رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از دوستان لیست ماد ویچر میخواست این لیست ماد مننجر ویچر 3 منه - نمیدونم د رکدوم تاپیک پرسید برای همین نیمجورمش- فروم هم اذیت میکنه امروز  مرتب سرعتش بالا پایین میشه -  دیگه بدتر.

Capture.thumb.JPG.d03c183d45aba3e8e94cde24b271072d.JPG

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا رضا ببخشید

من برنامه Reshade  رو دانلود کردم ولی وقتی فایل اجرایی ReShade_Setup_3.0.8.exe  را اجرا میکنم ، موقعی که در پنجره  welcome  ( شکل زیر)  روی گزینه select game  کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی پنجره ای باز نمیشه که من بخوام فایل اجرایی بازی رو انتخاب کنم !!!

وقتی هم که کلید ctrl رو همزمان با کلیک روی گزینه select game  نگه میدارم ، پنجره برنامه کلا بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیفته !!!

بنظرتون مشکل کجاست ؟؟؟  ممکنه نیاز به قندشکن داشته باشه ؟؟؟

001_.jpg.153a0caca6153ad15ff2ac3e40bb9fc0.jpg

ویرایش : مشکل رفع شد ....

بعد از 7-6 دقیقه که پنجره welcome رو باز نگه داشتم ، دکمه انتخاب گیم فعال شد ... یعنی اینقدر زمان میبره تا برنامه فعال بشه ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاثیر فوق العاده ریشید در گرافیک Evil within 2 :

کافیه فایل زیر رو دانلود کنین :

Evil within 2.ini

TEW2_2017_11_04_00_36_04_802.thumb.jpg.72e83b913dafe516b0cd7f2c0a67cd9b.jpgTEW2_2017_11_04_00_36_06_451.thumb.jpg.422f41ea02bdc1179befd67ce28a86d2.jpg

تصویر بالایی با ریشید گرفته شده. تصویر پایینی گرافیک خود گیم.

TEW2_2017_11_04_00_33_29_307.thumb.jpg.b8fa20718581eee35356b781c06b0288.jpgTEW2_2017_11_04_00_33_32_340.thumb.jpg.89835524dd56b1391780ace8709babcf.jpg

تصویر پایینی با ریشید گرفته شده. تصویر بالایی گرافیک خود گیم.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

در در 1396/08/04, 02:34:28، rezagtx گفته است :

برای ویچر 3 یک پوشه بسازید به  اسم Mods سطح پوشه بازی:

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت کنید پوشه بدست امده رو با نام modTurbolighting  کپی کنید داخل پوشه مادز

این ماد توربو لایتنیگ  کلا نور پردازی بازی رو تعویض میکنه:

بعد که ماد رو کپی کردید، طبق آموزش همین تاپیک برای ریشید 3.0 - ریشید 3 ور نصب کنید برای ویچر 3  بعد این4 تا کانفیگ رو میتونید استفاده کنید. دقت کنید برای نهایت فعال سازی این کانفیگ ها ماد توربو لایتینگ کپی باشه  داخل پوشه Mods بازی .فیال های INI که کانفیگ ریشید 3 هستند و  اون رر هم که ماد اصلی توربولایتینگ

نمونه های شات ها با کانفیگ مور علاقه من Martyultimate:

witcher3_2017_10_12_19_49_42_280.thumb.jpg.62258031857414dc3e172e5c4052257e.jpgwitcher3_2017_10_12_19_47_48_108.thumb.jpg.41c8df2f920d1a66baefd0eed68dee4c.jpg

شرمنده اقا رضا که زیاد سوال میکنم ... آخه تو زمینه ریشید و مادینگ تازه کار هستم :14_relaxed:

در مورد افکتها فرمودید فایل preset افکت مورد نظر رو که پسوند ini .*  داره  ، باید در پوشه بازی و در کنار فایل اجرایی برنامه بگذاریم و اونوقت با برنامه reshade در وسط بازی میتونیم preset (افکت) مورد نظر رو فعال یا غیر فعال کنیم

حالا سوال من اینه که برای فعال سازی مادها باید چکار کنیم ... یعنی اگر در سایت nexusmods.com  بریم و یه ماد دانلود کنیم اونوقت برای نصب این ماد توسط برنامه ریشید باید چکار کنیم ؟؟؟

