رفتن به مطلب

مشاوره وراهنمایی برای خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیر دوست عزیز .. بنده خودم هم ماکسیموس 3 فرمولا دارم + 860 و رمها هم از بایوس روی 1600 ست هست عزیز :eek:

با خرید 860 دیگه هیچ مشکلی نداره و به راحتی میتونید رم 1600 تهیه کنید .

عاليه ، ممنون دوست عزيز

راستي از مادربوردت راضي هستي ؟

در مورد اين رم Team كمي توضيح ميدي ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 173
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عاليه ، ممنون دوست عزيز

راستي از مادربوردت راضي هستي ؟

در مورد اين رم Team كمي توضيح ميدي ؟

خواهش میکنم ...

راضی بودن برای یه لحظشه عزیز .. انصافا معرکه است و به هیچ وجه پشیمونی نداره خریدش چون تک هست توی P55 ها به نظر من و قابلیتهای خاصی که داره ...

i15902_1943p44.jpg

رمهای تیم هم کیفیت خوبی دارند و این مدلی که خدمتتون عرض کردم تایمینگ خیلی مناسبی داره و همچنین کیفیت عالی در کل شک نکن تو خرید این برند ...

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم ...

راضی بودن برای یه لحظشه عزیز .. انصافا معرکه است و به هیچ وجه پشیمونی نداره خریدش چون تک هست توی p55 ها به نظر من و قابلیتهای خاصی که داره ...

رمهای تیم هم کیفیت خوبی دارند و این مدلی که خدمتتون عرض کردم تایمینگ خیلی مناسبی داره و همچنین کیفیت عالی در کل شک نکن تو خرید این برند ...

اين رم رو از كجا بخرم ؟

قيمتش چنده ؟

گارنتيش چيه ؟

ویرایش شده توسط eliteron05
لینک به دیدگاه

اين رم رو از كجا بخرم ؟

آقای حسینی ...

http://lioncomputer.ir/forum/member.php?u=37

لینک به دیدگاه

اين رم گارنتيه كجاست ؟

لینک به دیدگاه

اين رم گارنتيه كجاست ؟

گارانتی لیون کامپیوتر :eek:

لینک به دیدگاه

ميخوام همين رم رو بخرم ، اگه قيمتش 140 تومن باشه ارزش خريد داره .

ویرایش شده توسط eliteron05
لینک به دیدگاه

گذشته از اين رم چي خوبه ؟

به این برند شک دارید ؟ تیم خیلی برند خوبیه فعلا بهترین تایمینگ رو داره عزیز .. زیاد برند بازی نکنید من فقط خواستم بهترین انتخاب رو داشته باشی عزیز ...

اگر نه corsiar -ocz - team - و .... همه خوب هستن .. در خرید رم برند رو هیچ وقت ملاک قرار ندید مهم فرکانس و تایمینگ مناسب هست فقط توی سریهای های اند دنبال برند خوب باشید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ببنید پردازنده رو اگر 860 i7 بگیرید میتونید فرکانس رمها رو از بایوس دستی روی 1600 ست کنید و اگر i5 750 بگیرید 1333بالا میاد و باید کمی سی پی یو رو اورش کنید تا بتونید فرکانس رمها رو بالا ببرید .... شما پردازنده رو چی انتخاب کردید ؟ 860 ؟

دوست عزيز از كجاي بايوس بايد اينكارو انجام بدم ؟ لطفا منو كمي راهنمايي كن

با تشكر

لینک به دیدگاه

به این برند شک دارید ؟ تیم خیلی برند خوبیه فعلا بهترین تایمینگ رو داره عزیز .. زیاد برند بازی نکنید من فقط خواستم بهترین انتخاب رو داشته باشی عزیز ...

اگر نه corsiar -ocz - team - و .... همه خوب هستن .. در خرید رم برند رو هیچ وقت ملاک قرار ندید مهم فرکانس و تایمینگ مناسب هست فقط توی سریهای های اند دنبال برند خوب باشید .

موفق باشید.

ممنون از راهنماييت همينو ميخرم . خودمم به همين نتيجه رسيدم

لینک به دیدگاه

دوست عزيز از كجاي بايوس بايد اينكارو انجام بدم ؟ لطفا منو كمي راهنمايي كن

با تشكر

عزیز شما مادربرد رو تهیه کنید غصه این قسمت رو نخورید :) خیلی ساده است dram frequency رو از روی auto خارج و روی 1600 میزاریدش و تایمینگ رو هم از خود بایوس باید تنظیم کنید .. انشاا.. خریدید در خدممتون هستم هر سوالی داشتید :eek:

لینک به دیدگاه

عزیز شما مادربرد رو تهیه کنید غصه این قسمت رو نخورید :) خیلی ساده است dram frequency رو از روی auto خارج و روی 1600 میزاریدش و تایمینگ رو هم از خود بایوس باید تنظیم کنید .. انشاا.. خریدید در خدممتون هستم هر سوالی داشتید :eek:

اوكي ممنون=d> . امروز خيلي مزاحمت شدم - سه چهار روز ديگه ميرم تهران ميخرم . سيستم رو بستم حتما مزاحمت ميشم .

