطعی نیست. این شعار بگیر نگیر در کامیونیتی نکسوس معروفه//

عزیز این لاین کد مهم نیست در کدوم تب کپی کنیم؟

واینکه این enb ها همراه ریشیدها نمیشه زد؟ باید قبلیا پاک بشن تا enb اجرا شه؟

بازم ممنون ازشما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

عزیز این لاین کد مهم نیست در کدوم تب کپی کنیم؟

واینکه این enb ها همراه ریشیدها نمیشه زد؟ باید قبلیا پاک بشن تا enb اجرا شه؟

بازم ممنون ازشما

زیر همون تب جنرال فایل fallout 4.ini/

اقا معذرت تب رو ذکر نکردم برای این

نه باید پاک کنید اینها خودش ریشید در enb ها هست نمیشه قاطی میشن خراب میشن . enb حساسه فقط محتوی خودش رو باید  کپی کنید فایل های resahde 3.0 رو کات کنید در یک پوشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم من اینه : میشه ماد استفاده کنم؟ یا سیستم نمیکشه؟

i5 4460   8g ddr3 2400   rx 480 8g    ssd128 plextor

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سیستم من اینه : میشه ماد استفاده کنم؟ یا سیستم نمیکشه؟

i5 4460   8g ddr3 2400   rx 480 8g    ssd128 plextor

هیچ مشکلی من نمیبینم چرا نشه ؟ این یک سیستم خوب بازی است مشکلی نیست/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

هیچ مشکلی من نمیبینم چرا نشه ؟ این یک سیستم خوب بازی است مشکلی نیست/

آخه چون قبلا گفته بودین 16 گیگ رم میخواد ، 4 بار فالوت تموم کردم میخوام اگه حوصله بکشه یکبار با ماد بازی کنم ، اس اس دی هم حجمش واسه فالوت udh کم میاره! نصبش تو هارد تو لودینگ ایراد میده به نظرتون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک با این مادها اذیت میشه روی هارد . تکسچر ها باعث میشن   لگ بوجود بیاد . اگر روی SSD بریزی بهتره- نه با هشت گیگ هم مشکلی نیست اون مال من بافت های 4k گفتم شما از مادهای 2k ای کمتر باید استفاده کنی وگرنه 10 فریم میگیری!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

داداش رضا چجوری میشه این لودهای فال اوت رو به حداقل برسونیم؟ را ه حلی هست؟

با وجود اینکه داخل SSD هست گیم بازم حدود 1 دقیقه ای لود دارم. هربار در باز میکنم لود میکنه. آدم میترسه به خونه ها بره که کلی باید منتظر بمونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین نسخه Uhd  هستی ؟ والا نباید یک دقیقه باشه  مال من چند ثانیه است- SSD  که بازی رو نصب کردی همونه سیستم عامل روشه؟ اگر اینطور باید از همون هارد استفاده کنید و یا SSD جدا بگیرید. من دو تا ssd دارم یکی برای بازی ها است 512 است یکی هم 120 برای سیستم عامل

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

همین نسخه Uhd  هستی ؟ والا نباید یک دقیقه باشه  مال من چند ثانیه است- SSD  که بازی رو نصب کردی همونه سیستم عامل روشه؟ اگر اینطور باید از همون هارد استفاده کنید و یا SSD جدا بگیرید. من دو تا ssd دارم یکی برای بازی ها است 512 است یکی هم 120 برای سیستم عامل

