رفتن به مطلب

مسی: آرژانتین به حقش رسید

ebru
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

AndroidOnlineNewsImage.aspx?id=13781504

ابرستاره آرژانتینی پس از صعود تیمش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بسیار خوشحالم، آرژانتین به حقش رسید.
مسی بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: از صعود تیم به جام جهانی بسیار خوشحالم. در این مدت فشار زیادی روی تیم بود و من مانند سایر بازیکنان زیر بار این مسئولیت سنگین بودم.

وی ادامه داد: متاسفانه مقایسه‌های اشتباه و بی‌منطق همیشه در کار است و این کار از سوی معتبرترین رسانه‌ها انجام می‌شود و باعث تاسف است. مرا با رونالدو مقایسه می‌کنند، این ایرادی ندارد اما چه شباهتی بین دو تیم ملی آرژانتین و پرتغال در این مقطع زمانی وجود داشت؟ به هر جال خوشحالم که موفق عمل کردم و تیم با کار تیمی به هدف رسید.

مسی درباره انتقاد مردم کشورش نیز گفت: مرددم اصلا صبور نیستند، به شدت تحت تاثیر رسانه‌ها قرار دارند و کاری نمی‌شود کرد. بازیکنی که با رسانه‌ها همراه نباشد، منفور می‌شود. من به این مسائل هیچ اهمیتی نمی دهم و در خدمت تیم ملی کشورم خواهم بود.

لینک به دیدگاه

باید حذف میشد مربیشو مینداختن بیرون اصلا ترکیب خوبی نمیبنده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...