رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی -2

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود - بالا شات منه یا شما ؟ اون اسکرین شات های پست قبلی رو با  enb خیلی قوی و کاستوم  Olympes 'گرفتم- Olympes رو منبا یک ریشید  کاستوم ترکیب کردم رنگ های خیلی vivid بهم داد بسیار زیبا- البته یک مشکل داره خیلی گرافیک بازی رو رنگارنگ میکنه و به جو اخر الزمانی بازی اسیب میزنه - شبیه انیمه میشه-برای اسکرین شات خیلی زیباست ولی برای  بازی اون یکی که گذاشتم، فوتوریلستیک بسیار زیباست   حرفه ای کار شده و الگوی های LUT خیلی طبیعی داره که باعث میشه همونجور که در شات های بالا میبینید بسیار واقعه گرایانه و سینمایی بشه- شاید نور مانیتورتون تنظیم نیست  شاید هم پچ ها رو نزدید !!! اوه یادم رفت  پج ها رو بگذارم! ضمنا هوای بازی باید همون NAC باشه با هواهای دیگه ممکنه تضاد داشته باشه نورپردازی فالوت 4 خیلی پیچیده است  هر لحظه هواش عوض میشه  الگو یهای نوری متغییر  سخته تنظیمشون-  من با هواهای زیادی کارکردم این NAC خیلی  تنظیمات داره . حالا پچ ها رو میزارم دو تا پلاگین هستن باید فعال باشن برای این فوتو ریلستیک.ضمنا هوا هم باید  NAC باشه اونقت میشه مثل اسکرین شات های من

.برای فوتو ریل 8 این دو تا فایل زیر باید داخل دیتا کپی بشه بعد از NMM فعال بشه-

PRC Patch for Enbs-6796-0-1.zip

Institute Patch for PRC-6796-0-1.zip

درود

این رو بنده گرفتم بعد  از دیدن شاتی که شما گرفته بودید :x، PRC رو اصلا نداشتم گرفتم و همراه پچ هاش نصب کردم ، خیلی عالی شد آقا رضا دستتون درد نکنه!فقط یکم سنگینه!

دقیقا چیزی که میخواستم شد!

Fallout4_2017_12_03_16_51_19_302.thumb.jpg.79a5201ff1ac8b50031fbefd247a2429.jpgFallout4_2017_12_03_16_58_11_683.thumb.jpg.629e5a3fcabcab936a291e427a2965a0.jpg

Fallout4_2017_12_03_16_26_16_635.thumb.jpg.66a152090f97550a67b906ae95b07cc3.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 201
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

بله خیلی سینمایی میشه منتهی  سیستمتون چیه ؟ این فوتو رلیزیم رو فکر کنم سنگین باشه میدونی چکار کن دکمه end رو بزن بعد  enb با ز میشه- dOF رو در پانل اصلی ست چپ  گزینه های اصلی  ببند بعد دکمه save رو بزن  ده فریم بر میگرده-  DOF از بوکه لول بالا استفاده میکنه که قاتل فریم است در   نکسوس به  مودرش گفتم - شاید اپدیت بده- DOF بوکه خیلی فریم رو  ازبین میبره برای بازی ونیلا  خوبه نه ما که این ماد گرافیکی سنگین نصب داریم دیگه اگر قرار باشه enb هم قاتل فریم بشه هیچ.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بله خیلی سینمایی میشه منتهی  سیستمتون چیه ؟ این فوتو رلیزیم رو فکر کنم سنگین باشه میدونی چکار کن دکمه end رو بزن بعد  enb با ز میشه- dOF رو در پانل اصلی ست چپ  گزینه های اصلی  ببند بعد دکمه save رو بزن  ده فریم بر میگرده-  DOF از بوکه لول بالا استفاده میکنه که قاتل فریم است در   نکسوس به  مودرش گفتم - شاید اپدیت بده- DOF بوکه خیلی فریم رو  ازبین میبره برای بازی ونیلا  خوبه نه ما که این ماد گرافیکی سنگین نصب داریم دیگه اگر قرار باشه enb هم قاتل فریم بشه هیچ.

