رفتن به مطلب

مشاوره براي خريد هارد 1 ترابايت تا سقف 75 تومن

Mehdi_Chabi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان...من ميخوام يه هارد 1 ترا بخرم...اين جايي كه ازش ميخوام خريد كنم فقط سيگيت ،هيتاچي ،و وسترن گريين داره...وسترن گرين كه ميگن واسه آرشيو و سرعتش كمه. ميمونه سيگيت و هيتاچي...من تصميم داشتم سيگيت بگيرم كه اخيرا تو اينترنت خوندم كه خيلي ها از صداي تق تق هارد و كم شدن سرعتش بعد از يه مدت شكايت ميكردن...در مورد هاردهاي هيتاچي هم كه اطلاعي ندارم...اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد كه كدوم هارد واسه من مناسب تره...البته فقط تا 75 تومن ميتونم هزينه كنم...

مرسي.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان...من ميخوام يه هارد 1 ترا بخرم...اين جايي كه ازش ميخوام خريد كنم فقط سيگيت ،هيتاچي ،و وسترن گريين داره...وسترن گرين كه ميگن واسه آرشيو و سرعتش كمه. ميمونه سيگيت و هيتاچي...من تصميم داشتم سيگيت بگيرم كه اخيرا تو اينترنت خوندم كه خيلي ها از صداي تق تق هارد و كم شدن سرعتش بعد از يه مدت شكايت ميكردن...در مورد هاردهاي هيتاچي هم كه اطلاعي ندارم...اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد كه كدوم هارد واسه من مناسب تره...البته فقط تا 75 تومن ميتونم هزينه كنم...

مرسي.

با درود:

دوست عزیز ، 2 مورد زیر برای بودجه شما موجود است.

Seagate 1 TB

Hitachi 1TB

هر 2 مدل زیر 75 تومان می باشند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

حالا از اين دوتا كدومشون بهتره؟؟؟؟اگه ميشه در مورد مشكل هارد سيگيت هم يه توضيحي بديد...آيا واقعا مشكل دارند؟؟

لینک به دیدگاه

اگه واقعا يه هارد 1 ترابايت خفن ميخواي كه از نظر سرعت واقعا بالا باشه و ارزش خريد داشته باشه Western Digital 1 TB black coviar 64mb بگير با قيمت 115 تومن

بنظرم شما يه 500 گيگ وسترن ديجيتال بلك بگيري كه 75 تومنه مي ارزه به اينكه 1 ترابايت اين مارك هارو بگيري

(البته اين مارك ها هم در نوع خودشون خوبن اما من نظرمو گفتم...من بيثشتر سيگيت 1 ترابايت رو شنيدم كه پيشنهاد ميدن چون مثل اينكه هيتاچي ديگه جنس اصلي وارد نميشه البته شنيدم دقيق اطلاع ندارم)

سري j سامسونگ هم مثل اينكه وارد بازار شده و خيلي هاردهاي خوبي هستند 1 ترابايتش حدود 80 تومنه اگه اين مدل هم گير بياري تو بازار مي ارزه خريدش.

با تشكر از دوستان

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا از اين دوتا كدومشون بهتره؟؟؟؟اگه ميشه در مورد مشكل هارد سيگيت هم يه توضيحي بديد...آيا واقعا مشكل دارند؟؟

با درود:

دوست عزیز ، اگر انتخاب شما بین این دو مدل بسته و محدود است ، Seagate را بخرید.

اما بنده شخصا دنبال سامسونگ سری J می رفتم ، که البته همین مدل را دارم و بسیار عالی و بدون صدا کار می کنه.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

115 زياده واسم احتمالا همون سيگيت رو ميگيرم...فقط اگه ممكنه يه مقدار در مورد صدا و سرعت هارد هاي سيگيت توضيح بديد آخه من تو يه فروم خارجي ديدم كه بعضي ها ميگفتن هاردشون تق تق صدا ميده يا وقتي فايلي رو باز ميكنن طول ميكشه تا اجرا شه...

لینک به دیدگاه

هارد ديسكهاي 500 و 1 ترابايت مكستور و سي گيت بعد از مدتي Firmware انها از كار مي افته و هارد ديسك يا شناسائي نمي شه يا مقدار درايو را 0 مگابايت نشان مي دهد كه متاسفانه در بين اين نوع هارد ديسكها اين مشكل زياد ديده شده ... پيشنهاد من به شما يا سري j هاردهاي سامسونگ و يا هارد 500 گيگ وسترن ديجيتال بلك 32 مگ كش است. با تشكر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز من اینرو از رو تجربه شخصی میگم.

هارد سیگیت واقعا نویز داره مدل های یه ترابایتش که اگه فنهای کیستون سایلنت باشن شما به راحتی میتونید صدای هارد رو در هنگام بازی یا کپی کرد اطلاعات رو هارد بشنوید ولی از لحاظ خنکی از همه هاردها خنکتر هستند.

