رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چهار تا Reshade برای  the evil within 2 :

حتما ایتفاده کنید اتمسفر باز خیلی بهتر میشه -بازی خیلی  زیبا میشه

The Evil Within 2_Cinestyle basic.ini

The Evil Within 2_SH Atmospheric style.ini

TEW2 My Vision Preset.ini

TEW2.ini

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

میدل ارث رو دانلود کردم- 4k تسکچر ها رو نصب کردم  در 4k الترا  با تمام تنظمیات  الترا  بازی قفل روی 30 فری براحتی  اجرا میشه و هیچ مشکلی نیست. ضمنا بازی همون نسخه لانچ است و هیچ اپدیتی هم براش عرضه نشده- در 1080 و 2k هم براحتی قابل بازی است در 60 فریم. بازی بسیار بهینه است  که روز یک با نهایت گرافیک با تکسپر های 10 گیگی 4k و  این همه افکت ریشید و  این همه تنظمیات گرافیکی و ... براحتی  4k سی فریم قفل است-ضمنا من  30 فریم ر و کپ کرده بودم در انویدیا اینسپکتور و خود بازی  و هنوز تست نکردم ببینم در انلاک چقدر میده ولی با توجه به اینکه بازی قفله  و با 33میلی ثانیه فریم تایم داره دائم اجرا میشه من میگم نسخه پی سی بازی بهترین نسخه است برای کسانی که میخوان روی تلویزیون در UHD بازی کنند . با یک ریشید زیبا در 4k میدرخشه-

خود باز ی اییی یکم ify است  باید برم جلو ببینم میگیرم یا نه -من باید بازی  جذبم کنه  اصلا احساسی بازی نمیکنم- متاسفانه شروع بازی یکم جنریک بود ببینم جلو تر خودش رو از بازی قبلی جدا میکنه یا بازهم در واقع  ریمیک همون یک است.

ولی 4k/30بسیار زیبا است:

خود بازی بدون ریشید-فریم بالا با   نمایشگر فریم  reshade مشخص است: این دوتا شات با افتر برنر گرفته شده که فریم  کانتر ریشید رو هم کپجر میکنه روی عکس- 4k  الترا با تکسچر های 4k

ShadowOfWar_2017_10_17_06_53_40_987.thumb.jpg.2fff4ad86a1631ae959d027cdbbdb212.jpg

ShadowOfWar_2017_10_17_06_52_45_086.thumb.jpg.16a2667f92d49198b85b16c4e1b6154b.jpg

دوتا عکس زیر رو با  چرینت اسکرین خود ریشید گرفتیم منتها  ریشید یکم اینجا عجیبه جون فریم کانتر خودش رو در شات نشون نمیده!!  در کل بازی 30 فریم قفل است در 4k -

16گیگ رم + Zotac GTX 980 Ti amp extreme edition

59e57b3c92cb0_ShadowOfWar2017-10-1706-56-08.thumb.jpg.d3617cb3a43159522459980c1e9085ef.jpg

reshade رایز اف تومب ریدر که رد مقاله اصلی هم قرار دادم بازی رو بدشت زیبا میکنه

59e57b4f56488_ShadowOfWar2017-10-1706-55-17.thumb.jpg.ba714701d2e369852e1300d34b70cb25.jpg

هر چند دوتا ریشید مخصوص خود بازی  بچه ها دادن بیرون ، اپلود کردم:

Middle-earth_ Shadow of War_CineStyle Light.ini

Middle-earth_ Shadow of War_True Shade SoW.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا dead space رو هر ۳ شمارشو گیر اوردم ?

شماره یکش رو نصب کردم ، روی 4k حدود ۱۶۰ فریم میده ?

البته مانیتور ۱۰۸۰ هست ولی به کمک super virtual resolution روی 4k گزاشتم که واقعا تاثیر داشت.

میخواستم بپرسم شما براش یه ریشید توپ چی دست و بالتون دارین ?