کارتم rx 480 هستش و پردازندم i3  ؛  ممنونم از راهنماییتون خیلی وضعیتش بد نیست قابل بازی هست ، از یک طرف پردازنده ام یکم گلوگاه از اون طرف هم کارت های amd از اولش یکم با Fallout 4 مشکل داشتن!

خیلی لطف کردید وقت گذاشتید ممنونم ازتون جناب قاسمی عزیز.?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

کارتم rx 480 هستش و پردازندم i3  ؛  ممنونم از راهنماییتون خیلی وضعیتش بد نیست قابل بازی هست ، از یک طرف پردازنده ام یکم گلوگاه از اون طرف هم کارت های amd از اولش یکم با Fallout 4 مشکل داشتن!

خیلی لطف کردید وقت گذاشتید ممنونم ازتون جناب قاسمی عزیز.

خواهش. کارتت خوبه. البته فالوت با amdسر ناسازگاری داره اساسی منتهی اصلا برای انجام فالوت چهارi3 پیشنهاد نمیشه. فوق  العاده موتور creation  سی پی یو محوره و قطعا اذیت میکنه. چهار هسته ای با هایپر تردینگ برای مادینگ فالوت پیشنهاد میشه. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/08/12, 08:19:40، rezagtx گفته است :

یکی از دوستان لیست ماد ویچر میخواست این لیست ماد مننجر ویچر 3 منه - نمیدونم د رکدوم تاپیک پرسید برای همین نیمجورمش- فروم هم اذیت میکنه امروز  مرتب سرعتش بالا پایین میشه -  دیگه بدتر.

Capture.thumb.JPG.d03c183d45aba3e8e94cde24b271072d.JPG

سلامون علیکم

اقارضا همه ی مادهای تویه این عکس رو دانلود کردم و ریختم تویه ویچر

عجب گرافیکی پیدا میکنه خیلی توووپ میشه ادم باور نمیکنه واقعا اینجاس که بگیم پی سی گیمینگ یچیزه دیگس

ماده الترا گرس و اچ دی چروجکت و نکس جن ستون  خیلی به گرافیک کمک میکنه دوستان حتماازین مادها استفاده کنند

البته خیلی فریم رو پایین میاره

من با 290x &8350  بدون همه مادها 50 به بالا فریم می گیرم ولی با این مادها 30 تا 35

البته این رو هم بگم از این نرم افزار مخصوص ماد ویچر (همون عکسی که اقارضا گذاشتن )حتما استفاده کنید

البته من از reshade استفاده نکردم وفقط ازماد استفاده کردم بدونه reshade گرافیکش خیلی خوب شده حالا بعدا هم reshade رو اضافه میکنیم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

سلامون علیکم

اقارضا همه ی مادهای تویه این عکس رو دانلود کردم و ریختم تویه ویچر

عجب گرافیکی پیدا میکنه خیلی توووپ میشه ادم باور نمیکنه واقعا اینجاس که بگیم پی سی گیمینگ یچیزه دیگس

ماده الترا گرس و اچ دی چروجکت و نکس جن ستون  خیلی به گرافیک کمک میکنه دوستان حتماازین مادها استفاده کنند

البته خیلی فریم رو پایین میاره

من با 290x &8350  بدون همه مادها 50 به بالا فریم می گیرم ولی با این مادها 30 تا 35

البته این رو هم بگم از این نرم افزار مخصوص ماد ویچر (همون عکسی که اقارضا گذاشتن )حتما استفاده کنید

البته من از reshade استفاده نکردم وفقط ازماد استفاده کردم بدونه reshade گرافیکش خیلی خوب شده حالا بعدا هم reshade رو اضافه میکنیم

بله ویچر مادها خیلی قشنگش میکنند خودش که شاهکاره دیگه هیچ .

