رفتن به مطلب

1060 3 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/07/12, 20:43:45، محسن 69 گفته است :

سلام دوستان یه کارت یکی از دوستان داره 1060 3 گیگ  مدل گیگا  قیمت میگه 990 کارت هم کم کار کرد تا 2019 گارانتی اوژنگ داره   حالا سوال من اینه 1060  3 گیگ میتونه بازی هارو با نهایت کیفیت ینی  اولترا رزولوشن 1080 اجرا کنه   این 3 گیگش مشکل ساز نمیشه با توجه به نسخه 6 گیگش   من بنچمارک ها که دیدم نسخه 6 گیگ درحد نهایت 5 فریم بهتر بود قضیه چیه شما نسخه 3 گیگی رو پیشنهاد میکنید ؟

دوست عزیز شما با 1070 هم نمیتونید تمام بازی ها رو 1080 رو حداکثر تنظیمات و 60 فریم ثابت بازی کنید

1060 سه گیگ به نسبت 6 گیگ فقط تکسچرهای کمتری رو میتونه لود کنه و تو بعضی بازی ها افت فریمش کاملا مشهوده ، پیشنهاد بنده خرید همون نسخه 6 گیگشه ، البته 990 تومن هم برای 3 گیگ کارکرده قیمت بالایی به نظر میاد .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

دوست عزیز شما با 1070 هم نمیتونید تمام بازی ها رو 1080 رو حداکثر تنظیمات و 60 فریم ثابت بازی کنید

1060 سه گیگ به نسبت 6 گیگ فقط تکسچرهای کمتری رو میتونه لود کنه و تو بعضی بازی ها افت فریمش کاملا مشهوده ، پیشنهاد بنده خرید همون نسخه 6 گیگشه ، البته 990 تومن هم برای 3 گیگ کارکرده قیمت بالایی به نظر میاد .

بله پشیمون شدم نسخه 3 گیگو بگیرم اما اینکه که میگید نمیتونید 1070 60 فریم بازی کنید مشکل از بهینه نبودن بازی ها هست که متاسفانه روز به روز دارن زیادتر میشن  نمونش بازی مافیا 3 که فکر کنم بدترین بهینه سازی داره بین بازی ها پی سی  واگرنه 1070 کارت خیلی قدرتمندی هست  

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، محسن 69 گفته است :

بله پشیمون شدم نسخه 3 گیگو بگیرم اما اینکه که میگید نمیتونید 1070 60 فریم بازی کنید مشکل از بهینه نبودن بازی ها هست که متاسفانه روز به روز دارن زیادتر میشن  نمونش بازی مافیا 3 که فکر کنم بدترین بهینه سازی داره بین بازی ها پی سی  واگرنه 1070 کارت خیلی قدرتمندی هست  

به غیر از بازی هایی که بهینه نیستند و نمونه هایی بسیار ازشون داریم مثل مترو ! بسیاری از بازی های جدید هم با حداکثر تنظیمات 1070 رو به راحتی به زانو درمیارند.

لینک به دیدگاه

درود

در رزولیشن فول اچ دی و حداکثر جزییات راحت بین 4 تا 4.5 گیگ مموری مصرف میشه طبق تجربه شخصی

به جای خرید نسخه 3 گیگابایتی 970 رو توصیه میکنم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

به غیر از بازی هایی که بهینه نیستند و نمونه هایی بسیار ازشون داریم مثل مترو ! بسیاری از بازی های جدید هم با حداکثر تنظیمات 1070 رو به راحتی به زانو درمیارند.

البته مترو باید بیاد ببینم چه طور بهینه  هست نسخه قبل که واقعا رس کارت  در میاورد   و البته بهینه هم نبود 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود

در رزولیشن فول اچ دی و حداکثر جزییات راحت بین 4 تا 4.5 گیگ مموری مصرف میشه طبق تجربه شخصی

به جای خرید نسخه 3 گیگابایتی 970 رو توصیه میکنم

بله بازی ها الان خیلی وی رم محور شدن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...