هارد هیتاچی 1ترا بایت خیلی عالی هستند و من با HD TUNE بنچ گرفتم اکسز تایم 7 رو بهم داد و ماکسیمم 140 تو رید ممتد اطلاعات و نوسان کمی هم تو نمودارش بود.هاردهای هیتاچی با گارانتی ماتریکس میتونه انتخاب خوب و مطمئنی براتون باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خيلي ممنون از راهنماييتون... اگه ممكنه بقيه دوستان نظرات و تجربيات شون رو در مورد هارد هاي هيتاچي بگن...سرعتش خوبه و راضي هستن؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه سر مطالب رو گفتن حالا نمی دونم چطور و لی کلا تجربه شخصی من متفاوته

من 2 تا هارد دارم

یه سیگیت 1 ترابایت بارکودا

و

یه وسترن 1 ترابایت خاویار بلک

بر خلاف چیزی که دوستان گفتن من هیچ مشکلی با هارد سیگیت ندارم و واقعا ساکته طوری که واسه شنیدن صداش باید گوشتونو نزدیکش ببرین. حدود 2 سال و خورده ای هم هست که ازش واسه آرشیو استفاده می کنم .

ولی هارد خاویار بلک به طرز عجیبی صدا میده و خر خرش آزار دهندس خیلی هم داغ می کنه

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه سر مطالب رو گفتن حالا نمی دونم چطور و لی کلا تجربه شخصی من متفاوته

من 2 تا هارد دارم

یه سیگیت 1 ترابایت بارکودا

و

یه وسترن 1 ترابایت خاویار بلک

بر خلاف چیزی که دوستان گفتن من هیچ مشکلی با هارد سیگیت ندارم و واقعا ساکته طوری که واسه شنیدن صداش باید گوشتونو نزدیکش ببرین. حدود 2 سال و خورده ای هم هست که ازش واسه آرشیو استفاده می کنم .

ولی هارد خاویار بلک به طرز عجیبی صدا میده و خر خرش آزار دهندس خیلی هم داغ می کنه

مطمئني گوشتو درست ميزاري؟ Oh%20Go%20On.gif

شوخي بود به دل نگير

سيگيت هايي كه وارد ميشه تازگيا سيگيت هاي اصلي نيست واسه همين مشكل پيش آورده ... هارد وسترنتون مطمئنين خاويار هست؟ يا معموليه بلك هستش؟ والا من بيشتر دوستام اين هارد رو دارن استفاده ميكنن كوچكترين صدا و نويزي نداره و از سرعتش فوق العاده راضي هستن .. يعني من اين هارد رو تو سايتي نديدم در مورد مشكلش حرفي بزنن اما در عوض تا دلت بخواد از مشكلات هاردهاي سيگيت و مكستور بحث هست

لینک به دیدگاه

يكي از دوستهاي خودم هم هارد 500 سيگيت داره و ميگه سرعتش خوبه و صدا هم نميده...نميدونم چه كار كنم...گارانتي هارد سيگيت چي هستش؟؟من ديدم كه يه سري هاشون برچسب يه شركتي به اسم ديجيتال يا يه همچين چيزي خورده روشون...يه سري هم كارت گارانتي ماتريس همراه شون بود...

لینک به دیدگاه

بالاخره يكي بياد بگه سيگيت بهتره يا هيتاچي؟؟؟

لینک به دیدگاه

بنظرم هيچكدوم رو نگيريد و هارد سري j سامسونگ رو خريداري فرمائيد . با تشكر از شما دوست عزيز

لینک به دیدگاه

اون هارد دیگه وجود خارجی تو بازار نداره عزیزم ...... F3 سری J مفقود الاثر شده برای چندین ماه ^^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا هارد پر فروش و فوقوالعاده ای بود!بنظر من شما سیگیت رو خریداری کنید!wink.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

اون هارد دیگه وجود خارجی تو بازار نداره عزیزم ...... F3 سری J مفقود الاثر شده برای چندین ماه ^^

به به آقا سالار گل گلاب كجايي آقا دلمون برا خودتو پستات تنگ شده بود ... ايشالا هرجا هستي خوش و خرم باشي.قصدمون فقط عرض ادب بود.يا حق

لینک به دیدگاه

مرسي از راهنماييتون...پس همون سيگيت رو ميگيرم(پولم نميرسه از اون هاردهاي خفن بگيرم)...انشالله كه مشكلي نداشته باشه....

لینک به دیدگاه

مرسي از راهنماييتون...پس همون سيگيت رو ميگيرم(پولم نميرسه از اون هاردهاي خفن بگيرم)...انشالله كه مشكلي نداشته باشه....

انشاالله كه هيچ طوري نميشه و اميدوارم كه چرخش هميشه برات بچرخه ;)

(واسه اون مشكل هارد قبل از اينكه هاردت مشكلي پيش بياد واسش با Firmware جديد آپديتش كن و اينكه از اطلاعاتت يه بك آپ بگير داشته باش كه اگه خدايي نكرده چيزي شد اعصابت بخاطر اطلاعات ازبين رفتت داغون نشه )8-}

بازم سر بزن بهمون خوشحال ميشيم يا حق :-j

لینک به دیدگاه

انشاالله كه هيچ طوري نميشه و اميدوارم كه چرخش هميشه برات بچرخه ;)

(واسه اون مشكل هارد قبل از اينكه هاردت مشكلي پيش بياد واسش با Firmware جديد آپديتش كن و اينكه از اطلاعاتت يه بك آپ بگير داشته باش كه اگه خدايي نكرده چيزي شد اعصابت بخاطر اطلاعات ازبين رفتت داغون نشه )8-}

بازم سر بزن بهمون خوشحال ميشيم يا حق :-j

چطوري بايد فريمورش رو آپديت كنم؟؟اگه آپديت كنم ديگه مشكلي پيش نمياد؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه ميشه در مورد آپديت فيرمور توضيح بديد...آيا اين كار لازمه؟؟؟و چطوري بايد آپديت كرد؟

مرسي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...