رفتن به مطلب

1060 3 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه کارت یکی از دوستان داره 1060 3 گیگ  مدل گیگا  قیمت میگه 990 کارت هم کم کار کرد تا 2019 گارانتی اوژنگ داره   حالا سوال من اینه 1060  3 گیگ میتونه بازی هارو با نهایت کیفیت ینی  اولترا رزولوشن 1080 اجرا کنه   این 3 گیگش مشکل ساز نمیشه با توجه به نسخه 6 گیگش   من بنچمارک ها که دیدم نسخه 6 گیگ درحد نهایت 5 فریم بهتر بود قضیه چیه شما نسخه 3 گیگی رو پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

سلام دوستان یه کارت یکی از دوستان داره 1060 3 گیگ  مدل گیگا  قیمت میگه 990 کارت هم کم کار کرد تا 2019 گارانتی اوژنگ داره   حالا سوال من اینه 1060  3 گیگ میتونه بازی هارو با نهایت کیفیت ینی  اولترا رزولوشن 1080 اجرا کنه   این 3 گیگش مشکل ساز نمیشه با توجه به نسخه 6 گیگش   من بنچمارک ها که دیدم نسخه 6 گیگ درحد نهایت 5 فریم بهتر بود قضیه چیه شما نسخه 3 گیگی رو پیشنهاد میکنید ؟

اولا یاد بگیرید ک در جای مناسب سوالتون رو مطرح کنید نه در بازارچه 

دوما بستگی به بازی حجم ممکنه کمی محدودیت ایجاد کنه ولی در بیشتر بازی ها طوری نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

دوما بستگی به بازی حجم ممکنه کمی محدودیت ایجاد کنه ولی در بیشتر بازی ها طوری نمیشه 

شما اولا اینجا کاره نیستید که این جوری جواب بنده رو با ادبی میدید  درضمن منم چون تا حالا تو تاپیک دیگه نبودم اینجا سوالمو مطرح کردم  احساس کردم اینجا بچه های با دانشی هستن  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

در 3 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

شما اولا اینجا کاره نیستید که این جوری جواب بنده رو با ادبی میدید  درضمن منم چون تا حالا تو تاپیک دیگه نبودم اینجا سوالمو مطرح کردم  احساس کردم اینجا بچه های با دانشی هستن  

سلام

تاپیک منتقل شد . لطفا ادب نوشتاری در مورد دوستان خود را رعایت کنین.:x

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، AtAgAmEr گفته است :

سلام

تاپیک منتقل شد . لطفا ادب نوشتاری در مورد دوستان خود را رعایت کنین.:x

سلام ممنون بنده بی ادبی  نکردم ایشون با بی ادبی گارد گرفتن  امدن جلو به هر حال شرمنده 

لینک به دیدگاه

تفاوت نسخه 3 و 6 گیگ فقط به مموری نیست . چیپست هم کمی تغییر کرده .

تفاوت چشمگیری ندارن .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

ممنون  از شما ینی شما میگید  میشه بازی هارو تنظیمات مکس گذاشت  تو نسخه 3 گیگی ؟ والا  من خودم دیدم تفاوتشون تو فریم  نهایت 5 فریم بود  گفتم ببینم قضیه چیه چرا نسخه 3 گیگی اینقدر اختلاف قیمت داره  دوست عزیر قیمتی که این دوستمون داره میده منصفانس ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

ممنون  از شما ینی شما میگید  میشه بازی هارو تنظیمات مکس گذاشت  تو نسخه 3 گیگی ؟ والا  من خودم دیدم تفاوتشون تو فریم  نهایت 5 فریم بود  گفتم ببینم قضیه چیه چرا نسخه 3 گیگی اینقدر اختلاف قیمت داره  دوست عزیر قیمتی که این دوستمون داره میده منصفانس ؟

سلام. به نظرم خوبه. من خودم 970 4 گیگ داشتم بین 3 تا 4 گیگ پر میکرد برخی بازی هارو که تست کردم.