آیا برای نصب ماد هم باید به همین روش افکتها در برنامه ریشید عمل کنیم ؟؟؟ ( یادم هست که قبلا مادها رو با برنامه nexus mod manager در بازیها فعال میکردیم که خیلی دردسر داشت )

خواهشمندم اگر ممکنه یکبار دیگه توضیح بدید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، saeedx گفته است :

آقا رضا ببخشید

من برنامه Reshade  رو دانلود کردم ولی وقتی فایل اجرایی ReShade_Setup_3.0.8.exe  را اجرا میکنم ، موقعی که در پنجره  welcome  ( شکل زیر)  روی گزینه select game  کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته یعنی پنجره ای باز نمیشه که من بخوام فایل اجرایی بازی رو انتخاب کنم !!!

وقتی هم که کلید ctrl رو همزمان با کلیک روی گزینه select game  نگه میدارم ، پنجره برنامه کلا بسته میشه و هیچ اتفاقی نمیفته !!!

بنظرتون مشکل کجاست ؟؟؟  ممکنه نیاز به قندشکن داشته باشه ؟؟؟

001_.jpg.153a0caca6153ad15ff2ac3e40bb9fc0.jpg

نه از اول ریشید رو دانلود کن و با ران از ادمین اجراش کن . کلیک راست کن بعد. اگر ریشید که گرفتی الان در درایو c قرار داره جابجاش کن ویندوز بهش اجازه نمیده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، saeedx گفته است :

شرمنده اقا رضا که زیاد سوال میکنم ... آخه تو زمینه ریشید و مادینگ تازه کار هستم :14_relaxed:

در مورد افکتها فرمودید فایل preset افکت مورد نظر رو که پسوند ini .*  داره  ، باید در پوشه بازی و در کنار فایل اجرایی برنامه بگذاریم و اونوقت با برنامه reshade در وسط بازی میتونیم preset (افکت) مورد نظر رو فعال یا غیر فعال کنیم

حالا سوال من اینه که برای فعال سازی مادها باید چکار کنیم ... یعنی اگر در سایت nexusmods.com  بریم و یه ماد دانلود کنیم اونوقت برای نصب این ماد توسط برنامه ریشید باید چکار کنیم ؟؟؟

آیا برای نصب ماد هم باید به همین روش افکتها در برنامه ریشید عمل کنیم ؟؟؟ ( یادم هست که قبلا مادها رو با برنامه nexus mod manager در بازیها فعال میکردیم که خیلی دردسر داشت )

خواهشمندم اگر ممکنه یکبار دیگه توضیح بدید...

درود 

نه مشکلی نیست این تاپیک برای همینه. برای ریشید که قشنگ متن اصلی تاپیک رو بخونی متوجه میشی. برای ویچر منظورته؟مادهای ویچر؟یا بازی دیگه؟خوب مادینگ سخته نکسوس ماد مننجر که اگر نباشه بیچاره است ادم . من تمام بازی هایی که مادینگ کار کردم با با این  ابزار بوده. برای ویچر   در طول همین تاپیک اگر برگردی در پست ها  اموزش گذاشتم چند جا. 

شما برای ویچر سه میتونی از ماد مننجر خود بازی استفاده کنی که بالاتر چند تا پست عکسش رو گذاشتم و یا  به صورت دستی ماد کپی کنی . پیشنهادم برای شما دستی است. و برای ویچر هم  بازی است که مادینگ اش خیلی پیچیده میشه چون یک سری مادهاش با هم  تداخل اسکریپت دارن باید با ابزارهایی مرج بشن . پس بهترین کا ربرای تازه واردها اینه که مادهای گرافیکی اش رو مثل تسکچر ها و  بهبود دهنده های گرافیکی استفاده کنن . 

اول یک پوشه  باید در  اولین سطح پوشه ویچر بسازی به اسم Mods.

بعد مادهای ویچر رو که میخوای  دانلود کنی اکسترکت کنی بریزی تو پوشه .پیشنهاد من برای شما مادهای زیره. اینا ارتقا دهنده بصری است اسکریپتینگ نمیخواد . بازی رو زیبا میکنه در حد عالی .

