رفتن به مطلب

کیس z2 یا واتر کول گرین مدل evo 120 کدام یک استاندارد نیست.

Recommended Posts

سلام به همه دوستا من امروز رفتم بازار و یه واتر کول گرین ۱۲۰ evo خریدم برای نصب واتر کول به مشکلات جالبی بر خوردم حالا نمیدونم واتر کول استاندارد نیست یا کیس z2 hero.

مشک به شرح تصاویر

۱-من واتر کول را به سقف کیس بستم جالب بود که فن دوازه کناریش هم دیگه جا نمیشه ببندی و به این صورت بستم؟

۲- چرا لوله هاش بجایی اینکه سمت چپ باشه سمت راسته ایطوری لوله بد فورم میشن.

1507410497714-1599112761.jpg

1507410570675987637987.jpg

150741066774878886726.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. اونطور که مشخصه بار اولتونه دارید واترکولینگ می بندید. هیچ کدوم غیر استاندارد نیستن. شما کلا اشتباه اسمبل کردید!!!!

برادر در مرحله اول توصیه میشه واترکولینگ 120 رو رو سینی پشت کیس ببندید. همه جای دنیا واتر 120 رو پشت کیس می بندن!!!!!  فن پشت کیس رو باز کنید و رادیاتور رو پشت کیس ببندید.

در مرحله دوم اینطور که از عکس مشخصه شما واتر بلاک بدبخت رو یه دور، دور خودش پیچیدید!!!!!!  این نشون میده واترکولینگ خیلی مرد بوده که تا الان اتصالاتش باز نشده و نشتی نداده!! باز کنیدش و برعکس یه دور بچرخونیدش!!!! 

اگر با نصب واترکولینگ آشنایی ندارید برای اینکه متضرر نشید توصیه می کنم اسمبل رو به افراد متخصص واگذار کنید!!! 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای رفع این مشکل دو راه دارید، یا رادیات رو همونجایی که هست 180 درجه بچرخونید یا پمپ رو 180 درجه دوران بدید . که چرخش رادیات عاقلانه تره ولی خب لوله ها جلوی پمپ رو میگیرن ولی از این شیر تو شیری که الان هست در میان و حداقل به لوله ها فشار نمیاد .

لینک به دیدگاه

درود بر شما،

خیر دوست عزیز هیچ کدام غیر استاندارد نیستند،

اگر قرار بود که شما واتر 120 رو روی سقف ببندید و در کنارش یک فن 120 دیگه هم جا بشه، اون وقت دیگه واتر کولرهای 240 و 360 رو نمی تونستید در سقف ببندید!!! یعنی یا باید شرایطی که شما می خواهید یک کیس داشته باشه یا بتونه توی خودش واترهای بزرگتر جا بده که اولویت با دومی هستش.

نکته دیگه اینه که شما به راحتی می تونید واتر رو در پشت کیس و جای فن 120 پشت کیس نصب بکنید...

لینک به دیدگاه

نه منظور من اینه که اگه یک سانت جای شیار پیچ فن را بیشتر کنن هم دیگه یه راحت هم کولر ۱۲۰ جا میشد هم یه فن کنارش. شاید یکی دوست داشته باشه واتر کول را رو سقف ببنده. ولی نمیتونه این کار را بکنه. بعدش چرا وقتی کولر ۲۴۰ جا میشه روی سقف کولر ۱۲۰ جانمیشه جالبه برام. بعدش فاصله پشت کیس انقدر به پردازنده نزدیکه که لوله ها خیلی تاب میخورن و بدجور میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...