رفتن به مطلب

سيستم عامل جديد اپل از راه مي‌رسد

mfirouzi1989
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سيستم عامل جديد اپل از راه مي‌رسد

1002198_b.jpg

شركت اپل سيستم عامل تازه خود براي رايانه هاي مك موسوم به OS X Lion را روز سه شنبه اين هفته در دسترس علاقه‌مندان قرار مي دهد.

به گزارش فارس ، اين نسخه جديد بر خلاف نسخه هاي قبلي عرضه گسترده جهاني خواهد داشت و كاربران در نقاط مختلف جهان به طور آنلاين مي توانند آن را خريداري كنند.

اپل اين بار بر خلاف موارد قبل عرضه اين سيستم عامل از طريق ديگر مجاري فروش را ممنوع كرده و تنها از طريق فروشگاه هاي آنلاين و مراكز اختصاصي توزيع خود اين سيستم عامل را عرضه مي كند. اين شركت مي گويد اين بار 250 تغيير و به روزرساني جديد را در سيستم عامل مك انجام داده و برنامه هاي تازه اي را به مك اضافه كرده است.

قابليت شناسايي كاربر از طريق چهره وي، امكان انتقال بي سيم فايل ها با استفاده از فناوري واي – فاي و امكانات امنيتي تازه از جمله كاركردهاي سيستم عامل مذكور است. كاربراني كه قبلا از اين سيستم عامل استفاده مي كردند با پرداخت تنها 30 دلار مي توانند آن را به روز كنند. اين رقم در مورد نسخه سرور اين سيستم عامل 50 دلار است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اومده فکر کنم خبر اشتباهه شایدم من جلو جلو دانلود کردم!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اومده فکر کنم خبر اشتباهه شایدم من جلو جلو دانلود کردم!I%20Do%20not%20Know.gif

فرمودند که در دسترس کاربران قرار مي گیرد.. شاید شما خبر تولید سیستم عامل رو شنیده بودید ...

لینک به دیدگاه

خیر دوستان این سیستم عامل چندوقته اومده و تو بازار قرار گرفته دوستمون داره صحیح میگه که اومده

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...