رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک EVGA GTX 460 1GB(کنسل شد)

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام 

اینجانب،بدلیل کمبود هزینه و .. قصد دارم کارت گرافیک Evga Gtx 460 1GB خود را بفروشم .

معرفی:

کارت بسیار خوبی می باشد! بی صدا،بدون مشکل! و با اینکه سالها از تولید ان میگذارد،همچنان قدرت خوبی نیز دارد!

به عنوان مثال،این کارت در رقابت با کارت جدید چون GTX 1050 (مقایسه) همانجور که می بینید GTX 1050 حدود 2 برابر بهتر از GTX 460 می باشد! (ازمون دیگر)

همانجور که می ببینید،کارت خوب نگه داری شده(با اینکه مدتهاست که استفاده کرده ام،اما هنوز چسب روی کارت کنده نشده و..)

این کارت از برند معتبر EVGA می باشد.

همچنین پهنایی 115 گیگی دارد و حدود 2 میلیارد ترانزیستور نیز دارد.

قیمت پایه 260 هزارتومان،هزینه ارسال نیز با خریدار.

*کاهش قیمت ،تاریخ 96.7.20

باتشکر.

G-1.gif

G-2.gif

DSC_0054.jpg

DSC_0056.jpg

DSC_0057.jpg

ویرایش شده توسط sinaset
منصرف شدن..
لینک به دیدگاه

داداش من بعید می دونم کسی با این قیمت برداره

1050 حدودا 600 تومان است.

گیریم نصف قدرت که نداره , بشه 300. اصلا کاهش دست دو بودن و  سال ساخت را حساب نکردی شما شش هفت سال گذشته .

چه دیدی یه وقت یکی خرید.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

در گذشته،کارت های مثل 4870داشته ام ، یکی اورکلاک شد سوخت،دیگری نیز،به دلیل نامعلوم خراب شد. اما این مدل (اورکلاک و ..(انچنانیی نکرده ام!اگر انجام داشته باشم،هم در حد چند بار و در حد چند ساعت وان هم گذشته ها برای ازمایش انجام داده ام ..)  خوب مانده،دما بسیار خوبی دارد،و بسیار بی صدا بوده،تابحال نیزی مشکلی نیز با ان نداشته ام! در حال حاضر کارت گرافیک کامپیوتر من از سی پی یو و مادربرد و رم و..! بسیار پرقدرت تر می باشد! .

برند EVGA ( مثل XFX ،ASUS و..)و کارت های Nvidia معمولا، برد و کارت های با کیفیتی هستن و قدرت و طول عمر  خوبی دارن. 

بنظرم اگر کسی بخواهد بازی ها متوسط رو به پایین انجام دهد،یا کارهای گرافیک معمولی انجام دهد بسیار خوب می باشد،ضمن اینکه دما و پایداری  بسیار خوبی نیز دارد.(در کنار این هایی صدا بسیار کم نیز دارد)

*بازی ها روز رو هم (نه مدل ها گرافیک سنگین)می تواند اجرا کند،با کم کردن تنظیمات (بخصوص رزولویشن!).

دو خروجی DVI(از نوع که می تواند سیگنال انالوگی هم تولید کند DVI-I) و یک خروجی HDMI نیز دارد. خودم با رزولویشن 1080 معمولا از ان استفاده می کنم .(البته با تبدیل به VGA)

در کل چندان راضی به فروش ان نیستم،اما چون نیازی مالی و ..!

---

حال اگر قیمت منصفانه بدهید به روی ان فکر میکنم.

باتشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...