ایشاالله یه ریشید خوبم شما بدین بهم تا یکبار دیگه بازی رو انجام بدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/24, 16:30:25، rezagtx گفته است :

Reshade 

آقا رضا مارو دریابید ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا مارو دریابید

یک ریشید بهت میدم برای دد اسپس هر سه  قسمت رو فیلم میکنه همون عکس های اول مقاله رو ببین دد اسپس سه مثل بازی نسل بعد شده  ولی تا ظهر برات میزارم  . الان دسترسی ندارم با موبایلم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

یک ریشید بهت میدم برای دد اسپس هر سه  قسمت رو فیلم میکنه همون عکس های اول مقاله رو ببین دد اسپس سه مثل بازی نسل بعد شده  ولی تا ظهر برات میزارم  . الان دسترسی ندارم با موبایلم.

ممنونم از شما ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، deadlight گفته است :

درود 

اقا رضا ریشید خفن تر برای shadow of war  نداری ؟

والا چهار تا اپلود کردن بچه ها گذاشتم بالا چیزی فعلا نیومده ولی از صفحه یک تاپیک چند تا هستن مال گاست ریکون خیلی افکت اضافه میکنن  من تست کردم خیلی قشنگ میشد evil within 2- رو دارم با همین بازی میکنم بسیار زیبا میکنه میتونید ریشید های بازی های دیگه رو امتحان کنید ببینید کدوم از نظر خودتون بازی رو براتون جذاب تر میکنه من میگ سلیقه ای است ریشید.اگ جدید بزارن اینجا اولود میکنیم برای دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/07/25, 15:28:58، rahmanshahi گفته است :

آقا رضا dead space رو هر ۳ شمارشو گیر اوردم ?

شماره یکش رو نصب کردم ، روی 4k حدود ۱۶۰ فریم میده ?

البته مانیتور ۱۰۸۰ هست ولی به کمک super virtual resolution روی 4k گزاشتم که واقعا تاثیر داشت.

میخواستم بپرسم شما براش یه ریشید توپ چی دست و بالتون دارین ?

ایشاالله یه ریشید خوبم شما بدین بهم تا یکبار دیگه بازی رو انجام بدم .

این رو برای دد اسپس ها بگیر -این مال سه است ولی چون موتورشون یکی است و هرسه dx9 هستند بهشون میخوره- اکسترکت کن بریز کنار exe بازی -تمام- ای بهترین مسترافکت dead space ها بود من با این بازیشون کردمم-خارق العاده میشه بازی و بسیار ترسناک تر.

این مستر افکت است سنگین تر ریشید و فریمت رو میاره پایین -

http://s8.picofile.com/file/8309418768/ReShade_0_16_0_Public_Beta_MER_1_1_111_DS3_dead_pace_3.rar.html

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا رضا در مورد اون باگ گرافیکی ک قبلا گفتم تو فال اوت دارم

مشکل با درایور و اینا حل نمیشه

اینو پیدا کردم ک بعضیا میگن این مشکلشونو حل کرده

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/978/?tab=2&navtag=https%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Ffallout4%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D978&pUp=1

فقط اصلا نمیدونم چطوری استفادش کنم

یه راهنمایی بفرمایی مارو ممنون میشم :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، Hesan گفته است :

اقا رضا در مورد اون باگ گرافیکی ک قبلا گفتم تو فال اوت دارم

مشکل با درایور و اینا حل نمیشه

اینو پیدا کردم ک بعضیا میگن این مشکلشونو حل کرده

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/978/?tab=2&navtag=https%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Ffallout4%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D978&pUp=1