الان با موبایل هستم در اولین فرصت لینک  ها رو براتون از نکسوس میزازم.

این بهترین و اصلی ترین ماد ویچر 3 است   تمام  تکسچر های بازی رو اورهال  میکنه:

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/?tab=1&navtag=https%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D1021%26preview%3D&pUp=1

این  سکانس های نبرد ور خونین  تر میکنه

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/519/?

این تکسچر بلاد رو عوض میکنه

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/900/?

این از تورچ بهتر استفاده میکنه از مشعل

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1990/?

این علف اضافه میکنه با بازی اگر سخت افزارت خوبه استفاده کن- دوتا فایل داره یکی میره تو پوشه مادز یکی تو پوشه DLC خود بازی همون جا سطح پوشه ویچر است.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1545/?

این ماد نورپردازی  است اصلی است این رو نصب  کن بعد  از ریشید ها استفاده کن  با این نورپردازی خیلی خوب میشه:

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2358/?

این ماد   گرالت رو بدن ساز میکنه!!

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/946/?

حالا مشکلی بود پست بزار

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

شما برای ویچر سه میتونی از ماد مننجر خود بازی استفاده کنی که بالاتر چند تا پست عکسش رو گذاشتم و یا  به صورت دستی ماد کپی کنی . پیشنهادم برای شما دستی است. و برای ویچر هم  بازی است که مادینگ اش خیلی پیچیده میشه چون یک سری مادهاش با هم  تداخل اسکریپت دارن باید با ابزارهایی مرج بشن . پس بهترین کا ربرای تازه واردها اینه که مادهای گرافیکی اش رو مثل تسکچر ها و  بهبود دهنده های گرافیکی استفاده کنن . 

اول یک پوشه  باید در  اولین سطح پوشه ویچر بسازی به اسم Mods.

بعد مادهای ویچر رو که میخوای  دانلود کنی اکسترکت کنی بریزی تو پوشه .پیشنهاد من برای شما مادهای زیره. اینا ارتقا دهنده بصری است اسکریپتینگ نمیخواد . بازی رو زیبا میکنه در حد عالی .

با سپاس از راهنمایی های شما

سوال من صرفا مربوط به مادهای بازی ویچر نبود ، بصورت کلی سوال کردم

الان شما گفتید که داخل پوشه بازی یه پوشه به اسم mods بسازیم  و بعد مادهای اکسترکت شده رو داخل اون بریزیم .. خوب حالا این روش برای همه بازیها جواب میده ؟؟؟

اونوقت با برنامه reshade میتونیم حین اجرای بازی بصورت realtime اون مادها رو فعال یا غیرفعال کنیم یا اینکه حتما باید از برنامه nexus mod manager استفاده کنیم ؟؟؟

بصورت کلی سوال پرسیدم که برای همه بازیها چجور میتونیم عمل کنیم ...

متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با سپاس از راهنمایی های شما

سوال من صرفا مربوط به مادهای بازی ویچر نبود ، بصورت کلی سوال کردم

الان شما گفتید که داخل پوشه بازی یه پوشه به اسم mods بسازیم  و بعد مادهای اکسترکت شده رو داخل اون بریزیم .. خوب حالا این روش برای همه بازیها جواب میده ؟؟؟

اونوقت با برنامه reshade میتونیم حین اجرای بازی بصورت realtime اون مادها رو فعال یا غیرفعال کنیم یا اینکه حتما باید از برنامه nexus mod manager استفاده کنیم ؟؟؟

بصورت کلی سوال پرسیدم که برای همه بازیها چجور میتونیم عمل کنیم ...

متشکرم

خواهش   کاری نکردم

نه دوست من هر  بازی روش  خودش رو داره شما زیر عکس ویچر 3 پست گذاشتید من فکر کردم منظورتون ویچر 3 است - این برای ویچر 3 است  .همه بازیها هم ماد نمیخورند این لیست

https://www.nexusmods.com/games/?

