رفتن به مطلب

فروش پردازنده q9650(کاهش قیمت)

ALFARED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ALFARED گفته است :

درود 

یک عدد Q9650 موجود هست برای فروش

https://ark.intel.com/products/35428/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9650-12M-Cache-3_00-GHz-1333-MHz-FSB

قیمت  هم 200 مقطوع

Untitled.png

ایشان از دوستان قایل اعتمادهستند درضمن پردازنده 9650 ازپردازنده قوی نسل775هست وانتخاب مناسب برای ارتقا ء سوکت 775 میباشد

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 780ti گفته است :

ایشان از دوستان قایل اعتمادهستند درضمن پردازنده 9650 ازپردازنده قوی نسل775هست وانتخاب مناسب برای ارتقا ء سوکت 775 میباشد

ممنون از شما نظر لطفتونه

لینک به دیدگاه

سلام

برادر  یه بنچمارک از این سیپی یو بزار   یه سیستم 775 دارم

شاید برای ارتقا وسوسه شدیم:14_relaxed:

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام

برادر  یه بنچمارک از این سیپی یو بزار   یه سیستم 775 دارم

شاید برای ارتقا وسوسه شدیم:14_relaxed:

والا مین و رم ندارم همین امروزم فروش رفتن 

ولی خب بستگی داره از چه پردازنده بخایید کوچ کنید به این مدل

ولی خب مهلت تست داره

ویرایش شده توسط ALFARED
لینک به دیدگاه

سلام  200  به نظرتون برای یه  سیپیو 7 -8 سال پیش  زیاد نیست؟  البته جنس مال شماست  صاحب اختیارید اما  من خودم سوکت 775 هست  q8300 رو ازم 50  میخرن  خخخخخ  

لینک به دیدگاه

بعلاوه اینکه سی پی یو های زئون هم فرکانس و ارزونتر در بازار فراوونه.مثلا  5472--5450--5460

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

بعلاوه اینکه سی پی یو های زئون هم فرکانس و ارزونتر در بازار فراوونه.مثلا  5472--5450--5460

آره داداش گل همین زئون ها قیمت رو شکستن و واقعا کیفیت خوبی دارن.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، phantom 44 گفته است :

سلام  200  به نظرتون برای یه  سیپیو 7 -8 سال پیش  زیاد نیست؟  البته جنس مال شماست  صاحب اختیارید اما  من خودم سوکت 775 هست  q8300 رو ازم 50  میخرن  خخخخخ  

والا من همینو دو سال پیش گرفتم ۲۸۰ اونموقع زئون هم بود بهم‌پیشنهاد شد ولی خب از ناسازگار بودن بازیا با این سری ترسیدم الانم همینو تو سایت مقداد گذاشته ۲۳۰ نسبت به ماه قبل ۱۰ تومن گرونترش کردن ولی بازم هر جور صلاحید

لینک به دیدگاه

سلام. جسارتاً نمیخام تو قیمت گذاری دخالت کنم یا نظم تاپیک رو به هم بزنم

ولی سر این قضیه قیمت سری q9xxx من تحقیق کردم ، شما هم تو سایت آرشیو دات اورگ چک کنید میتونید ببینید

علت گرون بودن این سی پی یوها اینه که نوشون گرون بوده (به دلیل بنچمارک نسبتاً بالا) ، مثلا تو لیون کامپیوتر در تاریخ 6 ژانویه 2010 (دی ماه 88) سی پی یو q9650 قیمتش 370 چوق بوده. برای مقایسه در همون روز core i7 860 قیمتی معادل 345تومن داشته. و core i5 750 فقط 220هزار تومن بوده.

ولی زئونهایی که میاد همگی دست دوم از خارج وارد میشن و قیمتشون وابسته به قیمت قبلی داخلی نیست. اگه اون زئون ها هم زمان خودشون بودن قیمتشون بالا بود. مثلاً x5450 قیمتی حدود 1000 دلار داشته موقع عرضه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Taghi گفته است :

سلام. جسارتاً نمیخام تو قیمت گذاری دخالت کنم یا نظم تاپیک رو به هم بزنم

ولی سر این قضیه قیمت سری q9xxx من تحقیق کردم ، شما هم تو سایت آرشیو دات اورگ چک کنید میتونید ببینید

علت گرون بودن این سی پی یوها اینه که نوشون گرون بوده (به دلیل بنچمارک نسبتاً بالا) ، مثلا تو لیون کامپیوتر در تاریخ 6 ژانویه 2010 (دی ماه 88) سی پی یو q9650 قیمتش 370 چوق بوده. برای مقایسه در همون روز core i7 860 قیمتی معادل 345تومن داشته. و core i5 750 فقط 220هزار تومن بوده.

ولی زئونهایی که میاد همگی دست دوم از خارج وارد میشن و قیمتشون وابسته به قیمت قبلی داخلی نیست. اگه اون زئون ها هم زمان خودشون بودن قیمتشون بالا بود. مثلاً x5450 قیمتی حدود 1000 دلار داشته موقع عرضه.

بله درسته میگم الان همین مردازنده تو سایت مقداد ۲۳۰ هست تا ۳ هفته پیش چک کردم ۲۲۰ بود تازه اینا استوکه ولی در مورد قیمت لانچ این مدل اطلاع نداشتم ولی خب من همون موقعی که این سی پی یو رو خریدم ۲۸۰ تومن مدل qx9770 برچسب قیمتیش ۷۰۰ تومن بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. لطفاً عکسی از خود پردازنده به همراه باکس پردازنده + نام فروم + نام کاریری + تاریخ در اسرع وقت قرار بدین.

رعایت قوانین خرید و فروش لطفاً

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...