فقط اصلا نمیدونم چطوری استفادش کنم

یه راهنمایی بفرمایی مارو ممنون میشم :x

دوست عزیز خود بازی ونیلا یعنی نسخه   اصلی بازی بدون  هیچ تغییری نباید مشکلی داشته باشه روی هیچ سیستمی  - مگر مشکل  از اون سیستم باشه- مثل کارت گرافیک ضعیف یا داریور بد  یا  ویندوز مشکل دار یا  بازی نسخه ای که نصب کردید نسخه اش مشکل داره- بازی  خام codex با همه اپدیت ها مشکل تکسچر نداره بدون هیچ مادی ! شما مشکل درایور یا گرافیکی دارید. هیچ ربطی به ماد نداره این ماد تکسچر اپتمیایزیشن مربوطه به بهنیه سازی ظاهری تسکچر ها که به طوری  که بافت های بکار رفته رو میاد مودر فشرده میکنه  تا از حجم لود در رم کارت گرافیک کم کنه-این ماد رو من استفاده نکردم ولی میتونم براتون راهنمایی بدم، چون راستش  رو بخواید از مدهای با تسکچر های خیلی سنگین تر دارم  استفاده میکنم. منتهی  یک چیزی: ببنید شما گرافیکتون  چیه ؟ درایور تون رو به روز کردید؟ چه نسخه ای  از بازی رو نصب کردی؟ ایا اپدیته؟ ایا داری از نسخه 80 و خودره ای گیگ  استفاده میکنی با تکسچر UHD یا نه نسخه 1.9 codex بدون   اون DLC 4k پک؟

اینا رو پاسخ بده تا بهت بگم چه کنی  که مشکلت حل بشه  ولی بازی ونیلا نباید اینجور باشه- اخه ما 50 گیگ ماد  تکسچر زدیم روی بازی ،یک نقطه بافت خراب ندیدیم!  این همه تغییر سنگین و ویرایش خراب نکرده بازی رو- حالا چطور  نسخه ونیلا خراب شد تکسچر هاش . مشکل از جایی دیگه است باید بررسی کنیم. من در خدمتم. بالا رو شما جواب بده  من ببنیم یک تحقیقی بکنم درباره فالوت 4 روی AMD. والا  هیچ وقت  بازی فالوت رو روی AMD نداشتم. اصلا الان دو ساله کارت AMD ندیدم به چشم!  چه برسه بخوام بازی  روش  ماد کنم. شما بهم این دیتا رو بده من در خدمتم.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست عزیز خود بازی ونیلا یعنی نسخه   اصلی بازی بدون  هیچ تغییری نباید مشکلی داشته باشه روی هیچ سیستمی  - مگر مشکل  از اون سیستم باشه- مثل کارت گرافیک ضعیف یا داریور بد  یا  ویندوز مشکل دار یا  بازی نسخه ای که نصب کردید نسخه اش مشکل داره- بازی  خام codex با همه اپدیت ها مشکل تکسچر نداره بدون هیچ مادی ! شما مشکل درایور یا گرافیکی دارید. هیچ ربطی به ماد نداره این ماد تکسچر اپتمیایزیشن مربوطه به بهنیه سازی ظاهری تسکچر ها که به طوری  که بافت های بکار رفته رو میاد مودر فشرده میکنه  تا از حجم لود در رم کارت گرافیک کم کنه-این ماد رو من استفاده نکردم ولی میتونم براتون راهنمایی بدم، چون راستش  رو بخواید از مدهای با تسکچر های خیلی سنگین تر دارم  استفاده میکنم. منتهی  یک چیزی: ببنید شما گرافیکتون  چیه ؟ درایور تون رو به روز کردید؟ چه نسخه ای  از بازی رو نصب کردی؟ ایا اپدیته؟ ایا داری از نسخه 80 و خودره ای گیگ  استفاده میکنی با تکسچر UHD یا نه نسخه 1.9 codex بدون   اون DLC 4k پک؟