این لیست ساپورت نکسوسه برای مادینگ یک سری بازی ها- حالا خارج از اینها هم هستن چند تایی  ولی مشهورترین هاشون اینها هستن.   اکثر بازیهای نکسوس  با ماد مننجر خود این سایت  کار میدن  - بله نکسوس ماد مننجر ابزار قدرتمندی است . کلا بحث خیلی عظیمی است و کلی نمیشه پاسخ داد .باید تمرکز بشه روی یک بازی خاص-  روش مادینگ  بازی مثل  فالوت4 با GTA  یا ویچر زمین تا اسمون تفاوت داره . نوع فایل ها فرق میکنه  نوع  نصب ها بعد ایراد گیری داره.

یک تاپیکی بود در فروم با یکی از  دوستان  ایجاد شد اموزش نکسوس ماد مننجر بود متاسفانه  در تغییرات سایت  من نمیجورمش.

حالا  فرصتی بشه یا اون تاپیک رو بجوریم  یک بحث هایی راه  می اندازیم. ولی این تاپیک و تاپیک GTAV  رو گذاشتیم بیشتر برای مادینگی که همه از پسشون بربیان و قابل انجام باشن    و کسی که تجربه زیادی هم نداره بتونه انجام بده .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

این لیست ماد مننجر ویچر 3 منه

دادا تکراریه ولی خواستم بقیه هم نیم نگاهی بکنن:4_joy::

IMG_20171103_153859.thumb.jpg.63fef373fd8ce758459c9971098613ad.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا این Resident Evil Revelations 2 رو هرکاری میکنم ریشید برنمیداره. میدونید مشکل از کجاس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا این Resident Evil Revelations 2 رو هرکاری میکنم ریشید برنمیداره. میدونید مشکل از کجاس؟

دایرکت ایکس رو چک کردی؟ادرسexeرو داری اشتباه شاید میدی؟من این رو نصب دارم منتهی این مال زمان ریشید 2  است من با اونا ریشید میزدم تا الان با سه براش نزدم امتحان میکنم.

بازی DX9 است یادم نبود.یک ریشدید عالی پایین گذاشتم براش، کار میده  مشکلی نیست باید افتر برنر رو ببنید. با هم سازگار نیستن با موتور بازی.

PhotorealisticResidentEvilRevelationsReshade.ini

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

دایرکت ایکس رو چک کردی؟ادرسexeرو داری اشتباه شاید میدی؟من این رو نصب دارم منتهی این مال زمان ریشید 2  است من با اونا ریشید میزدم تا الان با سه براش نزدم امتحان میکنم.

بازی DX9 است یادم نبود.یک ریشدید عالی پایین گذاشتم براش، کار میده  مشکلی نیست باید افتر برنر رو ببنید. با هم سازگار نیستن با موتور بازی.

PhotorealisticResidentEvilRevelationsReshade.ini

درسته دقت نکرده بودم dx9 هست. فقط تو قسمت home ریشید efect ها لود نمیشن که تغییر بدم . ریشیدی که دادید هم لود نمیشه. کپی کردم کنار exe بازی . تو هر بازی لودش میکنم نمیدونم تو اویل چرا نمیشه

rerev2_2017_11_10_16_12_52_121.thumb.jpg.356832201a271bbf9ab82886608d31ae.jpg

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، pezhvak گفته است :

درسته دقت نکرده بودم dx9 هست. فقط تو قسمت home ریشید efect ها لود نمیشن که تغییر بدم . ریشیدی که دادید هم لود نمیشه. کپی کردم کنار exe بازی . تو هر بازی لودش میکنم نمیدونم تو اویل چرا نمیشه

rerev2_2017_11_10_16_12_52_121.thumb.jpg.356832201a271bbf9ab82886608d31ae.jpg

کلا پاک کن بعد  اول فایل ور که دادم بگذار کنارEXE بعد از ول ریشید رو دانلود کن  درست میشه بازی موتورش یکم گیر داره/ این بازی خیلی خوبی است من بخش  Raid رو تمام لول هاش ر کامل کردم - بخش raid خودش یک بازی کامله-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا دیوونم کرده هرکاری بگین کردم نمیشه. حتی بازی رو دوباره نصب کردم . کرک دیگه دانلود کردم. اصلا به ریشید انقدر وابسته شدم بدون اون بازی نمی کنم. 