لینک به دیدگاه

اوكي ممنون=d> . امروز خيلي مزاحمت شدم - سه چهار روز ديگه ميرم تهران ميخرم . سيستم رو بستم حتما مزاحمت ميشم .

خواهش میکنم چه مزاحمتی عزیز :eek:

انشاا.. به سلامتی ..:)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم چه مزاحمتی عزیز :eek:

انشاا.. به سلامتی ..:)

سلام ، ببخش كه دوباره مزاحمت شدم . آقاي حسيني اين رم رو موجود نداره بهم اينو پيشنهاد داد ولي تايمينگش خيلي بالاست نميدونم چي بخرم !

TeamGroup 4G 1866 CL9

لینک به دیدگاه

سلام ، ببخش كه دوباره مزاحمت شدم . آقاي حسيني اين رم رو موجود نداره بهم اينو پيشنهاد داد ولي تايمينگش خيلي بالاست نميدونم چي بخرم !

TeamGroup 4G 1866 CL9

corsair dominator cl8:->

لینک به دیدگاه

corsair dominator cl8:->

Dominator عزيز اين رم رو از كجا بخرم ؟ قيمتش چنده ؟

آيا رم GSkill تو ايران پيدا ميشه ؟

اين مدلش به نظر عالي مياد . http://www.gskill.com/products.php?index=220&c1=1&c2=3

لینک به دیدگاه

dominator عزيز اين رم رو از كجا بخرم ؟ قيمتش چنده ؟

آيا رم gskill تو ايران پيدا ميشه ؟

اين مدلش به نظر عالي مياد . http://www.gskill.com/products.php?index=220&c1=1&c2=3

سلام.

اگر تو بازار بشه پیداش کرد که این مدل معرکه است لعنتی عجب تایمینگ باحالی هم داره :eek:

والا جی اسکیل رو فقط یه نفر تو ایران میاره (کولینگ سیس) از آقای حسینی بپرسید ببینید میتونند این مدل رو پیدا کنند یا نه ..

لینک به دیدگاه

سلام.

اگر تو بازار بشه پیداش کرد که این مدل معرکه است لعنتی عجب تایمینگ باحالی هم داره :eek:

والا جی اسکیل رو فقط یه نفر تو ایران میاره (کولینگ سیس) از آقای حسینی بپرسید ببینید میتونند این مدل رو پیدا کنند یا نه ..

ممنون dominator عزيز ، تا اونجايي كه اطلاع داري GSkill تو ايران نمايندگي داره ؟

لینک به دیدگاه

ممنون dominator عزيز ، تا اونجايي كه اطلاع داري gskill تو ايران نمايندگي داره ؟

از آقای حسینی بپرسید که کولینگ سیس یا آقا کیوان این مدل رم جی اسکیل رو داره یا نه :eek:

لینک به دیدگاه

از آقای حسینی بپرسید که کولینگ سیس یا آقا کیوان این مدل رم جی اسکیل رو داره یا نه :eek:

دوباره سلام Dominator عزيز

اين مادربورد Maximus III formula دوال باياس نيست ! كمي برام عجيبه آخه همه هاي مادربورداي ايسوس دوال باياس هستن . آيا به خاطر IROG كه اين مادربوردا دارن دوال باياس نيستن ؟ و آيا اگه باياس اين مادربورد بپره ميشه از طريق IROG باياسش رو برگردوند ؟

لینک به دیدگاه

دوباره سلام Dominator عزيز

اين مادربورد Maximus III formula دوال باياس نيست ! كمي برام عجيبه آخه همه هاي مادربورداي ايسوس دوال باياس هستن . آيا به خاطر IROG كه اين مادربوردا دارن دوال باياس نيستن ؟ و آيا اگه باياس اين مادربورد بپره ميشه از طريق IROG باياسش رو برگردوند ؟

سلام مجدد ..

بله عزیز این مادربرد دوال بایوس نیستش ولی همچین مساله مهم و نگران کننده ای نیست چون این مشکل خیلی کم و به ندرت پیش میاد ...:eek:

پیشنهاد میکنم این بررسی رو که یکی از دوستان زحمت ترجمش رو کشیدن رو کامل مطالعه کنید تا با این برد بیشتر آشنا بشیدو همچنین قابلیتهای خاصی که برای این برد در نظر گرفته شده ....:)

http://forums.hotoverclock.com/showthread.php?t=1000

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام دوستان اساتید سروران

می خوام بدونم نظر اساتید در مورد مادربورد Elitegroup A785GM-AD3 چیه؟؟؟

گرافیک آنبوردش همون HD 4200 هست ؟؟؟

کدوم از این 3 تا بهتره ؟؟؟؟ توضیح بدین برام

Gigabyte MA785GMT-UD2H و M.B ASROCK M3A785GXH/128M

ویرایش شده توسط lvl573
لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

با این مین M.B ASROCK M3A785GXH/128M میشه کش سوم سی پی یو athlon II رو فعال کرد ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط lvl573
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...