اینا رو پاسخ بده تا بهت بگم چه کنی  که مشکلت حل بشه  ولی بازی ونیلا نباید اینجور باشه- اخه ما 50 گیگ ماد  تکسچر زدیم روی بازی ،یک نقطه بافت خراب ندیدیم!  این همه تغییر سنگین و ویرایش خراب نکرده بازی رو- حالا چطور  نسخه ونیلا خراب شد تکسچر هاش . مشکل از جایی دیگه است باید بررسی کنیم. من در خدمتم. بالا رو شما جواب بده  من ببنیم یک تحقیقی بکنم درباره فالوت 4 روی AMD. والا  هیچ وقت  بازی فالوت رو روی AMD نداشتم. اصلا الان دو ساله کارت AMD ندیدم به چشم!  چه برسه بخوام بازی  روش  ماد کنم. شما بهم این دیتا رو بده من در خدمتم.

r7 370

نسخه کودکس

اخرین اپدیت یعنی 1.9

دی ال سی پک های کاملش

حدود 40g

درایور هم اخرین نسخه اصلی رو دارم

من یه تحقیقی هم کردم اکثر کاربرایی ک amd دارن این مشکلو دارن و مثل اینکه بعد اپدیت 1.8 اینطوری شده

ویرایش شده توسط Hesan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Hesan گفته است :

r7 390x

نسخه کودکس

اخرین اپدیت یعنی 1.9

دی ال سی پک های کاملش

حدود 40g

درایور هم اخرین نسخه اصلی رو دارم

من یه تحقیقی هم کردم اکثر کاربرایی ک amd دارن این مشکلو دارن و مثل اینکه بعد اپدیت 1.8 اینطوری شده

دوست من در فروم  های استیم چیزهای جالبی خوندم.   این مشکل AMD هاست . چون مئ روی انویدیا دو تا کارت نه سه تا  بازی فالوت 4 رو تست زدم  هیچ وقت مشکلی ندیدم میدونید  مربوط به چیه ؟

delta color compression  مکانیزم  الگوی فشرده سازی رنگ ها- یکی از  کاربران reddit گفته برای اینکه حل بشه- که معمولا بعد از مدت طولانی بازی کردن پدید میاد- سیو کنید کلا بازی رو ببندید بعد باز کنید باز برای مدت طولانی  نخواهید داشت . این یک راه-

یکی دیگه گفته  اگر واقعا میخوادی مشکل بره کارت انویدیا بگیرید چون فالوت 4  تمام شد و  بعد از پچ 1.8 و عدم سازگاری درایو رهای AMD با این مشکل بازی - اگرچه در بخش فیکس های درایور هایAMD به  این موضوع اشاره شده- دیگه فالوت 4 تمام براش اپدیت نمیاد پس بعید میدونم فیکس بشه ازط ریق بتسزدا  و این به عهده AMD و درایور هاش که فیکس کنه-فالوت 4 روی انویدیا خیلی بهتر جواب میده خیلی بهتر - مخصوصا اگر در مادینگ باشید داریور های انویدیا انعطاف بیشتری دارند.

یکی دیگه گفته درایور 16.11.5  گریبانگیر این مشکل الگوی فشرده سازی رنگ قرار نگرفته میتونید تست کنید . اینو رو نمیتونم تایید کنم چون الان هیچ کارت AMD دستم نیست.

شیدر کش و  الگوی فشرده سازی رنگ در کارتهای AMD با این بازی مشگل داره - بنابراین پیشنهاد میدهم یا shader cache رو disable کنید یا  دانگرید کنید به  درایور 16.11.5.

بلدید چطور شیدر کش رو  خاموش کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست من در فروم  های استیم چیزهای جالبی خوندم.   این مشکل AMD هاست . چون مئ روی انویدیا دو تا کارت نه سه تا  بازی فالوت 4 رو تست زدم  هیچ وقت مشکلی ندیدم میدونید  مربوط به چیه ؟

delta color compression  مکانیزم  الگوی فشرده سازی رنگ ها- یکی از  کاربران reddit گفته برای اینکه حل بشه- که معمولا بعد از مدت طولانی بازی کردن پدید میاد- سیو کنید کلا بازی رو ببندید بعد باز کنید باز برای مدت طولانی  نخواهید داشت . این یک راه-

