رفتن به مطلب

کارت صدا Creative ZxR گارانتی فروخته شد

samannaseri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

قیمت : 680 تومان   (40 درصد زیر قیمت )

بعید میدونم کسی این قیمت گیرش بیاد

لینک به دیدگاه

با سلام و پوزش، یه مسئله‌ی بی ربط به موضوع فروش بگم! حتما گریل های زد۵۵۰۰ رو بذار روش، چون عمرشون زیاده شدیدا در معرض ورود گرد و غبار هستن، اگه پلیسه یا آشغال واردش شد بدجور اذیت میشی، چند وقت پیش یه زد۵۵۰۰ دستم بود آشغال به پشت تبلکش وارد شده بود و مایه‌ی عذاب شده بود. باید بیشتر مواظب این پیرمرد باشی...

موفق باشی عزیز ;)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، St. Anger گفته است :

با سلام و پوزش، یه مسئله‌ی بی ربط به موضوع فروش بگم! حتما گریل های زد۵۵۰۰ رو بذار روش، چون عمرشون زیاده شدیدا در معرض ورود گرد و غبار هستن، اگه پلیسه یا آشغال واردش شد بدجور اذیت میشی، چند وقت پیش یه زد۵۵۰۰ دستم بود آشغال به پشت تبلکش وارد شده بود و مایه‌ی عذاب شده بود. باید بیشتر مواظب این پیرمرد باشی...

موفق باشی عزیز ;)

اون پیر مرد دوس داشتنی  رو فروختم برای همین دارم این کارت دوس داشتنی رو هم میفروشم :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

اون پیر مرد دوس داشتنی  رو فروختم برای همین دارم این کارت دوس داشتنی رو هم میفروشم :12_slight_smile:

آخی، منم یکیش رو دارم لای کاغذی در آینده میخوام مُدش کنم.

منم تا مرز فروشش رفتم، ولی وقتی زد۹۰۶ رو تست کردم فهمیدم که دنیای جدید دنیای بدی شده، به خودم گفتم فرض میکنم این اسپیکر رو ندارم با این که خیلی پول لازم بودم و گزینه‌ی هدفون حرفه ای هم داشتم تازه یه ایکس ۵۴۰ هم افتاده کنار اتاقم...

احتمالا تصمیم سختی بوده برات :4_joy:

یادش بخیر سال ۸۵ بود ۳۴۰ هزار تومن خریدمش یه ۴۰-۵۰ تومن پول پست دادم، تازه کلافه بودم از ۳۰۰ رسیده به ۳۴۰ خخخ

دلم نمیاد این رفیق قدیمی رو رد کنم با اینکه ۱۰-۱۲ ساله دارمش و واقعا دلم صدای جدید میخواد... دیگه خودمم دارم کناره این پیرمرد، پیر میشم کم‌کم :127_older_man:

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/26, 21:15:23، St. Anger گفته است :

آخی، منم یکیش رو دارم لای کاغذی در آینده میخوام مُدش کنم.

منم تا مرز فروشش رفتم، ولی وقتی زد۹۰۶ رو تست کردم فهمیدم که دنیای جدید دنیای بدی شده، به خودم گفتم فرض میکنم این اسپیکر رو ندارم با این که خیلی پول لازم بودم و گزینه‌ی هدفون حرفه ای هم داشتم تازه یه ایکس ۵۴۰ هم افتاده کنار اتاقم...

احتمالا تصمیم سختی بوده برات :4_joy:

یادش بخیر سال ۸۵ بود ۳۴۰ هزار تومن خریدمش یه ۴۰-۵۰ تومن پول پست دادم، تازه کلافه بودم از ۳۰۰ رسیده به ۳۴۰ خخخ

دلم نمیاد این رفیق قدیمی رو رد کنم با اینکه ۱۰-۱۲ ساله دارمش و واقعا دلم صدای جدید میخواد... دیگه خودمم دارم کناره این پیرمرد، پیر میشم کم‌کم :127_older_man:

آره حیفه بفروشیش

ولی من خودم هم زد 906 داشتم  هم 5500 انصافا هر دوتا خوب بودن من شخصا کیفیت صدای 906 رو خیلی دوس داشتم خیلی تمیز بود بود صداش ولی 5500 ساب وحشتناکی داشت 

بنظرم محصول بعدی لاجیتک باید مخلوتی از این دوتا باشه تمیزی صدای 906 ساب بهتراز 5500

خ منتظر اونروزم که اینکارو بکنه

اره قیمت ها الکی رفتن بالا مخصوصا الان با این قیمت های حجومیشون ارزش خریدشونو نسبت به هزینه اوردن پایین متاسفانه

لینک به دیدگاه

همچنان موجوده این کارت صدای دوس داشتنی :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...