نهایت اگه کم بیاره از رم میگیره و چون رم اصلی سرعتش از رم گراف کمتره به خوبی یه 6 گیگ فریم نمیده. البته در این شرایط فرکانس رم هم یکم تاثیر میزاره ولی دندان گیر نیست. 5 فریم بیشتر هم دلیلش اینه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. به نظرم خوبه. من خودم 970 4 گیگ داشتم بین 3 تا 4 گیگ پر میکرد برخی بازی هارو که تست کردم.

نهایت اگه کم بیاره از رم میگیره و چون رم اصلی سرعتش از رم گراف کمتره به خوبی یه 6 گیگ فریم نمیده. البته در این شرایط فرکانس رم هم یکم تاثیر میزاره ولی دندان گیر نیست. 5 فریم بیشتر هم دلیلش اینه

سلام ممنون  متشکر ازتون   پس همین  3 گیگ میگیرم البته  قرار شده یه 770 هم دارم ورداره ازم ما به تفاوت بهش پرداخت کنم  شما قیمت داری 770 چند برداره خوبه کارت صحیح سالم  ام اس ای 2 گیگ ورژن اورکلاک کارخونس 

لینک به دیدگاه

بعضی بازی ها در تنظیمات بالا بیش تر از 3 گیگ نیاز دارند و در آینده دچار مشکل میشوید. علاوه بر مقدار حافظه چیپ نسخه 6 گیگ برتر هست.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

سلام ممنون  متشکر ازتون   پس همین  3 گیگ میگیرم البته  قرار شده یه 770 هم دارم ورداره ازم ما به تفاوت بهش پرداخت کنم  شما قیمت داری 770 چند برداره خوبه کارت صحیح سالم  ام اس ای 2 گیگ ورژن اورکلاک کارخونس 

حدود 500 تا 550

لینک به دیدگاه

این لینک را بررسی کنید. مقایسه نسخه 3 و 6 گیگ هست. اکثر بازی های جدید برای تنظیمات بالا بیش از 3 گیگ نیاز دارند.

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-6GB-vs-Nvidia-GTX-1060-3GB/3639vs3646

وقتی به قسمت Game FPS در اون سایت برین درصد افزایش را میتونید ببینید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

ممنون  فرمایشات شما درسته اما اما این  سایت  بنچمارک های درستی نمیذاره چون  یوزر ها اینکارو میکنند اما چیزی که من دیدم حداکثر اختلاف  6 گیگ و 3 گیگ 5 فریم اینا بود  من این چیزو از یه سایت بسیار معتبر دیدم که لینکشو خدمتتون قرار میدم لطفا بررسی کنید 

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_1060_Gaming_X_3_GB/7.html

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

حدود 500 تا 550

ممنون  امیدوارم 600 بتونم راضیش کنم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

ممنون  فرمایشات شما درسته اما اما این  سایت  بنچمارک های درستی نمیذاره چون  یوزر ها اینکارو میکنند اما چیزی که من دیدم حداکثر اختلاف  6 گیگ و 3 گیگ 5 فریم اینا بود  من این چیزو از یه سایت بسیار معتبر دیدم که لینکشو خدمتتون قرار میدم لطفا بررسی کنید 

صفحات بعد هم ببینید که اختلاف فریم  چقدر ناچیزه در بیشترین حالت 5 فریم اینا 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، محسن 69 گفته است :

داداش گفتم بازی های جدید و در آینده... Syndicate مال سال 2015 هست. سیستم مورد نیازشم خیلی بالا نیست.

لینک به دیدگاه

صفحات بعد هم ببینید که اختلاف فریم  چقدر ناچیزه در بیشترین حالت 5 فریم اینا 

بعد این سایت داره GTX 1060 3GB Gaming X را با 1060 رفرنس 6 گیگ مقایسه میکنه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mrp7 گفته است :

داداش گفتم بازی های جدید و در آینده... Syndicate مال سال 2015 هست. سیستم مورد نیازشم خیلی بالا نیست.

