رفتن به مطلب

مشاوره وراهنمایی برای خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

asus rampage extreme

این یکی که عمرا ایران نمیاد و اگر هم بیاد کی میخره الان 600 دلاره یعنی ایران بیاد 800

لینک به دیدگاه

• ارسال 173
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

یه سوال داشتم

به نظر شما مین ga-ep45t-extreme بهتر است یا asus rampage extreme???

منتظر جواب مشا هستم.

درود

دوست خوبم میخوام یه خبر خوب بهتون بدم این مادربوردها رو پیدا کردم :

rampage extreme = 470 تومان من فکر میکنم که خیلی گرونه ولی این هستش

لینک به دیدگاه

درود

دوست خوبم میخوام یه خبر خوب بهتون بدم این مادربوردها رو پیدا کردم :

rampage extreme = 470 تومان من فکر میکنم که خیلی گرونه ولی این هستش

OK خوب من قیمت قبل رو داشتم الان قیمتش

Part#: MB-RAMP-EX

Package: RETAIL

Manufacturer: Asus

Manufacturer Part#: RAMPAGE EXTREME

Shipping Weight: 6.70 lbs.(3.05 kg)

Price: $394.25

کارائی بالا اما گرون

لینک به دیدگاه

بابا ایول به ایران

rampage تا رسید به ایران 394.25$ شد 500$ ؟؟؟؟؟

خداییش خیلی نامردیه.اصلا قیدشو زدم

لینک به دیدگاه

بابا ایول به ایران

rampage تا رسید به ایران 394.25$ شد 500$ ؟؟؟؟؟

خداییش خیلی نامردیه.اصلا قیدشو زدم

درود

دوست من اول اینکه این کالا رو ما وارد نکردیم ما اینجا از وارد کنندش میخریم و به دیگران با سود کم قیمت میدیم .

شما در این صورت دو تا راه دارید :

1- تخرید و دنبال یه چیز دیگه ای باشید

2- اگر همین مادربورد رو میخواید میتونید با همون 394 دلار از کشور دیگه ای بخرید .

من راه دیگه ای سراغ ندارم .

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید این مین اینتل سرور Tyan* S5393 چجور رمی میخوره؟؟

چون نوشته 64GB ECC FBDIMMs (8 DIMMs)

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید این مین اینتل سرور Tyan* S5393 چجور رمی میخوره؟؟

چون نوشته 64GB ECC FBDIMMs (8 DIMMs)

ممنون

دوست عزیز سلام این عکس واضح از این مین خدتون دیگه تشخیص بدید چه جور رمی می خوره !!!

من وظیفه ام بود که اقلآ یه کمکی بتونم بکنم شرمند دیگه

s5393_2.gif

شرمنده نتونستم کمکی کنم

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

اينجا كه به وضوح گفته ديگه: حافظه هاي fbdimm همراه به ecc.البته نميدونم كه تو بازار هست يا نه.چون كلا ماژول هاي fbdimm شايد 2 سال باشه كه اختراع شدن.اين توضيح سادشه.شما بايد رم با دو مشخصه بگيريد.fbdimm و ecc.

fbdimm يك استاندارد الحاقي به ddr2 ميباشد كه به شكل سريال عمل ميكند.روي اين نوع رمها يك تراشه وجود داره كه سيگنالهاي سريال رو به سيگنالهاي موازي قابل استفاده در رم تبديل ميكنه.اين تكنولوژي امكان استفاده از پهناي باند بالاتر را بدون استفاده از افزايش كلاك رم فراهم ساخته.البته ايراداتي هم داره كه اگه خواستيد مفصل راجع بهش بحث ميكنيم.

ecc هم كه قابليت تشخيص و تصحيح خطاهاي نرم افزاري در رم هست.اينم اگه خواستيد بيشتر توضيح ميدم.

لینک به دیدگاه

بهترین مادر برد برای 9600 gt و q6600 چیه؟ تا 190.000 می تونم بدم

لینک به دیدگاه

با سلام

محمد جان حدود 210 تومان میتونید P5Q DELUX بردارید که چیپ P45 هستش و برای اورکلاک عالی جواب میده .

2uzxc0o.jpg

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون . من در صورتی می تونم این مادر یرد رو بگیرم که گرافیک 9600 بگیرم .به نظر شما می ارزه که من به جای p5q مادر یرد deluxe بگیرم و به جای 4850 گرافیک 9600 بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون . من در صورتی می تونم این مادر یرد رو بگیرم که گرافیک 9600 بگیرم .به نظر شما می ارزه که من به جای p5q مادر یرد deluxe بگیرم و به جای 4850 گرافیک 9600 بگیرم

راستی اگه میخواید از کارتهای جیفورس استفاده کنید و نیازی به کراس فایر ندارید میتونید همین p5q رو بردارید که بصرفه تره p5q هم p45 ولی کراس فایر نیست و می ارزه که شما 4850 و p5q رو بردارید شک نکنید.

