رفتن به مطلب

مشکل نصب ویندوز 10

pedram9
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من میخوام ویتدوز 10 نصب کنم اما همون اول کار روی این صفحه گیر میکنه 20 دقیقه هم موندم تغییری نکرد چکار کنم مسکل چیه ؟ 

وین 8 راحت نصب شد 10  همین اول کار گیر میکنه دو تا ویندوز هم تست کردم فرقی نداشت

IMG_20171005_162834.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از روی فلش بوت داری نصب میکنی ؟   اگر چیزی به سیستم وصله دانگل وای فای usb اضاف یا وسیله های جانبی بکش ببین رد میشه- وضعیت  هارد چطوره ؟ پارتیشن چی است ?fروی SSD یا هارد داری نصب میکنی ؟  پارتیشن بوت مشکل نداره .فلش  بوت رو بکش  ببین رد  میشه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

از روی فلش بوت داری نصب میکنی ؟   اگر چیزی به سیستم وصله دانگل وای فای usb اضاف یا وسیله های جانبی بکش ببین رد میشه- وضعیت  هارد چطوره ؟ پارتیشن چی است ?fروی SSD یا هارد داری نصب میکنی ؟  پارتیشن بوت مشکل نداره .فلش  بوت رو بکش  ببین رد  میشه

نه از روی dvd داره نصب میشه . 

وین 8 الان راحت نصب شد این گیر میکنه 

اصلا کار به پارتیسن و این حرفا نمیرسه بعد از لودینگ که میخواد تاره شروع کنه به  نصب  گیر میکنه . هتوز هیچ مرحله نصبی حتی انتخاب زبان هم نیومده

ویرایش شده توسط pedram9
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

احتمال داره دیسک ویندوزت مشکل داره

دیسک 10 دیگه هم گذاشتم  بازم همینطوری بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، pedram9 گفته است :

نه از روی dvd داره نصب میشه . 

وین 8 الان راحت نصب شد این گیر میکنه 

اصلا کار به پارتیسن و این حرفا نمیرسه بعد از لودینگ که میخواد تاره شروع کنه به  نصب  گیر میکنه . هتوز هیچ مرحله نصبی حتی انتخاب زبان هم نیومده

خوب شما برنامه rufus رو دانلود کن حجمش خییل کمه راهنمای استفاده اش هم است زیرش

https://soft98.ir/software/14690-Rufus.html

بعد نسخه زیر ویندوز رو دانلود کن

https://soft98.ir/os/windows-10/1344-ویندوز-10.html

نسخه VL رو بگیر کرک و همه چیز هم داره همونجا

از روی فلش بوت که درست شده نصب کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویندوز که دانلود شد  انزیپ کن یک iso میده  از طریق روفوس بریز روئی فلش با چند تا کلیک کار تمومه راهنمای زیر ورو برات گذاشتم  نگاه گن. ضمنا فلشت فرمت یشمه همه چی پاک میشه.

1111111111.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا ویندزوز ها رو از 8 به بعد خیلی راحت تر میشه با  پارتیشن اسکیم GPT و Uefi  از روی فلش نصب کرد و با USB 3 هم خیلی سریعه فکر کنم روی M.2 و SSD    دو سه دقیقه نصب بشه. من سریعترین حالتی که دیدم ویندوز 10خودم نصب کردم روی SSD  850 پرو سامسونگ  سه چهار دقیقه هم نمیشه. از روی دیسک رو دیگه به  فراموشی بسپرید.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

کلا ویندزوز ها رو از 8 به بعد خیلی راحت تر میشه با  پارتیشن اسکیم GPT و Uefi  از روی فلش نصب کرد و با USB 3 هم خیلی سریعه فکر کنم روی M.2 و SSD    دو سه دقیقه نصب بشه. من سریعترین حالتی که دیدم ویندوز 10خودم نصب کردم روی SSD  850 پرو سامسونگ  سه چهار دقیقه هم نمیشه. از روی دیسک رو دیگه به  فراموشی بسپرید.

اخه و فلش ریختم بازم  همین حالت پیش اومد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پارتیشن هات به چه صورته ؟ روی هارد هستی یا SSD.  سخت افزار چیه ؟  درایوی  که میخوای نصب کنی  به چه صورته ؟ ویندوز  7 یا 8 نصب کن بعد برنامه disk manangment خود ویندوز رو اجرا کن عکس زیر رو بزار ببینم  شرایط بوت و پارتیشن بوت چطوره. البته با برنامه های پارتیشن بندی مثل پاراگان یا اکرونیس یا پارتیشن مجیک یا .... میشه  این اطلالعات رو بدست اورد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قفل شدن و ماند رو ی لوپ این  لوگوی لود  عوامل زیادی میتونه  داشته  باشه - یکی مشکل در پارتیشن ها و هارد دیسک یکی عدم هماهنگی سخت افزاری مثلا یک دستگاه های یا قطعه ای به سیستمت وصله این ویندوز 10 موقع شناسایی گیر میکنه یا  ممکنه خود ویندوزت مشکل داشته باشه - اون نسخه رو همونطور که بهت گفتم با روفوس بریز روی فلش بعد امتحان کن. روی فلش با چی ریختی ؟

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این قفل شدن و ماند رو ی لوپ این  لوگوی لود  عوامل زیادی میتونه  داشته  باشه - یکی مشکل در پارتیشن ها و هارد دیسک یکی عدم هماهنگی سخت افزاری مثلا یک دستگاه های یا قطعه ای به سیستمت وصله این ویندوز 10 موقع شناسایی گیر میکنه یا  ممکنه خود ویندوزت مشکل داشته باشه - اون نسخه رو همونطور که بهت گفتم با روفوس بریز روی فلش بعد امتحان کن. روی فلش با چی ریختی ؟