بله بازی ها وی رم محور شدن درضمن شما بیا پایین صفحات دیگه و بازی دیگه هم هست در ضمن همین سندیکا  تا جایی که یادمه تمام تنظیمات میخواستی بزاری مکس  وی رم بالای 4 گیگ پر میشد اگه خاطرتتون  باشه 

لینک به دیدگاه

بله بازی ها وی رم محور شدن درضمن شما بیا پایین صفحات دیگه و بازی دیگه هم هست در ضمن همین سندیکا  تا جایی که یادمه تمام تنظیمات میخواستی بزاری مکس  وی رم بالای 4 گیگ پر میشد اگه خاطرتتون  باشه 

مورد دیگه اینه که معلوم نیست techpowerup روی high تست کرده یا ultra. تنظیمات ultra معمولا رم زیاد میخواد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

بعد این سایت داره GTX 1060 3GB Gaming X را با 1060 رفرنس 6 گیگ مقایسه میکنه.

بله اما  غیر رفرنس هم تفوت اونچنان فکر نکنم بکنه  والا من تو اطلاعات سخت افزاری نسخه 6 گیگ هم دیدم با  3 گیگش مقایسه کردم  فرق چندانی ندیدم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

مورد دیگه اینه که معلوم نیست techpowerup روی high تست کرده یا ultra. تنظیمات ultra معمولا رم زیاد میخواد.

شما تو قسمت تست ستاپ بزنی نوشته که همه تنظیمات اولترا 

• All games and cards were tested with the drivers listed above, no performance results were recycled between test systems. Only this exact system with exactly the same configuration was used.
  • All games are set to their highest quality setting unless indicated otherwise.
  • AA and AF are applied via in-game settings, not via the driver's control panel.

Each game is tested at these screen resolutions:

• 1920x1080: Most common monitor (22" - 26").
  • 2560x1440: Highest possible 16:9 resolution for commonly available displays (27"-32").
  • 3840x2160: 4K Ultra HD resolution, available on the latest high-end monitors.
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، محسن 69 گفته است :

سلام

بله برای 90 درصد بازی ها جوابگوست بعضی بازی ها مثل gtaV  کمبود رم گرافیکی حس میشه ولی در کل 1060 چه ورژن 3 گیگش و چه 6 گیگ در سری میان رده چیپست پاسکال قرار میگیره 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز تفاوت بین نسخه 6 و 3 گیگ در بازی هایی که بیشتر از 3 گیگ vram مورد نیازشون هست معلوم میشه ( در آینده بیشتر بازی ها بالای 4.5 گیگ vram مورد نیازشون هستش ) 

اما در مورد سوال دوم من خودم GTX 1060 Strix Oc OC دارم یهنی دیگه آخره 1060 هستش قوی تر از این 1060 نداریم سی پی یو هم 7700k بستم و میتونم بگم توی 10 درصد بازی ها در فوا اچ دی و تنظیمات حداکثر شما 

نمیتونید 60 فریم بگیرید اگه منظورتون اینه ولی چرا من توی همین 10 درصد بازیها در نهایت تنظیمات تونستم بین 35 الی 50 قریم بگیرم ولی کسی که 60 فریم بازی می کنه دیگه چشمش عادت میکنه و پایین تر از 60 قابل تحمل 

نیست براش شما میتونید برای نهایت تنظیمات در فول اچ دی و فریم 60 یدونه 1080 بگیرید :D موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بسته به رزولوشن بازیتون داره

اگه روی فول اچ دی هستید 3 گیگم کفایت میکنه برای 2-3سال اونم تنظیماتی مثل AA و بعضی های دیگه رو روی نرمال و یا High بذارید

فعلا تعداد بازیهایی که روی فول اچ دی بالای 4گیگ وی رم بخوان به تعداد انگشت های دست هم نیست

اما اگه میخواید همیشه روی آخرینم تنظیمات بازی کنید باید 1070 بخرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...