نه نسخه معمولیه. ریشید و مادو اینارو زدم. احتمالا همونطور که میفرمایین بخاطر اینه که از SSD ویندوز استفاده میکنم. باید یکی جدا برای گیم تهیه کنم. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببنید اگر SSD همون سکتور بوت هم روش باشه پارتیشن uefi بوت باشه برای سیستم عامل خوب داره  سیستم عاملی پیچیده مثل خود ویندوز رو  read , write میکنه حالا شما بیا لود سنگین  فایل های گیگابایتی فالوت 4 رو هم به بود SSd اضاف کن کلا برای ویچر و فالوت 4 اگر روی SSD عادی باشه مشکلی نیست من SSD ویندوز 240 است بالا نوشتم 120 -اون رو قدیم داشتم . 240 ویندوزم الان گیرز 4 روشه چون لود خاصی نداره    تفاوتی احساس نمیکنید  ولی فالوت 4 با او چند صد هزار فایل و بعضی هاشون فایل های b2a چند گیگابایتی هستن در کنار سیستم عامل هم لگ توی بازی بوجود میاد هم  لودهات طولانی میشن چون داری دو تا کار سنگین روی  ssd انجام میدن.  کلا فالوت 4 ماد شده روی SSD جدا بریزید خیلی بهتره.من خودم روی ssd بوت فالوت 4 رو ریختم جاهایی احساس میکردی قشنگ کم میاره با اینکه SSD خیلی سریعی هم هست ولی SSD جدا عالیه  من لود های چند ثانیه ایی دارم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستات ریشید خواسته بود برای سن اندریاس:

فایل زیر رو دانلود کن از گوگل درایو  یک فلش دانلود گوشه راست بالای تصویر است بگیر بعد محتوی فایل رر رو کپی کن در کنار Exe بازی - این ها reshade های 2017 هستند کلی افکت میدن به بازی.

https://drive.google.com/file/d/0B4v3pY7TYq7SOGxGcFBkVUtJOW8/view

gta_sa_2015-12-18_16-50-58.png.jpg

gta_sa_2015-12-18_16-50-36.png.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متا گیر 5 فنتوم پین به reshade موتورش حساسه- یکی براش درست شده خیلی گرافیک بازی رو ارتقا میده در 4K می درخشه- امبینت لایت میده به محیط نور مصنوعی - اصلا گرافیک بازی زیر رو میشه- این reshade رو من با  فایل تنظیم FOV قاطی کردم- یک فایل کانفیگ CFG است  درون همین پوشه میتونید ادیت کنید یک عدد است - FOV یا فیلد اف ویو ،زاویه دید شما است هرچی بیشتر بشه زاویه دید شما هم عریض تر میشه.اون رقم رو از 55 تا 120 میتونید بالا پایین کنید زاویه دید عریض خیلی بازی رو جذاب میکنه/; کل محتوی رو بریزید سطح پوشه بازی و از اینکه مستر ریس هستید افتخار کنید!

Metal Gear Solid V - The Phantom Painکانفیگ ریشید + تنظیم FOV.rar

عکس زیر با افکت فعال  و  زاویه دید 70 است

mgsvtpp_2017_10_08_21_59_32_732.jpg

عکس دوم با  ریشید فعال و زاویه 100 گرفته شده بسیار جذابه

44e1f1e0c7475433510ae3c806c53fee.jpg

بدون افکت 4K+الترا

mgsvtpp_2017_10_08_22_00_17_210.jpg

با افکت reshade  4K+ الترا

mgsvtpp_2017_10_08_22_00_20_447.jpg

عکس نهایی - موشن بلار زیبا در UHD

mgsvtpp_2017_10_08_22_04_38_769.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه آقا رضا

استفاده از shader در بازی NFS Underground :D

(OF)

59daf37259882_NeedforSpeedUnderground-OF.thumb.jpg.da86329431d7a2809d7dc995b61aca1e.jpg

(Rise)

59daf3b6cdeba_NeedforSpeedUnderground-rise.thumb.jpg.c21c9355cfc843763a6b4136fe1da83d.jpg

(DOOM)

59daf3d26cd59_NeedforSpeedUnderground-doom.thumb.jpg.6e9ed7e6d076c75bf715afe3a467a22a.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

با اجازه آقا رضا

استفاده از shader در بازی NFS Underground :D

(OF)

59daf37259882_NeedforSpeedUnderground-OF.thumb.jpg.da86329431d7a2809d7dc995b61aca1e.jpg

(Rise)

59daf3b6cdeba_NeedforSpeedUnderground-rise.thumb.jpg.c21c9355cfc843763a6b4136fe1da83d.jpg

(DOOM)

59daf3d26cd59_NeedforSpeedUnderground-doom.thumb.jpg.6e9ed7e6d076c75bf715afe3a467a22a.jpg