لینک به دیدگاه

سلام ماد برای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition  میخواستم 

اگرم لینکی دارید که ماد کل بازی هارو داشته باشه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است :

https://www.nexusmods.com/?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است :

درود

برای ماد که باید برید نکسوس  لینک رو دستمون گذاشتند اگر reshade میخواید  پیج زیر:

https://sfx.thelazy.net/games/game/61/

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

برای ماد که باید برید نکسوس  لینک رو دستمون گذاشتند اگر reshade میخواید  پیج زیر:

بله برای reshade  میخواستم ولی فایل هایی که شما میزاریید با پسوند ini هستن ولی تو این سایت همچین فایلی موجود نیست اگر ممکنه طریقه نصب رو هم بفرمایید ممنون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

بله برای reshade  میخواستم ولی فایل هایی که شما میزاریید با پسوند ini هستن ولی تو این سایت همچین فایلی موجود نیست اگر ممکنه طریقه نصب رو هم بفرمایید ممنون

این فایل های اجرایی رو هم نیازی به دانلود دارن یا نه اگر نیاز است کدوم رو دانلود کنم

Official SweetFX

Name Description Added Link
SweetFX 1.5 by CeeJay.dk - Version 1.5.1 1 Nov 13:35 CET Download
SweetFX 1.4 by CeeJay.dk - Version 1.4 1 Nov 13:35 CET Download

Unofficial SweetFX

SweetFX 1.5u Boulotaur2024's Injector with CeeJayDK's 1.5.1 shaders and more. 19 Sep 18:31 CEST Download
SweetFX 1.4u Boulotaur2024's Injector with CeeJayDK's 1.4 shaders and more. 19 Sep 18:39 CEST Download
ویرایش شده توسط hossinkaspersky
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است :

این فایل های اجرایی رو هم نیازی به دانلود دارن یا نه اگر نیاز است کدوم رو دانلود کنم

Official SweetFX

SweetFX 1.5 by CeeJay.dk - Version 1.5.1 1 Nov 13:35 CET Download
SweetFX 1.4 by CeeJay.dk - Version 1.4 1 Nov 13:35 CET Download

Unofficial SweetFX

SweetFX 1.5u Boulotaur2024's Injector with CeeJayDK's 1.5.1 shaders and more. 19 Sep 18:31 CEST Download
SweetFX 1.4u Boulotaur2024's Injector with CeeJayDK's 1.4 shaders and more. 19 Sep 18:39 CEST Download

درود

من خودم پسوندها ور Iniتبدیل میکنم برای راحتی دوستان:

سه تا ریشید 3.0+ طریقه نصب  همین تاپیک  راهنمایی کامل در صفحات اول :

The Elder Scrolls V_ Skyrim_TheRiaya Skyrim Special Vibrant.ini

The Elder Scrolls V_ Skyrim_2016 Skyrim Special Edition.ini

The Elder Scrolls V_ Skyrim_Personal Preset.ini

ریشید 3 خیلی برای اسکایرم کار نشده همون قدیمی ها که ساختن با sweetfx1.5 توسعه دادن الان دیگه اونا خیلی قدیمی هستندو کاربرد ندارن و درست از توان موتور استفاده نمیکنن. اینا سه تا ریشید 3.0 جدید هستند که 2017 ارائه شدند میتونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بنده الان fallout 4 رو با Fallout 4: High Resolution Texture Pack  دانلود کردم به نظرتون برای ارتقای کیفیت گرافیک بازی بازم لازمه ماد نصب کنم ؟ اگر جواب مثبت است یک مادی که گرافیک بازی رو واقعی میکنه رو لینکشو برام بزارید ممنون  سیستم بنده 4770 با گرافیک 1070 و رم 8 گیگ 