لینک به دیدگاه

اگر من در صورتی می تونم deluxe رو بخرم که 9600 بخرم .اگر بخوام 4850 بگیرم باید p5q بگیرم.حالا کدوم کار رو بکنم

لینک به دیدگاه

اگر من در صورتی می تونم deluxe رو بخرم که 9600 بخرم .اگر بخوام 4850 بگیرم باید p5q بگیرم.حالا کدوم کار رو بکنم

با سلام

محمد جان شما این رو به من بگید آیا شما قصد کراس فایر رو دارید یا نه ؟؟؟ اگر دارید p5q deluxe و اگر هم نه p5q + radeon hd 4850 واین رو هم به شما بگم 4850 فوقالعاده است نسبت به قیمتش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر قصد بازی کردن دارید صد در صدر p5q +4850

لینک به دیدگاه

البته تا شنبه يه خبري هم در مورد قويتر بودن 9800gtx+ يا 4850 توي فروم ميزاريم كه انتخاب بهتر ور راحتتر بشه . هر دو تا گزلانه خوبين ولي يه مقدار شك توي دل ادم ميندازن كه ما سعي ميكنيم اينرو شك رو بر طرف كينم .

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از نظراتتون ولی تو تاپیک ati va Gforce گفتین برای بازی گرافیک ati خوب جواب نمی ده

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از نظراتتون ولی تو تاپیک ati va Gforce گفتین برای بازی گرافیک ati خوب جواب نمی ده

محمد جان ati خیلی خیلی هم عالی جواب میده خیالت راحت دوستان گفتند که GFORCE برای بازی بهتره . من خودم 4850 دارم و هر بازی که بگید با رزولیشن بالا امتحان کردم بدون کوچکترین مشکل یه سر هم به اخبار کارتهای گرافیک تستها و بنچمارکهای گرفته شده بزنید .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت رضای عزیز و محمد جان منم میگم ATI چون ATI خیلی جلو زده از نظر بحث فریم بندی و غیره !!! geforce هم بد نیست اونم عالیه ولی باید منتظر سری 300 ش باشیم ببینیم ایندفه چی می خواد برا کل کل بده بیرون . ولی به نظر من یکی فعلآ ATI!!! برای خریداری بالای 200 تومان!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

درود

دوست من نگفتیم خوب جواب نمیده گفتیم اینودیا در بعضی مواقع بهتر جواب داده و ATI هم کارتهای بسیار خوبی تولید مکینه .البته ما توی سایت یه نظر سنجی برای گیمر ها گذاشتیم که برای بازی کدوم کارت گرافیک رو انتخاب میکنن .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه مادر برد میخوام با قابلیت اورکلاک خوب و عمر بالا ( به اقتضای کارم سیستم 10-12 ساعت تو شبانه روز روشنه) ا

تا 120 تومن میتونم بدم

cpu : q6600

ram : patriot 1x2 800

اگه مینبورد پیشنهادی با این رم همخونی نداره ، یه رم هم که باهاش مچ باشه هم معرفی کنید

ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

یه مادر برد میخوام با قابلیت اورکلاک خوب و عمر بالا ( به اقتضای کارم سیستم 10-12 ساعت تو شبانه روز روشنه) ا

تا 120 تومن میتونم بدم

اگه مینبورد پیشنهادی با این رم همخونی نداره ، یه رم هم که باهاش مچ باشه هم معرفی کنید

ممنون از لطفتون

با سلام

دوست خوبم اگر برای اور میخواهید من این رو پیشنهاد میدم با قیمت 145 تومان توی این رنج قیمت یکی از بهترینها به حساب میاد که چیپ p45 هم هستش که چیپ جدیدیه.

n1pfv4.jpg

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

تا 120 تومن میتونم بدم

ممنون از لطفتون

درود

دوست من توی این رنج قیمت پیشنهادهای زیادی هستن . مثلا با همین چیپ P45 میشه MSI - paostar یا قیمت بالاتر همین PQ5 برداشت .

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

من در مورد قیمت مین rampage extreme شما بدجوری اعتزاض دارم.شما این مین رو با قیمت 469000 می فروشید.ولی من از شرکت الماس خاورمیانه با گارانتی خریدم 396000 تومان.این یعنی 73000 تومان قیمت زیاد!!!!!!!

خواهشن قیمتو تصحیح کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...