دقیقا سی دی ویندوزم همین نسخه هست

545464.thumb.JPG.62035465e2dbbffa106905fcda713b14.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایو  c که ظاهرا مشکلی نداره در اینجا پارتیش بوت است  ظاهرش که  مشکلی نیست .فقط یک چیزی کل سایز 60 گیگ گذاشتی ؟ اگر درایو سی یکم بیشتر باشه راحت تری مثلا 80 گیگ. البته اگر بخوای پارتیش بندی کنی چون یک هارد است باید کل دیتا بک اپ گرفته بشه و مجددا پارتیشن بندی بشه . نه نمیخواد. ببنید شمابا برنامه های مدیریت پارتیشن یکبار درایو C ات رو پاک و مجدد بساز البته اگر آشنا نیستی کار خودت نیست   میزنی تمام هاردت رو پاک میکنی. بعداگر پارتیشن نو ساختی و  از روی فلش  GPt-UEFI ایزو رو ریختی باز اونجا موند  یک بخشی از سیستم شما مشکل سازگاری داره با ویندوز ده- ممکنه MBR هارد دیگه به مرور زمان نیاز پیدا کنه به یک پارتیشن بندی کلی و نو . یا ممکنه جایی دیگه درسخت افزار یکی از قطعات یا وسایل باعث این  فریز روی لود بشه.پیشنهاد میدم ابتدا پارتیشن نو بسازی بعد از روی فلش همون حالت بالا که گفتم  انجام بدی اگر  باز موند فرضیه دوم و سوم که نوشتم مشکل هارد یا عدم سازگاری  هستند. دیگه هیچ موضوع دیگری نمیتونه باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، pedram9 گفته است :

دوستان من میخوام ویتدوز 10 نصب کنم اما همون اول کار روی این صفحه گیر میکنه 20 دقیقه هم موندم تغییری نکرد چکار کنم مسکل چیه ؟ 

وین 8 راحت نصب شد 10  همین اول کار گیر میکنه دو تا ویندوز هم تست کردم فرقی نداشت

مشخصات سیستمتون چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

مشخصات سیستمتون چی هست؟

cpu Q8300 intel

ram 4 تا دو گیگ = 8

gtx650

main : abit ip35 pro xe

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pedram9 گفته است :

cpu Q8300 intel

ram 4 تا دو گیگ = 8

gtx650

main : abit ip35 pro xe

این مشکل به خاطر قدیمی بودن سیستمتون هست.

مشتریام که سیستم میارن براشون ویندوز 10 نصب کنم اگر سیستمشون قدیمی باشه این مشکل ایجاد میشه . ویندوز 10 نصب میشه ولی باید حوصله داشته باشید تا لوگو ویندوز بره

لینک به دیدگاه

یه کار دیگه هم میتونید انجام بدید.

ویندوز ده رو بر روی یه سیستم دیگه نصب کنید ، با برنامه های بک آپ گیری از پارتیشن مثل ACRONIS TRUE IMAGE  از درایو C بک آپ بگیرید و بک آپ رو بر روی درایو C هارد سیستم خودتون بازگردانی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستمون شما  قدیمیه   بله ممکنه  اون  لود  طول ببره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، HamidGameCenter گفته است :

یه کار دیگه هم میتونید انجام بدید.

ویندوز ده رو بر روی یه سیستم دیگه نصب کنید ، با برنامه های بک آپ گیری از پارتیشن مثل ACRONIS TRUE IMAGE  از درایو C بک آپ بگیرید و بک آپ رو بر روی درایو C هارد سیستم خودتون بازگردانی کنید.

,والا با توجه به اینکه  اصلا لود رو هم  رد نمیکنه احتمالا با مین بورد مشکل داره  یا چیپستش    فکر کنم ایشون روی 7 یا همون 8 اگر مشکلی نداره   کار کنه بهترباشه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

,والا با توجه به اینکه  اصلا لود رو هم  رد نمیکنه احتمالا با مین بورد مشکل داره  یا چیپستش    فکر کنم ایشون روی 7 یا همون 8 اگر مشکلی نداره   کار کنه بهترباشه.

1ساعت هم موندم نرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، pedram9 گفته است :

1ساعت هم موندم نرفت

خوب میگم خدمتتون این دوستمون هم  که میگند ردمیشه چه فایده ؟ حالا بعد از  دو ساعت هم رد شد×!خوب سیستمی که دوساعت طول ببره با زور سیستم عامل روش نصب بشه خوب عزیزم سازگار نیست  مشکلی عدم سازگاری است   پیشنهاد میدم از سیستم عامل ویندوز 7 استفاده کنید کوچ کردن به  ویندوز ده با  این سخت افزار هیچ سودی برای شما نداره .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

مرسی دوستان.

روی همین سیستم پارسال 10 نصب شد بدون هیچ مشکلی . 

مرسی از همه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، pedram9 گفته است :

مرسی دوستان.

روی همین سیستم پارسال 10 نصب شد بدون هیچ مشکلی . 

مرسی از همه

کدوم ورژن ویندوز ده رو نصب کرده بودید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HamidGameCenter گفته است :

کدوم ورژن ویندوز ده رو نصب کرده بودید؟

یادم نیست یکی دو سال پیش بود اوایلش بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...