ویرایش شده توسط hossinkaspersky
لینک به دیدگاه

اگه امکانش است همه رو تو یک پوشه بزارید تا دردسر نصب نداشته باشم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش رضا واسه فالوت نسخه کورپک آپدیت نوکا ورلد ، میشه مد ریخت ؟ اگه میشه یه چند تا معرفی کنید  مثل اونایی که سلاح و تجهیزات جدید به بازی اضافه میکنن

i5  4460 8g ram 2400 ddr3 rx 480 8g

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوستان عزیز باید ببخشید که   کم سر میزنم مشغله زیاد شده! فرصت کم!  ولی  موقته انشالله خدمت میرسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/10/21, 20:28:27، Hassan.SK گفته است :

داداش رضا واسه فالوت نسخه کورپک آپدیت نوکا ورلد ، میشه مد ریخت ؟ اگه میشه یه چند تا معرفی کنید  مثل اونایی که سلاح و تجهیزات جدید به بازی اضافه میکنن

i5  4460 8g ram 2400 ddr3 rx 480 8g

اقا سلام .

سلاح اضاف کردن بله  نوکا ورد که یکی از دی ال سی هاست چرا نسخه goty  رو نصب نمیکنید  نسخه گوتی رو بزن همه رو داره بعد آره ماد کاری نداره با دی ال سی .

سلاح سلیقه ای است  برو اینجا  :https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/categories/41/

خیلی هستن و کاملا سلیقه ای .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/10/21, 10:26:03، hossinkaspersky گفته است :

بنده الان fallout 4 رو با Fallout 4: High Resolution Texture Pack  دانلود کردم به نظرتون برای ارتقای کیفیت گرافیک بازی بازم لازمه ماد نصب کنم ؟ اگر جواب مثبت است یک مادی که گرافیک بازی رو واقعی میکنه رو لینکشو برام بزارید ممنون  سیستم بنده 4770 با گرافیک 1070 و رم 8 گیگ 

درود

اون تکسچر پک  که باید رزولوشنتون 4k باشه که نمایش داده بشه- در رز های زیر 4k خیلی تفاوت نیست.

بله برید نکسوس   مدهای ارتقا گرافیکی  زیادی هست   تعداد واقعا زیاده  من ممکنه یک چیز بگم شما نصب کنی خوشت نیاد یا برعکس .مادینگ کاملا سلیقه ای است برو نکسوس ماد زیر خیلی تاثیر داره:

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/25714

بله مادها خیلی قوی تر از تکسچر های ونیلای بتسزدا هستند.   گرافیک فالوت 4 حتی با های رز  در مقایسه با نسخه فول ماد شده خیلی پایین تره/

enb هم میتونید استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی رضا جون اگه وقت و حوصله داشتی یه تاپیک واسه xcom 2 بزن ، درسته بازی 2 سال پیشه اما dlc وار اف چوزن خیلی خوبه ، حیفه این شاهکار بی نامو نشون بمونه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

راستی رضا جون اگه وقت و حوصله داشتی یه تاپیک واسه xcom 2 بزن ، درسته بازی 2 سال پیشه اما dlc وار اف چوزن خیلی خوبه ، حیفه این شاهکار بی نامو نشون بمونه .

من خود بازی xcom 2رو بازی کردم ولی dlc رو هنوز فرصت نکردم! گرفته امش نسخه کاملش رو فرصت بشه حتما !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا
در مورد این fallout 4 tweaker هم یه توضیحی بدید لطفا. این نرم افزار که در اپدیت ورژن 10این گیم داده شده برای ماد هست؟ 

1.thumb.png.12527ef2e1f337ead7f90ba37005e531.png

این گزینه ها ماد هستن؟ به چه دردی میخورن؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

آقا رضا مادینگ اسکایریم اسپشال ادیشن  و میتونی بزاری؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ازدوستان کسی تو gears of war 4 از ریشید استفاده کرده؟ البته نسخه کرک شده. من جایی واسه باز کردن فایلها پیدا نکردم. فایل exe نیست انگار

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

ماد خیلی حرفه ای برای فیفا 18 چی خوبه لطفا لینک دانلود می دید ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

درود

ماد خیلی حرفه ای برای فیفا 18 چی خوبه لطفا لینک دانلود می دید ؟

ممنون

درود

https://sfx.thelazy.net/games/game/1797/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...