اصلا کار ریشید همینه ارتقا بصری بازی های قدیمیتر - خیلی هم خوب- این اندرگراند 2 است درسته؟روی چه ویندوزی هستی  یکم مشکل داشت نسخه اصلیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اصلا کار ریشید همینه ارتقا بصری بازی های قدیمیتر - خیلی هم خوب- این اندرگراند 2 است درسته؟روی چه ویندوزی هستی  یکم مشکل داشت نسخه اصلیه؟

نه آقا رضا اندر گراند 1 هستش. یادمه کل بازی رو درجه سختی هارد و تعویض دنده manual با هزار دردسر تموم کردم.

یه سوال اینکه این ریشید تکسچرهای بازی رو دسکاری میکنه یا صرفا فقط روشنایی خاصی بهش میده؟

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

نه آقا رضا اندر گراند 1 هستش. یادمه کل بازی رو درجه سختی هارد و تعویض دنده manual با هزار دردسر تموم کردم.

یه سوال اینکه این ریشید تکسچرهای بازی رو دسکاری میکنه یا صرفا فقط روشنایی خاصی بهش میده؟

ممنون .

نه تسکچر رو دست نمیزنه ولی بهبود میده با افت ها. مثلا با لوما شارپن خیلی تاثیر داره شارپ میکنه تکسچر رو . یا امبین اکلوژن فیک میده  تاثیرش ولی در کنار اچی دی تکسچر پک ها خیلی بیشتر میشه . ویچر سه با اچی دی تکسچر پک و ریشید فوق العاده میشه حالا راهنمای جدید ویچر رو میزارم در اولین فرصت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

خیر همونجور که دوستمون گفتن شماره یک هست و باعث زنده شدن خاطره ها شده ^_^ (روی ویندوز 10 ورژن 64 بیتی آخرین آپدیت) اجرا کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خیر همونجور که دوستمون گفتن شماره یک هست و باعث زنده شدن خاطره ها شده ^_^ (روی ویندوز 10 ورژن 64 بیتی آخرین آپدیت) اجرا کردم.

نسخه کرکی  است ؟چه ریلیزی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

نسخه کرکی  است ؟چه ریلیزی؟

http://bia2game.com/دانلود-بازی-need-for-speed-underground-pc/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دوست عزیز تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیز تشکر

خواهش میکنم بزرگوار .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز فرصت نکردم آموزش مادینگ mass effect  اندرو مدا روشروع کنم . نسخه خودم از همون روز یک نکسوس ماد نصب کردم روش.واقعا با مادهای لباس و  زره و آرایش و مو ...+ ریشید های قدرتمند که پیچ یک گذاشتم  چندتاشون رو مس افکت اندرومدا روی پی سی میدرخشه!

شاهکار گرافیک و گیم پلی ماجراجویی و شوتر اکشن سوم شخصه و ... خلاصه زیباست این بازی .

این تصاویر زیر با  اسکلینگ 1.8 گرفته شدن الترا. با ریشید های فانتزی وواقعا گرایانه

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_23_17_789.thumb.jpg.533a1abf1b293a81a1d24e534c5394b0.jpg

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_27_09_154.thumb.jpg.20633193ad43c82b1cd04913cde9a0a2.jpg

من نسخه اصلی اورجین رو ماد زدم یک سری کارها داره اگر دوستان تعد داشون به حد نصاب رسید مادینگ اش رو کار میکنیم.

!این هم  رایدر من البته ماد نصب شد براش کاستوم میکاپ داره و لباس و .... ولی این چهره همونه که کامیونیتی هیترز گفتن زشتهLOL

LOL

MassEffectAndromeda_2017_10_10_07_18_21_719.thumb.jpg.bfcd3392516798dabee14c715bf36eaf.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

میشه یه ماد گرافیکی عالی برای جی تی ای san andreas بدین؟ بهترین مادش رو بدین حتی اگه سیستم خیلی بالایی بخواد

لینک به دیدگاه

میشه یه ماد گرافیکی عالی برای جی تی ای san andreas بدین؟ بهترین مادش رو بدین حتی اگه سیستم خیلی بالایی بخواد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...