وقتی گیم استارت میشه اصولا باید گیم دو سه تا کرش کوچیک بکنه که نشون میده داره لود میکنه ریشید رو ولی تو این گیم کرش نمیکنه. از نوشته ای که هنگام استارت میاره شات گذاشتم. دستم به دامنت اقا رضا:(

rerev2_2017_11_10_22_57_50_422.thumb.jpg.e5a416e13e184b24989f7f1d58d70a13.jpg

Untitled.thumb.png.c0f6192fd85cfbfa0c172651d8ce7a52.png

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

NiOh Complete Edition_CineStyle v1.0.ini

یک ریشیدز یبا برای NIOH

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

اقا رضا دیوونم کرده هرکاری بگین کردم نمیشه. حتی بازی رو دوباره نصب کردم . کرک دیگه دانلود کردم. اصلا به ریشید انقدر وابسته شدم بدون اون بازی نمی کنم. 

وقتی گیم استارت میشه اصولا باید گیم دو سه تا کرش کوچیک بکنه که نشون میده داره لود میکنه ریشید رو ولی تو این گیم کرش نمیکنه. از نوشته ای که هنگام استارت میاره شات گذاشتم. دستم به دامنت اقا رضا:(

rerev2_2017_11_10_22_57_50_422.thumb.jpg.e5a416e13e184b24989f7f1d58d70a13.jpg

Untitled.thumb.png.c0f6192fd85cfbfa0c172651d8ce7a52.png

اقا  والا من تست زدم  اینم شات فولدر:

1.thumb.JPG.5fad95e519b0aea402fa66f6c973b02e.JPG

این خود بازی

rerev2_2017_11_11_04_27_05_661.thumb.jpg.b887b8817172f91bf83de61989b8505e.jpg

من کل ریشیدم رو  رر میکنم برات  میزارم اینجا- شما همه چی رو پاک کن سمتت خودت -همه DLL ها وووو همه. بعد من رو کپی کن ببین کار میده:

Resident Evil Revelations 2 - Complete.rar

اگر جواب نداد ریشید  3.8 رو از اول بگیر- کلا بازیت رو پاک کن  در  یک اردس دیگه نو نصب کن بعد باز ریشید رو نصب کن فایل کانفیگ رو بزار  باید اجرا بشه ممکنه رجیستری چیزی قاطی زده باشه با آدرس  پوشه بازی برای ریشید.

اگر نداد جواب بگو تا لینک بهت بدم از ریشید های 2.0 بازی بگیری انها دیگه  کپی پیست هستن  مثل 3.0+ نیستند/

این رو بگیر بزن این یکی از بهترین  ریشید های این بازی است با 2.0  ساخته شد من با این تمام کردم.

http://www.mediafire.com/file/k81d8pc4e4aww1e/RE+Revelations2.rar

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اقا  والا من تست زدم  اینم شات فولدر:

1.thumb.JPG.5fad95e519b0aea402fa66f6c973b02e.JPG

این خود بازی

rerev2_2017_11_11_04_27_05_661.thumb.jpg.b887b8817172f91bf83de61989b8505e.jpg

من کل ریشیدم رو  رر میکنم برات  میزارم اینجا- شما همه چی رو پاک کن سمتت خودت -همه DLL ها وووو همه. بعد من رو کپی کن ببین کار میده:

Resident Evil Revelations 2 - Complete.rar

اگر جواب نداد ریشید  3.8 رو از اول بگیر- کلا بازیت رو پاک کن  در  یک اردس دیگه نو نصب کن بعد باز ریشید رو نصب کن فایل کانفیگ رو بزار  باید اجرا بشه ممکنه رجیستری چیزی قاطی زده باشه با آدرس  پوشه بازی برای ریشید.