یکی دیگه گفته  اگر واقعا میخوادی مشکل بره کارت انویدیا بگیرید چون فالوت 4  تمام شد و  بعد از پچ 1.8 و عدم سازگاری درایو رهای AMD با این مشکل بازی - اگرچه در بخش فیکس های درایور هایAMD به  این موضوع اشاره شده- دیگه فالوت 4 تمام براش اپدیت نمیاد پس بعید میدونم فیکس بشه ازط ریق بتسزدا  و این به عهده AMD و درایور هاش که فیکس کنه-فالوت 4 روی انویدیا خیلی بهتر جواب میده خیلی بهتر - مخصوصا اگر در مادینگ باشید داریور های انویدیا انعطاف بیشتری دارند.

یکی دیگه گفته درایور 16.11.5  گریبانگیر این مشکل الگوی فشرده سازی رنگ قرار نگرفته میتونید تست کنید . اینو رو نمیتونم تایید کنم چون الان هیچ کارت AMD دستم نیست.

شیدر کش و  الگوی فشرده سازی رنگ در کارتهای AMD با این بازی مشگل داره - بنابراین پیشنهاد میدهم یا shader cache رو disable کنید یا  دانگرید کنید به  درایور 16.11.5.

بلدید چطور شیدر کش رو  خاموش کنید؟ اگر بلد هستی اقدام کنید بعد تست کنید. اگرنه بگید براتون توضیح بدم.

Right click desktop - Radeon Settings
-Games tab
-Add Fallout4.exe to your Application Profile list, to do this (click add icon on right
top corner, and find your exact game exe (steamapps/common/fallout4)
-After you added fallout4.exe to your list (Note that this is NOT global settings)
-Click fallout4 box in list
-Now you will see alot of options box in this window

-Click the one called "Shader Cache"

بعد اینجا که رسیدی :  شیدر کش رو باز کن کلا  خاموشش کن - نه yes نه  اتوماتیک

این شیدر کش باعث ایجاد ناپداری در فالوت 4 میشه با AMD,

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بلدید چطور شیدر کش رو  خاموش کنید.

ممنون از شما اقا رضا بابت راهنمایی

بله دقیقا همینطوریه ک میگید

شیدر کش رو هم همین الان غیرفعال کردم و میرم واسه تستش اگه نشد اون ورژن درایور ک گفتینم یه تستی مینکم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک resahde عالی کشف شد برای بازی evil within 2 حتما  استفاده کنید :

The Evil Within 2_Dark Within.ini

این reshade شاید  چند فریمی بزنه ولی ارزش رو داره  اوللا از یک ادج دتکتور یعنی شناسا گر لبه برای  شناسایی  لبه ها در بازی استفاده میکنه و با   تون مپینگ  امده  لبه ها رو یک حس سه بعدی داده بسیار زیبا میشه- ضمنا یک DOF خیلی صاف و خفیف بوکه هم به کاربرده -شما DOF بازی رو ببندید و grain هم رو ببنید(جفت FOV) بازی  بینهایت زیبا تر میشه:

تصاویر زیر رو با دقت نگاه کنید ضمنا در خود بازی ببنیدی خیلی بهتره- کلا بهترین ریشید این بازی است:

TEW2_2017_10_23_15_06_26_368.thumb.jpg.f791e359b122cfe8b53dfeed80bf1571.jpgTEW2_2017_10_23_15_06_07_880.thumb.jpg.dc9df00e5495d2bde36e7580f2dcffe8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3 reshade عالی برای  مدل ارث اصلی   سایه موردور -

این ریشید ها جدید با کمک reshade  3.8 ساخته شدن و همه 2017 هستن- هز سه بازی رو بینهایت زیبا میکنند. نصب مثل اموزش همین تایپک

