رفتن به مطلب

نیاز فوری به فن های و قاب روش evga 560ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یکی از دوستام یه کارت gtx 560ti داره که فناش خراب شدم اگر کسی کارت سوخته مشابه کارت دوستم داره فناش را خریدارم . در ضمن وضع مالی دوستم زیاد خوب نیست این کارت هم من بهش به عنوان هدیه دادم . قیمت را خوب بدین چون هزنیش را خودم میدم . همین شنبه من رفته بودم تهران یه جا پیدا کردم که فنش را داشت ولی طرف خیلی دندون گرد بود. درضمن فن ها برای همین مدل باشه چون من خودم الان دو تا فن از روی دوتا کارت 9800 بازکردم و براش انداختم ولی چون فن ها درش پایین هست کارت را نمیتونه خنک کنه.

E145-0568_chiclet01_aa_356683.jpg

لینک به دیدگاه

احتمال گیر اوردنش 1 درصده

شما قاب رو کامل جداکن و یه جفت فن بخر که بخوره‌ بهش و خنک کنه و قاب اگ مشکل ساز هست بذارش کنار

اگ گیر بیاری که بهتر

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

احتمال گیر اوردنش 1 درصده

شما قاب رو کامل جداکن و یه جفت فن بخر که بخوره‌ بهش و خنک کنه و قاب اگ مشکل ساز هست بذارش کنار

اگ گیر بیاری که بهتر

میگم دو تا فن شبیه فن قبلی خودش پیدا کردم  و روش گذاشتم ولی چون سرعت فن ها کم هست نمیتونه کارت را خنک کنه قابش فقط جای دو تا از پیچاش شکسته که حالا با چسب یه کاریش مکنم مشکل فقط فناش هست این فنهای گه گذاشتم 1200 دوره ولی فن های قبلی خودش که خراب شدن 2800 دور بودن. خمیر سیلیکن هم که دیپ کول زدم برش ولی زیاد تاثیر نداشت بعد از ده دقیقه بازی کردن دماش میشه 98 درجه که خیلی زیاده با فن های قبلی خودش دماش تو فول لود 78 درجه بود.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

میگم دو تا فن شبیه فن قبلی خودش پیدا کردم  و روش گذاشتم ولی چون سرعت فن ها کم هست نمیتونه کارت را خنک کنه قابش فقط جای دو تا از پیچاش شکسته که حالا با چسب یه کاریش مکنم مشکل فقط فناش هست این فنهای گه گذاشتم 1200 دوره ولی فن های قبلی خودش که خراب شدن 2800 دور بودن. خمیر سیلیکن هم که دیپ کول زدم برش ولی زیاد تاثیر نداشت بعد از ده دقیقه بازی کردن دماش میشه 98 درجه که خیلی زیاده با فن های قبلی خودش دماش تو فول لود 78 درجه بود.

احتمالا این فنها pwm نیستن اصلا

سوکتش 4 پین اگ باشه تنظیم دور میشه

لینک به دیدگاه

سلام. فن های شیشه ای led دار 8 در 8 رو تست کن خوب هستن دورشونم زیاده البته صداشونم متوسطه. Led هاشم میتونی با یه سیم چین قطع یا کلا لامپ رو بشکونی

البته درصورتی میتونه یه کارایی برات بکنه که رو دور 100 درصد بچرخه. دوتا بزار.

میتونی مستقیم به 12 ولت پاور وصل کنی.

اگه خواستی به خود گرافیک وصل کنی با برنامه msi after burner براش تعیین کن که تا 50 یا 55 یا 60 درجه رو 40 درصد یا 30 درصد بچرخه و بیشتر از اون دما بشه 100 درصد.

اینم بگم یکی از دوستان تو همین فروم یه کولر مخصوص گرافیک فکر کنم دیپ کول بود داشت قیمت هم خوب میداد از نظر دمایی هم عالی بود اگه خواستی برات اوکی کنم فک کنم 30 40 میداد

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. فن های شیشه ای led دار 8 در 8 رو تست کن خوب هستن دورشونم زیاده البته صداشونم متوسطه. Led هاشم میتونی با یه سیم چین قطع یا کلا لامپ رو بشکونی

البته درصورتی میتونه یه کارایی برات بکنه که رو دور 100 درصد بچرخه. دوتا بزار.

میتونی مستقیم به 12 ولت پاور وصل کنی.

اگه خواستی به خود گرافیک وصل کنی با برنامه msi after burner براش تعیین کن که تا 50 یا 55 یا 60 درجه رو 40 درصد یا 30 درصد بچرخه و بیشتر از اون دما بشه 100 درصد.

اینم بگم یکی از دوستان تو همین فروم یه کولر مخصوص گرافیک فکر کنم دیپ کول بود داشت قیمت هم خوب میداد از نظر دمایی هم عالی بود اگه خواستی برات اوکی کنم فک کنم 30 40 میداد

این فن هایی که من گذاشتم روش فن گرافیک Asus 9800gt را روشن گذاشتم با نرم افزار هم دورشون هم روی ۱۰۰ درصد گذتشتم که نهایت دورشون ۱۵۰۰ دور دقیقه هستن بعد از ده دقیقه تو حالت فول لود دمای کارت ۹۸ درجه میشه فن های معمولی هم گذاشتم روش و نتیجه کار بدتر شد. فن های قبلی خودش ۲۸۰۰ دور دقیقه بودن باید دنبال فنی باشم که این دور را داشته باشن البته تو بازار پیدا میشه ولی قیمتش بالاست.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

این فن هایی که من گذاشتم روش فن گرافیک Asus 9800gt را روشن گذاشتم با نرم افزار هم دورشون هم روی ۱۰۰ درصد گذتشتم که نهایت دورشون ۱۵۰۰ دور دقیقه هستن بعد از ده دقیقه تو حالت فول لود دمای کارت ۹۸ درجه میشه فن های معمولی هم گذاشتم روش و نتیجه کار بدتر شد. فن های قبلی خودش ۲۸۰۰ دور دقیقه بودن باید دنبال فنی باشم که این دور را داشته باشن البته تو بازار پیدا میشه ولی قیمتش بالاست.

از کدوم فن ها؟ این مشکی ها دورشون کمه تست کردم. ولی کریستال ها که 4 تا led رنگ مختلف دارن دور تند هستن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

از کدوم فن ها؟ این مشکی ها دورشون کمه تست کردم. ولی کریستال ها که 4 تا led رنگ مختلف دارن دور تند هستن

این فنهای معمولی دور فن ها شون فکر نکنم بیشتر 1500 تا باشه من دنبال فن با دور 2800 میگردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...