اگر نداد جواب بگو تا لینک بهت بدم از ریشید های 2.0 بازی بگیری انها دیگه  کپی پیست هستن  مثل 3.0+ نیستند/

این رو بگیر بزن این یکی از بهترین  ریشید های این بازی است با 2.0  ساخته شد من با این تمام کردم.

http://www.mediafire.com/file/k81d8pc4e4aww1e/RE+Revelations2.rar

آقا رضا خیلی شرمندم نشد. هر کاری فرمودین کردم. ریشید رو هم دان کردم نشد. الان میخوام یکاری کنم . میخوام بازی رو دانلود کنم شاید بازی ایراد داره. یا نمیسازه. دوتا لینک دانلود پیدا کردم ولی خواستم با شما هم مشورتی بکنم. اگر شما لینک بهتری سراغ دارید بفرمایید. پیشاپیش ممنون

http://par30game.ir/3768/download-resident-evil-revelations-2-game-for-pc/

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-resident-evil-revelations-2-complete-edition-برای-pc/

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

آقا رضا خیلی شرمندم نشد. هر کاری فرمودین کردم. ریشید رو هم دان کردم نشد. الان میخوام یکاری کنم . میخوام بازی رو دانلود کنم شاید بازی ایراد داره. یا نمیسازه. دوتا لینک دانلود پیدا کردم ولی خواستم با شما هم مشورتی بکنم. اگر شما لینک بهتری سراغ دارید بفرمایید. پیشاپیش ممنون

http://par30game.ir/3768/download-resident-evil-revelations-2-game-for-pc/

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-resident-evil-revelations-2-complete-edition-برای-pc/

کامپلت ادیشن کورپک  من دارم . فکر میکنم یک جایی اشتباه میکنید البته بعضی مواقع  خیلی بندرت خیلی بندرت ریشید قاط میزنه با بازی هایی که یاهاش سازگار نیستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

کامپلت ادیشن کورپک  من دارم . فکر میکنم یک جایی اشتباه میکنید البته بعضی مواقع  خیلی بندرت خیلی بندرت ریشید قاط میزنه با بازی هایی که یاهاش سازگار نیستند.

داداش رضا نسخه ای که فرمودین رو برداشتم مشکل حل شد:96_ok_hand:

لامصب نمیدونم چه نسخه ای بود نمیشد. تو مغازه از قبل یه نسخه داشتم نگو مشکل داره.

ممنون از شما

rerev2_2017_11_11_23_50_49_693.thumb.jpg.5bc7a72dfb244e8ba9abe04ee6c0315b.jpg

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، pezhvak گفته است :

داداش رضا نسخه ای که فرمودین رو برداشتم مشکل حل شد:96_ok_hand:

لامصب نمیدونم چه نسخه ای بود نمیشد. تو مغازه از قبل یه نسخه داشتم نگو مشکل داره.

ممنون از شما

rerev2_2017_11_11_23_50_49_693.thumb.jpg.5bc7a72dfb244e8ba9abe04ee6c0315b.jpg

شاید نسخه ت اپدیت نبوده یا چیزی. خوبه   موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوتا ریشید برای evil within 2'

ریشید 3+ هستند ضمنا بسیار زیبا یکشون قاتل فریمه!

The Evil Within 2_Best but costly.ini

Evolite.v01.ini

لینک به دیدگاه

درود رضا جان 

متأسفانه بنده دنبال نکردم تاپیک رو ...به غیر از gta v ، آیا ماد ای هم برای ۳ witcher قرار دادید؟

در ضمن آیا راهی هست که به غیر از چند مانیتور ، field of view در ویچر افزایش داد مثلا میشه با ماد این کار رو کرد؟

ممنون

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود رضا جان 

متأسفانه بنده دنبال نکردم تاپیک رو ...به غیر از gta v ، آیا ماد ای هم برای ۳ witcher قرار دادید؟

در ضمن آیا راهی هست که به غیر از چند مانیتور ، field of view در ویچر افزایش داد مثلا میشه با ماد این کار رو کرد؟

ممنون

سلام

بله در پست ها در طی تاپیک گذاشتم اموزش هایی برای ویچر 3-

بله ماد داره براتون اموزش میزارم .

لینک به دیدگاه

سلام اقا رضا این مادای ریشد فقط برای رزولوشن 2kو 4k تاثیر داره یا برا FHD هم خوبه؟؟؟

مثلا ماد fallout 4 برا FHD هم کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام اقا رضا این مادای ریشد فقط برای رزولوشن 2kو 4k تاثیر داره یا برا FHD هم خوبه؟؟؟

مثلا ماد fallout 4 برا FHD هم کار میکنه؟

بله این کاری با رزولشون نداره برای همه چیز خوبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...