Middle-earth™_ Shadow of Mordor™_Simple filter remover Preset.ini

SweetFX_SettingsMiddle-earth™_ Shadow of Mordor™_Better Mordor _ Ultra Realism V2.ini

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همانطور که در پیچ یک این تاپیک اشاره کردم منتظرم تا مادینگ روی اسکایرم اسپشال ادیشن  ماچور بشه و یکم  مادها پایدار بشن اینقدر بتا نباشند تا  یک نسخه عالی از اسکایرم رو مجددا خلق کنم . ضمنانی که نسخه اصلی رو  ماد میزدیم  دورانی بود. الان  چون مشکل  حافظه بخاطر 64 بیت بودن بازی حل شده مودرها دارن رسما  شاهکار خلق میکنند . این ماد زیر ر حتما من استفاده خواهم کرد.

http://www.pcgamer.com/skyrim-modder-uses-real-life-photography-to-recreate-gorgeous-finnish-forests/

امده از عکس های واقعی در جنگل ها بیش از 20 مدل تنه درخت با جزییات بالا بکاربرده د برای خلق نهایت رئالیزم - حالا مشا فرض کنید این ماد رو بدن دست من  با یک ENB خطرناک!

q4bB8WNHfgXVswmev4p85f-650-80.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام.

میخواستم بدونم نحوه نصب ماد بری روی ویچر 3 چطوری هست؟:) و این که یک مد بود تو یو تیوب دیدم که طرف داشت با سیری تو محیط بازی میچرخید خیلی دوس تدارم امتحانش کنم، بعدم قوی ترین ماد های گرافیک ویچر 3 کدوما هستن، مدی هست مثل اسکایریم بافت ها و کیفیت تکسچر ها رو تو ویچر تغییر بده؟ مخصوصا این که بیشتر علف هایی که تو ویچر 3 هست کیفیت مطلوبی ندارن و مثل این که دو بعدی هستن وقتی از نزدیک میبینیمشون.:4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام.

میخواستم بدونم نحوه نصب ماد بری روی ویچر 3 چطوری هست؟:) و این که یک مد بود تو یو تیوب دیدم که طرف داشت با سیری تو محیط بازی میچرخید خیلی دوس تدارم امتحانش کنم، بعدم قوی ترین ماد های گرافیک ویچر 3 کدوما هستن، مدی هست مثل اسکایریم بافت ها و کیفیت تکسچر ها رو تو ویچر تغییر بده؟ مخصوصا این که بیشتر علف هایی که تو ویچر 3 هست کیفیت مطلوبی ندارن و مثل این که دو بعدی هستن وقتی از نزدیک میبینیمشون.:4_joy:

درود

.ویچر 3 دو نوع ماد داره -یک نوع بدون اسکریپت  ویکی با اسکریپت- با اسکریپت ها رو من آموزش نذاشتم هیچ وقت - چون راستش رو بخواهید برای خودم که میخوام  نصب کنیم باید چند روز بشینم  فقط رفع اشکال کنم- مادهایی که مثلا انمیشن اضافه میکنن یا  هوش مصنوعی رو دستکاری میکنن یا  دست میبرن در   ساختار گیم پلی -HUD- دروبین- اینها همه اسکرپیتینگ دارند شما بعد از نصب  باید کلی وارد باشید که بتونید بازی رو راه بندزاید. من حدود 30 ماد  اسکرپیتینگ نصب دارم برای خودم  یا اینکه این همه ساله ماد نصب میکنم وقتی میخوام اپدتیشون کنم     کار گره میخوره!

ولی از اونور مادهای بدون اسکرپیپت که خودم ترجیح میدم  مادهای هستند که زا بعد گرافیکی بازی رو زیبا میکنن و راستش روب خواهید ویچر3 خودش بازی کامل و بزرگی است و یکی از بهترین RPG های تاریخه -شاید فقط  زلدا به پاش برسه-پس عناصیر گیم پلی رو من  خود بازی رو قبول دارم- پس فقط مادهای گرافیکی رو آموزش میگذارم برای بچه ها استفاده کنن.

برای مادهای گرافیکی  چند تا اموزش هست لینک برات میزارم استفاده کن بهرتین مادهای گرافیکی ویچر  همین ها هستند.  علف هم دسوت من جهان ویچر پانص کیلومتره! خوب اگر علف سه بعدی بزارن که شما  100 گیگ رم میخواهی برای بازی-این رو باید روی کنسول ها هم اجرا کنن -همه که سیستم گیمنیگ  قوی ندارن با کارت های اند .

منتهی مودرها امدن علف ها رو ه ویرایش کردن برای مثال تصویر زیر شات بازی من است با بهترین مادهای گرافیکی ویچر3-   همه چیز ویرایش شده و ویچر 3 رو تبدیل کرده به یکی از بهترینها:

8bc0bcb574bb514b7afe1e20b6c9b822.jpg

حالا شما برای نصب  این دو تا بخش رو بخون میتونی مودهای بیسیک ارتقا بصری بازی رو نصب کنی .

برای ویچر 3 یک پوشه بسازید به  اسم Mods سطح پوشه بازی:

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت کنید پوشه بدست امده رو با نام modTurbolighting  کپی کنید داخل پوشه مادز

این ماد توربو لایتنیگ  کلا نور پردازی بازی رو تعویض میکنه:

بعد که ماد رو کپی کردید، طبق آموزش همین تاپیک برای ریشید 3.0 - ریشید 3 ور نصب کنید برای ویچر 3  بعد این4 تا کانفیگ رو میتونید استفاده کنید. دقت کنید برای نهایت فعال سازی این کانفیگ ها ماد توربو لایتینگ کپی باشه  داخل پوشه Mods بازی .فیال های INI که کانفیگ ریشید 3 هستند و  اون رر هم که ماد اصلی توربولایتینگ

نمونه های شات ها با کانفیگ مور علاقه من Martyultimate:

witcher3_2017_10_12_19_49_42_280.thumb.jpg.62258031857414dc3e172e5c4052257e.jpgwitcher3_2017_10_12_19_47_48_108.thumb.jpg.41c8df2f920d1a66baefd0eed68dee4c.jpgwitcher3_2017_10_12_19_43_18_532.thumb.jpg.d64868d5fee7f16e171701dfd1998072.jpg

MartyV1.2.ini

modTurbolighting.rar

KORVI.ini

MartyUltimateV1.2.ini

ToussaintV1.2.ini

حالا  یک مادی است خیلی تاثیر داره در گرافیک بازی من الان دارم با اون براتون  اسکرین شات میگیرم.اونم HD texture پک  است برای ویچر- شما باید خودتون  دانلود کنید من راهنمایی میگذارم حتما نصب کنید البته ورژن بازی تون حتما اخرین نسخه باشه یعنی اگر ویچر 3 نصب دارید که احتمالش است  گیمر حرفه ای  هستید دیگه به حرف های من گوش نمیدید  یا این پست ها رو نمی خونید ولی اگر  خبر ندارید به لینک زیر بروید و فایل زیر رو دانلود کنید:

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/?

یک اکانت رایگان هم بسازید  در مرکز اپلود مادینگ در وب- الان قدرتمند ترین سایت مادینگ پی سی همین نکسوس است.

وقتی مادر  گرفتید از بخش دانلود جدیدترین سنخه اش همون اولی است حدود پانصد مگه- این بهترین ماد ارتقا گرافیکی ویچر 3 است با بیش  از 3 میلیون دانلود- از شماره یک این ماد سالهاپیش دارم استفاده میکنم واقعا ویچر 3 بدون HDrework  ناقصه:

1021-0-1449969859.thumb.jpg.44237752e0f01aaddb1eb7a001971b34.jpg

ماد رو اکسترکت کنید وبعد پوشه بدست امده یعنی:

modHDReworkedProject  رو کپی کنید در همون پوشه MODS سطح پوشه اصلی ویچر. حالا  بقیه راه رو مثل  این مقاله تاپیک اصلی صفحه یک ریشید رو نصب کنید و بعد برید داخل بازی و بهترین نور پردزای و گرافیک ویچرسه رو تجربه کنید البته مشروط بر اینکه سیستم خوبی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

اقا واقعا ممنون از لطف شما، واقعا دارم لذت میبرم از جواب شما. با لطف شما دارم میرم که ویچر رو قویترین گرافیک ممکن کنم. :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دارم روی مادینگ کرایسس با شیدر های جدید کار میکنم  کولاک میشه الان اگر بدونید  که چه گرافیکی در انتظار شماست بال در میارید . منتهی یک سری  مشکلات است یک سری مادها پاک شدن و دیگر مودر ها اپلود نکردن- چون جایی قطعی مثل نکسوس نداره کرایسس- Moddb است اونم  خیلی  از لحاظ ارشیو    دقیق نیست حالا فعلا تونستم کرایسس یک  رو با نهاینت گرافیک با شید رهای جدید  zen  اجرا کنم گرافیک ش  خیره کننده شده

قدرت پی سی گیمینگ! حالا   البته باید کار کنم روش هنوز مشکلاتی است اگر بتونم فیکس کنم ور اهنمایی کامل بشه و خودم باگ نداشته باشم اموزش  میزارم./crysis64_2017_10_30_07_49_57_157.thumb.jpg.ed7cf46ac0776afd257284ef82af0df0.jpg

4k+  با شیدر های جدید و بافت های جدید - مو به تن سیخ خواهد شد!

crysis64_2017_10_30_07_50_02_950.thumb.jpg.f8ea547dd702cd4b6b3ebb8922736448.jpg

crysis64_2017_10_30_08_20_42_349.thumb.jpg.af8c7d0a84a35ab819c3cee20b05272b.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک reshade  برای ویچر  !

منتهی باید Wiedzmin Lighting Mod رو نصب کنید . اگر STLM رو نصب  کرده اید - سوپر توربو لایتنیگ  ماد ، پاکش کنید از پوشه ماد- این رو دانلود کنید اکسترکت کنید  پوشه بدست آمده رو با بزارید داخل پوشه مادز:

Wiedzmin Lighting Mod 8.0 WIP-2358-8-0.rar

اینم مثل STLM یک سیستم نور پردازی کلیه  کلا دوتا هستن این با Stlm بعد برای این سیستم های نوری ریشید میزنن- این جدیده بازی رو یکم تیره میکنه ولی خیلی سینمایی -  نورپردازی عالی میشه- به نظر از STLM هم بهتره

بعد ریشید زیر رو  کپی کنید  داخل بازی

http://s9.picofile.com/file/8310727934/Fantasy_Ultimate.rar.html

دقت کنید این  ریشید 3 نیست . اولد اسکوله!! باید  ریشید 3 و فایل  هاش پاک بشه بعد این رو بزارید در پوشه x64.

اینها ریشید های 2 هستن یک کانفیگ دارن.

59faef5d0dff0_TheWitcher3Screenshot2017_11.02-13_05_04_95.thumb.jpg.ecc717f9e393b43b0b5ff29152fa55d3.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام 

رضا جان میشه یک ریشد توپ! برای mafia 3 معرفی کنید.سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام 

رضا جان میشه یک ریشد توپ! برای mafia 3 معرفی کنید.سپاس

از بین همه ریشدی های مافیا این  4تا رو بیشتر خوشم امد :

Mafia III_Vintage CinemaScreen V2.ini

Mafia III_© Next-Gen UltraSharp + NoBlur Fix ®.ini

Mafia III_MAFIA III estilo Realistico 2.0.ini

Mafia III_Vintage CinemaScreen V2.1 DOF.ini

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...